Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Premier League

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Veru škoda, Wiganu sa zíde každý bod. Hlavne, aby sa udržali. :modlenie: Ale bol som rád, že keď už tú penaltu nepremenil tak to bolo aspoň proti Sorensenovy. Toho mám celkom rád, podľa mňa patrí k najlepším gólmanom v Premier league, len je trochu prehliadaný.
Veľmi sympatické výkony a výsledky podáva Birmingham :) . Kiežby sa im podarilo aj teraz bodovať :-P .
Bluesfan píše:Veľmi sympatické výkony a výsledky podáva Birmingham :) . Kiežby sa im podarilo aj teraz bodovať :-P .
ja v to dufam, mam 1x na tikete :-)
Zatiaľ sa to vyvíja dobre, ale nebol by som proti ak by po prestávke Birmingham pridal nejaký ten gól :wink: .
Hraje tady nekdo ty fantasy game na premierleague.com? myslim tim tu tipovacku a tu normal fantasy game s temy hraci v tymu. Ja to zkousim tuto sezonu poprve, ale moc mi to nejde, na tyhle veci jsem nikdy moc cit nemel :lol2: .
Ja hrám fantasy ligu. Tiež prvý krát. Vlastne tento rok ma tie fantasy ligy nejako chytili. Doteraz som ešte nikdy žiadnu nehral a tento rok hneď 4. :D (NHL na yahoo a thesportingnws.com, premiere league na facebooku a premierleague.com)
Lukas33 píše:Ja hrám fantasy ligu. Tiež prvý krát. Vlastne tento rok ma tie fantasy ligy nejako chytili. Doteraz som ešte nikdy žiadnu nehral a tento rok hneď 4. :D (NHL na yahoo a thesportingnws.com, premiere league na facebooku a premierleague.com)
tam je naka premier league fantasy na fcb? to se musim podivat :lol:

Jinak kdyby te to na premierleague.com bavilo i pristi rok, tak ja tam sem asi ve trech ligach (normalni, head to head a soukroma) tak by ses moh k nam pripojit do ty soukromy, to hrajem s kamosema......Hraju to od patyho kola a zrovna ted nejsem moc ve forme :-D
Dnes potesil zapas Tottenhamu, skoda, ze v prvom polcase dali kohuti len jeden gol. Inak pekny zapas, radost pozerat, naopak skoda celzi :bitka3:
Wigan zase dostal riadny výprask. :cry: teraz majú najviac inkasovaných gólov. A pritom nehrajú tak zle.
Toto musela byt sila, ne jak ta letosni kalamitka :)

http://www.premiership.cz/clanek-66961- ... ezonu.html
no dnes som pozeral zapas bolton burnley a cakal som ze weiss bude od zaciatku hrat, no nehral, tak ze hadam ho da po polcase.
No prd, dal ho na poslednych 30 sekund nadstavenia, aj tak stihol vlado spravit 3 hracov, potom stihol nahrat na golovu sancu. Dufam ze to trener len nechcel silit a nabuduce ho da aspon na ten druhy polcas
Noví majitelé West Hamu začnou razantně šetřit

"Klub je ve strašném stavu. Když jsem se díval na smlouvy jednotlivých lidí, stěží jsem věřil vlastním očím. Naprosto všechny pozice jsou přeplacené, ať už se bavíme o administrativě nebo o hráčích. Všichni berou mnohem víc, než by měli jinde," prohlásil Sullivan.

http://www.eurofotbal.cz/clanky/novi-ma ... it-108308/
to aký dal gól Nani je len potvrdenie,že rozhodcovia nadržiavajú veľkej 4,jedná veľká bieda toto :thumbsdown:
michal225 píše:to aký dal gól Nani je len potvrdenie,že rozhodcovia nadržiavajú veľkej 4,jedná veľká bieda toto :thumbsdown:
skor by som povedal ze rozhodca nezvladol tu situaciu ako ze nadrziava timu z big 4
Slusna technika na takoveho habana :good:

http://www.premiership.cz/clanek-81485- ... ssiho.html
Selly8 píše:Slusna technika na takoveho habana :good:

http://www.premiership.cz/clanek-81485- ... ssiho.html
habana?a čo je Messi od neho niečo viac?obyčajný hráč je Messi a Messi nemá naj techniku,Berbatov dokáže viacej s loptou a aj viacerí hráči
Mily michale, slovo 'haban' neni zadna urazka, je to jinak receno dlouhan, pokud budes chtit tak ti napisu i slovensky preklad :D Hned se nemusis na me osocovat, kvuli tomu ze spatne pochopis vyznam slova, ale ani se tomu u tebe uz nedivim. Dal to rozebirat nebudu, nema to smysl.
Mimochodem co tam pletes o Messim :hroza: Ja jsem ho v tom minulem prispevku nejak vychvaloval do nebe nebo co? Vzdyt ja ani samotnou Barcu nemusim, jejich prestupova politika je idiotska jako napr. ta ManCity, ale to ty asi vis velmi dobre, kdyz jsi takovy odbornik :good:
nechválim sa že som odborník ani nič,ale tak nemám rád keď niekoho prirovnávajú k Messimu,prečo Messiho neprirovnajú k nemu?debili sú to :thumbsdown:
Selly8 píše:Mily michale, slovo 'haban' neni zadna urazka, je to jinak receno dlouhan, pokud budes chtit tak ti napisu i slovensky preklad :D Hned se nemusis na me osocovat, kvuli tomu ze spatne pochopis vyznam slova, ale ani se tomu u tebe uz nedivim. Dal to rozebirat nebudu, nema to smysl.
Mimochodem co tam pletes o Messim :hroza: Ja jsem ho v tom minulem prispevku nejak vychvaloval do nebe nebo co? Vzdyt ja ani samotnou Barcu nemusim, jejich prestupova politika je idiotska jako napr. ta ManCity, ale to ty asi vis velmi dobre, kdyz jsi takovy odbornik :good:
Prepáč, že vstupujem do debaty (možno si to myslel ironicky), ale prestupová politika Barcy a City rovnaká? :hroza:
Michale asi ho prirovnavaji proto, pac ho vetsina fanousku bere jako nejlepsiho fotbalistu na svete, kdezto Elmander tak znamy neni, s tim bohuzel nic neudelas. Me uz ta propaganda Barcelony chvilema taky sere, ale co nadelas, navic Messi oproti trebas Ronaldovi je ferovy a sympaticky hrac, navic ikdyz je hodne okopavany tak si odpusti filmovani narozdil od toho portugalskeho komedianta :lol2:

Proc ironicky? Sice se to srovnani az tak nehodi, ale jedno maji stejne oba kluby...AC Milan :frajer2:
ROBINHO Real :arrow: City 32.5ml liber, City :arrow: AC 12mil eur
ZLATAN Inter :arrow: Barca 50mil eur+Eto'o Barca :arrow: AC hostovani s opci na prestup za cenu 24mil eur

A to je Barca zadluzena az po usi, presto neustale nakupuje + to hnusne a neeticke lakani Fabregase pres cele leto :beee: Nadavaji na Real a sami jsou jeste horsi :thumbsdown:
Selly8 píše:Michale asi ho prirovnavaji proto, pac ho vetsina fanousku bere jako nejlepsiho fotbalistu na svete, kdezto Elmander tak znamy neni, s tim bohuzel nic neudelas. Me uz ta propaganda Barcelony chvilema taky sere, ale co nadelas, navic Messi oproti trebas Ronaldovi je ferovy a sympaticky hrac, navic ikdyz je hodne okopavany tak si odpusti filmovani narozdil od toho portugalskeho komedianta :lol2:

Proc ironicky? Sice se to srovnani az tak nehodi, ale jedno maji stejne oba kluby...AC Milan :frajer2:
ROBINHO Real :arrow: City 32.5ml liber, City :arrow: AC 12mil eur
ZLATAN Inter :arrow: Barca 50mil eur+Eto'o Barca :arrow: AC hostovani s opci na prestup za cenu 24mil eur

A to je Barca zadluzena az po usi, presto neustale nakupuje + to hnusne a neeticke lakani Fabregase pres cele leto :beee: Nadavaji na Real a sami jsou jeste horsi :thumbsdown:
Tak takýto názor som teda ešte nepočul :)

na začiatok: čo bolo na vábení Fabregasa do Barcy neetické a ešte aj hnusné? :shock:
Sesc je odchovancom Barcelony, sám sa vyjadroval, že do Barcy chce ísť, boli to normálne ponuky Arsenalu. Nechápem, čo bolo na tom neetické...

Ak má Barca takú prestupovú politiku ako Real, či Manchester City, tak sa len smejem tomuto tvojmu tvrdeniu. Barca si tých hráčov vychováva... :wink: to, že prichádzajú i posily a niekedy za nie málo peňazí neznamená, že sa chovajú ako City. Je to veľkokub, chce vyhrávať a narozdiel od City a Realu MAJU UŽ DLHÉ ROKY ZÁKLAD. Áno, ZÁKLAD. Ten nemenia, kostra tímu tam je už dlhodobo, hráči sa poznajú a už sa len káder vhodne dopĺňa. Čo je predsa na nakupovaní možno troch posíl v obodví leta hnusné? :roll: proste vhodne doplňajú káder. Toto leto tam prišliel namiesto Toureho Mascherano (ako def. záložník), potom prišiel Villa a Adriano. Ak sa nemýlim, to je všetko... :wink:

Ak Barca "neustále nakupuje" ako ty hovoríš, tak ja už fakt neviem, čo nato... :lol3: :wink:
Neetické na tom bylo to, jak se v létě postupně snad všichni hráči Barcelony (ti se španělské reprezentace určitě) vyjádřili do médií, jak Wenger drží Fabregase v Arsenalu proti jeho vůli a že ho má pustit. Tohle se prostě nedělá a nikdy jsem to ještě neviděl, že by se jeden tým snažil získat hráče takovouto cestou. Fabregas jednou do Barcelony přestoupí, o tom jsem přesvědčen, ale až sám bude chtít. Pokud dojde za Wengerem a řekne "pusť mě", tak on ho tam pustí. Henryho (který byl v té době ještě větší ikona než je teď Fabregas) pustil taky, Adebayora do City taky....
A Fabregas není odchovanec Barcelony. Sice záleží, jak každý vnímá slovo "odchovanec", ale Fabregas odešel do Arsenalu už v 16 letech a v tomhle věku teda není fotbalista hotový ani omylem. Je odchovanec toho klubu, ve kterém se stane (popř. který z něho udělá) špičkového fotbalitu a ten z něho vyrostl až v Arsenalu, kde strávil prakticky celou kariéru, nejdůležitější období určitě. V Barceloně by nikdy nedostal tolik prostoru, jako v Arsenalu, kde hrál pravidelně základ už jako hodně mladý a kdyby zůstal v Barceloně, určitě by z něho tak dobrý fotbalista nebyl.
Barcelona si ho prostě pouze NÁROKUJE, protože vidí, že udělali chybu a teď to háže na Arsenal, že ho tam drží. Přitom jsou zadlužení až po uši a ještě chcou nakupovat. I ten Real se v tomhle chová líp a to je co říct!

EDIT: aby nedošlo k nějaké chybné interpretaci té přestupové politiky - mě je jasné, že pokud chce ten klub být úspěšný, tak musí nakupovat a to mnohdy né za málo. To srovnání s Realem s týká Ibrahimovice - kritizovali Real, že vyplázl 90M za Ronalda a přitom Ibrahimovič je stál skoro stejně. Letos Villa za nemalé prachy a ještě chtěli za 50M Fabregase. Na to, že jsou stovky miliónů eur v minusu, docela rozhazujou. Ten rok, kdy vyhráli španělskou ligu i ligu mistrů, tak stejně skončili v červených číslech.
neetický na tom hlavně je... že se topí v nemalých dluzích a pořád si chtěj kupovat různý Fabregase, Ibrahimoviče a podobný za dalších cca 50 mil eur a pod. .... to je jako v pořádku? Když mam dluhy okolo 600 mil eur tak bych měl sakra dělat něco proto aby se to zmenčilo.. a né si zvesela přivádět další hráče za takovýhle sumy :thumbsdown: :thumbsdown: .... Barcelona ani Real nemají můj respekt .. ať už hrajou kvalitativně na jakýkoliv úrovni..... už jenom proto se těšim, že jim to letos všechno vrátíme i s úrokama, až bude Fabre zvedat trofej pro vítěze ligy mistrů a Valdéz bude na druhý straně brečet, že osmičku ve finále LM ještě nikdy nikdo nedostal....
202 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS