Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NBA YAHOO FANTASY LEAGUE

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Joe S. píše::ciga:
Už v piatok som písal že budem spokojný aj s tesnou prehrou, skončilo to 5:6 takže u mňa spokojnosť, ale iste mohlo byť aj lepšie, spravil som dosť chýb a ku koncu týždna mi odpadli 2 hádam najdôležitejší hráči v tíme :slap: . Najlepší výkon včera predviedol nováčik v mojom tíme DeRozan, ktorého som nasadil do zostavy len krátko pred zápasom, nazbieral 27b zatial čo Jamison u kaja len 10, ale z dlhodobého hladiska je to stále trochu výhodnejší trejd pre philly, ja som sa ale zbavil dalšieho deda a omladil káder, takže už žiadni veteráni :nono: .
Tak nakonec jsem dokázal s Čepicema dorovnat i střelbu a konečný stav 10-0 mě vyhoupl až do čela :king: Teď doufám, že si potahám admin's power :ciga:
ty ku*do :nervy2: ako si mohol :protest:
Taky jsem ráno :sok: To že mi stačí 1 blok k dalšímu bodu jsem věděl a tušil jsem, že ho dám, ale někde z .360 to dát na nějakých .419 :sok: :wave:
kedy uz bude schvaleny moj trejd s michalom???
takže na výmenu tu mám pár hráčov čiže kludne píšte ponuky nejako sa dohodneme :) tu sú:
Dalembert
J.J.Hickson
Nene Hilario
Delfino
Igoudala
Ty Lawson
a ešte mi príde Stoudemire a aj ten je v ponuke :)
arek píše:kedy uz bude schvaleny moj trejd s michalom???
Aj ja som si všimol že to trvá dlho, ale rev asi čaká na protesty a ked nie sú tak trejd prejde automaticky po 48h.
Aj moj uz ide dlho :protest:

Inak Rev, vymen mi v time Hamiltona za Marshona Brooksa, kedze nechcem pouzit uz druhu z troch zmien (Brooksa som mal na IR)
edit: nemen mi ich, Brooks je vraj stale dlhoobo zraneny :slap:
Ohlund píše:
arek píše:kedy uz bude schvaleny moj trejd s michalom???
Aj ja som si všimol že to trvá dlho, ale rev asi čaká na protesty a ked nie sú tak trejd prejde automaticky po 48h.

:lol2: ked presiel Bynum za Delfina, tak snad nechce ine rusit :sok:
Delfino má formu :D :lol2:
Hej, v poslednom zapase mal konecne uz aj dvojciferny pocet bodov- 10 :D
Tak to vypadá, že Beasley bude u mě asi nastálo, vybral jsem ho z FA a 31 bodů :respect:
Trejdy nechávám doběhnout, na 2.2 už je budete mít :power:
A ještě jednou bych prodiskutoval manažera týmu Tragédi; Last League Activity "Sun Dec 18 2:14pm CET", nemůžu tak dostat do svého týmu poslední kousek puzzlí :protest: :lol2:
Batum :arrow: IR
Proti Michalovi zatial vediem 9:1 a vela štatistík už mám takmer istých, zatial tesne prehrávam v strelbe a na bloky je to remíza, takže dúfam že JaVale príde do tímu čo najskôr a s tými blokmi mi pomôže, lebo hlavne kvôli nim som ho chcel.

Na stole mám dalšiu ponuku od kaja, Felton za Mo Williamsa, ale dosť velká šanca že to odmietnem, Felton hráva asi o 6 min na zápas viac a je odosť lepší aj na asistencie, Williams zas zbiera viac bodov, ešte uvidím ale asi nie.
Ohlund píše:ešte uvidím ale asi nie.
:dup: WIlliams ma aj lepsie FG a FT %....a viac trojok. Ale pochopim, ak odmietnes, ja MoWilla vymenit ani nechcem, len mam teraz styroch PG (Rose, Westbrook, Irving a Williams) a ziadneho SG, preto ta vymena. Sice Felton je v NBA cisty PG, ale na yahoo ma obe pozicie :slap:
:power: :ciga: v posledním dnu už půjde jen o to, o kolik :hmm: Mně nastoupí trojka Wade, Calderon a Gasol, soupeři "jen" Pierce. Co je ještě otevřené? Tak teoreticky střelba, ta se dá vždycky zvorat i v posledním dnu, i když tady si myslím, že už zůstane, jak je. Trojky nedoženu, na to můj tým moc není :giggle: Relativně otevřené jsou ještě OREB a stealy, ale 7 a 4 by nebylo jednoduché dohnat vyrovnaným počtem hráčů, natož nedostatkem. De facto poslední, o co se bude bojovat jsou body. Těch ztrácím 22. Calderona vynechme, ten dá 4 a bude rád :giggle: Zbývá Wade a Marc Gasol proti Paulu Piercovi, dokáže moje dvojice nasázet aspoň o 20 bodů víc jak Pierce? :hmm: Doufám, doufám.. Jinak v minulém týdnu, respektivě snad i v minulé noci jsem registroval u mých hráčů dva :hfman: výkony, Calderon nasázel 17 asistencí s ratio sice na něj nízkým 5.3, ale 17 za tragické Toronto bez Bargnaniho je :slintac: A Pau Gasol se pochlapil a sesbíral 17 doskoků v jednom zápase, sice to není Dwight Howard, ale Gasol ho trumfne zase jinde. Dneska opět Pau double-double, začíná se konečně rozjíždět? :hmm:
Ach jáj, 3 arekovi hráči jdou do OT, tak to ještě asi nějaké body přibudou :hroza:
Tony Parker 42 bodov a 9 asistencii :sok:
http://www.hoopsworld.com/van-gundy-com ... -rose-paul" onclick="window.open(this.href);return false;

Toto sem mozno nepatri, len to tu davam koli Ronovi, ktory stale onanuje nad Rubiom :jn:
Je to doma :jupi: s 9-2 nad :power: jsem spokojen. Teď další :power: , a to sice kajo. Braves top of the league, top of the league :king:
Ja som porazil michala 8:3, s výsledkom som spokojný ale viac ma potešil Morrow, ktorého som stiahol z FA, tento týžden to bol asi najplatnejší hráč u mňa, trafil 15 trojok - najviac z tímu a za 100 minút nazbieral aj 80 bodov, lepší bol len Gay o 6b ale ten nato potreboval 190 minút... takže paráda a dúfam že bude v tom pokračovať, a Morrowa som mal mať už minulý týžden ale vtedy som to po.... s tým Reddom :? . Další súper je nadupaný kajov kámoš :nervozny: :scare: .
ďalších 8:3 :ciga: ešte som zatiaľ neprehral, Batum off IR, Allen on IR
Včera som zabudol nastaviť zostavu :slap: , mal som ale trochu štastie že na lavičke mi zostali Morrow a Felton, obaja mali hrať v pondelok zápas, ale Felton mal neaké menšie zranenie nohy a Morrow nehral z osobných dôvodov, takže som nakoniec o nič neprišiel, po prvom dni ale 4:7 :nervozny: .
Nothing official from the team on Chauncey Billups' injury yet. Rumors are that it's a torn Achilles, and he's out for rest of year and possibly career.
Proč zrovna já, ty vole..
A to som chcel uz vyhodit M. Williamsa, ale teraz si ho uz necham....niekto bude musiet "zozrat" Billupsove minuty.
btw. Rose zase zraneny :sok: :bitka3:
231 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG