Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Ja uz to jako jeden z poslednich mohykanu vzdavam, chce to novou krev.
Čaute, ja by som zahral. Minuly rok som hral espn aj yahoo a pacilo sa mi to. Tak sa rad pridam. Pravdaze, som za obmedzenie vypredajov, aj ked som sa s tym osobne nestretol, z postov to neznie ako nieco vyslovene pozitivne. Mozno by pomohla nezavisla porota, ktora by sa oslovovala len v pripade tradeu podozriveho na vypredaj, mohol by to byt niekto kto nehra ligu, ale na fore posobi uz dlho. Pravdaze je to len napad.
The Rev píše: 3) První draft by byl aukce. Další drafty by už třeba mohly mít fixní pořadí a to také, že první nepostupující do playoff by měl 1st overall pro další draft, který už by byl klasický had. Tím by se snad eliminovaly výprodeje.
4) Nekeepovat žádné hráče (kvůli předchozímu bodu).
:hmm: Toto sa mi celkom pozdáva.

Menší počet hráčov bude tiež, už len preto, že dosť ľudí to plánuje zabaliť. Cez víkend na to poriadne pozriem, čo a ako pôjde nastaviť a môžeme to začať dávať dokopy, nech to nie je na poslednú chvíľu.
1. Pozeral som štatistiky a pri hráčoch v poli máme presne tie isté kategórie ako v keeper lige, pri brankároch máme GAA namiesto GA a nemáme L. Takže nejaký zásadný rozdiel nevidím, ale nie je problém upraviť.

2. Pozície: zrušil som 2xF a 2xUtil, pridal 1 BN (máme ich 5) a 1 IR (máme 2xIR a 2xIR+). Neviem, či 4 IR posty nie je priveľa, možno by som nechal iba 2xIR+ a 1xIR. Prípadne namiesto toho IR pridať ešte 1 BN, nech hrá väčšiu úlohu rozhodovanie koho a kedy nasadiť.
Zvyšok je klasika – 3xC, 3xLW, 3xRW, 6xD a 2xG.

3. Ten keeper formát by som do toho asi radšej neťahal. Skôr by som sa zameral na ten Revov nápad s draftom. Nie som si ale úplne istý, či by to bola dostatočná motivácia pre každého. IMO ten tím, ktorý nakoniec skončí tesne pod PO, by hral tak či tak, lebo by mal šancu na PO až do konca. A ako by si si toho hada predstavoval ďalej? Postupne tímy mimo PO od najlepšieho a ďalej? PO tímy postupne ako vypadli a víťaz posledný?

4. Divízie. Chceme ich?

Vychádza mi to na 15 tímov. Chceme ísť na 16 alebo to naopak znížime?
Nechal som tam zatiaľ keepera, ak by sme si to náhodou rozmysleli.
Rád by som si zahral s Vami, ak sa nájde miesto
Lukas33 píše:1. Pozeral som štatistiky a pri hráčoch v poli máme presne tie isté kategórie ako v keeper lige, pri brankároch máme GAA namiesto GA a nemáme L. Takže nejaký zásadný rozdiel nevidím, ale nie je problém upraviť.
za mna to moze zostat ako je, ale ak sa upravi ani s tym nemam problem
Lukas33 píše:2. Pozície: zrušil som 2xF a 2xUtil, pridal 1 BN (máme ich 5) a 1 IR (máme 2xIR a 2xIR+). Neviem, či 4 IR posty nie je priveľa, možno by som nechal iba 2xIR+ a 1xIR. Prípadne namiesto toho IR pridať ešte 1 BN, nech hrá väčšiu úlohu rozhodovanie koho a kedy nasadiť.
Zvyšok je klasika – 3xC, 3xLW, 3xRW, 6xD a 2xG.
this. hlasujem za tuto moznost (1xIR & 2xIR+; + pridat este 1 BN spot)
Lukas33 píše:3. Ten keeper formát by som do toho asi radšej neťahal. Skôr by som sa zameral na ten Revov nápad s draftom. Nie som si ale úplne istý, či by to bola dostatočná motivácia pre každého. IMO ten tím, ktorý nakoniec skončí tesne pod PO, by hral tak či tak, lebo by mal šancu na PO až do konca. A ako by si si toho hada predstavoval ďalej? Postupne tímy mimo PO od najlepšieho a ďalej? PO tímy postupne ako vypadli a víťaz posledný?
mne co hram aj "susednu" keeper ligu vyhovuje sucasny system. ak by sa z tohoto tiez stal keeper tak by som tu asi skoncil a pokracoval uz iba tam.
ak tato liga zostane vo formate ako doteraz tak IMO nema zmysel urcovat poradie draftu podla minuleho rocnika... co s timami ktore po poslednej sezone skoncili? kam sa v drafte zaradia novacikovia co v minulej sezone nehrali?
skor by som bol za moznost vyskusat aspon 1 rocnik aukcny draft - tym sa eliminuje "luck faktor" pri zrebovani poradia draftu a manazeri mozu skladbu svojho timu viac ovplyvnit
Lukas33 píše:4. Divízie. Chceme ich?
za mna nie. bude to ferovejsie ked zostaneme v jednej tabulke
Lukas33 píše:Vychádza mi to na 15 tímov. Chceme ísť na 16 alebo to naopak znížime?
Nechal som tam zatiaľ keepera, ak by sme si to náhodou rozmysleli.
16 je IMO pekny pocet
ako to vyzerá s termínom draftu??
Predpokladám, že sobota alebo nedeľa by bola najlepšia. Takže možnosti sú:

a.) 22.9. sobota
b.) 30.9.2017 - sobota
c.) 1.10. 2017 - nedeľa
Z týchto možností by som jednoznačne hlasoval za nedeľu 1.10.2017 večer (od 8ej napr.), keďže soboty sú nebezpečné pre konanie vinobraní a hodov :psst:
Soboty a Nedele su pre mna :good:

Ten piatok 22 asi nedavam, ale ak by to bola sobota 23, je to vpoho.
Myslel som sobota 23.8., nie 22.8.. :-D

Odobral som 1 IR post, pridal 1 BN post.
Aukčný draft by sme mohli dať. Ale neviem ako dlho by to trvalo, 16 tímov x 23 hráčov. Ak by sme vedeli začať napr. o 19:00, prečo nie?
V nastaveniach/Commish tools - nastavenia aukčného draftu by mala byť vypočítaná približná dĺžka trvania draftu.
Obrázek
Lukas33 píše:Myslel som sobota 23.8., nie 22.8.. :-D

Odobral som 1 IR post, pridal 1 BN post.
Aukčný draft by sme mohli dať. Ale neviem ako dlho by to trvalo, 16 tímov x 23 hráčov. Ak by sme vedeli začať napr. o 19:00, prečo nie?
Aukcny draft vyzera hrozivo ked je o prvych 50-60 hracov bidding war a ide to pomalsie... ale potom ked sa pominaju $$$ sa to uz pekne zrychli. Neviem vsak ako sa tam da nastavit autopilot pre tych co sa nebudu moct zucastnit osobne... :hmm: (tipujem ze to bude komplikovanejsie ako pri hadovi)
Co sa terminu tyka, mne vyhovuje ten vikend 30.9./1.10. casu sa prisposobim, ale vyhovovalo by mi cim neskor (ideal 21:00)
Počet účastníkov sa nám výrazne znížil. Momentálne nás je iba 9. (ja, AndyF, petrik, Cathy, JoeS, Linden, Rev, Danny a Ohlund) + TheKID ako nováčik, takže 10. Jeden manažér ešte zvažuje svoje možnosti :-D , takže to vyzerá tak, že budeme radi ak nazbierame 12 ľudí. Dvanásť by bolo fajn, vzhľadom na ten aukčný draft.
Ja zrovna ten víkend 30.9. a 1.10. mám nočnú :D
Linden16 píše:Ja zrovna ten víkend 30.9. a 1.10. mám nočnú :D
:hmm: tak to potom bude asi najvhodnejšie niektorý z pracovných dní vo večerných hodinách, ak tam nemáš pripojenie na net :panika:
ja nemam problem ani cez pracovny den...
jedine tato sobota 23.9. mi nevyhovuje
petrik píše:ja nemam problem ani cez pracovny den...
jedine tato sobota 23.9. mi nevyhovuje
mne piatky a soboty nevyhovujú + táto nedeľa, keďže tam je keeper draft, inak si to nejak zariadiť viem (po 20:00)
Lukas33 píše:Počet účastníkov sa nám výrazne znížil. Momentálne nás je iba 9. (ja, AndyF, petrik, Cathy, JoeS, Linden, Rev, Danny a Ohlund) + TheKID ako nováčik, takže 10. Jeden manažér ešte zvažuje svoje možnosti :-D , takže to vyzerá tak, že budeme radi ak nazbierame 12 ľudí. Dvanásť by bolo fajn, vzhľadom na ten aukčný draft.
Ja nie?
FLYERS FAN píše:Ja nie?
A chceš?
Ano, pokial sa nebude draftovat od 28.9.-1.10., to tu nebudem a bez draftu to nema zmysel
ako to teda bude s termínom draftu?
Bol by problém s draftom cez týždeň? Ak by sme si to dali napríklad v pondelok 2.10., dajme tomu o 20:00? Budúci víkend nevyhovuje viac ľuďon.

Stále dávam dokopy zoznam tímov, vidím to na tú 12k. Pozvánky rozpošlem zajtra alebo v utorok. Alebo možno aj dnes, ak sa podarí.
Lukas33 píše:Bol by problém s draftom cez týždeň? Ak by sme si to dali napríklad v pondelok 2.10., dajme tomu o 20:00? Budúci víkend nevyhovuje viac ľuďon.
U mne dobry
ak bude aukčný draft, nebude lepšie pár minút skôr? Ale ten pondelok môže byť
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS