Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

určitě jsem pro aukci a pro snížení počtů hráčů..jak již Macho píše
Aukcia pri súčasnom počte manažérov a hráčov ktorých môže každý tím mať by trvala tak 8hodín
znizenie poctu hracov urcite ANO :!:
no ja som pisal koncom minulej sezony kratky prispevok takze za mna urcite minimalne znizit pocet timov a zrusit Util posty
co sa mna tyka, zrusil by som 2 Util posty, jeden F post a jeden BN post
zostalo by 3x C, LW, RW, 1x F, 6x D, 2x G + 3x BN = 21 hracov namiesto sucasnych 25
IMO 21 je pořád moc při počtu 20 týmů. Když to bude těch 18, tak se výrazně zvýší manévrovací prostor v sezóně. Teď to bylo primárně o draftu, protože hráčů, kteří se dali reálně použít bylo v FA vážně moc málo.
Draft aukcí je možná lehce pomalejší, ale jakmile dojde škvára, tak to běží poměrně rychle a zase jednou za rok si na fantasy udělá čas každej solidní hráč :)
osobne mne doterajsia forma ligy vyhovuje. je taka svojska. ono to ma nieco do seba vediet nadraftovat, tahat z fa, aj si podrzat 4th lajnerov lepsich ako superi. na druhej strane chapem ze ak ma niekto 2-3 dlhodobejsie zranenia lepsich hracov, tak ma male sance zachranit sezonu.. nie som za zmeny, ale nieco by sa s poctom hracov mohlo vyskusat, ze co to spravi(nejake navrhy padli)..

za mna:
-draft: suhlasim s antym ze aukcia (aj ked by som si ju velmi rad vyskusal niekedy) by bola extremne dlha a to co dodal Macho22 ,, jakmile dojde škvára, tak to běží poměrně rychle,, ma odradza este viac.. momentalna forma draftu je dost strategicka, s napatim a ukaze sa kto ma ake nervy prehlad a odhad..a zaverecne kola su rovnako dolezite ako tie prve - aspon pre mna. tu by som nic nemenil.

-pocet hracov- petrikov navrh by uvolnil, ked tak ratam 80 hracov na fa.. to je podla mna prilis a vyrazne by sa zmenil raz ligy. skor by som sa priklonil k zruseniu utility co by pridalo 40 hracov. alebo kedze su 2 miesta v lige volne, tak ju nechat jednoducho 18 clennu. nech hra 18 aktivnych hracov.. to by pridalo 50 hracov na fa.


-na zmeny v lige mam 2 navrhy: dvojtyzdnove zapasy play off- myslim ze by to bolo spravodlivejsie (a pri napriklad 18clennej lige by na to vznikli aj volne tyzdne- ktore by sa dali na to pouzit). ved uz aj teraz hrame posledne zapasy sezony so supermi co sme uz raz hrali..

a moj druhy navrh je zvysenie poctu povinnych startov G na 3.. kazdý tím ma troch, na fa su tiez casto volne dvojky. kto to neflaka by to nemal mat problem dosiahnut.(duplom ak by bol pocet ucastnikov 18). a G stats by boli menej skreslene jednym dobrym vykonom G s ktorym sa vyhraju 3-4 statistiky..


Na zaver ale zopakujem, ze nie som velmi pre zmeny a ak by liga ostala ako je, tak som spokojny. netreba vzdy vsetko menit, len preto aby sa nieco menilo. a hlavne menit ligu, tak aby bola rovnaka ako vsetky ostatne, ktorych je plna prdel. to je take ... :neviem:
viacmenej suhlasim s dunimom. Draft by som nemenil, ale pocet postov v time mozeme zmensit. Ak nas bude uz len 18, tak ani to netreba.
chlapi, se mnou opravdu letos nepocitejte
arek píše:viacmenej suhlasim s dunimom. Draft by som nemenil, ale pocet postov v time mozeme zmensit. Ak nas bude uz len 18, tak ani to netreba.
Přesně tak, ideálně neměnit vůbec nic.
Pokud budete chtít zredukovat posty, bude-li nás opětovně 20, tak odeberte 1 F slot & 1 Util, a ne 2x Util - to je diskriminování obránců.
Mne sa tiež pozdáva súčasná podoba ligy. Draft by som najradšej nechal klasický. Počet tímov - to zníženie z dôvodu dlhšieho PO je celkom fajn nápad. Keď budem mať poriadne čas (cca po 18.9.), pozriem ako by zníženie tímov na 18 pomohlo. Odoberanie postov - mne sa táto super deep liga páči. Videl by som to tak ako Heny, ak bude 20 tak odobrať Util a F (Util prináša možnosť zvoliť mierne odlišnú taktiku pomocou obrancov), ak bude 18 tímov, nič by som nemenil.
Ahoj, já letos hrát nebudu, protože bez změn to postrádá ten správej náboj fantasy soutěžení. Mám za sebe náhradu, za kterou se můžu zaručit. Email pro jeho pozvani jsem poslal Arekovi do pošty.
Kedy dáme draft? Ten víkend 8.-9. 10., nech sú čo najaktuálnejšie informácie z tímov?
AndyF píše:Breaking News!
Letos bych to zkusil, ale nevim, jestli se najde pro me misto.
Dyztak me dejte do cekacky.
Posli mi v PM mail (idealne na yahoo, neviem ako to tam teraz maju s prihlasovanim, ci ta to pusti aj s inym), poslem ti pozvanku.
Lukas33 píše:Kedy dáme draft? Ten víkend 8.-9. 10., nech sú čo najaktuálnejšie informácie z tímov?
hlavne by som poprosil nech zacina neskor (min. 21:00)
petrik píše:hlavne by som poprosil nech zacina neskor (min. 21:00)
To este dohodneme, nastavil som to len tak, aby tam nieco bolo.

Momentalne mame 5 volnych miest. Jedno obsadi Andy, dalsie pravdepodobne kajo. Evando zatial neobnovil tim, neviem ci neprisla pozvanka alebo nemas zaujem pokracovat. Ak bude pokracovat, mame v podstate plno, za predpokladu, ze znizime pocet timov na 18.
8.10. nemozem, 9.10. by asi slo.
9.10. by to vyhovovalo aj mne
8. nemozem ani ja, 9. mozem
9. ok
začátek až v 9 hod? petrik se zbláznil? To dám tak 7 kol a jdu spát.
Nejpozdeji na 8h kdyby to aspon slo, start v 9 je pro nas co musi brzo vstavat celkem masakr...ikdyz jsem to zatim vzdy tak nejak zmakl :jn:
9. by som ja mohol až po 21ej :scare:
Selly8 píše:Nejpozdeji na 8h kdyby to aspon slo, start v 9 je pro nas co musi brzo vstavat celkem masakr...ikdyz jsem to zatim vzdy tak nejak zmakl :jn:
zas mi nepovedz ze vstavas o tretej rano...
raz za cas sa hadam da fungovat aj so 4-5 hodinovym nocnym spankom :neviem:

okrem toho ti co chcu skor zacat aby kvoli tomu dlho neponocovali maju vzdy moznost sa jednoducho na poslednych 4-5 kol vykaslat a ist spat, tam sa uz o vitazoch a porazenych aj tak nerozhoduje.

na druhu stranu ak kvoli skorsiemu zaciatku niekto zmeska uvodne 3-4 kola tak je de facto v prdeli na cely rok...

aj preto si myslim ze prisposobit by sa mohli skor ti co chcu zacinat v skorsich hodinach :neviem:
Macho22 píše:Ahoj, já letos hrát nebudu, protože bez změn to postrádá ten správej náboj fantasy soutěžení....
..já letos už hrát nebudu :wf: :winner2:
ja tento rok sa tiez neplanujem zapojit kedze ako som spominal chcel som nejake zmeny ale tie neprisli takze ponukam moje miesto
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG