Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Tenis

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Teda grandslam finale a takto necakane. 25 rokov od posledneho Milosa Mecira. Len ma stve ze som zas nic nevidel, neviem co su to za divne terminy semifinale.
Skoda. Takovej kousicek a mohla tam bejt s Safarovou. :jn:
Domina to dala :-D tak ženské finále bude presne také, aké som si želala. Ešte uvidíme, čo na to muži.
A kto by chcel vidieť Dominiku, tak ide záznam na eurosporte 2.
Stan to dokaze :clap:
Abyste se neposrali
Dokazal :clap: Teraz mu to uz musi vyjst :!: S Nadalom by to mal tazke, na Rogera v poslednej dobe zahrat vie. Uvidime

edit: ten jeho nos ale..cisty rudolf :lol2:
Staaaan :clap: no, po tom prvom sete mu to už tak dobre nešlo, ale obaja robili veľa zbytočných chýb.
Ale nakoniec to zvládol a fakt sa teším! Ešte nech vyhrá Roger a bude to geniálne! :oops:
Neviem jak to niekto môže priať nejakému Švajčiarovi. Jasné, že treba držať bratom Čechom. A síce viem, my nikoho takého ako je Berdych v ČR nemáme tak preto to fandenie súperovi aj keby hral proti nejakému Uzbekistancovi :slap: závisť
Mňa miestami fascinuje to oslovovanie krstnými menami :giggle:
Prečo by som nemohla fandiť Švajčiarovi? :hroza: My nemáme žiadneho dobrého hráča, tak fandím Djokovicovi a Wawrinkovi a nechápem, čo je na tom. Berdych hral dobre a uznávam jeho kvality, ale som rada, že do finále ide Stan. A nie je v tom nič osobné. Jasné, závidím im, že majú takého hráča, ktorý je v top 10, ale to nie je ten dôvod, prečo mu nefandím. Len mám radšej Wawrinku.
Jinak Wawrochovi ve finale samozrejme prat budu.
Fandim Stanovi (TF :fucker2: ) uz dlho a s narodnostou to nema spolocne nic. Keby bol Berdych hned aj Slovak, tak serem na to, lebo ta jeho hra ma nikdy neoslovila. A teraz nech vas aj roztrhne.
Vo finále to bude tak, či tak ťažké. Najlepšie by asi bolo, keby bol zajtra riadne dlhý zápas. A mohol by vyhrať Roger. I keď ten bude hrať geniálne asi aj tak, aj keby bol unavený. Ale uvidíme. Stan má teraz jedinečnú možnosť, tak ju hádam využije. A Dominika tiež.
aj tak príde naspeedovaný Rafa a šetkých ich tam prevalcuje :clap:

Obrázek
To si kde vyhrabal taký photoshop?
Dominika fantázia, bez komentára, verme, že to "doklepne" vo finále s Linou :D ... a zajtra všetci fandiť Kráľovi, aby dal dole škraboriťa a dočkali sme sa švajčiarskeho finále :yes:
Rogerovi dnes nejako nejdú jeho preslávené backhandy :?

edit: Tak toto už asi nerozchodí :-(
Cibula hrá finále a tu mŕtvo :?: :!:
:sok:
POMEEEEE
Dost nuda ten zensky tenis ...same nevynutene chyby...malo vitaznych uderov
Škoda toho, veľa chýb robila a ako keby sa bála útočiť. Ale tak nevadí, ešte má času dosť na to, aby vyhrala, hrať to vie. Aj tak super turnaj :poklona2:
Už len dúfať. že zajtra to dopadne krajšie.
kajo píše:Cibulkova je mental
Aspon toto mi vyslo :D Uplne sa po tom prehratom tie breaku zosypala. Ale aj tak :klobuk:
Škoda no, kto vie kedy mať bude SVK takúto šancu zasa o koľko dekád :-D ale nieee, treba férovo priznať, že Číňanka bola lepšia. :klobuk:
come on Wawrinka :pray:
to je valec :wave:
Stanislas Wawrinka is the :king: of AO 2014 :jupi:
181 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS