Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

UEFA Champions League and Europa League

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

U Martina to ale nebylo cílené, u něj to bylo prostě proto že je to Martin.
http://www.fotbalnaplno.cz/content/nej- ... t-10122011" onclick="window.open(this.href);return false; :hmm:
To Kajo: Mno, takhle jsem rozhodně nechtěl, aby to vyznělo... cool je, že mám na Hamšíka stejnen názor jako Azízek... a ta poznámka k tomu "na úrovni" nijak nevyplynula z jiných příspěvků (ať už Azízkových nebo tvých)... byla zmíněna čistě jenom proto, že si s tim sice do jisté míry vyjádřil svůj nesouhlasit... ale nebyla jediná možnost, jak to komentovat, neboť celej příspěvek byl prakticky o Azizokvi... :frajer2: ... takže jsem si jí vlastně nakonec mohl odpustit :oops: ... jenom na vysvětlenou... nechtěl bych se v tom nějak zbytečně pitvat :wink:
FC 07 BARCELONA :cool:

Nemecko ďakuje komparzu za účasť v rámci otvorených majstrovstiev Nemecka a už sa môžeme všetci tešiť na finále, v ktorom sa stretnú dva najatraktívnejšie tímy súčasnosti :oslava: :klobuk:
Treba povedat ze finale je zasluzene a konecne sa hraje atraktivny futbal na ktory sa da pozerat a aj timy ktore ho produkuju dosahuju uspechy.
Weissko inu vyrovnavajucu golovku poriesil

ObrázekKlopp to dnes trochu víc prožíval.
dejf píše:Klopp to dnes trochu víc prožíval.
No ja na to shodou okolnosti dival (nebyl v hotelu internet a slo to na ZDF jako jedinej koukatelnej porad) a to byla situace tesne po golu. Predtim se jim tam zranil nejakej hrac a oni tam asi minutu postavali na strane aby se mohl vratit. Sice ho tam pak pustil, ale tesne pred tou akci a evidentne uz nestihl pokryt hrace. A tenhle cervenej prcek byl za do zodpovednej.
No ono to bylo trošku jinak. Pak to ukazovali několikrát ze záznamu. Subotič měl krvavé zranění a tak ho ošetřovali. Když se chtěl vrátit na hřiště, tak ho ten prcek nepustil, protože mu to nedrželo a měl ten obvaz zakrvácený (pravidal jsou taková, že nesmí být vidět krev). Dokonce sám Subotiče posadil na zem a ukazoval doktorům, ať mu to znova ošetřej.
Potom kopala Neapol roh a to Kloppa naštvalo poprvé, protože si myslel, že to být roh neměl. Pak ho teda naštvalo, že nechtěj Subotiče vrátit na hřiště. Potom co už se tam dostal, padl gól. Ale bylo jasně vidět, že Subotič se tam stihl vrátit a svého hráče bránil, Hugaina totiž bránil někdo jinej.
Pak teda Klopp vyjel na toho čtvrtého rozhodčího a ze záznamu ukázali, že ještě vběhnul na hříště a začal tleskat hlavnímu rozhodčímu. A ten ho proto vyhodil.
Jo a Klopp má 1,95. Většina z nás by proti němu vypadala jako prcek. :D
Podle me to po*ral, protoze tohle spustilo lavinu dalsich udalosti. Pote,co se jim zranil bek, kterej se nemohl hejbat, bylo videt, ze si lavicka s absenci kouce neumi poradit a asi doufali, ze uz to odstoji az do polocasu. Kdyz se jim polomrtveho hrace konecne podarilo vystridat, zrejme zapomneli dat spravne pokyny na hriste, takze jim utekl hrac a golman musel hrat mimo vapno rukou, za coz dostal spravne cervenou..
Je jen skoda, ze zoufali, celej zapas padajici Italove (ehm, vlastne Slovak) malem jeste prohrali a muzou dekovat fantastickymu golmanovi, ze vytahl 2 super zakroky a udrzel 1:2
Obrázek
http://www1.skysports.com/watch/video/8 ... league-tie" onclick="window.open(this.href);return false;
https://twitter.com/Squawka/status/3931 ... 09/photo/1" onclick="window.open(this.href);return false; :rofl:
Tak na tomhle se hrál dnešní odložený zápas. To by snad ani rozhodčí u nás i na Slovensku nepovolili.
Obrázek
njn vyšší zájmy úřadovaly :yes: takhle je to bez problému a zápas se odehrál až na Juve :verysad: všichni OK
Kdo může, vsázejte dnes na Estoril. Mám potvrzenou informaci, že Sergej Rybalka (hráč Slovanu Liberec č. 10) dnes vsadil 200k na prohru Slovanu. Prý si šel vsadit sám, ještě s nějakou gorilou (tolik k inteligenci toho idiota.) Jsem z toho neskutečně vytočený, ale co teď nadělám. Leda si ve 21:00 pustím fotbal a uvidím, jak to Rybalka bude kazit.. Tohle ještě bude mít dohru, uvidíte..
No, zatím to tak nevypadá. :giggle: :mad:
dejf » Str Dec 11, 2013 4:53 pm píše:Tak na tomhle se hrál dnešní odložený zápas. To by snad ani rozhodčí u nás i na Slovensku nepovolili.
Obrázek
Petržalka-Porto bol terén ešte horší :giggle:

chudák Rybalka, to tých 200 tácov mohol investovať aj lepšie
Nevsadil na hokejovej Liberec? :hmm:
No, schválně jsem Rybalku sledoval a neměl snad pořádnou přihrávku, ale on je takhle schopen zahrát i bez nějakého finančního úmyslu.. Každopádně jsem moc rád za postup, ale doufám, že se to bude řešit dál. Tyhle ty dvě "úkáčka" mě fakt točej. Kalitvincev po vystřídání předvede tragický výkon, je ještě vystřídán zpátky a mrskne s dresem na zem a uteče uraženě do kabiny, Rybalkovi je zase kolikrát zatěžko krok navíc.. Nebude mi chybět ani jeden..
No já ho taky sledoval. Sice do útoku tragickej (jako ale celej Liberec), ale po jeho rohu padl gól a bránění jel na sto procent, tam nic neošidil.
Moc teda neumí schválně prohrávat zápasy. :sarcasm:
Tu stovku budu chtit zpatky :evil: :dup:
To su mi teda zdroje :!: Ja som dal na to 5000e :x
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS