Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Slovenska reprezentacia

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Anem píše: Mohla by sa spraviť aj tipovačka? Ako v napr. MS v hokeji? :)
tipovacku najdete na http://football4fun.eu/ konkretne na http://tipovacka.football4fun.eu/ i ked momentalne sa na nej este pracuje, ale onedlho bude hotova

P.S.: ak to beriete ako reklamu, tak mi tento prispevok zmazte...
Paraguaj ako už spomínal debil, bude veľmi silný súper.
Viedol i juhoamerickú kvalifikáciu a nakoniec skončil tretí. Za posledných 15 rokov patrí k stabilným účastníkom majstrovstiev sveta, isto si všetci pamätáte brankára Chilaverta.
Medzi jeho najväčšie súčasné hviezdy patrí Roque Santa Cruz, ktorý strelil 20 gólove v 61 repre zápasoch a defenzívny záložník a skvelý hlavičkár Carlos Humberto Paredes.

Určite to nebude ľahký súper.
Slováci milí, já vám budu samozřejmě na MS přát, ale objektivně to vidím na postup Itálie a Paraguaye, ale máte velkou šanci co si budem povídat... :wink:
1. Rusko :wink: vzhľadom na to ,že je z prvej skupiny tak je viac ako prijateľný súper :good:
3. Írsko :-O no vzhľadom nato, že je z tretej tak je to najťažší súper akého sme mohli dostať :? bude to veľmi zaujímavý súper
4. Macedónsko :?: :smile03: podľa toho čo som si pozeral na fifa.com, tak doma nie sú "najľahší". Videl som tam zápasy so Španielskom kde prehrali 2:3 (2:0) alebo s Holandskom...
5.,6. Arménsko, Andorra sú týmy nad ktorými musíme vyhrať. :)
No Rusko je určite hrateľný súper a podľa mňa sú slabší, než Slovinci a Slovincov sme tiež neskutočne potrápili. Ak uhráme remízku proti ním, o ostatné sa nebojím.
dobry zreb :thumbsup:
celkom sa da az na tych irov :smile03:
uvidime na akej urovni budu v tom case hraci ako stoch, weiss, hamsik, skrtel atd. :)
myslím si, že naši si určite nemôžu sťažovať, je to veľmi hrateľná skupina... :good:
tak priatelske zapasy pred MS:
3.3. uz zname Norsko v Ziline
29.5. Ghana v Klagenfurte. (Rakusko)
5.6. Kostarika, zatial nie je urcene miesto
..kostarika sa hodi na paraguaj, ghana ako top tim afriky je atraktivny super, takze celkom som spokojny :)
tesim sa na ghanu, ani si nepamatam, ze by sme niekedy hrali proti africkemu timu :cool:
Ak patríte medzi vášnivých zberateľ samolepiek tak určite budete zbierať aj na tohto ročné MS 2010. Tu vám dám link na zoznam Slovenských futbalistov ,ktorí sa nachádzajú v albume :) . http://www.paninigroup.com/en/fifaworld ... blika.html
Sirsia nominacia na MS:

Brankári: Ján Mucha ml. (Legia Varšava/Poľ.), Dušan Kuciak (FC Vaslui/Rum.), Ľuboš Kamenár (FC Nantes/Fr.), Dušan Perniš (Dundee United/Škót.).

Obrancovia: Peter Pekarík (VfL Wolfsburg/Nem.), Martin Petráš (AC Cesena/Tal.), Martin Škrtel (FC Liverpool/Angl.), Ľubomír Michalík (Leeds United/Angl.), Ján Ďurica (Lokomotiv Moskva/Rus.), Radoslav Zabavník (1. FSV Mainz/Nem.), Marek Čech (West Bromwich Albion/Angl.), Tomáš Hubočan (Zenit Petrohrad/Rus.), Kornel Saláta (ŠK Slovan Bratislava).

Stredopoliari: Kamil Kopúnek (Spartak Trnava), Ján Kozák ml. (FC Temešvár/Rum.), Juraj Kucka (AC Sparta Praha/ČR), Miroslav Karhan (1. FSV Mainz/Nem.), Marek Sapara (MKE Ankaragücü/Tur.), Mário Pečalka (MŠK Žilina), Stanislav Šesták (VfL Bochum/Nem.), Marek Hamšík (SSC Neapol/Tal.), Vladimír Weiss ml. (Manchester City/Angl.), Miroslav Stoch (FC Chelsea/Angl.), Dušan Švento (Red Bull Salzburg/Rak.), Zdeno Štrba (Škoda Xanthi/Gréc.)

Útočníci: Erik Jendrišek (Schalke 04/Nem.), Róbert Vittek (MKE Ankaragücü/Tur.), Martin Jakubko (Saturn Moskovská oblasť/Rus.), Filip Hološko (Besiktas Istanbul/Tur.).
aspon že tam máme toto , za ten druhý slogan čo bol vo finále by sa naši asi hanbili ...
Nominácia slovenskej futbalovej reprezentácie na MS 2010 v JAR:

Brankári: Ján Mucha ml. (Legia Varšava/Poľ.), Dušan Kuciak (FC Vaslui/Rum.), Dušan Perniš (Dundee United/Škót.).
Obrancovia: Peter Pekarík (VfL Wolfsburg/Nem), Martin Škrtel (FC Liverpool/Angl.), Ján Ďurica (Lokomotiv Moskva/Rus.), Radoslav Zabavník (1. FSV Mainz/Nem.), Marek Čech (West Bromwich Albion/Angl.), Martin Petráš (AC Cesena/Tal.), Kornel Saláta (ŠK Slovan Bratislava).

Stredopoliari: Kamil Kopúnek (Spartak Trnava), Ján Kozák ml. (FC Temešvár/Rum.), Juraj Kucka (AC Sparta Praha/ČR), Marek Sapara (MKE Ankaragücü/Tur.), Marek Hamšík (SSC Neapol/Tal.), Vladimír Weiss ml. (Manchester City/Angl.), Miroslav Stoch (FC Chelsea/Angl.), Zdeno Štrba (Škoda Xanthi/Gréc.).

Útočníci: Stanislav Šesták (VfL Bochum/Nem.), Erik Jendrišek (Schalke 04/Nem.), Róbert Vittek (OSC Lille/Fr.), Filip Hološko (Besiktas Istanbul/Tur.), Martin Jakubko (Saturn Moskovská oblasť/Rus.).

Náhradníci:
Brankári: Štefan Senecký (Slavia Praha/ČR), Ľuboš Kamenár (FC Nantes/Fr.), Martin Dúbravka (MŠK Žilina).
Hráči v poli: Martin Dobrotka, Jakub Sylvestr (obaja ŠK Slovan Bratislava), Csaba Horváth (ADO Den Haag/Hol.), Mário Pečalka, Róbert Jež (obaja MŠK Žilina), Igor Žofčák, Miloš Lačný (obaja Sparta Praha/ČR), Tomáš Hubočan (Zenit Petrohrad/Rus.), Ľubomír Michalík (Leeds United/Angl.), Peter Grajciar (Slavia Praha/ČR), Adam Nemec (1. FC Kaiserslautern/Nem.), Ján Novák (MFK Košice), Filip Šebo (FC Valenciennes/Fr.), Dušan Švento (Red Bull Salzburg/Rak.).
[/center]
zdeno štrba von, švento dnu.. aj kozaka by som vyhodil, ale tam ho neni kym nahradit, inak som spokojny
so Sventom som pocital :-( Kozak je tam preto, lebo je to Weissov milacik :moj: ale asi ako svolco pises, na Kozakove miesto nemame moc alternativ, tak co uz....pre mna je podstatnejsie to, ze Holoskov stav je ok :good: ak by bol aj on mimo, neviem, neviem, tak hadam Filip naberie cim skôr aku taku zapasovu prax a bude to fajn
za holoska som rad aj ja :thumbsup: mrzi ma karhan, ktory sa mi dlho nelubil ale v poslednom case si ma ziskal, v poslednych zapasoch kvalifikacie zahral vyborne, skoda ho :?
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS