Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Tenis

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

:fucker2:
Wawrinka vyhral? :sok: :wave: Nejako to nesledujem, ale ak je tam este Murray, mohol by vypadnut ten a bolo by mi jedno, kto by to cele nakoniec vyhral. Aha, dedkov fucker znamena, ze tam asi je este aj Berdych, tak tomu neprajem tiez. Asi ten Stan si to najviac zasluzi :good:
Tam to bude ešte zaujímavé...Murray/Federer proti Nadalovi, keďže nepochybujem, že Dimitrova porazí. Mne by sa najviac páčilo švajčiarske finále...len či na to ešte bude mať Stan silu, snáď hej.
Aj v ženskej časti je to prekvapivé. Myslela som si, že Ivanovicová už pôjde až do finále a ona vypadne s Kanaďankou, o ktorej som nikdy predtým nepočula. Len, nech nevyhrá Azarenka...
Azarenka ma teraz velmi jednoduchu cestu k titulu...Radwanska ju potrapit moze, ale viac ako set neuhra. Este jedine ju moze vyradit Na Li, ak bude mat svoj den. Cibulkova je mental, ta ak nepadne s Rumunkou, tak v dalsom kole. (semifinale AO by bolo pre nu ale :good: )
Cibulková by mohla vyhrať :-D Ja tiež verím Li Na, či Na Li.....finále Na Li-Cibulková :yes:
:clap: :clap: Parádička, ešte aj kanárik :wave: :jupi: Ale Agnieszka bude ťažké sústo, believe :fan:
Ja som asi zaspal dobu ale to uz nehra Serena a Venusa? Alebo vypadli?

V kazdom pripade po dlhej dobe grand slam semifinale. gratulacia.
kajo píše:Azarenka ma teraz velmi jednoduchu cestu k titulu...Radwanska ju potrapit moze, ale viac ako set neuhra.
Zensky tenis je fakt netipovatelny :hanba: Bouchard, Na Li, Radwanska....sanca tam je, ale uz radsej nenapisem nic :D
Dokonca aj Dimirov zobral Nadalovi set, škoda, že potom prehral dve skrátené hry :-( Keď tak pozerám na Rogera, tak ten je asi teraz už jediný/možno ešte Stan, aspoň v to dúfam, kto môže Nadala poraziť. Ešte teda neprešiel cez Andyho, ale to už by bol asi zázrak, keby sa mu to nepodarilo.
Dominika ju riadne zvalcovala :-O A super, že aj druhá škrekľana vypadla :-D No, mohli by byť moje vysnené finále!
Nech sa páči :yahoo: Rožer to dal, semifinále velikánov, už teraz sa teším, C'mon Roger
Tie dva posledné sety už nehral svoju hru. Dúfam, že proti Nadalovi sa mu podarí ako na začiatku dnes, respektíve ako hral proti Tsongovi. Lebo inak to bude nanič :?
Ci sa vam to paci, alebo nie, Rafa to vyhra :bee:

V zenskej casti to moze byt hocikto, tam uz si neodvazim tipovat, aj ked podla predvedenej hry, co som mal moznost vidiet by som povedal, ze najvacsi favorit je Agnieszka :yes:
Vyhraje Berdych a trhnite si vseci nohou! :evil:
Berdych? Pokial zije Nadal, Djokovic a Murray pri stastnom zrebe je jeho upside grandslamove finale. Ja ten jeho styl hry proste nemam rad, vlastne jeho zapasy kvoli tomu ani nepozeram.
Jedno lepšie, ako druhé :hroza: To by ste fakt nechceli vidieť švajčiarske finále? Však to už taká možnosť skoro nebude. A Radwanskú by mohla Dominika poraziť. Našťastie aspoň v ženskej časti nehrozí, že vyhrá nejaká, ktorú nemám rada.
Kika píše:Jedno lepšie, ako druhé :hroza: To by ste fakt nechceli vidieť švajčiarske finále?
Nechteli, co jsem svycar bo co abych na ne cucel :slap:
Selly8 píše:
Kika píše:Jedno lepšie, ako druhé :hroza: To by ste fakt nechceli vidieť švajčiarske finále?
Nechteli, co jsem svycar bo co abych na ne cucel :slap:
Nemusíš byť Švajčiar na to, aby si si taký zápas užil. Roger je asi najlepší tenista histórie a Wawrinka hrá super. Ale viem, vy tam ešte máte Berdycha, tak to sa dá pochopiť. Uvidíme zajtra.
Federera si Berdych pravidelne dava k veceri. Pokud se proti nemu postavi ve finale, ma GS prakticky jistej..
Ja to stejne neuvidim, jsem v praci takze me zajima jen vysledek :jn: Berdychova je totiz moje firemni doktorka a kdyz se mlademu dari tak ma hned lepsi naladu a toho se da vyuzit :-D
Obrázek
Prej ma neco z Galchenyukem? Hm, ale dnes 19-leta kanadska blondyna asi konci, sice je fajn ze ji tam muzeme tolikkrat videt, ale zatim mela los snu.. Cibulkova hraje jak nadopovana, Radwanskou nesnasim ale v zivote jsem ji nevidel hrat lip. A Li Na hraje svuj standard, coz je easily TOP3 level.
Odbornik aj na zensky tenis? :-O
kajo píše:Odbornik aj na zensky tenis? :-O
Uz dlouho..
No odbornik.. Na zenskej tenis odbornik snad ani neexistuje, napr. tipovat se to neda ani bohovi. :lol2: Rekneme ze sleduji grandslamy, znam hracky TOP 50 a pak par zajimavych zjevu mimo TOP 50 (typu Genie Bouchard kdyz jeste v TOP 50 nebyla :wink2: )

To muzskej tenis znam celkem do detailu..
Cibuľková=Terminátor :cool: :clap:
Kika píše:A super, že aj druhá škrekľana vypadla :-D No, mohli by byť moje vysnené finále!
Tretia... Zabudla si totiž na toho, kto vypadol s Ivanovićovou.

Cibulková :ciga:
181 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO