Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Premier League

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

BF tak co na to ted reknes? Ze je to jen vyplod me fantazie? Moc se mi libi jak opisujes jen to co se ti hodi :cool: Je samozrejme jasne ze spickovy klub musi hrace i kupovat a defacto pred kazdou sezonou kadr trosku pomenit. Prichod Villy ma urcite smysl :wink: Nikde jsem netvrdil ze nema Barca odchovance, napr. Valdes, Puyol a dalsi ale tu se musim opakovat jak si tak zadluzeny klub muze na 1 :!: hraci tratit za rok 66mil eur :shock: Mam kamose co je hardcore fanda Barcy a tohle ho neskutecne sere + dost dalsich veci. Tebe asi jen zajima pocet hvezd v tymu a tituly i na ukor fungovani tymu. To pochopis az zacnes chodit do prace jak ma fungovat zdrava firma.
Selly8 píše:BF tak co na to ted reknes? Ze je to jen vyplod me fantazie? Moc se mi libi jak opisujes jen to co se ti hodi :cool: Je samozrejme jasne ze spickovy klub musi hrace i kupovat a defacto pred kazdou sezonou kadr trosku pomenit. Prichod Villy ma urcite smysl :wink: Nikde jsem netvrdil ze nema Barca odchovance, napr. Valdes, Puyol a dalsi ale tu se musim opakovat jak si tak zadluzeny klub muze na 1 :!: hraci tratit za rok 66mil eur :shock: Mam kamose co je hardcore fanda Barcy a tohle ho neskutecne sere + dost dalsich veci. Tebe asi jen zajima pocet hvezd v tymu a tituly i na ukor fungovani tymu. To pochopis az zacnes chodit do prace jak ma fungovat zdrava firma.
Čo natom teraz poviem? Tak asi to, že sa vyjadrili len fanúšikovia Arsenalu. Hmm, zaujímavé, nie? :ja_neviem:

Ja sa pozerám na počet hviezd v tíme? :hroza: fakt neviem, odkiaľ toto máš... Barcelona má PLNO odchovancov... zaujímavé, že si spomenul dvoch... (Messi, Xavi, Iniesta, Bojan, Valdes, Puyol) a konieckocov (podľa vašej teorie) i Pedro, Sergio a zanedlho Thiago Alcantara (ktorý má potenciál nahradiť Xaviho). A to som vymenoval iba tých najznámejších (skús sa pozrieť na súpisku Barcy a uvidíš tam i dalších).

Jediné, v čom s tebou súhlasím, je to, že nie je najrozumnejšie kupovať v období horšej ekonomickej situácie v klube. OK, natom sa dá súhlasiť, hoc Barca nieje jediná, kto také niečo robí... alebo robila.

Neber to tak, že sa zastávam Barcelony alebo jej rozhodnutí ekonomických, to nie, len ma zarazilo, že tu píšeš o prestupovej politike alá Manchecher City...
Nikdo jiny se asi vyjadrit nechce no :D Samo ze i ti dalsi co jsi vypsal jsou odchovanci, jen jsem napsal 2 na ktere jsem si hned vzpomnel :) Nejsem totiz fanda Barcelony ani LaLigy ci jak se to spravne pise. Za tim vabenim Fabregase si stale stojim, proc ho teda pousteli na prestup? Ze by se jim nezdal dost dobry napr. stejne dopadl Reyes, ale ten tak nezari. To City jsem vzpomnel hlavne ke vztahu k AC Milan, bylo to tam spomenuto :wink: Samozrejme se to neda srovnat, na druhou stranu City si muzou dovolit financne ted cokoliv, horsi by bylo kdyby to toho strejdu v plachte prestalo bavit a odesel. To by me bylo City uprimne lito, byl to pro me do prichodu sejka celkem sympaticky klub :)
to Bruinsfan: Neni to o počtu odchovanců :D ... můžete mít odchovanců třeba 50 ... jde o to, že i když máte odchovance nebo ne... stejně kupujete hráče za gigantický sumy a to i přesto, že tým je v červených číslech a to že ta barva už se blíží spíš rudé až do černa (takovej Arsenal má taky odchovance, má jich stejně, míň nebo víc, na tom nesejde, ale kádr už jenom vhodně doplňuje - btw. tohle neni o politice Arsenalu, protože by mi tu mohlo plno lidí vyčíst, že ta by taky mohla bejt lepší)....

Jeden krásnej příklad známe i v naší NHL (je to rozdíl, ale spíše v neprospěch uznávané Barcelony, protože mi potřebujem úspěch na ledě, abysme naplnili halu, takže větší cup hit by nám bodnul.. Barceloná takovýhle problémy vůbec neřeší - btw. opět.. tohle neni diskuze o Phoenixu, jsou to jenom příklady)... Proč letos z Phoenixu odešel Michálek s Lombardim? ... Protože Phoenix je rapidně v mínusu a větší sallary cup si prostě nemůže dovolit.... Barcelona je taky pěkně v mínusu.. i přesto si z vesela kupuje Ibrahimoviče, Fabregase......

(Přestěhovat Barcelonu :clap: :clap: :D :D - sry. nemohl sem si odpustit)

Co je tom obhajovatelnýho? :ja_neviem:
http://www.profutbal.sk/clanok112298.htm :!:
tak toto sa mi zda uz trosku chore, predsa trener si musi sam vybrat koho postavi a nikto mu nemoze urcovat zostavu, keby mal nieco voci tej zostave mojitel klubu nepoviem ale co s tym ma vedenie sutaze ak by prehrali 10-0 tak nepoviem ze mozu nieco voci tomu povedat ale dat za to pokutu by ani v tedy nemohli.
drbnuti drbovia buzerantski, ako sa opovazuju davat pokutu za taketo nieco? co sa oni do pekla staraju ze ci da "lepsich" alebo "slabsich", naco je trener ak nie na to aby vytvaral taktiku na jednotlive zapasy? spravme vsetkym hracom rating a mozu hrat 10ti najlepsi.. tak by to asi malo byt.. toto je fakt demencia
To mi připomíná klasické české "Daří se ti? Dostaneš přes prsty!" :roll:
Tohle ja opravdu totalni demence! Loni meli stejny problem i Wolves, kteri nastoupili v udjne :roll: slabsi sestave na Old Trafford. Za par dni je cekal duel o zachranu a ten se jim podarilo vyhrat, takze jako v pripade Blackpoolu dobry tah od manazera :good: To az nepostavi Ferguson stejnou sestavu 2x po sobe bude mit problem :?: Ale kdeze, v klubech BIG 4 jsou vsichni hraci skveli....
Kto sa chystá na Fantasy PL? Myslím tú na oficiálnej stránke PL. Na HF ligu by sa nás asi dosť nenazbieralo, ale ak budete hrať, ozvite sa. Inak budem obhajovať prvenstvo medzi SVK hráčmi aj v lige premierleague.cz. Musel som sa pochváliť. :hehe:
A to si skončil ako vysoko? Vyklepal si aj Chazyho, brucea, hrubasa, Countera, cottagera či Aarona? To sa mi nechce veriť. :D
Lukas33 píše:Kto sa chystá na Fantasy PL? Myslím tú na oficiálnej stránke PL. Na HF ligu by sa nás asi dosť nenazbieralo, ale ak budete hrať, ozvite sa. Inak budem obhajovať prvenstvo medzi SVK hráčmi aj v lige premierleague.cz. Musel som sa pochváliť. :hehe:
Hmm, to bych mohl zkusit :giggle:
Getzo5 píše:A to si skončil ako vysoko? Vyklepal si aj Chazyho, brucea, hrubasa, Countera, cottagera či Aarona? To sa mi nechce veriť. :D
Asi áno. Ja tích ľudí ani veľmi nepoznám, na pl.cz chodím iba čítať. Do tej ligy ma zavolal Steven a pridal som sa v posledných minútach pre uzávierkou. Proste veni, vidi, vici. :D Mám pocit že som bol v prvej 200ke celkovo. Nejaké zmeny urobili tento rok, neviem nájsť minulú sezónu aby som sa presne pozrel, asi až keď vyberiem tím a to sa mi teraz ešte nechce.
Lukas33 píše:Kto sa chystá na Fantasy PL?
Ja to skúsim. A na tej stránke premierleague.cz je aj tipovačka :hmm: škoda že nie pre SR :hroza: .
Ja to jdu taky zkusit, uz jsem zaregistrovany tak kdybyste vytvorili njakou ligu dejte vedet :)
Ja budem tvoriť tím až budúci týždeň, takže by som vytvoril až potom. Ak sa niekomu chce, môže vytvoriť teraz a ja (aj ostatní predpokladám) sa pridáme.

Kód: Vybrat vše

HF Head-to-Head League -> Code to join this league: 864650-230951
HF Classic League -> Code to join this league: 864650-230964
Azizek píše:

Kód: Vybrat vše

HF Head-to-Head League -> Code to join this league: 864650-230951
HF Classic League -> Code to join this league: 864650-230964
serus tt

co je to za liga, nieco na spôsob NHL yahoo? a ak ktora liga sa riesi head to head ci classic? supnes link na registraciu, dik
http://fantasy.premierleague.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Půjdem do obou, jak Classic tak H-t-H, já to hraju poprvý tak se v tom moc nevyznám. Prostě si z hráčů PL sestavíš tým, limitovanej platovým stropem, no a pak podle toho jak se daří v zápasech přibejvaj body. V podstatě je to něco jako Yahoo, jen žádnej fiktivní draft, ale vybíráš si ze všech hráčů koho chceš. Něco jako bylo při MS :-)
I'm in :frajer2:
Tak som tam aj ja, dostal som sa k tomu až dnes ráno a skoro to nestihol do uzávierky. :D Hovoril som si, že zostavím tím z osvedčených hráčov z minulej sezóny. No len čo som videl ceny záložníkov, bolo jasné že moja super záloha v zložení Nani - Vaart - Nzogbia - Adam - Young sa nekoná a celý tím bude treba stavať od začiatku.
Mě to tam ani za boha nejde přihlásit od včera... Buď Error 504, nebo webová stránka není dostupná, nebo mi to hlásí bad login, a když chci obnovit heslo, tak error kterej znemožňuje obnovu hesla...
Hej, nezvláda to tá stránka. Mne to tiež hlásilo zlé heslo, ale keďže som vedel, že je určite dobré, tak som to skúsil viackrát a dostal som sa tam. Ale ak chcem ísť niekde inde než do My Team, tak to hádže error.
Vdaka tomu že tam mali tie technické problemy tak povolili neobmedzený počet prestupov aj na tento týžden. Dobre pre mňa lebo som nezačal najlepšie, v zakl. zostave som mal asi 3 hráčov z tímov Tottenham a Everton, ich zápas odložili a body sú fuč :hroza: .
Ohlund píše:Vdaka tomu že tam mali tie technické problemy tak povolili neobmedzený počet prestupov aj na tento týžden. Dobre pre mňa lebo som nezačal najlepšie, v zakl. zostave som mal asi 3 hráčov z tímov Tottenham a Everton, ich zápas odložili a body sú fuč :hroza: .
ja to iste :lol:
Kraaasne vysledky tohle kolo :good: jeste aby se pridaly Shitky a bude to parada...

Par vyroku za lonsky rok :)

„Myslím, že s výsledkem má co dělat fakt, že trenér Alex Ferguson nechal odpočívat Howarda Webba.“ Zpěvák a fanoušek Manchesteru City Noel Gallagher po výhře svého týmu na Old Trafford v poměru 6:1.

„Carlitos je úžasný, s těmi Araby si dělá, co chce. Řekne jim, že chce odejít do Buenos Aires, oni mu řeknou, ať nechodí, že mu dají víc peněz. A pak je dostane!“ Diego Maradona k zamotané situaci Carlose Téveze.

„Koupili si hráče, který stál víc než náš stadion.“ Trenér Swansea Brendan Rodgers k příchodu Sergia Agüera do Manchesteru City.

„Vždycky jsme se těšili na zápas s Aston Villou, abychom ho slyšeli vyslovovat jméno Uga Ehioga. Dávejte pozor na toho Ehugu, Ehogy, nebo jak se jmenuje.“ I Gary Neville měl z Alexe Fergusona občas legraci.

„Rooney je dobrý, ale v Manchesteru není nejlepší.“ Mario Balotelli, útočník Manchesteru City.

„Poslal jsem mu přání k Vánocům, ale neodpověděl mi. Je to nejlepší trenér na světě, ale jako chlap se ještě musí učit dobrým zvykům a respektu.“ Opět Mario Balotelli, tentokrát směrem k Josému Mourinhovi, kouči Realu Madrid.

„Už jsi slyšel, jak si ráno Karren Bradyová stěžovala na sexuální obtěžování? Udělej mi laskavost, lásko.“ Richard Keys, nyní již bývalý komentátor SkySports, u příležitosti nechtěně zapnutého mikrofonu.

„Když jsme zjistili, že majitelé Blackburnu po nás chtějí natočit reklamu pro svoje kuřata, nevěděli jsme, co si máme myslet. Třeba já jsem musel předstírat, že je miluju, ale pravda je taková, že se mi po nich zvedá žaludek.“ Obránce Blackburnu Michel Salgado nemá zrovna v lásce produkty značky Venky´s.

„Úžasné, říkám si, jestli ta místa jsou vůbec v Evropě.“ Trenér Tony Pulis po losu základní skupiny Evropské ligy, kdy jeho Stoke City obdržel soupeře z Turecka, Ukrajiny a Izraele.

„Nic proti té zemi. Je to určitě krásné místo, to… kam že to vlastně odešel?“ Trenér Sunderlandu Steve Bruce si možná ani nechtěl vzpomenout, že útočníka Gyana Asamoaha musel poslat na hostování do Spojených Arabských Emirátů.

„Nosit sedmičku v Liverpoolu je pocta. Vzpomínám si na ty legendy: Dalglish, Keegan a pak ten kluk z Austrálie.“ Luis Suárez si na Harryho Kewella vzpomněl alespoň částečně.

„Některé dny odejdu z domu ve tři ráno, na tréninkovém hřišti jsem už v pět, ale otvírají až v sedm. Tak si sednu a poslouchám rádio.“ Trenér Tottenhamu Harry Redknapp nemůže bez fotbalu vydržet.

„Bylo to složité na začátku, uprostřed i v závěru.“ Trenér Steve McClaren k nepříliš vydařenému angažmá v Nottinghamu Forest.

„Na svůj talent měl krásnou kariéru.“ David Pleat k Peteru Crouchovi.

„Hrál, jako když ho na PlayStationu ovládá desetileté dítě.“ Těžko říct, jak moc komentátor Gary Neville obránce Davida Luize z Chelsea pochválil.

[bgcolor=]premiership.cz[/bgcolor]
202 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS