Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Tak jo, jsme ve hře o zlato. Ohlund bude tvrdý oříšek a podle papírových přepokladů nejsou mé vyhlídky zrovna růžové. Co se bodů týče, tam nemám nejmenší šanci. Ale když se všechno sejde a podaří se mi ovládnout gk stats, může to být důstojné a vyrovnané finále.

Díky Revovi za vyrovnané souboje a za vyjádřenou podporu, ať se daří v boji o bronz. :serus:
Tak hapy to nakoniec dokázal a porazil aj mňa :klobuk: :serus: . Bola to dobrá séria vyrovnaná až do konca, môj tím šlapal ako hodinky celú sezonu tak som ani žiadne trejdy nerobil a aj na FA trhu som bol menej aktívny lebo ked sa mi tam aj páčil nejaký hráč tak som zistil že vlastne nemám ani koho dropnúť, tak nabité som to mal, v útoku 2 najproduktívnejší hráči ligy.. vdaka ktorým som väčšine ofenzívnych stats dominoval a na secondary som sa pri drafte ****. Zmeny som začal robiť až počas PO ked som hral s maniakom Andym ktorý sa na PO pripravoval celý rok zatial čo ja som išiel na autopilotovi, len tak tak som prešiel prvé kolo.. pred finále sa mi zranila dvojica bekov, Brodie aj Faulk tak som ich z FA nahradil ale ten rozpis som mal tak blbý že vždy ked sa hralo viac zápasov tak mi vela útočníkov sedelo a v obrane som mal 2-3 miesta volné tak som pred a počas finále vyhodil napr aj Horvata ktorý potom samozrejme pozbieral 2b. Ale aj finále som odštartoval dobre a od prvého dňa som viedol, manažérsky som to po*ral až cez víkend, ked som posadil Reinharta a Lehtonena ktorí odohrali super zápasy a ked si pozriem že prehral som o 2b a remíza v PP a v bráne o 0,02 SV% a 0,06 GAA tak ma môže jebnúť, navyše som narýchlo vyhodil aj Mansona lebo som myslel že dnes už hrať nebude a v polovici zápasu má 2 bloky a ja prehrávam o 3... neskutočne som ten víkend po*ral, naopak hapy to zvládol skvele a jeho posledný add bol Saros ktorý v posledný deň okrem toho že mu otočil tie tesné G stats tak aj vynuloval môjho Kučerova s Johnsonom.. v sobotu mal strašne slabý zápas aj McJesus, takže obom mojim ťahúňom tak ako mne došli sily v závere.. tak ešte raz gratulácia víťazovi... jediná moja útecha že je to len classic a ten tu nikoho nezaujíma :giggle: a trofej zostala v oceáne :thumbsup:
tak nakoniec 3. miesto, o jedno miesto lepšie, ako vlani, i keď tak ako vlani, aj tento rok som v malom finále čelil najlepšiemu ítmu ligy.

I keď som mal dojem, že mi to prehrá Washington a Holtby vs. Grubauer, našťastie sa tak nestalo :giggle:
Zdá sa mi to alebo sa toto kolo hrá až do 8.4.? :sad2:
Lukas33 píše:Zdá sa mi to alebo sa toto kolo hrá až do 8.4.? :sad2:
:rofl: čože? do riti, a ja vydrbal všetky addy a aj niektorých lepších hráčov, že koniec sezóny :hufi:
Jsem si toho všimnul až včera večer :lol2:
Nakonec trochu rozporuplné pocity z toho závěru. Vítězství je super, ale radost z něj sotva poloviční. Stále mi není jasné, jak jsme to mohli přehlédnout. Kdyby se to povedlo jen jednomu, tak dejme tomu, ale tohle. :lol: :hroza: Jak kdybychom to hráli poprvé… Jinak napínavé a vyrovnané finále až do našeho posledního dne. Začátek byl z mé strany slabší, přeci jen soupeři hrálo první dva dny více hráčů, postupně se to ale vyrovnávalo. Gólmani vyloženě nezklamali, ale čekal jsem trošku lepší čísla, naštěstí se povedl add Sarose, který zvrátil GAA a SV% v můj prospěch. Příjemně překvapila ofenziva s vyprodukovaným počtem bodů i střel, kde jsem prohrál o jednu jedinou.

Těžko můžu nespokojen, do mé osobní fanta sbírky ke stříbru a dvěma bronzům přibylo první zlato. Slušná bilance - 5 vedených týmů a 4 trofeje. :frajer:

Velká poklona Ohlundovi. :klobuk: Fakt formát. :respekt:

Jinak dotaz, když je klasika „mrtvá a nikoho nezajímá“, myslíte, že by bylo reálné najít zde dostatečný počet lidí pro vytvoření třetí keeper ligy?
hapy píše:....
není potřeba mít poloviční radost! :nono:

To je uplný nesmysl.

Stejně jako by byl nesmysl hrát to až do tohoto týdnu, kdy už bude spoustu odpočinku a vůbec je ta hra trochu na náhodu.

Oba jste počítali s jedním týdnem, oba jste už sezonu uzavřeli, já to vidim jako naprosto regulérní výhru!

Obrázek
3. Keeper liga to by bol asi problém rozbehnúť a zohnať toľko spolahlivých ľudí, už Hlinkovu sme rozbiehali s ptoblémami, ale snáď sa ti nejaké miesto v keeperovi ujde... Inak ja som myslel že si jahú nováčik a ty už taký ostrieľaný borec..
Třetí keeper liga už asi ne, ale hapyho CV vypadá natolik impresivně (zdravím kišina), že by měl být automaticky první náhradník do jakéhokolivkeeperu tady.
ja bych teba sel do druhe keeper ligy
Chcel by túto ligu niekto prebrať? Už nebudem pokračovať, nejako to pre mňa stratilo náboj. Aj keď, vzhľadom na to, že sa zatiaľ nikto nepýtal, kedy to obnovím, asi veľmi záujem nebude.
toto uz poslednych par sezon islo z kopca, popri 2 keeper ligach to uz asi nema zmysel silit... :neviem:
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES