Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

ThrashersFan píše:Re: Yahoo Fantasy - 4.ročník - PO

Nový příspěvekod ThrashersFan » pon dub 29, 2013 3:53 pm
Budúci rok so mnou počítajte!
:dup:
Tak co bude? Dostal strach?
Cathy píše:A keby sa urobilo losovanie? Proste by sa hraci rozdelili do dvoch lig ....je 24 hracov, ak sa nik iny do 10 septembra neprihlasi, navrhujem spravit losovanie s tym, ze by sa neprihliadalo na skusenosti v yahoo, proste islo by sa od piky? A postupne si vytvorime dve ligy... co yv na to?
On byl ale plán, že ta jedna liga bude první a ta druhá prostě druhá tak, že se po konci sezony bude z té první sestupovat do druhé a z druhé naopak postupovat do první. Mělo by to výhodu v tom, že by týmy na posledních místech musely do konce sezony bojovat, aby nesestoupily.
A zas to není spravedlivé nalosovat někoho do první ligy a někoho do druhé. Měl by se nějak brát ohled na ty, co to hrajou třeba od začátku nebo například na vítěze z minulých let.
dejf » Str Sep 04, 2013 11:07 pm píše:[ Měl by se nějak brát ohled na ty, co to hrajou třeba od začátku nebo například na vítěze z minulých let.
Tak či tak mi to vychádza, že podvodník by mal hrať 2. ligu, nech sa aj v tom chicagu naučia
Joe S. píše:
dejf » Str Sep 04, 2013 11:07 pm píše:[ Měl by se nějak brát ohled na ty, co to hrajou třeba od začátku nebo například na vítěze z minulých let.
Tak či tak mi to vychádza, že podvodník by mal hrať 2. ligu, nech sa aj v tom chicagu naučia
Tak o tom není žádný pochyb. On si snad myslel, že bude hrát v první? :lol:
operativne by som ho zaradil do tretej :neviem:
Presvedcili ste ma.... som IN :!:

Dejf,Kajo a JoeS :bac: :nono:
Hlasim sa.
tak rad by som si zahral
hlasim sa aj ja ak je volne miesto
dejf píše:
Cathy píše:A keby sa urobilo losovanie? Proste by sa hraci rozdelili do dvoch lig ....je 24 hracov, ak sa nik iny do 10 septembra neprihlasi, navrhujem spravit losovanie s tym, ze by sa neprihliadalo na skusenosti v yahoo, proste islo by sa od piky? A postupne si vytvorime dve ligy... co yv na to?
On byl ale plán, že ta jedna liga bude první a ta druhá prostě druhá tak, že se po konci sezony bude z té první sestupovat do druhé a z druhé naopak postupovat do první. Mělo by to výhodu v tom, že by týmy na posledních místech musely do konce sezony bojovat, aby nesestoupily.
A zas to není spravedlivé nalosovat někoho do první ligy a někoho do druhé. Měl by se nějak brát ohled na ty, co to hrajou třeba od začátku nebo například na vítěze z minulých let.
Dal by spravit jednoduchy vzorec a tabulka, ktora by brala do uvahy vysledky aj pocet sezon. Kazdemu hracovi by sa pridelili body podla umiestnenia v tabulke v jednotlivych rocnikoch. Napr: prvy by dostal 20 bodov, druhy 19 bodov a pod. Tieto body by sa vynasobili "vahou" jednotlivych rocnikov: za posledny rocnik by sa body nasobili 1,0, za predposledny 0,75 a pod. Vysledky userov by sa zoradili do tabulky a prvych 20 ide hrat 1. ligu a zvysok 2. Tak, a teraz to najdolezitejsie: komu sa to chce spravit? :-D
Skorpion píše:Dal by spravit jednoduchy vzorec a tabulka, ktora by brala do uvahy vysledky aj pocet sezon. Kazdemu hracovi by sa pridelili body podla umiestnenia v tabulke v jednotlivych rocnikoch. Napr: prvy by dostal 20 bodov, druhy 19 bodov a pod. Tieto body by sa vynasobili "vahou" jednotlivych rocnikov: za posledny rocnik by sa body nasobili 1,0, za predposledny 0,75 a pod. Vysledky userov by sa zoradili do tabulky a prvych 20 ide hrat 1. ligu a zvysok 2. Tak, a teraz to najdolezitejsie: komu sa to chce spravit? :-D
Ci pána. :lol2:

Ten návod čo a ako pre nováčikov až o týždeň. Nejako nemám čas (a som zlenivel :jn: ).
mne napadla taka blbost, ked citam skorpionov sposob delenia do prvej/druhej ligy.. trebars vitazi maju 1 ligu istu(alebo finalisti)a ostatnych zadelit podla poctu postupov do PO. v tom by bola relativne zohladnena aj kvalita hraca, aj ,,vernost, teda dlzka hrania,,(a nebolo by tolko ratania, ci vzorec). po prvych 20tich(alebo kolki maju byt v prvej lige) sa spravi ciara a ligy su zadelene..
Jestli by bylo místo, tak bych se taky přidal k Vám. Hrál jsem to minulou sezónu, takže vím vo co gou :frajer2:
Pekne se to plni, ten skorpionuv system se mi libi. Nejvetsi problem asi bude sehnat zodpovedneho komisare do 2.ligy, kdo se hlasi? :wink:
Redy » Pia Sep 06, 2013 9:47 pm píše:Pekne se to plni, ten skorpionuv system se mi libi. Nejvetsi problem asi bude sehnat zodpovedneho komisare do 2.ligy, kdo se hlasi? :wink:
Popradčan? :sarcasm:
Spravil som update

1.liga
1. Arek
2. petrik
3.Wanic
4. cepi
5. skorpion
6. Joe S.
7. Lukas33
8. Redy
9. dejf
10. Rono
11. kajo
12. Anty
13. Selly8
14. Heny
15. Ohlund
16. popvodnik
17. Megaton
18. dunim
19. Cathy
20. Linden16

2. liga
1. danny111
2. sloter
3. Dawe4
4. martin
5. Eurolanche
6. Finch182
7. anton spelec
8. danchez

Bud by to chcelo este aspon 4 hracov (12 nas bolo v prvej sezone a slo to), alebo niekoho presunut z 1. ligy
Zbuchal som "Historicke poradie", zostava mi identifikovat nasledujuce timy a ich manazerov:

v zatovrkach manazer podla yahoo profilu

2009:
Providence Thrashers
Hviezdy Severu
Springfield Icetopes
Louisville Regulars
Hamilton Blackhawks
Long Island Sharks
Fort Worth Guardians


2010:
Poisonous snakes
Phoenix Coyotes
Boston Stars
Augusta Thrashers

San Jose Jackals (Miro)
Trencin De Luxe (Kristian)
Boston Gladiators (skryty)
Chicago Villans (Rasto Strauch)
Fort Worth Guardians

2011:
Rev's team
Fort Worth Guardians
Megaton fF3
Tampa Bay Predators
Atlanta Thrashers

Norfolk Admirals (Hedmonster)
Colorado Dragons

2012:
Megaton Isotopes
Colorado Dragons


Ak viete, piste.
ja som Colorado :ciga:
Uhádnuť kto bol manažérom tých Thrashers tímov, to je fakt téma hodná dizertačnej práce :lol2:
nep*cuj, lebo ti strhnem body v tabulke :D Okrem toho tu bol/je este jeden fan Thrashers, ak si dobre pamatam...
Tak týmy s názvem megaton jsou megatona a Rev's team je Rev. :D
Rev nie je v zozname userov :neviem:
On to má The Rev po tom mrtvým bubeníkovi, myslím.
tak ma tim nazvat The Rev's team, kto ho ma hladat? :)
Ale jinak ostatní yahoo témata najdeš v archívu.
Třeba jsem tam našel, že Boston Stars je nějakej BruinsFan.
Fort Worth je The Thrasher neboli Azizek neboli Senator Palpatine neboli co já vím ještě
Long Island Sharks (deno24)
Hviezdy Severu (WildCelt)
Springfield Icetopes (Nabby)
Louisville Regulars (Bluesman)
Hamilton Blackhawks (DIDI)
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG