Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

UEFA Champions League and Europa League

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Ten pocit keď si prvý Revov príspevok prečítate o deň neskôr. :bitka3:

Ten pocit, keď sa pozriete na výsledok. :cinka: :giggle:
http://www.hetrik.sk/vtipne-zahratie-ru ... net/1-1003" onclick="window.open(this.href);return false; :-D
City - Real, nejnudnější zápas jaký jsem kdy viděl, a to občas zajdu i na prales... :thumbsdown:
Tak to se dalo čekat. Druhý poločas už byl lepší, přišly i nějaké šance. City evidentně na 0:0, na to že hráli doma teda velká bída.
To každopádně, neskutečně mě zklamali. Jen ten Kelechi to tam trochu oživil, jako vždycky když přijde na hřiště. Jinak jsme hráli prd. To Real teda taky... Není nic horšího, než když oba týmy hrajou na 0:0. :grc:
Tak Real tak hraje pravidelně, málokdy venku něco většího předvede. I tak měli nakonec dost šancí a Hart si zachytal, hlavně standartní vrah Pepek ... škoda, mohlo být hotovo už před odvetou. Čekal jsem více od City, Real nepřekvapil.
Pepé opět předvedl, že kromě Costy už většího omezence na fotbalových trávnících člověk nenajde. Jinak co se zápasu týče, opět vyhrál ten šťastnější, ne ten lepší. Gól z ofsajdu, jasný faul na červenou od Ramose, za který padla jen žlutá... Co k tomu říct. Chce se mi zvracet.
TT1905 píše:Pepé opět předvedl, že kromě Costy už většího omezence na fotbalových trávnících člověk nenajde. Jinak co se zápasu týče, opět vyhrál ten šťastnější, ne ten lepší. Gól z ofsajdu, jasný faul na červenou od Ramose, za který padla jen žlutá... Co k tomu říct. Chce se mi zvracet.
A Suareza si kde nechal? Neospravedlnuje to sice Pepeho, ale... Vyhral stastnejsi a tak to proste pri vyrovnanych zapasoch chodi, vsakze? Aj na to su penalty, aby sa rozhodlo. Na cervenu to nebolo, to som si isty...
Connor McDavid píše:A Suareza si kde nechal? Neospravedlnuje to sice Pepeho, ale... Vyhral stastnejsi a tak to proste pri vyrovnanych zapasoch chodi, vsakze? Aj na to su penalty, aby sa rozhodlo. Na cervenu to nebolo, to som si isty...
Nebezpečný skluz zezadu bez šance zasáhnout míč, to je jasná červená karta.

Suárez měl několik blikanců, podobně jako třeba Řepka, ale Costa a Pepé předvádí takové chování zápas co zápas. Zákeřná prasácká hra spojená se simulovaním, ubohost nad ubohost.
To nasere... vyradis Barcelonu, Bayern a pak prohrajes golem z ofsajdu :hroza:
Selly8 píše:To nasere... vyradis Barcelonu, Bayern a pak prohrajes golem z ofsajdu :hroza:
No zas Barcelona měla proti Atleticu kopat penaltu za ruku ve vápně. Sice bylo Atletico proti Barce lepší, ale ta penalta byla jasná a Atletico by skončilo už ve čtvrtfinále.
Selly8 píše:To nasere... vyradis Barcelonu, Bayern a pak prohrajes golem z ofsajdu :hroza:
a nie náhodou preto,že zahodíš 2 penalty?Ten gol nerozhodol,ale tie 11 áno.Takže každy strojcom svýho štesti. :wink:
TT1905 píše:
Connor McDavid píše:A Suareza si kde nechal? Neospravedlnuje to sice Pepeho, ale... Vyhral stastnejsi a tak to proste pri vyrovnanych zapasoch chodi, vsakze? Aj na to su penalty, aby sa rozhodlo. Na cervenu to nebolo, to som si isty...
Nebezpečný skluz zezadu bez šance zasáhnout míč, to je jasná červená karta.

Suárez měl několik blikanců, podobně jako třeba Řepka, ale Costa a Pepé předvádí takové chování zápas co zápas. Zákeřná prasácká hra spojená se simulovaním, ubohost nad ubohost.
Toto nebol zakrok na cervenu, jedine ak by bol Sergio Ramos poslednym hracom.

Pepe to vcera prehnal, ale toto bola vynimka posledneho obdobia. Uz to davno nie je ta bestia spred par rokov.
Co se týká Pepeho, tak tohle je jeho klasika. Je to manták a v tomhle už se nezmění. Ale jak píše Connor, dost se v poslední době uklidnil (už neláme kosti :lol2: ), ale to herectví má prostě v krvi. Je to šašek, taky ho nemám rád.

Ramos červená? V El Clásicu by určitě šel ven :jn:

Jinak Atleti docela zklamali, odehráli proti nám jeden ze svých nejhorších výkonů z posledních let. Dost jsem jim věřil, ale to by museli praktikovat svůj styl, který na nás sedí. Real vyhrál zaslouženě, byť na pentle, které už jsou loterie.
To je zase směšný jakým způsobem ta Barcelona postoupila... :roll:
Přece sis nemyslel, že bude UEFAlona chybět ve čtvrtfinále?
No, po pravdě jsem si to naivně myslel... :roll:
Proto uz se na zapasy LM vetsinou ani nedivam, staci mi sestrihy. Za tyhle 2 dny se ukazalo jak jde zase tem prachacum UEFA na ruku. Proc musi sudi pripiskavat tem papirove silnejsim? Proc si top ligy vybrecely dalsi misto pro sve tymy v LM? Obcas se sice odehraje pekny zapas ale tyhlety veci okolo me LM uplne znechutily. Z tech 4 zapasu postoupil bez pomoci sudich snad jen Real. Za Dortmund mel jit v 1.puli ven Dembele, faul na Walcotta byla vic penalta nez ten na Lewandowskiho ( skopcaci by sice postoupili i tak ) a Barcicku snad ani nema cenu komentovat, cipsy a pracky se proste musi prodavat. Stve me hodne veci ale vypichnu uz jen jednu a to ty brankove rozhodci. Hamsik kopne balon metr pred tim tajtrlikem jasne na roh a on ukaze odkop ( jasne, nic to neresilo, ale jde o princip ). A ten borec v zapase ARS - BAY se taky predvedl. Zbytecne vyhozene penize.

jeste podotknu ze z tech osmi tymu nefandim nikomu a postup jsem pral spise tem co nepostoupili, snad jen v duelu DOR-LIS mi to bylo celkem jedno. Doufam ze v dalsim kole na sebe narazi Barcelona s Bayernem a sudi at kouzli na obe strany at se tam poradne pokopou :jn:
Obrázek

:lol2: ale zároveň je to na :verysad:
Radšej sa pozrite, ako trestuhodne pohnojil taktiku Unai Emery a prestaňte sa furt oháňať "UEAFALONOU" a podobnými drístami.

Penalty by som nepískal ani ja, ale v prvom rade si za vypadnutie môže PSG. Ich herné nastavenie bolo zlé od začiatku zápasu a podotýkam, že premrhať náskok 4:0 z prvého duelu proti komukoľvek je na kriminál.
Však to je snad všem jasné, že to posralo hlavně PSG, ale bez pomoci rozhodčích by to UEFAlona nedala ani náhodou.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS