Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ME vo futbale 2016

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Kto ma lahsiu skupinu?

Můžete vybrat 1 možnost


Tak ten zapas sa z velkej casti rozhodol v prvych 10 minutach. My sme nasu sancu nedali, do vedenia isiel wales a to ovplyvnilo cely zapas. Nasi s vynimkou snad 10-15 minut uprostred druheho polcasu ked sme dali aj gol vykonom vyrazne zaostavali za tym ako hrat vedia a ako v poslednom case aj hravaju. Skrtelov zakrok sa asi piskat dal, osobne sa mi toto branenie telom v hre superovi aby sa lopta dokotulala za ciaru nepaci a posudzoval by som to vsetko ako fauly… :neviem: rozhodca celkovo nepodal asi najidealnejsi vykon, ale zase ani nic vyrazne nedomrvil. Vyhrat sme si urcite nezasluzili, ale bodik sme brat mohli…
Z nasich Duris vyzeral strasne premotivovane a frustrovane, Hrosovsky dost nervozne… Kozak zevraj na rusov chysta v zostave zmeny tak uvidime ci prave na tychto postoch :hmm:
Do kariet nam ale nezahralo ruske vyrovnanie v nadstavenom case, teraz potrebujeme proti rusom a anglicanom uhrat 4b (alebo porazit rusov a dufat ze oni neporazia wales). Ovela pravdepodobnejsia alternativa vsak moze byt ze v stredu po pripadnej prehre budeme uz bez sance na postup…snad nie
tak faul to bol ale na penaltu zrejme nie..hlavne to bolo uplne zbytocne mohol to spravit bez faulu..pre mna je Skrtel taky slovensky Pepe niekedy akurat ze nesimuluje

celkovo rozhodca trochu zvlastne daval zlte karty ale nejaky vplyv na vysledok to nemalo...nam tieto ostrovne timy vobec nesedia..do plnych utocit velmi nevieme (ani Irov ani Sev. Irov sme v nedavnej prirpave neporazili a okrem toho mi pride Wales najlepsi z tejto trojice)...ale z mojho pohladu zbytocna prehra..tu remizu sme ukopat uz mali..porazili sme sa sami..obe goly uplne zbytocne...kazdopadne je vidiet ze nam ta kvalita chyba a som hlavne zvedavy ako bude vyzera nasa obrana tak o 4 roky

Rusi nam snad budu sediet viac..chybaju im viaceri hraci a verim ze sa budu snazit utocit ovela viac ako Wales a to je presne to co nam vyhovuje..dokonca nemam strach ani z Anglicanov
Anty píše:tak faul to bol ale na penaltu zrejme nie...
Chapem ako to myslis, ale tak by sa to brat asi nemalo… bud to faul je (a teda aj jedenstka), alebo nie je. Cela ta zauzivana prax ze v sestnastke sa niektore zakroky pustaju aj ked mimo sestnastky by sa piskali je pomylena :neviem: v pravidlach ziadne fauly za ktore sa jedenstka ma resp. nema odpiskat definovane nie su… :neviem: (komentatorsky vyrok typu “faul to bol, ale nie na jedenastku” mi vzdy pride vtipny…)
Je to tu samej vodbornik, co to Neuerovo pretlacovani pri te vlastni hlavicce mimo branku?
To bylo OK?
Myslel jsem, ze se da bojovat rameno na rameno, ale tohle uz mi prislo moc, na fotbal..
petrik píše:
Anty píše:tak faul to bol ale na penaltu zrejme nie...
Chapem ako to myslis, ale tak by sa to brat asi nemalo… bud to faul je (a teda aj jedenstka), alebo nie je. Cela ta zauzivana prax ze v sestnastke sa niektore zakroky pustaju aj ked mimo sestnastky by sa piskali je pomylena :neviem: v pravidlach ziadne fauly za ktore sa jedenstka ma resp. nema odpiskat definovane nie su… :neviem: (komentatorsky vyrok typu “faul to bol, ale nie na jedenastku” mi vzdy pride vtipny…)
ja zase chapem ako to myslis ty ale neviem ako je to definovane v pravidlach ze za co moze byt penalta..mam pocit ze keby sa piskal kazdy faul v sestnastke tak by pribudlo tych penalt
Anty píše:tak faul to bol ale na penaltu zrejme nie...
A přesně tyhle názory nechápu. Vždyť to byl loket na hlavu, zcela bez úmyslu hrát míč. :hroza:
Bohužel, tyhle souboje (až na ten loket teda), kdy hráč vědomě blokuje dobíhajícího soupeře a vůbec nemá zájem hrát balón rozhodčí pouštějí. A podle toho to tak taky vypadá.

Tohle už byl ovšem extrém a nešikovnost Škrtěla, který to podcenil a pak už nestihl před soupeře hodit tělo. Měla by to být jasná penalta. Ale jak říkám, tyto souboje se vůbec nepískají, tak se ten loket navíc jakože neviděl. Přitom ta loutka na lajně od toho stojí metr.
Když to byl faul tak to na penaltu bylo Anty :hroza: Sranda je, že se v současným fotbale píská kde jaká sra*ka, ale takovýhle zákroky nene :lol: Už by mělo vedení FIFA nějak zakročit nebo se vám snad líbí jak se ti ubrekánci kroutí na trávníku? Hnus...
dnes odlet Budapest -> Brussel -> autom Lille
2 matche Slovensko-Rusko / Slovensko-Anglicko
co sa tyka vstupeniek, na zapas proti matrioskam 55€ (nejaky 53 rad za branou), na zapas proti Anglicku 25€ (2 rad za branou...ved to aj nahaty na ihrisko vybehnem :fifik:
po prilete do Brusselu, mame na 7 dni ceknute auto z pozicovne (Avis,okolo 40€ na hlavu), po prilete sa presunieme do doupjeti, ktora sa nachadza nejakych 100km od Lille....vyzera to celkom sympaticky, cena za styroch, taka 20tka na hlavu

Obrázek
http://www.booking.com/hotel/fr/camping ... ns.fr.html" onclick="window.open(this.href);return false;

po 4 dnoch stravenych v Camping des Pins, sa presuvame do dejiska druheho zapasu, to bude daleko dlhsia streka, tak sme sa rozhodli. ze v polke cesty dame nejaky noclah, kedze cestou spät to bude bez pauzy
po hadam postupovom! zapase s Anglickom, zostavame v St.Ettiene, kde uz mame takych 20 min.od stadiona ceknuty noclah (20tka na noc s ranajkami), rano spätny presun a pak smer letisko, leti nam to niekedy 21.6.vecer; co sa tyka leteniek, tam aj spät cca 135€ na hlavu

ked som omrkol, co ponuka futbaltour na zapas s Ruskom....obojstrannu chart letenku Blava-Lille, transfer letisko-centrum-letisko Liile, sluzby slov.delegata, suvernir?, spolocne foto:D (samozrejme, bez ubytovania,vstupenky) to vsetko za 460€ :tv:
to co sme usetrili na vstupenke, letenke, ubytku atd., to sa samozrejme odzrkadli na stravovacom (zabie stehienak okostovat musime) a pitnom rezime (ciastocne nas zachrani 2lvodky na hlavu, ktoru balime do batozinoveho na ukor ponoziek) jedna vec je ista, bez jedla clovek prezije daleko dlhsie, ako bez pitia :oslava:
vybava kompletna, saly, klobuky, vlajka (s napisom Kosice), na mojej kuceravej gebuli biely klobucik (s napisom Nicolaus vodka, nic moc no) a na mierne chlpatej hrudi biely dres (10tka Dubovsky), tak hadam sa zadari a proti Anglicku budeme este kuva v hre (co bude osobnym uspechom proti Rusom?, nedostat od nich na budku:) takze drzme palce :fan:

Une biere, s´il vous plait :prines_pivo:
Ja jsem mel listek na Cesko - Chorvatsko do St.Etienne, meli jsme jet ve ctyrech ale ironii je ze srnka mi zabranila v tom abych videl Srnu na zivo. Takze jsem na marodce a listek jsem strelil dalsimu kamosovi. Sere me to, ale co nadelam :verysad:
Selly8 píše:Ja jsem mel listek na Cesko - Chorvatsko do St.Etienne, meli jsme jet ve ctyrech ale ironii je ze srnka mi zabranila v tom abych videl Srnu na zivo. Takze jsem na marodce a listek jsem strelil dalsimu kamosovi. Sere me to, ale co nadelam :verysad:
No jestli te to potesi, Srnu bys stejne nazivo nevidel..
idem aj ja do lille tiez mam niekde za branu za 55.
Já fotbal hraju už pár let, kopl jsem si i na nějaké vyšší úrovni a Neuerovo přetlačování naprosto čisté. To, co udělal Škrtel, by nepískli ani v divizi.
AndyF píše:
Selly8 píše:Ja jsem mel listek na Cesko - Chorvatsko do St.Etienne, meli jsme jet ve ctyrech ale ironii je ze srnka mi zabranila v tom abych videl Srnu na zivo. Takze jsem na marodce a listek jsem strelil dalsimu kamosovi. Sere me to, ale co nadelam :verysad:
No jestli te to potesi, Srnu bys stejne nazivo nevidel..
Ted jsem o tom neco zaslechl, ale pry uz by mel byt na zapas s nami zpet v sestave.
Gratulace k výhře nad Ruskem. Zápas jsem bohužel nestihl, nějaké dojmy pánové? :-D
Slovaci super prace :thumbsup: Do 80.minuty to vpadalo ze jsou s tim rusaci smireni. Pak to roztocili ale uz na vas nemeli, gratuluiju, postup uz snad date. Jen skoda Albancu, dnes hrali jak o zivot a ta prohra pro ne byla ku*evsky kruta.
A jeste bych rad vyzdvihl vykon Iru protiu Svedum, naprosta dominance jenze kdyz mas v tymu stopera Aston Villy vse stoji za ho*no
Jo Albánci včera velká škoda, bylo mi jich líto. Frantíci mají zatím pěknou haluzku, na to že jsou hlavní favorit turnaje(nechápu proč).

"Trpaslíci" zatím srdnatě bojují, teda až na Sev.Iry, to byl stejný hnus jak naši.

Jinak se mi líbila hra Anglánů, hlavně v prvním poločase. Dneska bude derby hodně zajímavé, bohužel ale neuvidím.
Prave som dorazil z Lille. Proste parada cely fotbal aj vecer v meste po zapase. Potesilo ma ze sme prekricali rusov nie ako s walesom. Neboli sme v tomto zapase lepsi ale klucove akcie ukazali vyssi topend talent hamsika alebo weissa. Sedeli sme za branou takze goly ako na tacke. Vecer cele centrum lille jedna velka party bar za barom sme isli a v kazdom bare velky potlesk od anglicanov walesanov ale aj domacich francuzov. Rusov tam nikto nemal rad a boli radi ze sme ich porazili. Anglani paradne skandovacky po celom meste. Premyslam ze by dom narychlo este vybavil volaco do st.etienne.
Dneska je mi neskutečně líto Chorvatů. To co předvedli ti s prominutím ko*oti na tribuně, to je ostuda a hráče to jen potopilo. Náš výkon naprosto mizerný a nebojím se říct, že jsme nejhorší tým na turnaji. Teprve když odešel největší omyl nominace Lafata a oživil to Škoda, začali jsme něco hrát, ale... Momentálně můžeme poděkovat chorvatským "fanouškům" za ten bod... Jsem zvědavý, jakou to bude mít dohru, vzhledem k trestu pro Rusy si myslím, že tam taky visí ve vzduchu podmínečné vyloučení, ne-li vyloučení na tvrdo...

Tohle je prostě svinstvo. Svinstvo, svinstvo, svinstvo. :grc:
Dnes večer vyrážam s fansom na zápas s Anglickom ,chalani hrajú dobre na turnaji,výhra nad Ruskom im dodala viac sebavedomia a dúfam,sa niečo podarí uhrať i s Anglickom. :) Teším sa,že uvidím aj kusok mestečka,kde žil a hrával Lubo Moravčík,hráč na ktorom som vyrastal. :) Hotel kde budeme ubytovaný sa nachádza cca 130 km od St. Etienne, v dedinke Saint-Bonnet-le-Froid,v den zápasu sa presunenieme do dejiska duelu,cez den prehliadka mesta,večer samotný zápas.Tak držme palce aby chalanom zápas vyšiel a opäť nám v dejisku i tu na SR urobili výsledkom radosť. :) :klobuk:

To čo včera urobilo tých pár bláznov z Chorvátska s dymovnicami a petardami,sa nedá pochopiť,nielenže potopili vlastných futbalistov ktorý hrali skvelý zápas ale ešte hrozí ich federácii mastná pokuta i vylúčenie podmienečne z EURO a to si nezaslúži asi najsilnejší tím čo kedy Chorváti mali.Ako napísal TT je to svinstvo od nich a mali by ich konečne začať riešiť nielen oni ,aj Angličani a ostatné tímy,v dobe videa a techniky by nemal byť taký velký problém ich vyhladať,tvrdo potrestať a ukázať im,že ked sa nevedia správať a fandiť nemaju na takýchto akciach reprezentačných ani ligových čo robiť. :bitka3: :bitka3:
Nas vykon spatny a herni projev tragicky, takze nakonec zlaty bod. Na druhou stranu jsme oba goly darovali Chorvatum, obzvlaste druhy jak na zlatem podnose. Co me ovsem prekvapilo bylo ze neukazali zda se nejednalo o ofsajd, ac v v podobnych pripadech v jinych zapasech opakovackama nesetrili. Tim nechci rict ze by se snad o ofsjd jednalo, ale replay by neskodil. Celkove nase vykony na turnaji slabota, ale nasel bych jeste 2 tymy co hrajou hur a to zlutomodre. Mnoho lidi nadavalo na nas vykon se Spanely, ale potom co predvedli s Turky kteri to zkusili jen o malo ofenzivneji si myslim ze tem chytrakum zavreli rypacky. Nechci nijak omlouvat nasi hru, ta je opravdu spatna, ale ja fandim az do posledni chvile. O to vic me mrzi ze kvuli zraneni jsem nemohl na vcerejsi zapas vyrazit. Na minulem ecku jsem byl na ctvrtfinale s Portugalskem a i pres prohru a snad jeste nas horsi vykon jsem si zapas perfektne uzil. Nejsem typ co vysype pul vyplaty za vyjezd a pak tam sedi na prdeli a obcas zatleska. Popisovat to nema cenu, kdo chce at mrkne na clanek, tam je to popsane moc hezky. A jako bonus muzu rict ze kdo me zna tak me tam i pozna :-D

http://www.supporters.cz/clanek/euro-20 ... /4178.html
Selly8 píše:Mnoho lidi nadavalo na nas vykon se Spanely, ale potom co predvedli s Turky kteri to zkusili jen o malo ofenzivneji si myslim ze tem chytrakum zavreli rypacky.
Jo, to jsem taky nechápal. Proti Španělům jsme hráli to co bylo potřeba a zvládli jsme to docela dobře. Ten nejhorší tým na turnaji jsem asi v emocích přestřelil, ale na ten výkon v době kdy hrál Lafata to sedí, hráli jsme neskutečně špatně. Když tam přišel Škoda, tak tu hru oživil, začal napadat a dostal Chorvaty pod tlak. Co udělá jediný hráč... Říkám pořád, že Lafata tam nemá co dělat, měli vzít Schicka.
Ja myslim ze proti spanielom hrali ok. Teraz maju cesi sancu aj na postup. Turecko je uz v prdeli. Ta ruka bola stastna ale nato sa nikto nepyta.
Fakt je ze osobne prehliadky pri vstupe nic extra viac ma presahali u nas na diskoteke. Tie svetlice a delobuch bol planovana akcia fanusiov splitu voci zvezu ktory udajne pomaha zahrebu.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS