Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EURO

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Walt píše:
Lukas33 píše:Hrvatska :banana: Dôležité víťazstvo, teraz ešte treba zobrať body niekomu z favoritov. Poraziť Talianov by nebolo zlé.
súhlas :yes: , je to aj môj najobľúbenejší team na týchto ME... :fan:
prial by som im aspoň semifinále...
Tak tak, dúfam, že po tom nešťastnom penaltovom rozstrele s Tureckom spred 4 rokov im to konečne bude priať a postúpia ďalej ako do 1/4.

Predsa sú to naši bratia a máme tam slovenské more :)
Ukrajina ma pozitívne prekvapila (najmä krídla Yarmolenko a Konoplianko), naopak Švédi ťažko sklamali.

Tak veľké žltomodré more som ešte nevidel. :lol2: Sú domáci, takže im doprajem. Uvidíme ako si budú viesť v zápasoch proti ťažkým favoritom.
Obrázek
Obrázek
Dawe4 píše:Platini celkově vymýšlí stále větší blbosti. JAR mu ještě vyšel. Polsko a Ukrajina to zatím hodnotit nebudu
Platini je sefom UEFA, cize na starosti ma ME, Blatter je sefom FIFA a pod palcom ma MS, to len na vysvetlenie :)

v prvom rade fandim pohladnemu futbalu, ten vcerajsi match FRA-ENG :tired: ale ak uz by som si mal vybrat konkretny tim - Croatia, vcera si ma hrou ziskala Ukrajina
Máš pravdu cepi. Nějak jsem psal a nemyslel při tom. To nic nemění na tom že Platini vymýšlí kraviny. Například rozšířit počet účastníků na ME. :slap:

Každopdáně včera Češi odehráli velice dobré utkání, které bylo vcelku pohledné. I když je pravda, že druhá půle byla vcelku bídná. Ale kluci ukázali sílu a jsem rád, že po propadáku s Ruskem se vzchopili a také že Bílek dostal částečný rozum. Vrátil obranu do starých kolejí a vyplatilo se mu to. Opravdu nevím co zkoušel s tím Ruskem. Parádní práci odvedl Hubschman, který byl nejlepší na hřišti. Ono celkově se to povedlo každému hráči. Jen ten Baroš. Marnej a pomalej. Proti Polsku nastoupí, protože je to Bílkův kůň :slap: ale doufám, že po Euru budu mít trochu soudnost a ukončí repre kariéru. Opravdu tomu týmu už nemá co dát. Na závěr se snad je pomodlit, aby Čech byl v pořádku. Papírového Rosického nepotřebujeme. To je dle mého jeden z nejvíce přeceňovanejch hráčů na světě, ale to už je debata o něčem jiném. :)
Každopdáně v sobotu bitva na ostří nože. Tak jedeme Češi!!! :wave:
Obrázek
Projevil se Vízkův polibej smrti. Před turnajem tipoval na postup Rusko a Polsko.
Kdepak, podle tipů tohodle borce by měli všechny sázkovky dělat kurzy. :D
Ještě vážně škoda že takový štěstí neměl tým z roku 2004, ale tenhle nejhorší a nejnesympatičtější tým v české historii.
:clap: Je to tam!!! Vyhráli jsme zaslouženě a postoupily též. :yes: Jako promiň dejfe, ale štěstí v žádném případě. Dnes jsme byli od 30 minuty lepší a s Řeckem to také o štěstíčku opravdu nebylo. Jsem rád, že tenhle tým všem kritikům zavřeli huby. Jsme taaam. Jooo. :clap: :clap:
Jako promiň, ale Rezkův pád ve Skotsku, nejlehčí soupeř v baráži, nejlehčí skupina na Euru, ofsajd neofsajd s Řeckem, poslední akce Poláků, kdy byl Čech už překonanej.
Jestli tohle není všechno štěstí, tak už pak ani výhra hlavního tahu ve Sportce taky není.
OK, nebylo vse optimalni, ale chovas se jak zas... duchodce. Takovychle chytraku chodi na fotbal az beda, ale fandit proste nebudou... CESI :clap:
Chlapi vravím, nič proti Čechom ani Česku, ale vy ste najšťastnejší národ sveta. Poľsko má 5 tutoviek, ale keďže hrá proti Vám, tak ich samozrejme nepremení.

Vyberte největší českou hvězdu v utkání s Poláky! ... hmm, šťastie ? :scare:

Keďže Gréci postúpili z 2.miesta, tak Nemecko je tým pádom jasným semifinalistom :giggle:

Nechápem to, tá skupina sa totálne pokazila, Rusi hrajú jak z partesu a potom jak chmuľovia prehrajú s nejakým Gréckom, čo hralo tužku 180 minút. Poliaci si rozohrali prvý zápas výborne, druhý zobrali body Rusom a teraz zhoria na vlastnej nemohúcnosti. Futbalová spravodlivosť neexistuje. :ee:
Dejf, dejf...Pasha, pasha... :hroza: Všechno co jsi vyjmenoval (kromě té skupiny, kvalifikační tam bych to zas až tak neviděl) jsou normální situace v zápasech, které se prostě stávají v každém mači a jednou je ten tým na straně šťastných (ty kteří tomu týmu nefandí mluví vždy o štěstí) a po druhý třeba na straně smutných (ty kteří tomu týmu fandí mluví vždy o smůle). Tohle zkrátka neberu a postup z 1. prvního místa prostě nemůže být o štěstí.
Jsme mezi nejlepší 8 Evropy a to se počítá a já jsem na ty kluky hrdej, protože po zápase s Ruskem těch 180 minut odbojovali na úplné maximum. A můžu vám říct, že čtvrtfinále nemusí být to poslední, protože to vypadá na Dány a ty nejsou na bůhví jaké úrovni. Češi! Češi! :wave: :wave: :wave:
A kdo říká, že nefandím. Já fandím, ikdyž přiznávám, že některým hráčům nikdy nebudu. Vždyť já viděl většinu jejich zápasů, když je dávali v TV. Koukal jsem i na ten slavnej Kirin Cup s výsledky 0:0, 0:0. Kdy v jednom zápase ani nevystřelili na bránu.
Jenom mi prostě vadí ta arogance některých.
Rezek nasimuluje penaltu a pak ještě do novin lže, že to byl faul. Nakonec řekne, že ho názory těch, co ve fotbale nic nedokázali, nezajímaj. Takže ho fanoušci nezajímaj, protože většina z nás ve fotbale nic nedokázala.
Baroš rovnou poslal veřejně fanoušky do prdele.
Rosický řekne, že díky pískání a vulgárnostem, chtěl přestat reprezentovat a pak ho vidíme na letišti, jak zpívá Drulák nemá ...
Schopnost nepřiznat si, že byli horší nebo, že se jim něco nepovedlo, jsme za ty dva roky od nich neviděli. Pořád, jsme jen slyšeli, že nebylo to všechno špatné a že český fanoušek je zvláštní.
Klasický případ je zápas s Ruskem. Totální devastace, kdy mohli být rádi, že Keržakov má křivé nohy. A co od nich slyšeli? Jenom se navážení do fanoušků, kteří pískali na Baroše a Bílka. Absolutně žádná sebereflexe, že by se někdo z nich třeba omluvil za výkon nebo přiznal, že to nezvládli? Vůbec.
Vždyť i ten blázen Šmicer řekl, že viděl v zápase proti Rusku výborný výkon Baroše. :-O
Jaký je to rozdíl proti hokejistům. Kdo si pamatuje na prohru s Norskem na MS 2010. To bylo maso ze stran novinářů a fanoušků, kteří na ně pískali už v hale. Dávali jim to všichni sežrat a pořádně. A urazili se hokejisti nebo říkali něco v tom smyslu, že pro takové fanoušky oni nehrajou? Ani náhodou, sami přiznali, že to posr.... a Jágr sám měl tu řeč v kabině. Pak to MS vyhráli hlavně díky Vokounovi a ohromnýmu štěstí a vysmívali se fanouškům a novinářům nebo se chovali povýšeně? Ne, ještě přiznali, že to Norsko bylo pro ně něco jako rána do palice.
Sakra takovej Jágr by mohl zpívat už 22 let, že Holík nemá č... nebo se do něj pokaždý navážet a že by na to měl právo víc než všichni čeští sportovci dohromady.
Dobře dejf já tohle beru a vlastně s tím i souhlasím. :yes: Chování fotbalistů je hodně špatní a vyjadřování do novin sakra zvláštní a arogantní. Souhlasím se vším co jsi napsal v posledním příspěvku, ale o tom štěstí atd. asi společnou řeč nenajdeme. Ono celkově ta situace nebo jak bych to napsal..."podnebí" je vyhrocené dosti a fanoušci, ale i hráči se chytnou všeho a jsou podráždění když se jim něco vytkne (i fanouškům). Myslím si že tenhle úspěch by tu situaci měl na každé straně uklidnit a do kvalifikace o MS jít s čistou a optimistickou náladou.
Nikdy sem se tu do fotbalový diskuze moc neangažoval, ale když je ta okurková sezóna...

to dejf a vlastně i Dawe4: sakra já s váma nesouhlasim asi v ničem :D ... možná až na toho rezka.. ale to sem na živo neviděl.. ani jeho výroky po tom.. takže tam nevim...

Co se toho zbytku týče... já hráče úplně chápu... i když se mi Barošovi výkony taky dlouhodobě nelíbí a narozdíl od našich komentátorů na čt4 se mi nelíbil ani ten jeho dnešní výkon.. podle mě by tam furt jinej útočník udělal víc :neviem: .. tak to pískání nepomůže nikomu a Baroš má u mě obrovskej respekt, za to, co vydrží a že se na to ještě nevys..l .. i když by to pro Čechy bylo asi lepší :D .. to samí se co se týká kritiky Bílka.... Úplně chápu ostatní hráče, že sou naštvaný, že na někoho z nich fanoušci pískaj a bučí a sem rád, že se za ně postavili i přes média... to jenom ukazuje, jaká jsou parta... supr :cool:

Co se toho zápasu s Ruskem týče... Rusové nás překvapili... očekával se tlak Ruska ten nepřišel... oni bránili nechali nás tvořit hru... myslim že obrovský pozitivum bylo, že jsme jí celkem obstojně tvořit dokázali (pravda, proti takovýhle obraně se prosazuje těžko)... selhal nám defenzivní střed zálohy a pohřbila nás nepřipravenost na takovýhle vývoj... to se holt stane.. ruku na srdce, kdo by před MS čekal, že budem proti Rusku víc na míči a tvořit hru?

Herně lepší nebyli.. měli ale smrtící brejky a na šance nás celkově porazili tak 8:2 :roll: .. co se dá dělat...

Pan Drulák si za to může sám.. i když tohle byl určitě úlet hráčů... bylo to neprofesionální o tom neni pochyb, ale zase se mi líbilo, že zpívali všichni.. jako parta... :cool:

Celkově sem s našim učinkováním spokojenej... Furt patříme někam k tý 9. - 11. příčce v Evropě a to i přesto jak mizernou máme ligu :D ... což je skvělý... Do čtvrtfinále už ale budem potřebovat Rosu, jestli chcem pomýšlet aspoň na to, že budeme bojovat.. tak snad ten zápas stihne :yes:
v pohode dejfe tohle beru :good:

Pasha: tomu se rika kvalita v sestnactce kamarade... Uprostred hriste to umi hrat kazdy, ale velke tymy rozhoduji zapasy v sestnactce :yes: Co takovi Nemcouri v devadesatych letech, jejich fotbal stal za prd ale vyhravali pomalu co se dalo. Podle me jsme druhou puli odehrali uplne paradne a Polaky nepustili do sance, az v nastaveni Kadlec vychytal strelu mirici do brany. Ale neboj, na pristi euro pojedete i vy, mezi tech 24 mancaftu se snad vlezete :)
Selly8 píše: Ale neboj, na pristi euro pojedete i vy, mezi tech 24 mancaftu se snad vlezete :)
No, my zas budeme mať "šťastie na skupinu, teraz pose*eme kvalifikáciu na MS, spadneme do 4.koša a vylosujú nám tých najťažších :lol2:
ale prd, musis byt optimista :lol2:
Pasha píše:No, my zas budeme mať "šťastie na skupinu, teraz pose*eme kvalifikáciu na MS, spadneme do 4.koša a vylosujú nám tých najťažších :lol2:
Zo štvrtého koša sme sa dostali na MS :nono:
Ja zase celkem souhlasim s dejvem.Ten tym mi je dost nesympaticky i kdyz jim preju az na par Plzenaku a Cecha mi prijdou charakterove strasny.

Proste kdyz nekdo hraje (nehraje resp hraje tuzku) tak musi na vrcholny urovni pocitat s kritikou takze kdyz nakou totalni nahodou stestim a simulovanim dosli na ms tak jejich skandovani na Drulaka bylo fakt tezce mimo.

A ted ten postup no byla to klika ale jsou v dal a to se pocita.

Ten ten pristup kdyz prohrajou a pak se vymlouvaj ze byl spatnej travnik nebo malo stesti ale nikdy nedokazou ukazat na sebe a rict nehrali jsme tak jak jsme mohli.

Co me taky strasne prudi je Rosicky a jeho bolistky on uz tak od 25 let je porad nemocnej furt mu neco je , jednou vybehne na travnik a ma neco s lejtkem podruhy se sprchuje a ma zapal plyc no ja nevim.Zase kdyz hraje tak je dobrej.
Pasha píše:Vyberte největší českou hvězdu v utkání s Poláky! ... hmm, šťastie? :scare:
Hmm, Hubschmann? :wink2:

Ďakujem dejfovi za príspevky, ktoré keby píšem ja, tak som antiČech. :dudo: Tak to na internete chodí.
samozrejme som sa na tu hru po dvoch hracich dnoch vysral ako umna byva zvykom :hufi: :jn: . Ale aby som nebol mimo temy tak verim v dalšej faze Angličanom, myslim že možu Talianov prekvapiť a vyradiť. A kedže mi vypadla Ukrajina a Poliaci tak teraz fandim prave England, tak come on.

Predpovede:
- Nemecko, Portugalsko v pohode dalej
- Torres da vitazny gol
- Rooney prida dalsi a posle talianov domov

takže dalej vidim: Germany, Portugal, Spain, England :giggle:
Ballotelliho priprava na stvrtfinale

Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES