Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Slovenska reprezentacia

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Ze nevzal Sventa ae velka chyba. Prekvapenie to ale vobec nie je lebo ho do repre cely cas nevolal, asi maju nejaky problem. Je to skoda lebo stred pola uz niekolko zapasov po sebe nic nehral a Svento by bol na lavom kraji velmi dobry a nebezpecny. Si myslim ze urcite lepsi ako Stoch.
Švento je super to je pravda. Keď striedal, vedel urobiť na strane rozruch a tiež je to zrejme trochu väčšia istota ako Stoch, ale na druhej strane si neviem predstaviť, že by Stoch vo výbere chýbal, predsa len je to prospect.
no ja som pomerne casto sledoval stocha v twente a do repre jednoznacne patri, bude tam jeden z najlepsich u nas :yes:
švolco píše:no ja som pomerne casto sledoval stocha v twente a do repre jednoznacne patri, bude tam jeden z najlepsich u nas :yes:
jasne, ze do repre patri, ved v Twente dal dost dolezitych golov a vyraznou mierou prispel k titulu!
o Minovi je zbytocne debatovat, bez neho si neviem zakladnu zostavu velmi predstavit...ale aj Sventik to tam vedel sympaticky rozbehat, ale ako spomenul debil, zrejme to tam medzi nimi bude skripat aj vztahovo....
Mne tam taktiež chýba Švento a vymenil by som ho asi za Kozáka , inak som s nomináciou úplne spokojný ...
Šveto za Kozáka? Kozák je spolu so Saparom jediný stredný záložník v nominácii. Toho tam nechať. Švento za Weissa by som bral, pričom by bolo potrebné dúfať, že Stoch zahrá aj na opačnej strane.
Wiessa tam treba nechať myslím si že je určite dobre aby aj on aj Stoch tam boli ...
paradne nam vysiel uvod do kvalifikacie, ked sme po macedoncoch doma, zdolali aj rusov, ktori nas tlacili tlacili ale to im nestacilo :good: paradička
Čakal som remízu, paráda. Len tak ďalej.
No to sme zas utrpeli vyhru, ale koho to zaujima. Vyhrali sme a to je dobre.
Tiše závidím a přeji vám to. Bohužel jak se na to tak koukám tak Češi a Slováci společně na vrcholu být nemohou. Jednou jsme mi a poté vy, ale nikdy společně. Bohužel. Každopdáně Slovensko go go go.
Preto sme tam boli ako česko-slovensko vždy... každý chvíľku ťahá pílku :)
Myslim ze anglicka liga by mu padla jak usita :thumbsup:

http://www.premiership.cz/clanek-82747- ... rland.html
Selly8 píše:Myslim ze anglicka liga by mu padla jak usita :thumbsup:

http://www.premiership.cz/clanek-82747- ... rland.html
Talianska viac.. Je to bombardér, bojovník a tvrdší hráč...
Aj Lessi nám fandí proti Írsku :fan: :wave:

Obrázek
:skodoradostny: Obrázek :hanba:
K zapasu:
Vlado sa vobec netrafil do zostavy, Holosko, Cech a striedajuci Jez proste katastrofa. Nemohucnost nasich v zakonceni to je uz stara pesnicka. A sikovny Armenci to opat dokazali a opat nas zdolali. Pred zapasom som hovoril ze nasim neverim a ze budeme radi za bod a ze skor verim vo vyhru s Ruskom na ktoru si aj podam. Nam nesedia superi ako Armensko ci Macedonsko lebo nase tzv. hviezdy nevedia tvorit hru a pod tlakom si presne prihrat a tim vlastne aj konci nas utok.
Ale nic si z toho nemozme robit stale mame postup do Baraze vo svojich rukach a ak to bude ako pri kvalde na MS kde nas zdolali iba Slovinci a my sme postupili tak to bude super. Pevne stojim za timto mansaftom aj Vladom Weissom. Pre mna to je s Vrbom naj trener na SVK a CZ.
pre dalsi vyvoj je takyto vysoky naklep vyborny. trosku som cakal problemy, nasi skoro nikdy ulohu favorita nezvladli. ale vpoho. ocakavam vyhru s rusmi a postup do baraze.
tak je to ponizujuca a trapna prehra veru.. a fakt vobec nevieme hrat na slabsich superov :hroza:
uz ste to tu povedali ze zapas s rusmi bude o inom.. tak ja verim ze bude.. nech je to aspon to druhe miesto
a na zaver trochu humoru: Vladko Weiss budí otca: "Vstávaj otec, už sú štyri..." :D
Raimondas Zutautas uz nie je trenerom litovskej futbalovej reprezentacie, zo svojej pozicie odstupil po utorkovej prehre s Ceskom (1:4)

pan Weiss, co si tak vziat od svojho trenerskeho kolegu prikad.... :idea: alebo skusime nieco z vasho slovnika...to este dalsie 2 roky sa budeme s vami trapit.... :?: ......

budem strucny, zbytocne by som minal cas na ten chvalabohu skonceny kvalifikacny odvar, ktory som si na zivo odtrpel na zapase s Ruskom....cela kvalifikacia, vo viac ako prijatelnej, hratelnej skupine, bola jednym velkym vysledkovym, no najmä vykonnostnym sklamanim, prepadakom.....odohrat celu kvalifikaciu tak nezazivnym stylom a s 9 strelenymi golmi z 10 zapasoch.....system s velkym S 4-2-3-1....a sam vojak v poli (Holosko) sa môze aj pretrhnut.....skusit to dat aspon doma na 4-4-2...ani bo*hovi!, ved, co je zauzivane, osvedcene, "oku pohladne a hlavne vitazne".....tu nejde ani tak o postup, ci baraz (ano, ak by sa postupilo kto tu bude riesit vykony) ale o to, ze sa na to nedalo ani pozerat....ani na jeden zapas (s vynimkou zapasu v Irsku, snad v Rusku)....ano, ano na ihrisku o vsetkom rozhoduju hraci, ale to su v istom smere take alibi.....aj tak o ich (ne)vybere rozhoduje trener, on urcije taktiku, rozostavenie a pod...takze...?...nastastie, futbalova kvalifikacna spravodlivost v nasom pripade predsa len existuje :klobuk_dole:
Nemozeme asi chciet vsetko. MS 2010 bol skvely zazitok a velmi som si ho uzil. Je to velka skoda. Mohli sme byt na uzasnych ME v susediacich krajinach. velmi som chcel aby sme sa prave kvoli tomu tam dostali. Bohuzial ta kvalifikacia bola tragicka. Dorazil to trener ktory sa sprava ako sedliak z poslednej cenovej. Je to velka skoda ked vidim ako cesi budu hrat vo Wroclawi s Polskom. Bol som len na posahanych ME vo volejbale a videl som zapas poliakov s nemeckom, jak ti spievali hymnu to bolo fakt huste. Je mi to velmi luto ze to zas budem sledovat a zavidiet.
Je to tu, šalalala
Prezident SFZ Ján Kováčik a Vladimír Weiss podpísali dohodu o ukončení zmluvy medzi SFZ a reprezentačným trénerom k 31.1.2012. Obe strany sa dohodli, že uhradením sumy vo výške troch základných mesačných odmien sú vyrovnané všetky finančné záväzky SFZ voči reprezentačnému trénerovi vyplývajúce zo zmluvy a z titulu ukončenia jej platnosti. zdroj:futbalsfz.sk


:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Môj tajný tip : PAVEL VRBA :yes:
OndroNR píše:Môj tajný tip : PAVEL VRBA :yes:
Tak o tom silně pochybuju :-)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG