Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

petrik píše:
Selly8 píše:Nejpozdeji na 8h kdyby to aspon slo, start v 9 je pro nas co musi brzo vstavat celkem masakr...ikdyz jsem to zatim vzdy tak nejak zmakl :jn:
zas mi nepovedz ze vstavas o tretej rano...
raz za cas sa hadam da fungovat aj so 4-5 hodinovym nocnym spankom :neviem:

okrem toho ti co chcu skor zacat aby kvoli tomu dlho neponocovali maju vzdy moznost sa jednoducho na poslednych 4-5 kol vykaslat a ist spat, tam sa uz o vitazoch a porazenych aj tak nerozhoduje.

na druhu stranu ak kvoli skorsiemu zaciatku niekto zmeska uvodne 3-4 kola tak je de facto v prdeli na cely rok...

aj preto si myslim ze prisposobit by sa mohli skor ti co chcu zacinat v skorsich hodinach :neviem:
To nema smysl resit :hroza: Lepsi je nepsat vubec nic, pak jeste vypadam jak nespokojeny rejpal. Nejak to dopadne, v nejhorsim pripade autopick.
Tak podľa všetkého sa nedá nastaviť, aby do PO postúpilo viac ako 8 tímov. Rovnako nejde nastaviť, aby PO trvalo dlhšie. V nastaveniach môžem vybrať buď 4, 6 alebo 8 tímov do PO a iba určiť, kedy PO začne, ale vždy trvá iba 3 týždne. :neviem: Ešte je tam záložka "Edit Schedules", ale tam ma nepustí, kým nefinalizujem tímy v lige.

Čo to zvýšenie minimálneho počtu štartov u brankárov na 3? To by sme mohli zmeniť. Občas to bolo dosť od veci, ak v prvý deň vychytal brankár 0...

Zníženie tímov. 14 alebo 16 asi ťažko, nerád by som niekoho len tak vyrazil. Na tú 18ku by sa to znížiť dalo. Nepokračuje Redy, Macho a Evando. Vracia sa kajo a berieme aj Andyho. Plus je diskutabilná Manitoba, ktorá na to minulý rok dosť :censored: . Ak by bolo treba niekoho vyradiť, bude to tento tím.

Za predpokladu, že znížime počet tímov na 18, stále chcete znižovať aj počet hráčov?
Ja nemusim hrat za kazdou cenu..
Jen jsem to chtel zkusit..
Klidne me vyrazte..
Lukas33 píše: Za predpokladu, že znížime počet tímov na 18, stále chcete znižovať aj počet hráčov?
aspon o 2... (1xF a 1xUtil ?)
Lukas33 píše:Zníženie tímov. 14 alebo 16 asi ťažko, nerád by som niekoho len tak vyrazil.
no moj tim je volny
pri 18 manageroch je to +50 hracov na fa uz teraz. pri petrikovom navrhu zrusit este aj 1f a 1util to je dalsich 36.. myslim ze 86 hracov navyse je snad uz ina liga, ci? :neviem:

za zvysenie povinnych startov g na 3 som pri 18 tich hracoch jednoznacne.

cas o 21.00 prezijem, aj ked nerad-ale ked to niekto nestiha skor,tak urcite treba cas posunut.
Anty píše:
Lukas33 píše:Zníženie tímov. 14 alebo 16 asi ťažko, nerád by som niekoho len tak vyrazil.
no moj tim je volny
aj Redy končí aj ja končím.. tak tých volných flekov bude viac..
Anty píše:
Lukas33 píše:Zníženie tímov. 14 alebo 16 asi ťažko, nerád by som niekoho len tak vyrazil.
no moj tim je volny
Nie je. :-D Pracuje sa na zmenách, kt. si požadoval - zníženie tímov a postov. Či končíš aj tak?
Na Ohlunda som aj zabudol, tak možno to nakoniec stiahneme aj na 16. :hmm:
Pre Andyho samozrejme miesto bude, takého odborníka nemôžeme ignorovať. Nejaký ten nový hráč to navyše vždy trochu oživí.
Lukas33 píše:
Anty píše:
Lukas33 píše:Zníženie tímov. 14 alebo 16 asi ťažko, nerád by som niekoho len tak vyrazil.
no moj tim je volny
Nie je. :-D Pracuje sa na zmenách, kt. si požadoval - zníženie tímov a postov. Či končíš aj tak?
Na Ohlunda som aj zabudol, tak možno to nakoniec stiahneme aj na 16. :hmm:
Pre Andyho samozrejme miesto bude, takého odborníka nemôžeme ignorovať. Nejaký ten nový hráč to navyše vždy trochu oživí.
napisem to co cepimu do PM

tak mna to uz tak nebavi a keeper mi uplne postaci ale tak pokial vam bude vychadzat neparny pocet tak uz to odohram ale nejak sa do toho nehrniem
Nejaké tie informácie. V lige nepokračuje Evando, Macho, Anty, Ohlund a Redy. Ostaní pokračujú, odpoveď som zatiaľ nedostal od Lindena. Pribudol Andy, kt. už prevzal Redyho tím, takže momentálne je nás 16. Myslím, že okrem Andyho sa neozval žiadny nový záujemca. Náhradu za seba má Macho, zatiaľ som ho ale nekontaktoval. Zostaneme tento rok pri 16 tímoch? Znamenalo by to +100 FA hráčov, do PO by sa dostala polovica tímov.

Zopár námetov na diskusiu.
1. Máme menej tímov, mohla by sa skrátiť sezóna o jeden týždeň. Aspoň by sa finále nehralo v posledný týždeň ZČ, keď niektoré tímy robia nejaké tie zmeny v zostave.
2. Je niekto proti zvýšeniu minimálneho počtu brankárskych štartov na 3?
3. Pridal by som ešte jeden IR+ post, predsa len máme na súpiske dosť veľa hráčov.
4. Ako som spomínal, zúžením ligy na 16 tímov pribudne na FA 100 hráčov. Z toho dôvodu si myslím, že nejaké odoberanie ďalších postov je zbytočné. Ak by sa našli ďalší dvaja záujemcovia a hralo by nás 18, až vtedy by som odobral jeden F a jeden util post. Nejaké pripomienky?

Ešte raz by som poprosil každého, aby napísal, kedy mu vyhovuje draft. Piatok 7.10., sobota 8.10 alebo nedeľa 9.10. Napíšte aj čas. Aspoň zistím, kto to tu sleduje. :-D

Btw, je tu niekto, kto nemá prístup k svojmu tímu? Stratil mail, heslo, čokoľvek...
Mne nevyhovuje zadny cas, ale prizpusobim se kazdemu.
Idealne od 21h
Nedela cas prisposobim
Linden sem v létě nechodí často, ale určitě se objeví.
S návrhy souhlasím. Možná ty 3 starty brankařů bych si ještě rozmyslel.
Draft: pátek, sobota - čas je mi jedno
neděle - start max. ve 20h
piatok po 20:30
sobota hocikedy
nedeľa po 21:00
zmeny suhlas (aj 3 starty G)

draft
pia sob neviem
nedela 100% po 20.00
zmeny OK (aj 3 G starty)

draft:
piatok nemozem
sobota + nedela mozem, zaciatok cim neskor (ideal 21:00)

ak sa bude draftovat o cca 100 hracov menej tak aj ten draft bude o nejaku hodinku kratsi ;)
(cely by sa mohol zmaknut za nejake +/- 3 hodky)
zmeny ok.
draft nedelu, ci 20 alebo 21, to je mi jedno.
zmeny OK, draft neresim beztak to bude v nedelu od 21:00 jak mi to presne nevyhovuje :-D
Lukas - uz som pripojena k lige, mal by si ma vidiet

A mam navrh...

co tak spravit tak, ze kazd si nastavi preferencnych hracov a nechali by sme to na autopilota? :lol2: bola by sranda rano vstat a pozriet co mame nadraftovane :lol2: :lol2: :lol2: a usetrili by sme cas straveny pri pc :D
Cathy píše:
co tak spravit tak, ze kazd si nastavi preferencnych hracov a nechali by sme to na autopilota? :lol2: bola by sranda rano vstat a pozriet co mame nadraftovane :lol2: :lol2: :lol2: a usetrili by sme cas straveny pri pc :D
väčšiu pikačovinu som už dávno nečítal :dudo: a to zvyknem čítať daňove príspevky na facebooku
ako je to teda s termínom draftu? ;-)
K draftu sa vyjadrili 7 ľudia + ja. Nedeľa nedostala od nikoho vyslovene nie, na rozdiel od piatka a soboty, takže to bude v nedeľu. Problém je s časom, dvaja potrebujú po 21:00, jeden po 20:00, dvaja by to chceli začať skôr. Ja vstávam v ten pondelok 4:30, takže skôr by mi vyhovovalo o tej 20:00. Aj keď teraz by to mohlo byť minimálne o hodinku kratšie, keďže je menej tímov. Plus mi napadlo, že by som mohol skrátiť čas na draftovanie z 90 sekúnd na 60. Ale v zásade nemám problém ani s 21:00 a ako povedal petrik, je podstatnejšie, aby boli všetci online na začiatku draftu. Ešte je tu možnosť kompromisu, dať to na 20:30, ale to by nepomohlo ani jednej strane. :-D

V skratke, ak sa nič zásadné nestane, bude to v nedeľu o 21:00.

Zmeny, ktoré som spomínal vyššie nastavím. Vzhľadom na to, že bude o 4 tými menej, každému sa ujde dvojica brankárskych jednotiek, prípadne polo jednotiek, takže nevidím problém v zvýšení minimálneho počtu brankárskych štartov. Pripomínam, že platí pravidlo o maximálne troch brankároch na súpiske (IR sa do toho nepočíta).
60 sekund super napad :good: Kdyz se po derby ozeru aspon na me nebudete muset tak dlouho cekat :lol2:
:jj: zníženie času na pickovanie je dobrý nápad, to tiež dosť zrýchli hru (ak by sme si pohli, tak by sme to možno dali pri menšom počte ľudí aj za 2 hodiny, čiže okolo tej 11ej končiť by bolo tak akurát)
OK, takže nie všetci súhlasia so skrátením na 60 sekúnd, hlavne kvôli manažérom, kt. majú dvojpick. Má niekto ďalší námietky?

Ešte raz, draft v nedeľu 9.10. o 21:00.

Tímov bude tento rok definitívne 16. Už sa ozval aj Linden, takže všetko OK.
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS