Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NBA a basketbal vseobecne

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Irving-Waiters/Wiggins-James-Thompson-Varejao :oslava:
danny pozna zostavu :sok:

Ale myslim, ze dalsi ciel bude teraz Love.
Mne príde hviezdna už táto lineup a neviem či by sa tam hodil Love, minuloročná "five stars in Brooklyn" neskončila najlepšie. Irving minulú sezonu nemal až takú dominantnú, no pri hráčoch akých má Cleveland teraz k dispozícii, mu to pojde samo. Ak to neskončí do dvoch/troch rokov minimálne dvoma účasťami vo finále bude to fiasko.
No ja samozrejme Lova tiez velmi nechcem, lebo cena zanho by bola asi prilis vysoka. Kombinacia hracov ako Waiters/Thompson/Bennett/Wigging+ nejake picky :scare:

Uvidime no, ale nemyslim si, ze vedenie cavs skoncilo :nervozny:
Love v Minnesotě bude chybět. :-/ Ale doufám, že z toho vytřískají aspoň toho Wigginse a Thompsona. Nebo aspoň jednoho z nich a doplnit depth (myšleno lavička), kterej je v Minny mizernej...

#InRickyWeTrust! :wub:
Chris Bosh is finalizing an agreement to return to Miami on a five-year, $118M deal
Pro mě :sok: . Během dne jsem totiž četl, jak už je domluvenej s Houstonem a zbejvá to jen prakticky stvrdit podpisem a pak toto... :giggle:

Pokud udrží i Wadea, tak i bez Jamese si myslím, že reálně můžou pořád v Miami pomýšlet na titul. :neviem:
Nemôžu, lebo Wade už nie je takým hráčom ako pred 2 rokmi. Na slabom východe sa Cleveland stáva ašpirant na finále. Môj hate na LeBrona klesol.
Pasha píše:Nemôžu, lebo Wade už nie je takým hráčom ako pred 2 rokmi.
No, nevím. Jemu určitě taky nesvědčilo, že se to všechno na place točilo okolo Jamese, teď může víc vyniknout on. Navíc fakt slušně doplnili depth a mají ještě Allena. Na finále konference mají.
Pasha píše:Na slabom východe sa Cleveland stáva ašpirant na finále.
Duo Irving-James ten titul vyhraje. Jen záleží jestli to bude hned letos nebo za tři roky...
Allen nevyužil hráčsku klauzulu a momentálne je voľný hráč. Aj jeho aj Mika Millera lákajú Cavs. Obaja sú blízki kamaráti LeBrona.

Mimo iného, Bosh 5 rokov, 118 miliónov - Miami Heat. Pre Houston celkom rana. V domnienke, že podpíšu Bosha vymenili kvôli uvoľneniu cap space Lina k Lakers a nakoniec Bosha nemajú. :giggle:
Pasha píše:Allen nevyužil hráčsku klauzulu a momentálne je voľný hráč. Aj jeho aj Mika Millera lákajú Cavs. Obaja sú blízki kamaráti LeBrona.
Wau. On je aj Allen FA? :sorry: Jinak právě čtu, že pokud Bulls nepodepíšou Mela, tak se vrhnou po Wadeovi. No, Miami má co dělat... Každopádně mi nijak nezáleží, jak dopadnou.

Já furt čekám za co se vytrejduje Love. :nervozny:
Jop. V boji o Mela sú Knicks a Lakers, ale vyzerá to na re-sign s Knicks, 5 rokov max. kontrakt. Podpisom Bosha je skoro isté, že Wade asi podpíše career-ending contract s Heat. On má v sebe podľa mňa tak ešte 3 roky, kolená má už moc dochrámané.

Lova snáď nevymenia ku Cavs. Ešte sa ale toto leto máme na čo tešiť.
Pasha píše:Lova snáď nevymenia ku Cavs. Ešte sa ale toto leto máme na čo tešiť.
Minny chce v jakékoliv nabídce za Lovea od Cavs Wigginse, takže to nedopadne, protože Cavaliers zase dali najevo, že Irving, Wiggins a pochopitelně James jsou untouchable.

Nabízeli naopak Bennetta, 1. kolo a ještě někoho. A to Wolves odmítli s tím, že prostě chtějí toho Wigginse, no...
Rono píše:Nabízeli naopak Bennetta, 1. kolo a ještě někoho. A to Wolves odmítli s tím, že prostě chtějí toho Wigginse, no...
A este Waitersa, co zas nie je zla ponuka pre Minny, kedze je jasne, ze Love chce odist. Budu riskovat, ze za nich odohra este rok a potom odide zadarmo? Ak ano, nech. Ale Wigginsa by som urcite nemenil. Irving-Wiggins-LeBron je next big 3 :klobuk:
kajo píše:A este Waitersa, co zas nie je zla ponuka pre Minny, kedze je jasne, ze Love chce odist.
Jo, pravda, Waitersa. Ale nechtělo se mi to hledat, no.. :giggle:
kajo píše:Budu riskovat, ze za nich odohra este rok a potom odide zadarmo? Ak ano, nech. Ale Wigginsa by som urcite nemenil. Irving-Wiggins-LeBron je next big 3 :klobuk:
Myslím, že ten trejd je nevyhnutelnej. A věřím, že se najde někdo, kdo to riskne a nabídne za něj ještě víc než Cavs. Umím si představit, že třeba Chicago by po něm mohlo jít, kdyby jim nevyšel Melo ani Wade. :hmm:
A co lepsie by mohlo teoreticky ponuknut Chicago?
Tak to já zas nevím. :giggle: :hiding:
Tak další spekulace. Gasol prý k Bulls a Melo pak k Lakers. :hmm: A James přemlouvá Allena ke Cavs.

No, já doufám, že klapne ten Wiggins za Lovea. :pray:
Rono píše:No, já doufám, že klapne ten Wiggins za Lovea. :pray:
Allen a/alebo Mike Miller su tutovka.

S tym Wigginsom ale neblazni, to uz by som skor menil Kyrieho...
kajo píše:Allen a/alebo Mike Miller su tutovka.
Taky to tak vidím.
kajo píše:S tym Wigginsom ale neblazni, to uz by som skor menil Kyrieho...
Radši Irvinga než Wigginse? :sok: Já považuju Kyrieho s Paulem a Rosem za nejlepšího PG v lize. :hmm:

A to je teda Wiggins fakt až takovej talent? :ninja: Já o draftovanejch hráčích v ostatních sportech mimo NHL nemám vůbec přehled, jen tak nějak slyším na twitteru občas ten (ne)hype okolo těch hráčů, co byli draftování v první pětce...
Tak Irving aby bol efektivny potrebuje loptu vo svojich rukach...ale kedze teraz tam na to bude LeBron, obavam sa ako to bude vyzerat. Navyse v obrane je Kyrie slaby. O Wigginsovi sa vravi(vravelo) ako o najlepsom prospectovi od cias Lebrona. Ci naplni potencial, je otazne, ale ma ho obrovsky.
Wiggins má potenciál byť top star v lige, ale musí riadne zosilnieť, pretože jeho ručičky sú naozaj ako špáratka. Čo do jeho defenzívy, tak je už teraz lepší defender ako Kevin Love, hoci v NBA neodohral ani zápas :D Wigg je atlét, v streľbe síce nie je tak presný ako Jabari Parker, draftová dvojka patriaca Milwaukee.

A že Kyrie nie je dobrý obranár ? LeBron si ho vezme do parády, tak, ako aj Wigginsa. Andrew bude mať jedného z najlepších učiteľov, aký je k dispozícií a aj Bron mu dopomôže dostať sa tam, na čo má potenciál.

Brona cením ako basketbalistu na palubovke až na tie jeho floppingy, hate na neho je stále celkom veľký, svojim comebackom ku Cavaliers to ale trošku zmiernil :) V časoch, keď hral za Cavs od 2003 - 2010, vtedy som ho veľmi cenil.

Cavs majú do troch rokov titul IMO. Teraz mi to už až tak nebude vadiť, pokiaľ to Bron vyhrá so svojimi Cavs z Ohia.
Pasha píše:Aneb Heat fans since summer 2010 :grc:
Obrázek
:rofl:
Paul George reportedly underwent successful leg surgery and is likely to miss the 2014-15 season
:? :? :cry: :verysad: Trhlina pre Pacers, pre USA (hoci vyhrajú to tak či tak), oslabenie pre celý svetový basket.

Get well soon Paul :thumbsup:
Obrázek :tada: :ahoj:

:welcome: Wiggins!
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG