Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Hrozně blbě se vyhrává, když tvoje parodie na brankáře mají čísla 79,8% a 4,99. :hroza:
dejf píše:Hrozně blbě se vyhrává, když tvoje parodie na brankáře mají čísla 79,8% a 4,99. :hroza:
Súboj titánov v bránkovisku. Na W sme v dramatickom závere udržali remízu, keď ani jeden z naších brankárov nedokázal aspoň raz vyhrať. :lol2: &Neviem či som niekedy predtým videl, aby ani jeden tím nemal výhru. :-D
AndyF píše:Absolutni hnus dotazny az do konce.. Ze mi zacinaj odpadat hraci to uz je jen tresnicka.
a teraz sa priprav na p*trika, kde ťa bude ničiť Cindy s Hornqvistom :lol2: v horšom prípade halák mu vychytá nejakú nulu
No nejvetsi souper jsem ja sam..
Heny ma samozrejme pravdu..
Kdybych se nehonil za chimerama a drzel si spolehlivy hrace... Pustit Spurgeona a Hamiltona.. :hroza:
Henriqua :hroza:
Joe S. píše: a teraz sa priprav na p*trika, kde ťa bude ničiť Cindy s Hornqvistom :lol2: v horšom prípade halák mu vychytá nejakú nulu
:bitka3:
ty jinxer jeden... pens 8 golov a cindy s hornqvistom dokopy 1+0 :roll: tipujem ze halak teraz kupi aspon 6 fikov... :roll:
Joe S. píše:
a teraz sa priprav na p*trika, kde ťa bude ničiť Cindy s Hornqvistom :lol2: v horšom prípade halák mu vychytá nejakú nulu
Od Panika uz me nemuze nic prekvapit :ciga:
Ale presunuti Pageaua na kridlo me teda dost nasralo.. Tech par FW mi asi bude dost chybet. :hroza:
petrik píše:
Joe S. píše: a teraz sa priprav na p*trika, kde ťa bude ničiť Cindy s Hornqvistom :lol2: v horšom prípade halák mu vychytá nejakú nulu
:bitka3:
ty jinxer jeden... pens 8 golov a cindy s hornqvistom dokopy 1+0 :roll: tipujem ze halak teraz kupi aspon 6 fikov... :roll:
ja Sheary + Bonino 0+1 :lol2: ale za to Erik úradoval :thumbsup:

A Halákov výbuch by potešil, znamenalo by to viac priestoru pre Greissa :jn:
Ja mam dneska W garanci :petrik:
kua, nejinxol som haláka :?
No se sefem se evidentne budem pretahovat do posledniho puku..
ten SO si si mohol odpustit... :dup:
Nepotrebuju zazraky a nestezuju si, ale ze Zucc, Vesey a Williams ani nevystreli na branu.. :hroza:
a ten OT gol si Rags taky mohli odpustit. :jn:
toto moje G pretaktizovanie v uvode tyzdna :hroza: a takto sa to taha celym tyzdnom, jasne, ze moves vycerpane, teraz len dufat, ze to neskonci dvojiciferacom, aj ked tomu vsetko tak nasvedcuje...nebyt zbytocnych a unahlenych rozhodnuti, aj pri nepipnuti si v bodovych stats, mohol byt vysledok v pohode vyrovnany, takto len ponaucenie do dalsich subojov a hlavne smerom k PO
inak Joe, Howarda si uz nemal vcera cisteho? aktivovany z IR bol uz 7...den na to pustis Lehtonena (ktory ti mohol vychytat stats) a vcera vezmes Grubauera, ktory....
musim na teba zaostrit, kedze next week :hmm:
cepi píše:inak Joe, Howarda si uz nemal vcera cisteho? aktivovany z IR bol uz 7...den na to pustis Lehtonena (ktory ti mohol vychytat stats) a vcera vezmes Grubauera, ktory....
musim na teba zaostrit, kedze next week :hmm:
:nono:

Lehtonena som pustil neuvážene preto, lebo sa mi z IR vracal Šajflí a včera v čase, keď som bral Grubauera, bol Howard ešte v yahoo oficiálne "Out", čiže IR+ available a aj na súpiske som ho mal na IR+. On sa stal čistým asi až niekedy neskoro večer, pozerám, že nakoniec mal aj 7 zákrokov, no to ide mimo mňa :nono:
ako ixa hovoril potom pohoda jahoda:)
ak ma byt toto tyzden, kde si to dokonale odseriem, hadam ho uz mam uspesne za sebou :x
G tahy ma odrovnali....v uvode tyzdna pustim Raantu, roletka a pod; vezmem Condoma pustim Condoma vezmem Condoma, ten mi poriesi az jeden wiinner, ktory mi v konecnom uctovani aj tak houby pomôze a na noc postavim duo Condon-Rinne puk puk a benchnuti Luo druha star zapasu a teraz tak potrebne moves sli hned v uvode do rybnika
este aj v 3 vyrovnanych stats taham za kratsi koniec :pc:
nas°at!
cepi píše:ak ma byt toto tyzden, kde si to dokonale odseriem, hadam ho uz mam uspesne za sebou :x
To jsem mel minulej s arekem..


Krome golmanu, kde Petrika vydrtim, a SOG, co uz tezko dotahnu, to mame na hrane a muzu stejne dominovat jako o vse prijit..
Linden je oficialne nejvetsi ku*va pod sluncem (no offense) :-D
ze by to poraantalo :pc:
namiesto 5G bodov (a tym padom prijatelne bodova prehra), mam jedno jedine a takto to aj vyzera...v tyzdni ked mam Raantu v zostave neriesi ani zapas, pustim, poriesim nie moc povedeneho Condoma a Raanta v tomto tyzdni 3 vitazstva, jeden inkasovany gol a dve roletky.... (btw roletky nemam zatial ziadne omgwtf
esteze som to tesne trhol v sog, aj ostatne stats mimo bodových celkom slusne, tu treba uznat superov vykon a trosku mrzia moje dominantne hity, v ktorých som po 1x v sezone inkasoval, ale od supera, ktory pôjde v tomto hit smere bez prehry
dalsie 2 tyzdne v tomto topicu zijuce figurky J+A, pred sviatkami sa potrebujem sa opät dostat do vitaznej nalady :eat:
vyhra 13-1.. konecne mam statistiku, aku by som si chcel udrzat a bezpecny naskok od 9teho miesta. uz druhy tyzden tesi utok a treti brana.

tohtotyzdnove vitazstvo, mohlo a malo byt kus mensie, ale to by si super (kajo) musel nastavovat zostavu.. takyholtby mu nenastupil snad 2 tyzdne. pritom v strede tyzdna tam bol fa tah :neviem:
Ja jsem dlouho premyslel z nedostatku casu zda se vubec letos prihlasit, nakonec rozhodlo to ze uz jsem v tehle lize od zacatku a nebudu to trhat. Zatim to je celkem slabota, sestavu nastavuju vetsinou tyden dopredu a pokud mam cas tak v tydnu udelam nejakou zmenu. Po tragickem zacatku pomalu splham nahoru, no uvidime jak dlouho ta krivka vysledku pujde nahoru.
12:3 proti Cathy, mohlo to byť ešte o kúsok lepšie, howie bol veľmi blízko SO :?

PS: cepi na*er si
Kvík až do března.
Takže moje jednička draftu odehrála jeden zápas a tím ukončila tuto sezonu :hroza:
dejf píše:Kvík až do března.
Takže moje jednička draftu odehrála jeden zápas a tím ukončila tuto sezonu :hroza:
:serus:
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS