Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Dawe4 píše:A nebylo by někde nějaké info o tom co a jak? Jak to funguje, jak se registrovat, atd?
Možno je niečo v minuloročnom topicu. Keď tak dám nejaké základy dokopy, neskôr, teraz som rád, že sa udržím na stoličke. Včera som zjedol niečo kvalitné a následne celú noc strávil touto činnosťou :grc: . Teraz už sa tomu nevenujem, ale cítim sa, ako by ma zrazil tank.
ako dopadol navrh, aby sa brankarom nepocitaly zapasy? Minulu sezonu sa to riesilo, ale uz neviem vysledok. Ja som za to, aby sa brankarom tie starty neratali. Znizilo by to ich vplyv a neboli by taki drahi na prestupovom trhu. Clovek musel obetovat TOP utocnika za nejaku ubohu dvojku.
Byly dva návrhy.
Aby se brankářům nepočítaly zápasy nebo aby byl max počet brankářů v týmu 3, aby si někdo nesyslil 4 nebo 5, protože pak nejsou žádní na trhu.
Zas ale ta povinnost mít min 2 zápasy v týdnu je podle mě správná.
Musí říct Lukáš, co jde nastavit a pak se rozhodne v komisi a nebo všichni účastníci.
idealne by asi bolo, ak by sa starty neratali, ale zaroven by sa statistiky golmanov zapocitali az po tych 2 startoch.
Tí brankári sa začali riešiť až pri konci PO, takže nakoniec nejaké rozhodnutie nepadlo. Mám pocit, že väčšina bola za odobratie štatistiky štartov.
To minimum 2 štartov by som určite nechal.
Počet brankárov v tíme, môžeme dať hlasovať.

Nastaviť sa dá skoro všetko, štatistiky kt. sa bodujú sa dajú meniť ľubovoľne, väčšina pravidiel a nastavení ligy ide tiež zmeniť. Pričom meniť sa to dá neobmedzene až do uskutočnenia draftu. Potom sa väčšina nastavení automaticky uzamkne.
Ešte taká drobosť - overení hráči kt. majú odohraté aspoň 2 sezóny (+ minuloročný finalista Heny) a teda majú v podstate isté miesto. Ak som na niekoho zabudol, nech sa ozve.

1. Arek
2. petrik
3.Wanic
4. cepi
5. skorpion
6. Joe S.
7. Lukas33
8. Redy
9. dejf
10. Rono
11. kajo
12. Anty
13. Selly8
14. Heny
15. Ohlund
16. popvodnik - ak ho vedenie ligy nepreradí do 2. ligy, samozrejme po predložení presvedčivých argumentov (číslo účtu pošlem v PM)
17. Megaton
18.
19.
20.
Lukas33 » Str Aug 21, 2013 20:57 pm píše:Ešte taká drobosť - overení hráči kt. majú odohraté aspoň 2 sezóny (+ minuloročný finalista Heny) a teda majú v podstate isté miesto. Ak som na niekoho zabudol, nech sa ozve.

1. Arek
2. petrik
3.Wanic
4. cepi
5. skorpion
6. Joe S.
7. Lukas33
8. Redy
9. dejf
10. Rono
11. kajo
12. Anty
13. Selly8
14. Heny
15. Ohlund
16. popvodnik - ak ho vedenie ligy nepreradí do 2. ligy, samozrejme po predložení presvedčivých argumentov (číslo účtu pošlem v PM)
17. Megaton
18.
19.
20.
Lukas na co si si daval tu namahu..stacilo napisat vsetci okrem martina :rofl:
Lukas33 » 21 Aug 2013 09:57 pm píše:Ešte taká drobosť - overení hráči kt. majú odohraté aspoň 2 sezóny (+ minuloročný finalista Heny) a teda majú v podstate isté miesto. Ak som na niekoho zabudol, nech sa ozve.

1. Arek
2. petrik
3.Wanic
4. cepi
5. skorpion
6. Joe S.
7. Lukas33
8. Redy
9. dejf
10. Rono
11. kajo
12. Anty
13. Selly8
14. Heny
15. Ohlund
16. popvodnik - ak ho vedenie ligy nepreradí do 2. ligy, samozrejme po predložení presvedčivých argumentov (číslo účtu pošlem v PM)
17. Megaton
18.
19.
20.
a presne takto to skonci aj v konecnej tabulke :ciga:
inak podvodník sa do súťaže ešte nepríhlasil, tak huš s nim het :giggle:
nie som overeny, ale ked zavazi henyho 2 miesto, tak moje 3 miesto nie? :)
pocet brankarov na tim by som dal 4. V NHL je 60 aktivnych brankarov, nas je 20, co vychadza 3 na tim. No 3 mi pride uz dost obmedzujuce. Niekomu budu stacit 2 jednotky a niekto bude potrebovat 4 dvojky.

Minulu sezonu bola dlho situacia, ze nebol na FA ziaden aktivny brankar. Jedinym riesenim bolo vymenit nejakeho TOP hraca za brankarsku dvojku, ktora nastupila tak raz za 2 tyzdne. :scare:
Skorpion » čtv 22 8, 2013 8:49 píše:pocet brankarov na tim by som dal 4. V NHL je 60 aktivnych brankarov, nas je 20, co vychadza 3 na tim. No 3 mi pride uz dost obmedzujuce. Niekomu budu stacit 2 jednotky a niekto bude potrebovat 4 dvojky.

Minulu sezonu bola dlho situacia, ze nebol na FA ziaden aktivny brankar. Jedinym riesenim bolo vymenit nejakeho TOP hraca za brankarsku dvojku, ktora nastupila tak raz za 2 tyzdne. :scare:
Neni tohle nahodou otazka draftu?? :jn:
ano, je. Pre tych, ktori budu pritomni. Ak niekomu nezoberie autodraft brankara v prvych 2, max.3 kolach, tak uz v podstate nema sancu ziadneho pocas sezony ziskat.
dunim » Štv Aug 22, 2013 6:26 am píše:nie som overeny, ale ked zavazi henyho 2 miesto, tak moje 3 miesto nie? :)
Hmm, asi ano. Nejako som si ta v tom poradi nevsimol.
Rád by som sa opäť zúčastnil.
Samozrejme rada by som sla opat do toho... Chicoutimi :wave: po minulorocnom mprvom rocniku mam uz skusenosti
Môžem sa spýtať, kedy by bol prípadný draft, ak by boli dve ligy? V druhej lige čo hrám (od kedy odtiaľ odstúpil Cepi a prenechal mi tím), máme tri roky po sebe draft poslednú septembrovú nedeľu. Prípadné dva drafty naraz by som asi nezvládal ak by sa hralo v 20 kategóriach. :scare:
pre mňa sú viac vyhovujúce soboty než nedele :nervozny:
Přesně tak. Soboty. Neděle mám úplně zabité a doma na 100% nebudu. Takže u mě jedině neděle.
Dawe4 » pát srp 30, 2013 16:02 pm píše:Přesně tak. Soboty. Neděle mám úplně zabité a doma na 100% nebudu. Takže u mě jedině neděle.
:eek2:

u mna je to jedno, ja si musim naplanovat veci tak, aby som cas v sobotu/nedelu mal :klobuk:
minulej ročník za mě první půlku draftu oddraftoval asistent GM (a nutno říct, že rozhodně né špatně, i když pár chybiček tam bylo) ... když to bude ve večerních hodinách.. už si na to čas určitě udělam... přecijenom, člověk s tim pak žije půl roku :yes:
Wanic » pát srp 30, 2013 5:59 pm píše:minulej ročník za mě první půlku draftu oddraftoval asistent GM (a nutno říct, že rozhodně né špatně, i když pár chybiček tam bylo) ... když to bude ve večerních hodinách.. už si na to čas určitě udělam... přecijenom, člověk s tim pak žije půl roku :yes:
Niekto s tými nadraftovanými hráčmi žije pol roka, niekto 2 týždne...
za Ohlunda môže vyberať autopick
Hele, za 4 týdny nám to začíná, tak se nějak domluvme. Zatím máme na první ligu 18. prověřených hráčů + Cathy a Lindena, kteří to s náma hráli minule poprvé. Na druhou ligu tam máme zatím jen čtyři lidi a nevím, jestli seženeme dalších šest účastníků. Tak rychle sehnat lidi nebo přerozdělit počet?

1. Arek
2. petrik
3.Wanic
4. cepi
5. skorpion
6. Joe S.
7. Lukas33
8. Redy
9. dejf
10. Rono
11. kajo
12. Anty
13. Selly8
14. Heny
15. Ohlund
16. popvodnik :?:
17. Megaton
18. dunim
+
Cathy
Linden16

2. liga
danny111
sloter
Dawe4
martin
A keby sa urobilo losovanie? Proste by sa hraci rozdelili do dvoch lig ....je 24 hracov, ak sa nik iny do 10 septembra neprihlasi, navrhujem spravit losovanie s tym, ze by sa neprihliadalo na skusenosti v yahoo, proste islo by sa od piky? A postupne si vytvorime dve ligy... co yv na to?
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS