Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Tenis

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Uzas...
Staaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan :wub: on to daaaal! Všetci hovorili, že Nadal vyhrá a on to dal! Keby ste videli, čo som doma robila :D Krásny deň! A Nadal nejako zázračne vyzdravel...
edit: aby som nezabudla na svoj dobrý zvyk, tak pridávam jednu krásnu :oops:
Obrázek
Kika píše:Keby ste videli, čo som doma robila
Na to cekame uz par let :neviem:
Ale zase obdivujem Nadala, aj keď ho neznášam, že to nevzdal a dohral to :klobuk:
Andy, neklam :-P
Kika » Ned Jan 26, 2014 1:11 pm píše:Staaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan :wub: on to daaaal! Všetci hovorili, že Nadal vyhrá a on to dal! Keby ste videli, čo som doma robila :D Krásny deň! A Nadal nejako zázračne vyzdravel...
čo tak dať video z toho, čo si robila :jn:
Wawrinka od začiatku zápasu dokazoval že má životnú formu, takže zaslúžene :) tie jeho podania :-O ..
Dnes práveže podával otrasne, však prvé podanie mal len 52% či koľko. Ale to druhé bolo super...i keď ku koncu už ani to.
Video nemám, ale skákala som a kričala a tešila sa :oops:
Kika píše:Dnes práveže podával otrasne, však prvé podanie mal len 52% či koľko. Ale to druhé bolo super...i keď ku koncu už ani to.
Video nemám, ale skákala som a kričala a tešila sa :oops:
S tím súhlasím, no ja som myslel Esa: 19-1
Možno aj predbehol Andersona...ten mal vraj 79 es, ale neviem, koľko má Stan teraz. Tie esá ho zachránili, lebo v treťom a štvrtom sete nehral vo výmenách skoro nič.
Tretí set podľa mňa dosť podcenil, keď ho už na Rafa (niečo má s chrbticou) dokázal vyhrať,.. v 4 to bolo podobné, no ale nakoniec to udolal. Teraz pojde na tretiu priečku v ATP :oslava:
Som skutočne rád, že to Stan dokázal. V poslednej dobe išiel skutočne hore a je radosť pozerať jeho hru, hlavne ten nenormálny jednočný bekendík :cool:.
Po vynikajúcom prvom sete som čakal skutočnú bitku o titul, ale..Rafa a jeho chabé telíčko :? Škoda,mohlo to byť nezabudnutelné finále aj pre diváka. Rafu moc nemusím,hlavne pre tie jeho ochytávačky a ten rituál s čiarami a flaškami :slap: , ale treba uznať,že tenis hrať skutočne vie a keby je fit, ktovie ako by to dopadlo. Každopádne v prvom sete ho Stan prevalcoval. Velký rešpekt Rafovi za to, že to vôbec dohral, dokonca vyhral aj set :good:. Bolo by pre neho jednoduchšie to skrečovať,ale toto by svojmu kamarátovi asi nikto nespravil v prvom grandslamovom finále, to by bolo chrapúnske a myslím,že aj Stana by nahnevala takáto výhra,keď by možno často počúval alebo čítal,že cez skreč rafu vyhral grand slam. Velký rešpekt patrí za toto Rafovi a pohár Stanovi,a to úplne zaslúžene :yes:
Som zvedavý, ako to Stanovi pôjde zbytok roka :sarcasm:
On bude fakt trojka? :-O
Ja si myslím, že keby bol Nadal fit, tak by to samozrejme bolo vyrovnanejšie, ale Wawrinka by nebol tak mimo., Prvý set hral super. Ale kto vie, už môžeme iba polemizovať.
Prvý krok na ceste návratu do svetovej skupiny zvládnutý :whew:

Ale to čo obaja naši dnes predvádzali. Kliźanovo postavenie pri bekhende je katastrofálne, Lacko by sa so svojou psychikou hodil do ženského tenisu... No, ale zatiaľ to máme dobre rozbehnuté. Len s takýmito výkonmi proti Rakúšanom sme bez šance.
Ten dnešný tenis :hroza: Dominika to zase nezvládla po tiebreaku a Daniela nehrá nič, aspoň z toho, čo teraz vidím.
Andrejka potešila :wub:
To je hrôza dnes :cry: ešte aj zo 40:0 má problémy...
Kerberova hrala ako na drogach. Ale :slintac:
Bol to pekný tenis, hlavne v tom druhom sete, tam už lepšia ani nebola, len Dominika robila veľa chýb a hlavne nevyužila šance, ale tak čo už. Možno nabudúce.
Tak. Pondeli vecir a ve Spanelsku je treba jeste odehrat ctyrhru.. :-D
AndyF píše:Tak. Pondeli vecir a ve Spanelsku je treba jeste odehrat ctyrhru.. :-D
A stihnú to vôbec do západu slnka?
Stihly :cze: :cze: :cze:
Rožeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :jupi: Cestou k titulu porazil troch Čechov :cool: (Štepánek, Rosol, Berdych)
Tak naše hviezdy sa predviedli, ani len za Slovensko sa im hrať nechce, keď nám ide o dosť veľa. Hanbiť sa môžu všetky tri :thumbsdown:
Cibuľu plne chápem, sústredí sa na svoju kariéru a že toho teraz mala ozaj dosť, potrebuje oddych.
Kika píše:Tak naše hviezdy sa predviedli, ani len za Slovensko sa im hrať nechce, keď nám ide o dosť veľa. Hanbiť sa môžu všetky tri :thumbsdown:
Ale no... Fed Cup je len trápnou imitáciou Davis Cupu a ich rozhodnutie plne rešpektujem. Slovensko bolo jednou z mála krajín (popri ČR a Taliansku), kde všetky hráčky pravidelne hrávali FC.
181 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS