Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Florbal

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

tento sport sa mi zacina pacit stale viac a viac.hrame ho teraz kazdu hodinu na telesnej,a vzdy si super zabehame.jeden spoluziak je fakt husty,preto skoro vzdy hram s nim :D

kajo píše:tento sport sa mi zacina pacit stale viac a viac.hrame ho teraz kazdu hodinu na telesnej,a vzdy si super zabehame.jeden spoluziak je fakt husty,preto skoro vzdy hram s nim :D
hej, aj u nas na telesnej to bol tiez masaker, ale ja som nikoho nesundal a viem, ze niektori od nas hrali 24-hodinovy maraton a vraj vsetci boli na srot spity :lol: :lol: :lol: :lol:

florbal je po hokeji druhy najlepsi sport na svete a preto ho aj hravam.....
FBC Strikes Sered do tohooooooo!!!!....seredske zeny su majsterky slovenska na sezonu 2006/2007 len muzi hraju az druhu ligu :?

:D Presne... A čoraz populárnejší... hráva sa skoro na každej škole.... Je aj SK Extraliga aj 1. liga a množstvo menších líg.... Hrávajú ho aj hokejisti.... Napríklad hokejisti Atlanty ho majú niekedy namiesto tréningu, Hossa si ho veľmi pochvaľuje.....
Ja hrávam floorball:) a som akurát brankár ale kolená ma vôbec nebolia :)
NESLEDUJU,ALE RÁD HRAJU!!! :good:
.:Mike:. píše:NESLEDUJU,ALE RÁD HRAJU!!! :good:
Taky nesleduju a hraju pravidelně každou středu a občas nějaký malý turnaj
Florbal je jeden z najlepsich halovych sportov :) Hrame kazdu telesnu v skole
florbal patri medzi moje najoblubenejsie sporty spolu s hokejom a hokejbalom
Ja som to nikdy nehral. :hanba:
no ma to aj vyhody aj nevyhody, napriklad nemozem davat Body-Checky, ale zas sa mi to lubi viac, lebo je to bezpecnejsie ako hokej
Noo mne sa tento sport velmi nepaci. poprve brankari podla mna su dost onicom. podruhe ziaden kontakt mantinely neviem ci maju 30 cm. tiez nic moc. a nakoniec nehovorim ze seci ale minule som videl florbalistu na hokeji. Mal mozno 170 cm asi 50 kg a dalsich 20 kg retazi na krku a rozbity jak cinka a este sa chvalil kolko vypil. kamarat hned povedal ze ked toto je sportovec tak potom ten sport nema ziadnu uroven. Samozrejme ze tens port ma aj kladne stranky je technicky ale hovorim mna nezaujal.
Janci_83 píše:Noo mne sa tento sport velmi nepaci. poprve brankari podla mna su dost onicom. podruhe ziaden kontakt mantinely neviem ci maju 30 cm. tiez nic moc. a nakoniec nehovorim ze seci ale minule som videl florbalistu na hokeji. Mal mozno 170 cm asi 50 kg a dalsich 20 kg retazi na krku a rozbity jak cinka a este sa chvalil kolko vypil. kamarat hned povedal ze ked toto je sportovec tak potom ten sport nema ziadnu uroven. Samozrejme ze tens port ma aj kladne stranky je technicky ale hovorim mna nezaujal.
Ja som zabudol ešte spomenúť, ale neviem či je to pravda, že golmán sa nemôže položiť na zem ani hodiť, ževraj maximálne kľačať, viac nie, ale neviem to na 100%
raz sme to hrali v skole ale stimito drevami rakuskimy to nebolo nic moc furt ma len sekali nikdo iny ani nemal loptu iba ja :D a furt ma sekali sa zahanali a ked ma uz srali jedneho som nalozil na stenu a hned jebo telinarsky pomne hukat ale to ze ma furt favlovali nevidel ... ale inak som si celkom dobre zahral :yes: :smile03:
Nesleduju ale hraju :) sem na něm závislák, 3 týdně, pokaždé 2 hodky, nádhera :D
Občas ho hrajem i na tělocviku, a tam hraju klasicky s kámošem, já Vinny, kámoš Marty :D
Od nového školního roku, budu, doufám, součastí oranizace KV Hurrican :thumbsup:
Taky nesleduju ale hraju,,Hraju za TJ sokol Znojmo trénujem nedele,pondelí,streda a ctvrtek docela makacka ale nestezuju si florbal je můj svět společně s hokejem ten ale nehraju :lol: :good:
Florbal a hokejbal je pre zúfalcov, čo sa nikdy nedostanú do NHL z rôznych príčin, tak si myslia, že niečo dokážu aspoň v tomto. :D Preto hrám volejbal.
lubo-86 píše:Florbal a hokejbal je pre zúfalcov, čo sa nikdy nedostanú do NHL z rôznych príčin, tak si myslia, že niečo dokážu aspoň v tomto. :D Preto hrám volejbal.
Hokejbal je pre mňa relax. A nehovor mi, že som zúfalec, pretože sa nedostanem do NHL. Možno aj mám talent, lenže nie sú na to finančné prostriedky. Floorball je pre zúfalcov, tak nudný a bezkontaktný šport. Už mám na telesnej aj taktiku. Postavím sa pred súperovu bránu a spoluhráčom vravím, nech strielajú. Tá loptička je snáď z polystyrénu. Ale aj floorball si rád zahrám, no zdá sa mi, že sa tam dávajú oveľa ľahšie góly a to ma nebaví. Za telesnú ma učiteľ vždy vymení aspoň 3-krát, pretože tím, v ktorom som vždy vyhráva :D
ako mnohy uz predomnou povedali - nesledujem,ale hrajem.. a ku stastiu mi staci, ze Michalovce od budecej sezony zacinaju v 3.lige :D
florbal hravam viac menej for fun na vylepsenie svojich schopnosti, ktore sa mi zidu na hokejbale...hram na univerzite a kamarati z univerzity ma stiahli do 3. ligy skupina vychod, tak hram za B team ATU Kosice...zlepsim si tym kondicku, rychlost, prehlad v hre a techniku...mozno aj nieco z taktiky sa naucim :)
Zdarec :)

Borci sháněl jsem florbalovou hůl tak do 500, 600 korun jen na občasné hraní max jednou týdně. Nakonec jsem vybral Unihoc Sniper 30 za 750,- tak se chci zeptat na váš názor :-D Salmingy byly moc drahé :jn:
sledujete florbalove majstrovstva?
medzitym ja som sa posunul vo florbale a hram najvyssiu ligu v Rakusku. florbal je tu na pomerne slabej urovni a tak aj taky nimand ako ja tu ma moznost excelovat :D
mirak2 píše:
sob 08. pro 2018 23:27
sledujete florbalove majstrovstva?
Tak já jsem tam málem hrál, ale musel bych být o 20 let mladší a víc se snažit.. :andy:
ja sa ani velmi nesnazim a s prstom v nose si to tu vodim. zatial nemam tu drzost sa opytat, ci mi nechcu vybavit rakusky pas, aby som mohol hrat za narodny tim :lol:
a Cesi uz tradicne stvrti na MS. clovek by si uz aj zvykol na tu bramboru.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS