Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Tenis

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

huciacej :D a to ako Serena nehuci? :D
Já už Nadala dlouho neviděl, tak čumím, že ty svoje rituály ještě prodloužil.
Z celýho zápasu si akorát pamatuju: poškrábat se na prdeli, vytahat se za ptáka, vyhrnout levej rukáv, vyhrnout pravej rukáv, poškrábat se na nose, upravit si vlasy nad levým uchem, poškábat se na nose, upravit si vlasy nad pravým uchem, poškrábat se na nose .... no a mezi tím byl vyždycky pár sekund nějakej tenis.
Dejf :lol2: asi tak....nemôžem ho ani cítiť.
A Kajo: Serena hučí, ale od nej to znie tak prirodzenejšie ako od dotyčnej...a ešte keď výska, no to je vrchol.
:hufi: Dejfinku, ty si to cele pekne zhrnul, skoda ze som nemohla vidiet ten zapas no...

su to blazni :slintac:
toto som nasiel len teraz :D



top koment: 0:34 "new balls please" :rofl:
Tak Novak aspoň symbolicky úspešne zakončil tento nie celkom vydarený rok. Žiaľ, na trón sa vrátil ten, ktorému to prajem zo všetkých najmenej :grc: Za toto si môže Novak sám, prehral veľa dôležitých zápasov. Na druhej strane, možno bude niečo pravdy na tom, že Nadal si niečo dáva...predsa len skoro rok nehral a zrazu si príde a všetkých prevalcuje :slap: No nevadí, aspoň má Novak motiváciu do ďalšej sezóny.
Tak aspoň niečo :clap: Novak znižuje náskok Nadala a dúfam, že sa mu podarí ho predbehnúť. Del Potro hral od druhého setu super a Novak začal pridávať chyby, ale nakoniec to zvládol :wave: Hovorili aj, že Del Potro by mohol predbehnúť čoskoro Ferrera a Murrayho, tak uvidíme. Ani by som nebola proti.

Obrázek
Del Potro nebýt toho dlouhého zranění tak je výše. Moc sympatický hráč se zabijckym forhendem :good:
Vyhral, ale tie gestá, čo niekedy predvádzal. Najmä to kopnutie do toho digitálneho ukazovateľa času zápasu :hroza: Emócie patria k športu, ale treba ich vedieť ovládať.

Del Potro inak dnes :thumbsup:
To je pravda, Del Potro je super a tiež ho mám rada. Dúfam, že pôjde vyššie.
Novak bol vraj nervózny celý turnaj. Dnes som pozerala, ako kričal na rozhodcu v semifinále. Ale to by vytočilo asi aj mňa...
Kika » 13 Okt 2013, 18:34 píše: Novak bol vraj nervózny celý turnaj. Dnes som pozerala, ako kričal na rozhodcu v semifinále. Ale to by vytočilo asi aj mňa...
Viem, na akú situáciu narážaš. Išlo o jastrabie oko. Išlo však o to, že Djokovič tú loptičku neodpálil. Keby ju odpálil (je jedno kam, len proste ju stačilo odpáliť), tak by sa výmena neopakovala. Takto sa prisúdil bod súperovi.

Celkovo to vyzerá zaujímavo s turnajom majstrov, prvý raz od roku 2002 hrozí, že Roger ostane pred bránami. Včera sa rozišiel s trénerom Anaconom. Snáď to bude zmena k lepšiemu.
Tak hej, ale asi spoliehal na zahlásenie čiarového. Neviem no, ja by som sa asi tiež naštvala :-D
Bez Rogera by to nebolo ono :-(
Ono to znie srandovne, ale Rogerovi to "prepustenie" trénera pomohlo. Začal si viac veriť, menej kazí, je sebavedomejší, drzejší, odplata Del Potrovi dnes vyšla :good: V istých momentoch som mal pocit, že som sa vrátil niekam do roku 2004-2007.

Pred Londýnom vyzerá Fedex slušne, len to potvrdiť :thumbsup:
Tak nakoniec to dobre dopadlo :clap: Novak ukázal, že je bojovník, keď oba sety otočil z 3:5 na 7:5 a vyhral celý turnaj.
Obrázek :wub:
Jediná škoda je, že nebudem môcť pozerať Turnaj majstrov. Novak ma teoretickú šancu stať sa opäť svetovou jednotkou, tak dúfam, že sa mu to podarí :wave:
Ja dufam, ze nie :P
Novak to nakoniec dokázal :clap: Škoda len, že neobhájil post jednotky, ale verím, že to čoskoro napraví. Z turnaja som veľa nevidela, keďže sa hral cez týždeň. Najviac ľúto mi je určite Wawrinku, lebo v semifinále hral pod svoje možnosti a vlastne mu nič nevyšlo, čo bola škoda, lebo by si to zaslúžil. :-( Neviem, ako vyzeralo finále, ale výsledok je krásny :wub:
Obrázek
Na tom Australian Open je to celkom zaujímavé. Dnes Ivanovicová vyradila Serenu, čo ma dosť mrzí, ale zase aj ju mám celkom rada. Ešte keby teraz vyradila Cibulková Mariu, to by bolo :-D Jediná škoda je, že v mužskej časti sa bude už predčasne konať moje vysnené finále Djokovic-Wawrinka :-( Už len zostáva dúfať, že jeden z nich nakoniec aj vyhrá. Druhá časť mužského pavúka je dosť nabitá...Federer, Nadal, Murray, to bude ešte zaujímavé.
na AO sa vo velmi peknom svetle ukazuje Bautista-Agut, hrá v životnej forme - čakám že cez Dimitrova prejde a s Rafom by to nemuselo byt až také jednoznačné pre malorčana ako sa može zdať. Djokovic dnes nedovolil Fogninimu skoro nič, prekvapujú ma najma jeho podania :slintac: . Wawrinku bude škoda, zaslúžil by si semifinále.
Ona ju fakt vyradila :-D No to sú mi veci. Teraz má ešte celkom prijateľnú súperku, tak dúfam, že to zvládne. Potom bude tuším Azarenka, tak to už bude zase ťažké, ale kľudne to môže vyhrať. Uvidíme.
Čo sa týka Novaka a Wawrinku. Ja by som to Stanovi tiež dopriala, hoci len na úkor Novaka :? Len keby potom ešte porazil Ferrera/Berdycha a vo finále Nadala...Určite by si zaslúžil konečne niečo vyhrať.
Novak nikdy nemal nejaké extra podania, ale pokiaľ sa to zlepšilo, tak som len rada.
Naša zlatunká Domuška to dala :thumbsup: :clap: Dobre, jedno vrešťadlo je vyradené, ešte Vikina :giggle:
Kika píše:Určite by si zaslúžil konečne niečo vyhrať.
Tak to vopatrne. :dup: Tech, co by si zaslouzili neco vyhrat je spousta. Treba zrovna Berdych. A kdyz uz jsem na to koukal, tak treba Ferrer, se kterym dneska hraje, ten jeste vic (ale v Australii to asi nebude).
Nepovedala som, že je jediný, kto by si to zaslúžil. Jasné, že aj Ferrer napríklad. Jeho mám aj dosť rada. Ale Stanovi by som to dopriala najviac. :oops: Navyše milujem jeho jednoručný backhand.
Teraz práve hrajú Federer s Tsongom a Roger je nejako zase vo švungu :-D Murray bude mať čo v ďalšom kole robiť. Len škoda, že potom je tam Nadal :hroza:
Tak nakoniec to Stan dokázal. Teraz to práve pozerám zo záznamu a musím povedať, že krajší zápas si ani nedokážem predstaviť :oops: Obaja zo seba dávajú všetko. Proste krásny tenis. Novaka je mi samozrejme ľúto, ale hral super, len kúsok rozhodol. Stanovi budem veľmi držať palce, aby to celé vyhral. Bolo by to super!
181 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS