Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

PO time :!:
ZC hodnotim vcelku uspesne, s konecnym 5. miestom som pochopitelne spokojny a pred sezonou (aj pocas nej) by som ho bez problemov bral. Uvidime co sa podari v PO, zaciname proti Bay Area Warriors :box:
tak nakoniec 12. miesto.. nedokazal som s Ronovym timom spravit PO ani po niekolkych trejdoch (tusim ze dvoch :giggle: a Ramo sa zranil)..nebolo ani velmi s kym tradeovat

inak celkovo mam pocit ze trosku tato liga sla nadol ..takmer ziadne reporty nic ako v minulosti... neplanujem pokracovat v lige ak nedojde k zmenam (maximalne spravim taketo nahradnika ako tuto sezonu ak to v polke niekto zabali) ..nechcete to tu trochu ozivit? len tak z fleku ma napadlo niekolko navrhov:

1. upravit GK stats ako v Keeper lige (mozno väcsie taktizovania)
2. osekat pocet timov z 20 na 16 (14) - do PO by mala podla mna postupovat minimalne polka timov inak prilis skoro vela timov strati motivaciu..tie 4 timy chybat nebudu neverim ze kazdy bude chciet pokracovat a pride mi zbytocne brat neoverenych nahradnikov z vonku ktory o to az tak nestaraj...celkovo za zvysi pocet hracov na FA trhu a kratsi draft
3. zrusit Util posty - opät mierne pomozu taktizovaniu + este dalsie navysenie hracov na FA a este kratsi draft

to len tak moje myslienky s ktorymi som sa uplne do hlbky nezaoberal :giggle:
Good luck zvysnym timom v PO :thumbsup:
nevie niekto, kde sa mozem prihlasit do toho plastic cupu? A plati sa za to vobec? Neviem to najst.
Anty píše: inak celkovo mam pocit ze trosku tato liga sla nadol ..takmer ziadne reporty nic ako v minulosti... neplanujem pokracovat v lige ak nedojde k zmenam (maximalne spravim taketo nahradnika ako tuto sezonu ak to v polke niekto zabali) ..nechcete to tu trochu ozivit? len tak z fleku ma napadlo niekolko navrhov:

1. upravit GK stats ako v Keeper lige (mozno väcsie taktizovania)
2. osekat pocet timov z 20 na 16 (14) - do PO by mala podla mna postupovat minimalne polka timov inak prilis skoro vela timov strati motivaciu..tie 4 timy chybat nebudu neverim ze kazdy bude chciet pokracovat a pride mi zbytocne brat neoverenych nahradnikov z vonku ktory o to az tak nestaraj...celkovo za zvysi pocet hracov na FA trhu a kratsi draft
3. zrusit Util posty - opät mierne pomozu taktizovaniu + este dalsie navysenie hracov na FA a este kratsi draft
:thumbsup:
:hmm: těch změn by prospělo ještě víc, v létě bych to téma znovu otevřel :good:
:hroza: Hrozný, sám za sebe se stydím. Nejhorší výsledek v mé pětileté kariéře.
Přiznám se, že už jsem reporty moc nepsal, protože jsem skoro každé pondělí měl nutkavou chuť poslat celý můj tým do...

Brankáři nechytali a když chytali, tak raději neměli chytat. Obránci byli soft a střelci nestříleli. Vlastně to vypadalo, že jediný, kdo se v týmu snažil, byl manažer :jn: A z toho v létě vyvodím důsledky. :dup:
Chcelo by to trochu oživiť, mňa tiež nejako prestalo baviť písať reporty a podobné veci. Stala sa z toho taká rutina.
V posledných 2 kolách som si vylepšil skore na bottom feederoch a tak som nakoniec skončil s pozitívnym recordom a ie tak daleko pod čiarou.. :? . Ajtak si myslím že ten tím mal naviac a trochu ma zarezal rozpis..
V bráne som mal priemerné a vyrovnané stats ale v poli som patril k tomu lepšiemu.. V asistenciách som bol najlepší a druhý za mnou zaostával o 30+, v bodoch druhý, v PPP tiež 2. , v GWG som bol piaty zato som mal druhý najhorší W-L record :hroza: . SOG tretí, FW kludný stred, trochu som zaostal len na secondary stats, Hit, Blk a +/- na ktoré som sa pri drafte vôbec nesústredil :hroza: .
Ked chcete redukovať tímy tak u mňa môžete začať.
Chcem poďakovať chlapcom za peknú sezónu a snahu prejsť cez prvé kolo PO. Žial súper vyhral zaslúžene, aj keď niektoré stats boli tesné.. Heny gratulka k postupu a vela zdaru v semifinal :good:
Fleury a $tamkos out v jeden den? Nedávno to dokonce zapíchl i Stone.

Proč teď? :-(
cepi padol :-O
Tajne som dufal v zazrak, ze by som hral finale v oboch ligach, nakoniec to podla ocakavania nevyslo.
Kedze mam cas navyse, tak zhodnotim sezonu trochu predcasne. Sezona NoBa Witchers bola ako na hojdacke. Dve tretiny excelentne, dokonca chvilami na cele tabulky. zaver bol strmy pad. Dolezity bol postup do PO. Bilanciu mam 4 sezony, 4x PO, takze so sezonou spokojnost.Aj ked zamrzi ze to nie je top 4.(teraz ci skoncim 5ty ci 6ty je uz jedno). Nie je lahke udrzat stabilne vykony a nadraftovat rok co rok konkurencie schopny tim. Top 8 splnene, takze fajn.

K hracom. spokojny mozem byt s hracmi palmieri, koivu, komarov, couturier, do zraneni urcite cammalleri a little. s prizmurenymi ocami okposo, landeskog, lewis

no a potom sklamania ako cela moja brana v pociatocnom zlozeni mason, hiller greiss. cela obrana, kde mi nijaky obranca nebodoval a celu sezonu som s tym mal neriesitelny problem. e. johnson, larsson, green, savard. u kazdeho z nich som ratal o 15- 20b viac.. na secondary stats sa stazovat nemozem. lenze ked vsetci z obrany maju ofenzivne slabe sezony, do toho sa prida slaba sezona draftovej jednotky tavaresa a v polke sezony zranenia do konca rocniku vtedy najproduktivnejsieho cammalleriho a druheho najproduktivnejsieho littlea(extra strata aj na buly),plus draftova trojka hiller je uplne mimo a draftova dvojka mason 2 tretiny sezony chyta podpriemerne a straca poziciu jednotky, tak mam problem. sa fakt divim ze z toho bolo play off.. nad vodou ma drzali greiss a vyssie spomenutí hraci, ktorí (hlavne komarov, koivu a 2ja zranení) mali skvelu prvu polku sezony. ked sa dostali do normalu + okolnosti, tak to bol ten pad, kde som nekonkuroval ani tímom z druhej polovice tabulky.. este ze mavam fajn secondary stats a potrebne body som si vzdy ako tak nahral.

situacia v brane ma donutila k mojej jedinej vymene tuto sezonu kde to bol greiss+perron(tiez ofenzivne sklamanie) za neuvirtha+burmistrov. greiss aj neuvirth mali rovnake stats. lenze pri mojej ofenzive a zraneniach klucovych hracov nastala situacia, kedy mason stracal poziciu, halak bol vzdy uprednostneny pred greissom a na fa som poslal condona, lebo sa mal vratit price a zo zranenia sa vracal hiller, kde som dufal naivne ze sa chyti(chytil sa presne na 4 zapasy). pri zlej ofenzive mi hrozilo ze nedam ani 2 starty G a to by boli fakt debakle potom. najlogickejsi sa mi zdal neuvirth. sice statisticky som si pohorsil (hlavne perron a neskorsie zranenie neuvirtha a greiss sa stal jednotkou), ale dolezite bolo ze som nemusel riesit 0-5 deficit v kazdom zapase a nahral som nejake dolezite body, ktore boli rozdielove pri postupe do PO.

K draftu este. viem aký typ hracov chcem. tento rok som nemal vyhliadnute prekvapenia z nizsich pozicii do utoku co by sa mohli vyplatit ako v minulosti lehtera, schwartz atd.. takze som draftoval primarne utocnikov a spoliehal som sa na prekvapenia v obrane, ze najdem niekoho z nizsich pozicii.. myslim ze som potiahol dobrych hracov, len tuto sezonu to bola smola.. teraz viem ze toho jedneho obrancu co hra prvy par a presilovky v time a je overeny mat musim. a dalej musim zlepsit draft golmanov.. tam to nedavam.. zo 4 draftov som spokojny len za jednu sezonu a hned v prvej sezone som mal stastie ze lehtonen mal skvely rok, ale to neratam. len ked sa neviem donutit draftovat brankara, ktoreho tim, alebo priamo jeho neznasam. ( u hraca je to ine), ale fandit kralovne, plešounovi, kvetine mi je proti srsti..do buducej sezony musim nieco vymysliet.

a k spominanym zlepsovakom v lige:
to ze je to pre tych co nepostupia do PO nuda v zavere. tam mi nic nenapada, este sa mi to nestalo :fucker2:
mozno play off pre nich, ak sa to da (neviem, podla mna sa neoplati).. alebo skor nejaky trest pre tych najhorsich.. trebars poslednym trom zosmiesnujuco nieco pridat k nazvu timu na buducu sezonu(alebo logo) a zbavia sa toho ak skoncia nasledujucu do nejakeho miesta..ked nie tak im to ostane aj na dalsiu, ked znovu skoncia na poslednych miestach tak im to este zhorsit..ked to tak citam tak pekna blbost :-D ale ak sa to ma spravit pre nich zaujimavejsie, tak si myslim ze formou nejakeho trestu pre fakt najhorsich.

potom by som zvysil povinny pocet startov brankarov na 3.(dovod je snad jasny). stalo sa aj mne tuto sezonu 2x ze super nedal ani dva starty.. ale to je na hracovi, lebo vymenu tu ponukali viacerí, plus na fa sa vzdy niekto najde a ked sa v pondelok na tyzden dopredu pozriem ktore timy hraju b2b zapasy, tak si viem stiahnut brankara co raz ten tyzden chytat bude.

k znizeniu poctu hracov..to som proti. tato liga je prave o tom.. aj to sa mi paci ze na fa trhu musim naozaj vymyslat, koho potiahnut a kolkokrat sa potesim, ze som vyhrabal nieco solidne.. na drafte mi na konci ostalo snad 15 hracov v zozname co by som chcel este do timu a sli na fa. aj ked je pravda ze pri zraneni nemas naozaj cim platat. zrusenie 2 utility pozicii prida kolko.? 40 hracov navyse na fa trh..alebo liga 18tich spravi viac menej to iste. + 50 hracov na fa). nie som za, mne sa to paci a vyhovuje mi to takto, ale neprotestoval by som, ak si budu niektorí mysliet, ze to tak bude pre nich atraktivnejsie a zabavnejsie.

este niekto navrhol zmenit g stats- myslim ze narazal na pridanie prehier golmanom. to som proti. ak niekto investuje poziciu na drafte do g co bude casto chytat na ukor ofenzivneho hraca, tak by tym nemal byt znevyhodneny, ze okrem viac wins a saves ma aj viac negativnych prehier a nema body do produktivity.
a k tomu jednotky slabsich timov by boli viac za trest a to by sa uz skor oplatili dvojky silnejsich..

a este by som navrhol, ci sa neda skratit sezona a ci by PO zapasy nemohli trvat 2 tyzdne.. posledne kola aj tak hrame uz proti tym co sme hrali na zaciatku.. predsalen v pondelok golman dostane 4ku, top utocnik nespravi 3 body a viacmesacna sezona je v tahu v priebehu noci bez sance to napravit, alebo dobehnut.. to je asi tak vsetko :)
:winner1:
Wow, nakonec jsem urval jednoznačné vítězství nad Evandem ve finále. Štípněte mě... :cup: :yahoo:

Sezóna byla pro mne, hlavně v její první půlce, dosti náročná. Poté se to ale rozjelo a tahal jsem dlouhou šňůru výher, která se z konečného druhého místa v regularu, přenesla i do vyřazovací části.

Nakonec zbývá už jen poděkovat a poslat gratulace i směrem k Evandovu druhému a cepimu třetímu místu. :serus:
Heny píše::winner1:
Wow, nakonec jsem urval jednoznačné vítězství nad Evandem ve finále. Štípněte mě... :cup: :yahoo:

Sezóna byla pro mne, hlavně v její první půlce, dosti náročná. Poté se to ale rozjelo a tahal jsem dlouhou šňůru výher, která se z konečného druhého místa v regularu, přenesla i do vyřazovací části.

Nakonec zbývá už jen poděkovat a poslat gratulace i směrem k Evandovu druhému a cepimu třetímu místu. :serus:
gratulujem :serus:

cepi zase zle reprezentoval vedenie fora :hroza:
tak ten plastic cup zacina teraz, od playoff. Pridal som sa, som zvedavy vo co go :joe:
Heny píše::winner1:
Wow, nakonec jsem urval jednoznačné vítězství nad Evandem ve finále. Štípněte mě... :cup: :yahoo:

Sezóna byla pro mne, hlavně v její první půlce, dosti náročná. Poté se to ale rozjelo a tahal jsem dlouhou šňůru výher, která se z konečného druhého místa v regularu, přenesla i do vyřazovací části.

Nakonec zbývá už jen poděkovat a poslat gratulace i směrem k Evandovu druhému a cepimu třetímu místu. :serus:
gratz :serus: :klobuk:
Obrázek :vitaz:

cesta za 3.miestom :wine: po drafte som to zhodnotil asi nasledovne http://www.hokejforum.com/yahoo-fantasy ... ml#p402228" onclick="window.open(this.href);return false; ziadne velkohube vyhlasenia, skôr triezvy pohlad na vec, ale v porovnani s predoslymi dost dodrbanymi draft vybermi (vplyvom stresu:D) vyzeral byt boj o PO celkom solidny
hned uvodna remizka s jednym z favoritov ligy (pohlad na supisku+konecne 2.miesto dali za pravdu) Bay Area Warrios ukazala, ze by to nemuselo byt vôbec spatne
po drfate som sa vyjadril, ze s G+D spokojnost, plackoval som akurat nad nejakym vyslovenym bodovym trhacom, to sa vsak v priebehu sezony ukazalo ako zbyotcne fnukanie, kedze Backstrom potvrdil tuto rolu a ostatni mimo papierovi hraci tiez celkom solidne bodovali....kazdopadne, opierat som sa musel o vykony G a sekundary stats
vyber Rinneho co by moja prva volba, sa ukazal ako zbrkly tah (tie vybery v 1.kole mi kuva ozaj "idu"), ani nahodou nezopakoval formu z predoslej sezony, u neho ma zachranil pravidelny start a stastnym tahom sa ukazalo angazovanie rybacej dvojie M+M (no ked si spomeniem, ze som celu minutu pri mojom tahu premyslal, ci vziat Lua alebo Millera....skoda toho, ta kombo dvojka to aspon ako tak kompenzovala)
v G som nechcel nechavat nic na nahodou, kde som to mal ok vykompenzovane, pak som sa zameriaval na ine stats, tradicne silne bks, hity a konecne aj fw, kde som sa na to minulu sezonu vykadil....zaknihoval som vtedy tusim len jedno vitazstvo omg; takze poziciu C som chcel rozhodne posilnit a v priebehu sezony som patril medzi tych fw dominantnejsich

co sa tyka tychto second stats - celkova bilancia
blk - 18-7-0
fw - 19-6-0
hit - 23-2-0 :scare: (ako BigBadBruins som nenechal svojej povesti nic dlzny, aj ked skoda tej druhej prehry s predsedom v zapase o placku)

uz pred draftom som zhruba vedel, na co, resp. koho sa mam zamerat, jasne, ze nie vsetko padlo podla predstav, tradicne sa stava, ze tesne pred tahom, mi daneho hraca vyfukol iny GM, hned si spomeniem na takeho Doana od Sellyho, tak som dal uz tusim po 3x sancu Lupulovi, nastastie pocas zraneni oboch hracov som skusil rozhodit sietku a podarilo sa mi ho predsa len ziskat a Doan vyrazne dopomohol k uspesnemu tazeniu (o tom, ako si Lupul pocinal u Sellyho radsej pomlcim..... :jn: )
prakticky v priebehu celeho rocnika som sa pohyboval v top 3jke a v samom zavere som zriesil Sagan unik a s prehladom vybojoval pole position....stvrtfinale proti megatonovi ako z velkej knihy 11:0, v semifinale som mal ale male gulky, cakal na mna obavany Evando a jeho Bay Warriors, kde som v bodoch prilis pocitat nemohol, vyrovnany part som mohol odohrat pri G, kde vsak hned v uvodnom matchi spapal Rinne tusim 5tku a bolo vymalovane...konecne skore 4:12 a zasluzeny postup BW....so sutazou som sa ale bez placky rozlucit nechcel, v pohode by som potahal aj za nitky, ale kedze som riesil suboj s panom predsedom, musel sa bohuzial spolahnut na fair part....od zaciatku tyzdna jasne vedenie tusim 11:2, no posledne 3 dni sa zacali diat veci....tam som mal vysoke podozrenie, ze Lukas ako predseda sutaze nitkoval....zacali mi chorlaviet hraci (Shaw,Backstrom,Hamonic,Girardi,Klaterbak) a naskok sa stensoval....pred poslednym dnom to bolo 8:6 :nervozny: predseda dokonca uchmatol aj bod navyse a 7:7! ( :?: o mojom 3.mieste rozhodlo bud vyssie postavenie po zakl.casti alebo vitazstvo v bodovych stats? :neviem: to by ma zaujimalo)

Obrázek

takze so sezonou maximalna spokojnost, draft intuicia a vyber hracov nesklamal, som si uvedomil, ze ex-popradcan asi nebol nahodou rok co rok na cele ligy, tie skusenosti sa casom GM zidu:)

co som omrkol pôvodny roster, vela som nekokteiloval

Rinne-Miller-Markstrom

Klefbom-Letang
Girardi-Hamonic
Polak-Carle
(Engelland-Miller)

Lucic-Backstrom-Eriksson
Shaw-Bjukstad-Lupul
Gerbe-Scheifele-Gionta
Eaves - Vermette - Clutterbuck
(Spooner-Paquette)

pakovala sa akurat kisinova srdcovka Carle (skoda IR Klefbom), z utocnikov liliputani Gionta,Gerbe, pak Paket (o Eavesovi som ani nevedel ze som ho mal:D a aj pustil, v zavere som ho ale opät stiahol z fa)
prave to FA, toto ma tiez vytiahlo hore a som stale zastancom 20 GM´s....ja aj ked som nepostupoval do PO, stale som sa snazil stazit protivnikovi hru a snazil sa vybojovat aspon top 10...moje doterajsie umiestnenia:2,6,9,10,3
takze co sa tyka FA, zakazdym sa da najst slusny pocet hracov, ci tesne po drafte, ci v priebehu sezony, ci na par zapasov, ci na zvysok sezony (ako u mna Wennberg,Lecavalier,Kulikov,Ceci)
ak sa bude nieco menit, s cielom to opät nejako ozivit, nebude mi to nejako prekazat, ale nie za kazdu cenu, urcite by som vsak namiesto jedneho IR+ a IR hodil 2xIR+ ..... pomaly tyzden a dva som mal pri hracoch DTD, ale ani bohovi sa nedali hodit ako IR, kedze neboli vysvieteni ako IR a post IR+ som mal obsadeny...cize na supiske som mal 4DTD a fyzicky na marodke len jedneho ako IR+ :cepi:

tak este pohlad na zaverecnu tabulku
arek píše:cepi zase zle reprezentoval vedenie fora :doh:

to hovori ten pravy :lol2: :jn:

Obrázek
kazdopadne je to droga, kazde rano este so zalepenymi ocami lesovat vysledky, bodovanie hracov, vykony brankarov, vdaka tejto hre som stale v NHl diani, ako vravi Don Cherry hokejfora martin83
martin83 píše:co jede na sve dvacate play off

see you next year
Kdybych nehral 2x prave s cepim ktery me v obou pripadech vypraskal tak bych to plejof zrejme dal. A mozna i kdybych se vice snazil. Sice jsem mel pravidelne nastavene, ale FA jsem moc neresil a nijak to nehrotil, nicmene uz to nezeru tak jako v pocatku. Uvidime jak to bude na zacatku dalsiho rocniku jestli jeste bude chut :)
Heny píše::winner1:
Wow, nakonec jsem urval jednoznačné vítězství nad Evandem ve finále. Štípněte mě... :cup: :yahoo:

Sezóna byla pro mne, hlavně v její první půlce, dosti náročná. Poté se to ale rozjelo a tahal jsem dlouhou šňůru výher, která se z konečného druhého místa v regularu, přenesla i do vyřazovací části.

Nakonec zbývá už jen poděkovat a poslat gratulace i směrem k Evandovu druhému a cepimu třetímu místu. :serus:
Jo díky a Gratulace velká taky..já jsem nakonec se sezonou spokojený,2 místo jsem vůbec nečekal :klobuk:
cepi píše:( :?: o mojom 3.mieste rozhodlo bud vyssie postavenie po zakl.casti alebo vitazstvo v bodovych stats? :neviem: to by ma zaujimalo)
Myslím, že rozhoduje umiestnenie v ZČ.

Teraz si nie som 100% istý, ale 2xIR+ sa asi nedá nastaviť.
Breaking News!
Letos bych to zkusil, ale nevim, jestli se najde pro me misto.
Dyztak me dejte do cekacky.
AndyF píše:Breaking News!
Letos bych to zkusil, ale nevim, jestli se najde pro me misto.
Dyztak me dejte do cekacky.
Premyslim, ze bych ti ho uvolnil.
Uf, poslední teda nebudu.
Rozposlal som pozvanky (na mail z minuleho roka). Dva timy su otazne, takze (minimalne) 2 miesta by boli.

Nejake napady na zmeny pravidiel? Pocet hracov v time sa tusim rozoberal minule.

Od 10.9. do 17.9 budem mimo.
Návrh na změny:
1. Snížit počet hráčů na cca. 18 (hrubý odhad, vzhledem k počtu týmů)
2. Draft aukcí (ať každej má hráče, který chce)
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS