Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Len nech si Joe toho Gibsona drzi ked aj do konca sezony… ma z neho :ho*no: a aspon ma o 1 korculiara menej
skorpiho vcerajsi fa tah :-D (samozrejme v tej chvili ked ho bral dtd nebol ale do zapasu nezasiahol)

Obrázek
cepi píše:skorpiho vcerajsi fa tah :-D (samozrejme v tej chvili ked ho bral dtd nebol ale do zapasu nezasiahol)

Obrázek
Hraci "umieraju" radsej skor nez sa dostanu u mna na supisku. :-D Spravim jednu zmenu za mesiac a to este aj takto :hroza: :-D
:scare: :scare: Backstromova forma fakt graduje :lol2:
A v jednu chvílu som ho chcel odteba získať a následne aj Kuempera od Sellyho, naštastie si ma odignorovala.. tak dúfam že si spokojná.
Skorpion píše:
cepi píše:skorpiho vcerajsi fa tah :-D (samozrejme v tej chvili ked ho bral dtd nebol ale do zapasu nezasiahol)

Obrázek
Hraci "umieraju" radsej skor nez sa dostanu u mna na supisku. :-D Spravim jednu zmenu za mesiac a to este aj takto :hroza: :-D
tomu sa hovorí kauf roka :lol2: :good:
to bol skorpiho calkovy 15 moves, zaokruhlil to tymto tahom paradne :-D

:minus: Spezza + Clarksson :ahoj: Spezzu mi bolo na fw zbytocne, v tejto stat som to uz davno zabalil a tiez som od neho ocakaval daleko vyssiu produktivitu, naposledy DAL 5G a Spezza nielen ze ani boda, ani strela omg a Clarksson, zaciatok mal solidny, riesil som ho minulu sezonu, ze mu dam sancu, 0 bodov, aj dnesny zapas dovi dopo, zajtra u mna chvalabohu jeho rozluckovy zapas

:plus: Iginla + Hamhuis, Iggy je na tom bodovo aj strelecky podobne ako Spezza, ale posledne zapasy Iggy boduje pravidelne + bonus hity, Hamhuis mi helfne v obrane a bude daleko platnejsim (aj bodovo) ako ten drevak, ale tak mozno pookreje u Ohlunda; ten si aspon odlhaci preplnenou rybacinkou v time, kde by mu boli 3 VAN zadaci nadbytocni a po Hamhuisovi som siahol uz pocas draftu, takze sa vracia na miesto cinu:)

done, pre tuto sezonu mame asi dotrejdovane, v tejto sezone som trejdoval dokopy ako za cele 4 sezony:D takze hrrrrrrrrrrr PO! :power:
Dubnyk na benchi :bitka3: Anty mozes dakovat bohom!

Ale kazdopadne ak bude Devan jednotkou Wild, nenahnevam sa :clap:
kajo píše:Anty mozes dakovat bohom!
dakujem boze ze kajo je od prirody kkt
:rofl:
B2B shutouty Canucks :poklona: a z 1-13 z pred 2 dní je priebežných 8-4 premňa, na G-A-B je to remíza :-O takže dôležitý bude každý bodík cez víkend... toto by mohla byť už 3. výhra v rade a PO by nebolo úplne stratené :hmm: .
zas som v tomto tyzdni musel natrafit na najbodovejsieho GM :hroza: dnes nahadzal 13bodov :hroza:
snad tie G pretlacim, to som v nich este vcera viedol 9:3 a zrazu 9:10 :hroza:
teraz musim brat aj prijatelnu prehru, ale nie o 3 ci 4 :nono:
:minus: 5:10 :nasraty:
horsie to ani dopadnut nemohlo :hroza: mne v posledny hraci den prihodia strelci 3G superovi 5....
jeho celkovych 48 bodov bolo suverenne najviac spomedzi vsetkych GM´ s a to minuly tyzden nahral 26..este aj roletu proti wafle traposom pribalil :hroza: a na vitazstvo v sog mi nestacilo ani 141 sogov...
tie posledne 2 tyzdne des a hruza, predtym proti favoritom solidne vysledky a teraz co som sa mal konecne priblizit k PO sa to kvalitne dojebabralo
jaaj no nic, aj mne padne vhod all star fraska, vrati sa mi Comeua, s posilami Iggym a Hamhuisom to bude urcite o inom, takze humencan mas po pcc :-D (ten ale teraz dobre vyklepal rakona hm)
lukasovi som oplatil prehru 6-9 v keeprovi rovnakym vysledkom :yahoo: perron 4+2, perry 4+1 :poklona:
o 3 tyzdne opat v keeper league :petrik:
Tak po 50 zapasoch ma prestalo bavit cakat kedy sa mackinnon konecne rozbehne :bye: aj od suttera som cakal trosicku viac a Brodie v poslednych tyzdnoch zvolnil z toho raketoveho zaciatku sezony…
Polak s brouwerom mi pomozu na hitoch a kopitar nabral v poslednych tyzdnoch vybornu formu a LA bude teraz bojovat o kazdy bodik tak snad budu anzeho vykony este gradovat…
samozrejme ze sa mi naraz a na dlhsie zrania mvp rinne, najproduktivnejsi utocnik okposo a do toho este aj e. johnson. k tomu ward v tom najspravnejsom momente strati post jednotky. miesto stahovania naskoku colorada sa skor budem musiet zamerat na udrzanie PO spotu :bitka3: inak ak by mal niekto zaujem o lehteru za rw(kus za kus, co podobne boduje), nech sa ozve.
Tri a pól minuty skazy :sok:
A. Khudobin 1 - 3 GAA 35,12 SV% 0.333 3:25 TOI
:hroza:
Já chci nahlásit problém. Mně tenhle týden nenastoupil soupeř. :neviem:
dejf píše:Já chci nahlásit problém. Mně tenhle týden nenastoupil soupeř. :neviem:
kolegovi ide karta, pusti Landera a ten mu ako podakovanie prihodi 1+2 :lol2:

ti moji G :slap: opät prehra 5:0 takto sa sotva budem posuvat dopredu, pricom môzem mat neviem jak fasa sogy,hity,bloky; dat to aspon na 7:9 a ok no (v plus,minus,A,GWG o jeden zaostavam :roll:

Cathy :dup: takeho Berglunda+Vitaleho si uz davno mohla hodit na IR posty a vziat nahradu....ocividne to mas na salame
ostatni GM´s sa môzu neviem ako snazit, ked niekto nebojuje tak ako by mal a ulahcuje tym skore v prospech inych superov, toto ma vie ku°va riadne vytocit (a jedneho z G budes musiet pustit)
skorpi pst M.Subban je ti zbytocny, Svedberg bude stale 2jkou, len riesi rozchytanie v AHL, nehrozi, aby Subban v blizkom case debutoval
Mne pomoze aj jeden zapas, co pripadne odchyta. Uz musim skusat vsetko mozne. Hned, ako sa Svedberg vrati, poputuje Subban zas na FA list. Tento tyzden mi ale uz nepomoze ani svatena voda. Musim sa hlavne drzat co najdalej od posledneho miesta :-)
Cepi...ja som vcera nebola pri yahoo, av piatok tam IR nesvietilo, ked som nastavovala supisku, pochop ze nie kazdy ze kazdy den doma, a vcra som sa mala povodne vratit az neskoro vecer..lenze pocasie nepustilo, a ja som mala nastavene yahoo tak som to neriesila, lebo su dolezitejsie veci ako kazdy den pozerat ci nejaky hrac nie je IR bla bla bla. Nepoznas dovody, a hned si mudry jak vreco zemiakov. Predvcerom svietil IR aj gustav...takze na obe IR by som ich tak ci tak nemohla dat .....takze Kinkaid putoval do FA, a tak sa mi uvolnilo aj druhe IR .....
Tento tyzden sa budem snazit ako nikdy :petrik: Vytrieskat z hlavy petrikovi tu hlupu ideu, ze by mohol urobit PO :petrik: Takze urcite tento tyzden urobim v time max. pocet 5 zmien :petrik:
Mam veru teraz take jastericie obdobie v yahoo – napraveneho hriesnika Sellyho ktory uz dal jastericiam davnejsie zbohom som uz uspesne vyprasil, lukasa v keeper dokonca 2x po sebe, dalsi pan na holenie je teraz bozsky kaja a buduci tyzden exkurziu po terariu ukonci Joe… :petrik:
:box: :klobuk:

V minulom tyzdni by som ta mal 10:3, ale moji brankari uz taku mega formu nezaziju mesiace :nervozny:
Zvlast kdyz Mase bude chytat max 2x a v minimalne jednom pripade bude fassung....
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS