Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NBA YAHOO FANTASY LEAGUE

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Dobre to poskladal ten Lubos, on nas terorizoval uz aj minuly rok v inej lige :nervozny:

btw. Jamesa neznasam este viac, je to kkt ako sa patri :yahoo:
Proti tragédom vediem už 11:0 :sok: , chudák aj on má problemy s marodkou a má zranených 3 hráčov, potom nie je pre mňa problem nahrabať viacej minút, bodov či doskokov... Vela štatistík mám už asi poistených, otázna je tá strelba, tam ešte môžem stratiť 2 body a aj A/T je nevyspytatelná štatistika.

A inak proti tomu trejdu nemá pán vedúci nič? alebo kajo ktorý sa tiež dosť vyzná. Mne sa to zdá docela vyrovnané podla štatistík, Jenningsa som chcel už pred sezonou a doteraz som nemal v tíme poriadneho SG to hádam príchod Martina vyrieši.. Paul momentálne ani nehráva :roll: a ten Henderson bol len vytiahnutý z pomedzi FA.
Ten trade je podla mna ok.
8:3 s kajom, škoda že tie tri body sú už pre kaja jasné :?
Je to ok, já tu nikomu nechci dělat problémy jako v jiné.. ehm.. fantasy :jn: Ono už asi za chvíli se přesvědčíte jakou cenu má tady zraněná superstar..
Hawes :arrow: IR
Tak nakoniec som vyhral 11:0 :cinka: , včera som ešte prehrával v FT% tak som medzi volnými hladal hráča, ktorý ich hádže slušne a často, vytiahol som teda Hansbrougha a veril že mi to otočí, ale ten tlk odohral 22 minút, nehádzal ani 1 trestný a nenazbieral ani bod :slap: , naštastie Jennings pri svojom debute u mňa mal 12/13 a aj Chalmers trafil všetky 3 pokusy a tak sa mi to podarilo otočiť. Pri pohlade na ten pekný výsledok som si už začínal myslieť že ten tím nemám vôbec zlý, ale ked som si pozrel tímové štatistiky a totals tak ma to riadne schladilo, dal som si zoradiť podla každej štatistiky a skoro vždy som bol 2.-3. odkonca, za mnou boli len zdecimovaný arsenal alebo tragédi a tie rozdiely na špicu boli niekedy obrovské . Takže mám len štastie na rozpis, že som už hral s týmami podomnou. V dalšom kole Joe :nervozny: :scare: .
První prohra, a to 4-7. Bohužel, udělal jsem maximum, co se dělat dalo, ale bez Manua a v top formě hrajícího Bargnaniho to šlo těžce. Každopádně gratulace soupeři, staví hodně dobrý tým :serus: :nervozny: Tak snad teď se zahojím na porcelánech :jn: Btw. kdo má na starosti uživatele týmu "Tragédi"? Jeho neaktivita se mi nelíbí, přeci jen tu máme uživatele, který by si rád zahrál s námi :dup:
Ohlund :nervozny:

súboj prvého s druhým :lol2:

inak prišlo mi pár ponúk na trejd, odpoveď je jasná :noway:
Bargnaniho jsem vyndal z IR :hfman:
The Rev píše:První prohra, a to 4-7. Bohužel, udělal jsem maximum, co se dělat dalo, ale bez Manua a v top formě hrajícího Bargnaniho to šlo těžce. Každopádně gratulace soupeři, staví hodně dobrý tým :serus: :nervozny: Tak snad teď se zahojím na porcelánech :jn: Btw. kdo má na starosti uživatele týmu "Tragédi"? Jeho neaktivita se mi nelíbí, přeci jen tu máme uživatele, který by si rád zahrál s námi :dup:
ja by som si zahral :scare: :scare: :scare:
michal225 píše:
The Rev píše:První prohra, a to 4-7. Bohužel, udělal jsem maximum, co se dělat dalo, ale bez Manua a v top formě hrajícího Bargnaniho to šlo těžce. Každopádně gratulace soupeři, staví hodně dobrý tým :serus: :nervozny: Tak snad teď se zahojím na porcelánech :jn: Btw. kdo má na starosti uživatele týmu "Tragédi"? Jeho neaktivita se mi nelíbí, přeci jen tu máme uživatele, který by si rád zahrál s námi :dup:
ja by som si zahral :scare: :scare: :scare:
:serus:

Prosím o pozornost.. Fanfáru prosím Obrázek Tranzistor Handlová mění manažera. Švolco jako coach končí a nahrazuje ho michal, tímto ho vítáme v naší lize a přejeme hodně úspěchů :serus: . Zároveň přejeme hodně štěstí do života švolcovi a příští rok s ním počítáme :moj:
Tak michal, podívej se na tým a začni trejdovat. Let the madness begin :hfman:
s Ohlundom to je ako na hojdačke, z 1:10 je 7:3 :lol2:
Russell Westbrook
Andre Iguodala
Ray Allen
David Lee
Shawn Marion
Nene Hilario
Andrew Bynum
Ty Lawson
Jason Terry
J.J. Hickson
mám záujem o Derona Williamsa že arek? :D
Joe S. píše:s Ohlundom to je ako na hojdačke, z 1:10 je 7:3 :lol2:
A zo 7:3 je 2:8 :frajer2: , lol v bodoch je remíza, ty máš o 1 asistenciu viac, ale tie trestné mi nejdú ani tento týžden, to už máš asi isté.. Asi rozhodne to komu nastúpi viac hráčov dokonca týždna, som sa nato pozrel a u mňa nastúpi o 1 hráča viac, to sa dá lahko dohnať waiverom, alebo ked Redd znovu nebude hrať :slap: :nervozny: .
michal225 píše:mám záujem o Derona Williamsa že arek? :D
posli ponuku a uvidime, co sa da robit :jn:
keby som to vedel poslať :D :D :lol2:
Bogut :arrow: IR
Anderson vynechal posledný zápas, dnes sa dokonca vedla jeho mena objavil záhadný červený krížik, podobný pribudol aj pri mene Kevina Martina, no super :slap: , kua tak vyrovnaný zápas v ktorom rozhodne každý detail a mne zrovna tie detaily vôbec nevychádzajú, Joe všetky svoje prestupy využil rozumne a získal tak dosť dôležitých minút a bodov, ja som mal zas na začiatku týždna slabšiu chvílku a všetky prestupy som minul za 10 minút aby som nakoniec získal hráča ktorý hrá prinajlepšom 5 minút za zápas, mohol som to využiť ovela lepšie a taktickejšie takto ku koncu týždna a zvlášť ked sa mi títo dvaja zranili, ale nie je to vážne ani u jedného :please: .
Bargnani :arrow: IR, jen aby bylo jasno. A Wade se vrátil, to by mohl být mistrovský tah ode mě :hfman:
Bynum za Delfina :rofl:
kajo píše:Bynum za Delfina :rofl:
:hiding:
Marshon Brooks :arrow: IR
to bol trejd roka :D Bynum nechodil na tréningi zlá disciplína tak išiel preč za hoci čo :D :cinka:
:ciga:
231 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS