Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Biatlon

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Obrázek

bum, pekne, zatial 2 zlate a jedna strieborna
to co predviedla Kaisa na poslednom kole :sok:
ale este len co dnes predvedie vyoddychovany Schempp :giggle:
dnes výborný závod z českého hľadiska, najmä super výkon Gábiny K(S)oukalovej, ktorá s prehľadom vyhrala pred Laurou. Aj Dorotka sa predviedla, z 19. priečky na 3. :good:
Joe S. píše:dnes výborný závod z českého hľadiska, najmä super výkon Gábiny K(S)oukalovej, ktorá s prehľadom vyhrala pred Laurou. Aj Dorotka sa predviedla, z 19. priečky na 3. :good:
vidno ze to v Cesku funguje..u nas snad nieco bude z Fialkovej..Gerekova uz asi na odpis a Kuzminova tiez uz vela rokov nepotiahne
Puskarčíková neuvěřitelný výkon i přes počáteční chybu na střelnici, v posledním kole jela na krev a vyplatilo se. Štěstí bylo, že většina (kromě Laury :dole: ) udělala tu jednu chybku, ale stejně na její poměry fantastickej běh. V ženský štafetě to musí cinknout znovu.

Škoda Gábiny, takovej výkyv na střelnici při supr podmínkách bych vážně nečekal. Naopak zlepšení Vítkové před Městem značí, že by mohla na domácí půdě pomýšlet hodně vysoko. Noa ještě Kaisa, která kdyby nebyla zmatkařka, tak si s Dahlmeierkou vytře... Říkal jsem si, že rozhodující byla ta první stojka, jak se jí tam jedna rána nevešla, ale bohužel osudná byla až ta poslední střelba, POSLEDNÍ TERČ! :samovrazda: Aspoň, že pak zase mákla a ještě zvládla dostat se na druhou příčku.
no aj keby dala Kaisa 5 z 5, neviem, či by som ju favorizoval v poslednom kole proti Laure, tá má posledné kolá vždy najrýchlejšie zo všetkých (keď jej o niečo ide). Ale Puskarčíková fakt šok, som čakal, že ju MDH v posledných stovkách metrov dá, ale nakoniec nie, no to je asi výhoda Pokljuky, zjazd pred cieľom a krátka cieľová rovinka.

zaujímavý bol ale aj mužský závod, keď do poslednej streľby naháňal Fourcada Shipulin, bolo vidno, že sa frantík necítil úplne komfortne, škoda tej chyby na poslednej stojke, som bol veľmi zvedavý, ako by vyzeral ich súboj v poslednom kole :? Mňa ale prekvapil aj Svendsen, ten vyzeral minulú sezónu na odpis a dnes celkom rýchly beh, že by si požičal od Astrid Jakobsen krém na spálené pery? :lol2:
Já teda jednoznačně bez ohledu na to, že jí fandím. Laura to sice jezdí parádně, navíc by měla trochu náskok ze střelnice, protože Kaisa tu poslední ránu přidržela, nicméně si myslím, že by jí nakonec udolala. Klidně by mohlo hrát minimální roli těch 150 metrů navíc pro Němku, kdyby tomu tak bylo. Sice je to jenom fantazírování, ale v podobnejch okamžicích Kaise věřím, umí prodat zkušenosti.

Mužskej závod mě bavil, nehledě na postavení našich, nebyla to takové one-man-show, kterou bych čekal. Ta nastala až po poslední střelbě, obrovská škoda, že Šipulin znervózněl, jelo mu to fantasticky a Fourcada by jistě potrápil. Velkej závod odjel taky Rösch, nenápadně se celej závod prodíral dopředu, ale nakonec to na TOP 5 nedopadlo, škoda pro něj. Ovšem parádní výsledek. Noa Krčmář potřetí za sebou v TOP 10... :povzbudzovanie: ty výsledky přijdou a ne že ne!
dnešná ženská štafeta :poklona:

duel Dorin Habert proti Laure, to bol rozdiel triedy na poslednom úseku v prospech dominátorky tejto sezóny :giggle:

a čo porobila Charvátová :hroza:
Joe S. píše: a čo porobila Charvátová :hroza:
Hrzný, normálně asi po 4 střele v leže už bylo vidět jak brečí, to se pak člověk nemůže divit že jí to ani neběží ... přitom taková škoda, normálně bychom museli jet o první místo kdyby nejela ta dvě kola :-(
Logan píše:
Joe S. píše: a čo porobila Charvátová :hroza:
Hrzný, normálně asi po 4 střele v leže už bylo vidět jak brečí, to se pak člověk nemůže divit že jí to ani neběží ... přitom taková škoda, normálně bychom museli jet o první místo kdyby nejela ta dvě kola :-(
Je to smutný, že pořád nenašla to sebevědomí a klid, aspoň v tý štafetě, kde kolem sebe má tak schopný holky. V tomhle byla zlatá Landová, od ní se taky nic velkýho nečekalo, ale ve většině případů prostě jela na jistotu, od čehož se dalo odrazit. Charvátová zatím neumí nést tu roli „nejslabšího článku“, když to tak napíšu.
dnešné masáky :poklona: v mužskom síce o víťazovi bolo rýchlo rozhodnuté, ale boje o ďalšie miesta v TOP 10, to bolo čosi, aby po 4 streľbe išla o čelo skupina 9 ľudí, to si nepamätám.

ženy, Gábina wau :poklona: ale to čo dokázala Laura v poslednom kole, to bol :sok: po 4. streľbe bolo jasné, že spraví tretie miesto, ale že si pohrá s Dorotkou, som nečakal, možno, keby sa šlo 12,5 km a nie 12, tak by možno aj vyhrala. Ale lepšie stupne víťazov asi nemohli byť, dve najkrajšie a najlepšia
V chlapském masáku jsem nepochopil akorát to, že Beatrix zastřílel 4× za nula, a když odjížděl ze střelnice, předpokládal jsem, že bude figurovat na 2. místě. Jenže najednou nikde nebyl a dojel až 13. wtf... Doteď vlastně nevím, co se stalo, anebo jestli se mi to celý jen nezdálo?! :-D

Co potom předvedla Gabka, to snad ani nepotřebuje komentář. Znovu potvrdila, jaká se v ní skrývá bojovnice a dříčka, která nevypustí jedinou chvíli na trati... kór před domácím publikem. Po trati létala už v pátek, kdy ani na nejvyšším bodě tratě, kde jsem měl tu čest ji sledovat, nepolevovala a rvala se, co jí síly stačily. Sice v neděli tuhle část tratě organizátoři zavřeli, takže jsem bohužel přišel o ten „blízkej kontakt“ se závodnicema, kvůli kterýmu tam vlastně chodím, nicméně to asi byl jeden z důvodů, proč nakonec celý Město uchvátila. :wub:

Kromě ní taky famózní Dorotka, která si zase potvrdila, že pokud neblázní na ležce, může pomýšlet v druhých polovinách závodů na parádní úspěchy. O Lauře se nebavím, protože její forma je dechberoucí, neskutečná mašina. A všem, kteří se radovali v pátek, že dvakrát na střelnici minula, ukázala, jak se dokáže oklepat. Výborný běžecký časy potvrzovala i Kaisa, bohužel ji nepodržela střelba. Snad si přes svátky odpočine a trochu potrénuje, aby se mi ještě párkrát ukázala na nejvyšším stupni. I její kolegyně Laukkanen měla víc než slušnou běžeckou, ale potýkala se stejným problémem, bohužel.

Celkově jsem rád, že jsme si v Česku zase jednou dokázali, že umíme uspořádat velkou sportovní událost. V týhle atmosféře musí bejt neuvěřitelný závodit, občas jsem si říkal, jaký by to bylo bejt tam místo nich na tý trati. Čtyři dny utekly jako voda, ale rozhodně to budou navždycky nezapomenutelný zážitky pro všechny aktéry. Doufám, že se biatlon do ČR vrátí co nejdříve.
Kaisa, Gabka. :slintac: Není co dodat, finská raketka KONEČNĚ ukázala, co v ní pořád ještě dřímá. Neuvěřitelný. A Gabka zase posouvá svoje hranice, jezdí nad možnosti... Úplně jsem se při Ruhpoldingu rozplýval.

Potěšila i Dorin-Habert, že uhájila třetí příčku dneska. Plus samozřejmě Evina, začíná válcovat na střelnice a přidává slušnej běh, jen tak dál.

Joa Fourcade je fenomén. Krčmář dříč a bojovník. :cinka:
Není co dodat, pouze stupňuje svojí fenomenálnost. :wub: Výborný závod i pro Chevalierovou, jsem rád, že Italku těsně porazila. A líto mi bylo Darji, závod měla parádně rozjetej, škoda podělané stojky. Kaisa nemá třetí příčku daleko, uvidíme, jak si poradí... věřím!
Když jsem viděl jak jede Laura tak jsem myslel, že to je jasný. ... ale Gábina je fakt ve fantastický formě a je paráda jí sledovat. Mrzely mě dvě chybky u Evči, ale tou stojkou si to zlepšila a tu pozici do stíhačky tak špatnou nemá, uvidíme.

Chevalier suprově taky, tu mám rád, myslím že bude hodně dobrá, Darya jak píšeš Wate, škda, jí, myslím že měla na to skončit hodně vysoko ... příští rok jestli se vrátí do formy tak to budou mega souboje Laura, Gabča, Darya a Maruška. A samozřejmě Kaisa ...

Těším se na další závody.
Ja som veľmi rád za ten výkon čo predviedla Kuzminova vzhľadom na okolnosti to zvládla pekne aj keď je v poslednom kole chýbali sily :thumbsup: vcelku fajn aj Fialková

Koukalova to vládla skvele :good:
Na Kuzminu bych málem zapomněl, hodně sympatickej výkon, první desítka parádní výsledek. Ve stíhačce by určitě mohla promluvit do pořadí na předních příčkách a prohnat třeba Italky. Každopádně to zítra bude hodně našlapané, protože útočit nahoru bude Dorinka, Kaisa, ale určitě i Evina... Tirilce ve stíhačce moc nevěřím.

Co se týče chlapů, nakonec byl k vidění zajímavý závod s dobrým koncem alespoň pro mě, Dollovi jsem zlato přál víc než zrzkovi z Norska. Samozřejmě ohromná škoda Moravce, ale projel si to sám, zbytečně poslední ránu uspěchal a to vychýlené umístění... :slap: Nakonec překvapil běžeckým časem, určitě z částí díky Dollovi, kterej ho táhl ve výtečným tempu. Zítra se musí znova soustředit na střelbu, protože za ním bude našlapané startovní pole, všichni z favoritů mají po dnešku co napravovat.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS