Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NBA YAHOO FANTASY LEAGUE

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

podla mna je to dobry napad, ale neviem ci sa mi bude chciet riskovat, ze mi toho hraca vezme nejaky sanavabič :D ktory nebude toto pravidlo poznat a nevrati mi ho.
Tak ale tusim Rev moze odoberat/pridavat hracov v ramci timov. Ci sa mylim, rev? :ja_neviem:
Hej, můžu :power: Takže pravidlo platí :jj:
Edit: A prosím Vás, vždycky toho hráče, co máte jakoby na IR, sem napište, ne že "já jsem pustil Lakatoše a on mi ho Tonda zobral, Reve, udělej s tím něco :cosi: " to :nono:
Randolpha som už dal na IR post.
Ginobili :arrow: IR spot
Ať to nikoho ani nenapadne na něj jen koukat nebo mu urazím ruce :nono:
Včera mi hralo o 3 hráčov viac ako maslákom tak som mal jedinečnú šancu urobiť niečo s tým hrozivým výsledkom 2:9, ráno pozerám že to je už 5:6, takže podarilo sa, vôbec by mi nevadilo keby takúto tesnú prehru udržím až dokonca :jn: .
Ohlund píše:Včera mi hralo o 3 hráčov viac ako maslákom tak som mal jedinečnú šancu urobiť niečo s tým hrozivým výsledkom 2:9, ráno pozerám že to je už 5:6, takže podarilo sa, vôbec by mi nevadilo keby takúto tesnú prehru udržím až dokonca :jn: .
No já bych to snad bral i taky, sice pár kategorií ještě solidně otevřených, ale další zranění Bargnani a Blatche, to už snad není možné :scare:
Mne dnes nehral ani Nash :panika: , v štvrtok prepisoval zas neaké svoje rekordy a v piatok už nehrá :eek2: . Ale aj bez neho stále držím ten výsledok 5:6, väčšina štatistík ktoré vedie rev je už dávno rozhodnutá, zato tie ktoré vediem ja sú dosť tesné :nervozny: a to hrajú revovi dnes úplne všetci hráči a mne len 6 :scare: , v nedelu zas 2:0 pre mňa ale ktovie či môžem s tým Nashom počítať...
Bogut concussion like symptoms, aby bolo jasné, dávam ho na IR :hfman:

takže ruky preč :nono:
Takže prozatím to máme, že na IR spot jsou tito hráči:
  • Manu Ginobili :arrow: Buffalo Braves
    Zach Randolph :arrow: Vancouver Grizzlies
    Andrew Bogut :arrow: Rosenbergské másla
Dneska nálož hráčů, tak doufám, že aspoň ještě jednu stats otočíme :povzbudzovanie:
btw. připravuji blockbuster trade :sok: stay tuned :nervozny: :jn:
Keby rev včera nesiahne po Princovi tak ja by som ten zápas nakoniec vyhral :sok: , Tajšon mu nazbieral hned 40 minút a pridal aj 20 bodov a to rozhodlo kedže v bodoch som prehral len o 7. Ale nevadí beriem aj tesnú prehru ved všetky štatistiky som vyhral úplne tesne. :jn:
Teda ze budu takhle na posledni chvili hasit nejtesnejsi vyhru, to by me ani ve snu nenapadlo. Zraneni delaji svoje :scare:
The Rev píše:Takže prozatím to máme, že na IR spot jsou tito hráči:
  • Manu Ginobili :arrow: Buffalo Braves
    Zach Randolph :arrow: Vancouver Grizzlies
    Andrew Bogut :arrow: Rosenbergské másla
Kedže Kidd nebol na IR tak som si ho zobral do tímu aby mi znížil vekový priemer :giggle: .
Ohlund píše:
The Rev píše:Takže prozatím to máme, že na IR spot jsou tito hráči:
  • Manu Ginobili :arrow: Buffalo Braves
    Zach Randolph :arrow: Vancouver Grizzlies
    Andrew Bogut :arrow: Rosenbergské másla
Kedže Kidd nebol na IR tak som si ho zobral do tímu aby mi znížil vekový priemer :giggle: .
:lol2: já jsem o něm věděl, že už hrál poslední zápas a dal solidní čísla :sok: , ale ráno se mi nějak nešlo připojit přes mobil na yahoo, tak jsem to nechal být. Snad bude hrát u tebe lépe, já jsem do něj vkládal nemalé naděje a on to do toho zranění kazil neskutečně, fakticky bez asistencí mi byl úplně k ničemu :ja_neviem: Možná to tak bude lepší, ale hlavně, v tvém týmu svým věkem sedí více :lol2: Nechceš ještě Billupse? :hmm: ...anyway, blockbuster už je na spadnutí, do konce týdne by měla být ruka v rukávě :serus: budete :sok: :jn:
Edit: Přemýšlel jsem o tom, jestli by nebylo dobré rozšířit IR na 2 pozice pro tuto sezónu pro každý tým. Já jsem to letos stejně chtěl udělat, jenomže jsem to domásloval :jn: Když vezmete v potaz, kolik zápasů je natlačeno do kolika dní díky té výluce, možná by to stálo za zvážení :hmm: Třeba já jsem byl víceméně v jednu dobu na 6 hráčích, což je polovina soupisky :doh: Jenom díky tomu, že dva hráči hrají i přes zranění dál a Kidda jsem prostě byl nucen hodit na FA, jsem to jakž takž přežil. Zatím. Udělejme demokratickou dohodu. Kdo je pro 2 IR posty na FA, ať se tu vyjádří. 5 lidí stačí, aby to "prošlo". A vy co nemáte žádné zraněné věztě, že vás to beztak asi nemine, v takhle našlapané sezóně si zranění nevybírá jen porcelány :nono:
Suhlasim s 2 IR spotmi :serus:
máš moje požehnanie
tak kto by s tym nesuhlasil? :)
:jj:
Tož máme odklepnuty oficiálně 2 IR posty, což znamená, že je čas aktualizovat IR listinu :arrow:
  • Manu Ginobili :arrow: Buffalo Braves
    Zach Randolph :arrow: Vancouver Grizzlies
    Andrew Bogut :arrow: Rosenbergské másla
    Baron Davis :arrow: Buffalo Braves
:jn:
Joe tvoj IR Bogut už včera nastúpil a odohral skvelý zápas, ale kludne ho nechaj ešte par dni odpočívať :giggle: .
Bože ale ten Kidd mi dal strašné čísla pri svojom debute, dám mu ešte šancu do konca týždna a ked sa nezlepší tak poletí.
Inak Memphis včera super zápas proti Bulls aj som to pozeral chvílu, Gay 24b :thumbsup: , proti tragedom som začal dosť dobre (9:2), ale to len kvôli tomu že mi hralo viac hráčov...
Kiddovi se nedaří, uvidíme jak dál :hmm: Jinak změna strategie :hfman: Baron Davis je back up for grabs, na IR je zapsán Andrea Bargnani :arrow: Buffalo Braves
takže:
  • Manu Ginobili :arrow: Buffalo Braves
    Zach Randolph :arrow: Vancouver Grizzlies
    Andrew Bogut :arrow: Rosenbergské másla
    Andrea Bargnani :arrow: Buffalo Braves
Jinak Joe, Bogut už je ready2go, tak stáhnout z FA :pravidla: (nebo to udělá někdo jiný :jn:) Díky :serus:
S Klasem těžká bitva, jak jsem předpokládal :nervozny: Soupeř si během chvíle zajistil čtyři jisté body, já mám relativně jisté tak dva a o zbylých 5 se strhne těžká bitva :buchac: Hmm, ta výměna :hmm: škoda, že jsem s Ohlundem nedokázal najít společnou řeč o Paulovi..
A mne zas chyba Rose, neskutocne. Bez neho sa hra proti superovi, ako Joeove masla tazko :lol2: A to neratam este znova ( :slap: ) zraneneho Hawesa. Priratajme neexistujucu formu DeRozana, Evansa ci Noaha, tak priebezny vysledok 4:7 nie je ziadne prekvapenie.

Inak Paula som chcel aj ja, rozmyslal som, ze Ohlundovi poslem ponuku Rose-Paul...ale teraz je to uz jedno.
Manu Ginobili :arrow: Buffalo Braves
Zach Randolph :arrow: Vancouver Grizzlies
Andrea Bargnani :arrow: Buffalo Braves
Baron Davis :arrow: TVJ Klas Sarovce
Btw. TVJ Klas Sarovce Durant, Ellis, Chris Paul a Davis až se uzdraví :nervozny:
231 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG