Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

pre toto ja radšej neverím start active players a radšej si to urobím po svojom.


Ale master level je vyhodiť niekoho a dotyčný začne vo veľkom bodovať :lol2:
my ucni sa mame co ucit od velkeho pain mastera..
Nasertesi..

Je jen velke stesti, ze Giroux je mezi protected.. :dudo:
Vy, jenž to hrajete jen ze setrvačnosti, by jste tu hru měli přestat hrát. Neskutečné...

Jo a, vyměním Mrázka + klidně nějaké hráče jako bonus (a že jich mám), za jiného brankáře.
Naozaj, ak na to niekto tento rok nemá čas alebo ho to prestalo baviť, napíšte. Je jedno či sem alebo do PM. Nie je to úplne ideálne, ak to zopár tímov v určitej časti sezóny vypustí a umožní tak súperom nahrabať body. Jedného náhradníka už máme v zálohe.
Tím Philadelphia Morons prevezme Anty.
skusim vas trochu poprehanat
Kdyby to tady ještě někdo moc tankoval, tak já to za něj dojedu :rev:
Je to dobry.. Udelal jsem si propocet a neotocil bych GAA ani SV%., i kdybych nechal to svedsky nemehlo na lavce.. :uff:
vyzera to na ukazkovy G tyzden a potrebny vyraznejsi triumf Obrázek :giggle:
ale taketo ulahcene vyhry moc nemusim, preto by sa megatone mohol povenovat svojmu timu; uz nejaky tyzden pravidelne benche (aj dnes mal Warda na benchi), tak ak je off, nahrada by k mani bola
The Rev píše:Kdyby to tady ještě někdo moc tankoval, tak já to za něj dojedu :rev:
fuj krištáľová fľaša triumfky, to jediné mali v KE na donáške :grc:
cepi píše: ale taketo ulahcene vyhry moc nemusim, preto by sa megatone mohol povenovat svojmu timu;
Původně jsem sice myslel, že to tankuje moc dědek, ale klidně to vezmu i tady, když se nevzpamatuje :rev:
The Rev píše:Původně jsem sice myslel, že to tankuje moc dědek
dedek je ukazkovo aktivny :andy:
uvidime co na to predseda ale hadam nebude problem a neaktivita dovi dopo
Super.. Nechcete jeste ty dva tejdny pockat?? :jn:

BTW, z draftu mi zbylo 9 hracu...
PROTEST :protest:

Totální nekorektnost. Když se s někým dohodnu, tak se snad dohodnu! A nerozhazuji nabídky všude kolem.

& to překročení G limitu... ?
no ja som pisal do chatu
Anty « 14 Jan 2017, 16:48 » este skusim petrika ten to ma strasne zle v brane

a kedze mi odpisal na PM ze mozem nieco poslat tak som aj poslal
a poslal som aj tebe este minimalne hodinu predtym ako petrikovi len si to neprijal

zase ja to nejak nehrotim ci budem 20. alebo 18. na konci tak na tom uz nejak nezalezi
Anty píše:no ja som pisal do chatu
Anty « 14 Jan 2017, 16:48 » este skusim petrika ten to ma strasne zle v brane
Toto je naprosto vytržené z kontextu.

Rychlost. A odkdy se zde na ní hraje? Mnohdy čekám i několik dní či týdnů na pár slovnou odpověď do pm ohledně yahoo, případně potvrzení trejdu, a najednou se to má vše dělat v řádu minut? Vážně? Smutné. :-(

Byli jsme přeci jasně domluvení. Potvrzeno přes PM.
Heny píše:PROTEST :protest:

Totální nekorektnost. Když se s někým dohodnu, tak se snad dohodnu! A nerozhazuji nabídky všude kolem.

& to překročení G limitu... ?
Ja ten trejd nemám prečo zastaviť, ak sa neozve ďalších XY ľudí. To kto s kým a ako sa dohaduje je čisto medzi nimi.

Iba pripomínam petrikovi, že v ten deň, keď prebehne trejd, musí dropnúť jedného z brankárov.
jj, to je mi jasne
inak ja to uz u mna na PO nevidim, takze som prepol na "seller mode" - prijmem akekolvek nie prilis uletene ponuky na vymeny. k dispozicii su vsetci hraci
petrik píše:prijmem akekolvek nie prilis uletene ponuky na vymeny

:lol2: a hned prvy lolooool
mega Crosby za nevyrazneho Toewsa wtf?! (ti obrancovia ciste kozmeticka uprava) to tu ziadne statistiky vytahovat nemusime, toto je neobhajitelne a Joe ty to ani radsej neskusaj:D lebo sam musis uznat, ze toto je riadny ulet (ci teraz nieco nepodstatneho navysovat v baliku 2+1? atd... Crosby je proste niekde uplne inde

to co ako jako ten "seller mode", nemam sancu na PO, tak rozpredavam tim ako lacna stetka za drzkovu pri stanici v Kosiciach??, to ako pointa?? posilnit superov v boji o PO? ved ku°va dohram sezonu s tym co mam a hram o to, aby som zabojoval a zbieral body PO superom a stazoval im poziciu, nie takto lolovsky ulahcoval

ak tento trejd pani myslite vazne a prejde, tak to sfleku odovzdam svoj tim
Mne to pochopitelne zily trhat nebude ak to nepustite :D

Oznam o tom ze je kazdy u mna na predaj som sem dal pred 2 dnami. Som cakal ze ponuky na cindyho sa len tak pohrnu, ale nikto nic… len Joe. Tak som mu to acceptol no… :neviem:

Aby bolo jasne, ja sa na sezonu nechcem vykaslat v zmysle ze prestanem hrat. Normalne budem az do konca nastavovat kazdy den zostavu atd – akurat mi uz vzhladom na postavenie v tabulke na sile tej zostavy az tak velmi nezalezi… preto ten avizovany vypredaj. Sancu zabojovat o posily z mojho timu ma kazdy, ak na niekoho dostanem viac ponuk tak samozrejme vyberiem tu ktora je z mojho pohladu najvyhodnejsia. Inak ale kto skor pride ten skor melie… :neviem:
Ja som napr. skúsil len na prvý nástrel s tým, čo sa bude diať, či to bude odmietnuté alebo tam bude nejaká protiponuka :neviem: Ak sa vám nepáči, tak môžem večer podumať nad niečim novým, i keď prvý center druhého tímu západu proti prvému centrovi Pens, nečakal som, že až taká hystéria príde :roll:
Joe S. píše:prvý center druhého tímu západu proti prvému centrovi Pens, nečakal som, že až taká hystéria príde
Fajn. Mam ti nabidnout Smithe za Greisse?
môžeš, ale či ti to akceptujem, to neviem. Ale taký FF, čo by dal za Smitha
Joe S. píše:, i keď prvý center druhého tímu západu proti prvému centrovi Pens, nečakal som, že až taká hystéria príde :roll:
a co tak teraz pohladom statistiky :nono2:
to este môj ROR ma väcsiu hodnotu ako Toews :frajer: mohol by som skusit :hmm:
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS