Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Mohlo by byť aj skôr, ja nemám problém.
u mna vo vseobecnosti hociktory den co sa casu tyka cim skor tym horsie...
preferujem co najneskorsi zaciatok, ale budem sa snazit prisposobit
ja pod tým skorším som myslel max. 19:30, ak by dlho trval ten aukčný draft. Ale bolo by fajn, keby sa aj ostatní vyjadrili
Joe S. píše:ja pod tým skorším som myslel max. 19:30, ak by dlho trval ten aukčný draft. Ale bolo by fajn, keby sa aj ostatní vyjadrili
ked bude len 12 timov tak to zas nebude trvat 4 hodiny...
Sobota, neděle, pondělí kdykoliv, přizpůsobím se.
Má niekto problém s pondelkom? Treba dať vedieť čo nasjkôr, nech sa to prípadne upraví, aj keď už nám veľa termínov nezostáva. :giggle: Nechal by som 20:00, bude 12 tímov.

Draft dáme pre zmenu aukčný, všetky zmeny pravidiel už sú nastavené, ak má neikto ešte enajké pripomienky, sem s nimi.

Má niekto problém dostať sa tam? Myslím teraz ľudí, čo hrali minulý rok.
Lukas33 píše: Má niekto problém dostať sa tam? Myslím teraz ľudí, čo hrali minulý rok.
no problem
Ešte mi napadla jedna vec, 6 alebo 8 tímov do PO?
8 - väčšia motivácia nezabaliť to.
6 - Dobré umiestnenie v dlhej ZČ má väčší význam.
ja by som dal 8. ale nebudem hystercit ak by to bolo 6 :neviem:
Ak by bolo 8 a nastavilo by sa playoff reseeding - 1 vs 8, 2 vs 7, etc... vyzeralo by to dbre :)
Lukas33 píše:Má niekto problém s pondelkom? Treba dať vedieť čo nasjkôr, nech sa to prípadne upraví, aj keď už nám veľa termínov nezostáva. :giggle: Nechal by som 20:00, bude 12 tímov.

Draft dáme pre zmenu aukčný, všetky zmeny pravidiel už sú nastavené, ak má neikto ešte enajké pripomienky, sem s nimi.

Má niekto problém dostať sa tam? Myslím teraz ľudí, čo hrali minulý rok.

Za mna vsetko ok :good:
Aj u mňa pondelok v pohode
Nechal som dafaultné nastavenie aukčného draftu - 30 sekúnd na nomináciu, 20 na prihadzovanie a odhadované trvanie draftu nám ukazuje 2:50 hod.
Draft bude teda dnes o 20:00? A dá sa nejako ten aukčný draft vyskúšať? Vôbec neviem, ako to funguje..prípadne dajte stručné info, ako na to, kolko bude peňazí a tak..dik
Vyzkoušet se dá, ale na to už je dost pozdě.
V zásadě jde o to, že pořadí na draftu si určuješ sám tím, kolik jsi ochotný dát. Ty největší frajeři ti vezmou třeba čtvrtinu rozpočtu. No a pak nemáš pár kol zase šanci někoho přebít. Takže se to tak nějak rozprostře.
Kedze sa mi “nechtiac“ podarilo vydrazit landeskoga aj barrieho a s nimi mam az 4 hracov Avs (co asi nie je ten pravy recept na uspech) tak ich ponukam do placu... :)
A teraz uprimne – nie je ta aukcia vacsia sranda ako klasicky had? :giggle:
petrik píše:A teraz uprimne – nie je ta aukcia vacsia sranda ako klasicky had? :giggle:
Ne, je to voser :evil:
petrik » úte říj 03, 2017 10:29 am píše:A teraz uprimne – nie je ta aukcia vacsia sranda ako klasicky had? :giggle:
Je :petrik: Ale příště bez autopilotů :hroza:
Edit: Ponukni je FA.
Aukcia fajn, bola zábava.. No keď pozerám zostavu, tak mi tam chýbajú aspoň dva utily. Prišli sme o štyri fleky do zostavy zápasu a pridalo sa bn na 5 úplne zbytočne. Hrať nemôže až 25% z celkovej zostavy, čo je dosť kontraproduktívne.. Ale čo už, pravidlá máme všetci rovnaké, len je škoda, že velmi velmi často budeme musieť z vlastnej zostavy nechať sedieť hráčov, o ktorých sme sa v tom drafte urputne naťahovali
Linden16 píše:Aukcia fajn, bola zábava.. No keď pozerám zostavu, tak mi tam chýbajú aspoň dva utily. Prišli sme o štyri fleky do zostavy zápasu a pridalo sa bn na 5 úplne zbytočne. Hrať nemôže až 25% z celkovej zostavy, čo je dosť kontraproduktívne.. Ale čo už, pravidlá máme všetci rovnaké, len je škoda, že velmi velmi často budeme musieť z vlastnej zostavy nechať sedieť hráčov, o ktorých sme sa v tom drafte urputne naťahovali
Presne to bol zamer – aby boli vysledky viac ako doteraz ovplyvnovane “kazdodennymi“ manazerskymi rozhodnutiami (koho postavit, koho nechat na BN) :neviem:
V minulosti konecne vysledky ovplyvnil hlavne draft a nasledne zmeny v time (vymeny, FA pickupy). Kazdodenne nastavovanie zostavy hralo len minimalnu ulohu – stacilo nechat na benchi nejake lamy zo stvrteho utoku a teoreticky nebolo treba tu zostavu skoro vobec na dennej baze menit...

Tento rocnik bude v tomto dramaticky rozdielny:
1) hra nas len 12, na FA ostalo kopec zvucnych mien, v timoch mame vsetci len kvalitnych hracov s potencialom vyrazne ovplyvnit konecny vysledok yahoo zapasu. Ziadne lamy co mozes “zabudnut“ niekolko dni na benchi a o nic svetoborne neprides
2) nasadit do hry mozes kazdy den len mensi pocet hracov a casto sa budes musiet rozhodnut koho nechat na benchi lebo sa ti nezmesti do zostavy... staci ze jeden den nenastavis zostavu (alebo pritom nebudes mat stastnu ruku a nechas sediet nespravnych hracov) a moze to mat pre aktualny yahoo zapas fatalne nasledky

Podla mna je to zmena k lepsiemu (pre mna osobne je to atraktivnejsi model), ale samozrejme akceptujem ak ma niekto opacny nazor :neviem:
Ja som napríklad nechal sedieť minulú sezónu v jeden deň dvoch štvorbodovych hráčov :D
Má niekto obrancu navyše?
Lukas33 píše:Má niekto obrancu navyše?
V téhle lize jo, zkus mi něco hodit.
talbot zacal tu 35$ investiciu splacat celkom rychlo... :petrik:
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES