Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Premier League

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

V té Anglii asi City nemají rádi. Kompany dostal 4 zápasy stop po červené za zákrok, který pomalu ani nebyl faul :hroza:
Azizek píše:V té Anglii asi City nemají rádi. Kompany dostal 4 zápasy stop po červené za zákrok, který pomalu ani nebyl faul :hroza:
Obrázek

A ty sa tomu ako čuduješ? :lol2:
Vlastně ani ne, Bitchnited to mají pod palcem všechno, tak si vybírají koho odstranit z cesty...
:rofl: Že si nebyl tak vtipný 1. ledna.
Ten zakrok nebyl ani na zlutou, ty 4 zapasy jsou vysmech :hroza: A pro me Manchester jak Manchester, oba je stejne miluju :jn:
dejf píše::rofl: Že si nebyl tak vtipný 1. ledna.
Nevím co je na tom vtipného, to je prostě fakt. :roll:
Co se prohry se Sunderlandem týče, tak to byla řádná ostuda, ale pořád ne taková jako prohrát doma s posledním. Stane se. :ja_neviem:

Selly8 píše:Ten zakrok nebyl ani na zlutou, ty 4 zapasy jsou vysmech :hroza: A pro me Manchester jak Manchester, oba je stejne miluju :jn:
Že je nemáš rád není důležité, důležité je že umíš uznat jak to je... :good:
Jsem to napsal pro jistotu aby si nekdo nemyslel ze jsem fanda City :lol2:


Podle mě to měla být jasná červená, Agüero by šel sám na gólmana... Co myslíte?
veru mala,ale nakoniec to nevadilo Man city získali 3 body :)
Jasné :)
Rozhodně měla. Byla úmyslná a zabránila gólové šanci.
http://www.sport.cz/fotbal/premier-leag ... tml#hp-sez" onclick="window.open(this.href);return false;
Manchesterom treba pomáhať :grc:

či už penalta v prospech ManU a červená pre beka QPR, alebo nevylúčenie toho vymetenca Balotelliho, úmyselný šľapách na koleno Songa :grc: keď sa nevie správať, nech ide opičiak zabávať do cirkusu :slap:
Teď na to koukám. On mu nedal ani žlutou, přitom bylo jasně vidět, jak tu nohu zvedl, aby mu trefil koleno. Idiot.
dejf píše:Teď na to koukám. On mu nedal ani žlutou, přitom bylo jasně vidět, jak tu nohu zvedl, aby mu trefil koleno. i*iot.
ale konečne už má aspoň kartu na krku, za ďalší zo série šľapákov, pre zmenu na Sagnu
MU jsem neviděl, tak jsem si našel odkaz. On byl hlavně při tý akci Young v ofsajdu, takže pěknej zářez.
Obrázek :rofl:
Dnešné záverečné kolo len potvrdilo, ktorá liga je najlepšou na svete. Žiaľ, s nešťastným koncom pre môj klub. Nevadí, o rok to vyjde. :yes: UNITED !
Pasha píše:Dnešné záverečné kolo len potvrdilo, ktorá liga je najlepšou na svete. Žiaľ, s nešťastným koncom pre môj klub. Nevadí, o rok to vyjde. :yes: UNITED !
Tu haluz, co tam City předvedlo.. 2 góly v nastavení. Ale stalo se, nedá se nic dělat. Já jsem rád, že se udržela Aston Villa. :yes:
Reeper.89 píše: Tu haluz, co tam City předvedlo.. 2 góly v nastavení. Ale stalo se, nedá se nic dělat. Já jsem rád, že se udržela Aston Villa. :yes:
Nech sa tešia, aj tak to je len obyčajný cirkus, dúfam, že Hazard nebude blb a nerozhodne sa pre ropu ale pre normálny klub s históriou.
Pasha píše:
Reeper.89 píše: Tu haluz, co tam City předvedlo.. 2 góly v nastavení. Ale stalo se, nedá se nic dělat. Já jsem rád, že se udržela Aston Villa. :yes:
Nech sa tešia, aj tak to je len obyčajný cirkus, dúfam, že Hazard nebude blb a nerozhodne sa pre ropu ale pre normálny klub s históriou.
Tak ono, historie se píše mnoha způsoby. City ji píše penězi.. Je to taky cesta, ale já ji neuznávám. Pro mě je ta pravá historie ta, když tým, jehož kostrou jsou odchovanci klubu dosáhnou společné mety nejvyšší. U City ta parta pobouchanců (vyjma vyjímek..) prostě hrála jak se jí zachtělo a titul nevybojovali srdcem, ale poviností ukonat výkony, hodné jejich platů.
Teda nechápu, proč by se měl hráč rozhodovat podle historie klubu a navíc bych řekl, že klub, který byl založen roku 1880, nějakou historii bude mít.
dejf píše:Teda nechápu, proč by se měl hráč rozhodovat podle historie klubu a navíc bych řekl, že klub, který byl založen roku 1880, nějakou historii bude mít.
Myslel som tím, ktorý bol dlho obyčajný priemer v PL a zrazu prišli nejakí skade ruka skade noha arabskí ujčekovia a kúpia klub a poskupujú hviezdnych hráčov. V tomto sa mi páči napr. Arsenal, kupuje mladých hráčov a robí z nich oveľa lepších, škoda len, že ich potom predávajú. V lete verím v Kagawu, Hazarda a krajného beka.
konecne nam zacala :wave:

Everton - Manchester, paradny match :good: najmä z domacej strany, karamelky zasluzene triumfovali, od zaciatku sliapali na plny plyn, obranne klzacky im isli jedna radost, v 1.polcase diablov drzal nad vodou vyborne chytajuci de Gea, no na hlavicku Fellainiho bol prikratky.....Fellaini je inak iny panko, toto bol jeho match....Van Persie naskocil cca v 70 minute, ale za tak kratky cas vela vody nenamutil......za to Kagawa sa uviedol viac ako slusne.....no a nas vecny a zufaly nahradnik Mucha najlepsie spravi, ak z Evertonu odleti co najskôr

zapas som si kazdopadne uzil :jj:
Je tu nejaký fanda CITY? Ja CITY fandím už dosť dlho... Tento rok to vyzerá, že Mancini pôjde von.. Zahrabáva talent tímu... Blbá taktika, nemá ideálnu zostavu.. Je to debilko :D :D
202 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES