Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Do play off zo 4. miesta, škoda, chcel som byť tretí, nevadí :jn:

snáď porazím tím, ktorý je bez GM, keď v ZČ som s ex-dunimovym tímom prehral


Ale je to veľký upgrade oproti minulej sezóne, kedy som skončil až 13.
Ja se celou dobu pripravoval na Henyho a nakonec Linden. :neviem:
Rozhodnou golmani, ale moc dobre to nevidim.. Zkusim pouzit kartu, co minule on proti mne... :tvrdas:
možno ti pomôže fakt, že lunddíra je zranená :dudo:
Tyvole..
Edler, kterej dal za celou sezonu pul bodu, prestoze travil pul zapasu na lede, mi hned co jsem ho pustil v tejdnu proti Lindenovi, kterej ho okamzite sebral, dal min bod v kazdem zapase.
Nacez se opet asi na mesic odmlcel.
V prvnim dni PO mi samozrejme okamzite da zase gol.
Pricemz ja mam naplanovano, ze vezmu Streita, abych mu opatil stejnou minci, ale driv, nez to muzu udelat, dostane pukem do kuli a kdovi, kdy zas bude hrat..

TO NEVYMYSLIS..
bol som v tom, ze vyfasujem Min, co by bolo aj pri zraneni jeho Lundqvista viac ako hratelne (tam by som to uz teraz daval), vyfasoval som Silestiu, kde ma mohli zachranit prave G, ktori hned v uvodnom dni vyfasovali po 4 kusky :pc: wins v pocte zakrokov a vitazstiev mi prilis nepomôzu, kedze v B produkcii si podla predpokladov nepipnem, ale pokial sanca zije

ale nie o tom som chcel, tuto hru hram uz nejaky ten rok, ale aby sa v PO nasiel benchujuci tim :thumbsdown: viem, ze Dunim riesil svoj postoj jasne, dohra ten tyzden v zakl.casti a dovi dopo, no ja osobne uz kadiem zakazdym nejaku nahradu hladat (tuto sezonu som sa opät a opät aktivne angazoval za vyoutovanie megatona,kaja,ff bol na hrane) ale tymto PO benchom je cela liga degradovana a riesit nejaku sosku asi nema moc vyznam, skôr ma napada, zrusme cele jahu, ktl, i forum :bee:
cepi píše:.. zrusme cele jahu, ktl, i forum :bee:
Ceskoslovenska filmova pujcovna uvadi:

Obrázek

:giggle:

// JKLko nieco prislubil tak sa oplati este vyckat :giggle: c.
cepi píše:bol som v tom, ze vyfasujem Min, co by bolo aj pri zraneni jeho Lundqvista viac ako hratelne (tam by som to uz teraz daval), vyfasoval som Silestiu, kde ma mohli zachranit prave G, ktori hned v uvodnom dni vyfasovali po 4 kusky :pc: wins v pocte zakrokov a vitazstiev mi prilis nepomôzu, kedze v B produkcii si podla predpokladov nepipnem, ale pokial sanca zije

ale nie o tom som chcel, tuto hru hram uz nejaky ten rok, ale aby sa v PO nasiel benchujuci tim :thumbsdown: viem, ze Dunim riesil svoj postoj jasne, dohra ten tyzden v zakl.casti a dovi dopo, no ja osobne uz kadiem zakazdym nejaku nahradu hladat (tuto sezonu som sa opät a opät aktivne angazoval za vyoutovanie megatona,kaja,ff bol na hrane) ale tymto PO benchom je cela liga degradovana a riesit nejaku sosku asi nema moc vyznam, skôr ma napada, zrusme cele jahu, ktl, i forum :bee:
tu pomôže asi len rapídna zmena ligy, len čo keď nikto sa k návrhom, ktoré tu padli v zime, nevyjadril :neviem:

Btw. v ZČ som s tým bench tímom jednoznačne prehral, preto som chcel radšej Lukáša do prvého kola (dôvod, prečo som sa snažil skončiť tretí)
Na druhou stranu, prdelni klikar by ho drtil i tak..
Joe S. píše:...tu pomôže asi len rapídna zmena ligy, len čo keď nikto sa k návrhom, ktoré tu padli v zime, nevyjadril :neviem:
uz si nespominam, ci som sa k tomu vyjadril, ak nie, tak to preto, ze mne momentalny stav v pohode vyhovuje, bavi ma to aj tak, ako to je nastavene teraz, ak by sa aj nieco poupravilo, tiez nevidim problem (zhodli sme sa na tom, ze ak bude niekedy nabudúce, tak o trejodch bude rozhodovat predom urcena komisia, ktoru sme uz v minulosti mali)
problem vidim v GM´s, v nicom inom, ak sa uz raz do ligy prihlasia a fakaju tak to, tak aspon by sa patrilo dat echo sorac chalani to a to, najdite nahradu, ale ak uz ani to nie su poniektori schopni, ochotni, dovi dopo
najidealnejsie by bolo vyskladat partu z HF, nie nejakých cez polnych, ktori tu ani regnuti nie su, ale to teraz neriesim
Koukam na Comphera, nakonec ho nevezmu.
Vezme ho Linden a on da prvni gol sezony. GWG.
O Hamiltonovi ani nemluvim..
A ted mi prozrad, Lindene, jaky mas pocity..

Obrázek
semifinále :petrik:

ale celkom prekvapivé výsledky, vypadol prvý aj tretí tím základnej časti :hmm: zjavne je dôležité načasovanie formy, snáď dedek už vrchol svojich síl má za sebou
Tak hned prvni den jsem prosral, spravne bylo samozrejme vzit Della. Ale delal jsem to v kvaltu na hajzlu z mobilu.
:eek2: ja v tom, ze to uz o umiestnenie sa nehra a takto to aj na benchi vyzeralo :slap: priserny zaver sezony
:hehe:


inak keď tak rozmýšľam, môj naj získaný hráč trejdom je Tatár :lol2:
... Omylom som to tu zeditoval. :hroza:
Dnes jsem byl totalne vytrollen..
I lavku jsem zvolil famozne..
Season :bye2:
Lukas33 píše: priemer inkasovaných gólov 2.72 a 91.1% úspešnosť zákrokov.
ja som mal pod 90 % :rofl: a neviem či priemer sa nepohyboval okolo 3 :lol:

základ v sérii proti dedkovi je daný, cedník ho podržal :good: i tak še da :jn: len škoda, že Murray nedal SO proti šabliam. Teraz ešte by to chcelo bodový prídel od hráčov v poli a bude to OK :good:
Jak sem rikal. Za ty chyby, co sem v sezone udelal si finale nezaslouzim.. I kdyz takhle jsem teda prohrat nechtel.
Tak kterymu hraci zkurvim zapas priste... :hmm:
AndyF píše:Tak kterymu hraci zkurvim zapas priste... :hmm:
Á uz vim..
Konecny ve 4 lajne s inhibitorama..
AndyF píše:Tak kterymu hraci zkurvim zapas priste... :hmm:
chudák Korpisalo :?
Joe S. píše:
AndyF píše:Tak kterymu hraci zkurvim zapas priste... :hmm:
chudák Korpisalo :?
Este budu bojovat, kamarade!!

:box:


Jestli mi nekdo ujebe golmana, utrhnu mu koule!
Nevim jakej je tiebreaker,ale předpokládám, ze rozhodla ta minuta, o kterou jsem nestihl nasadit Konecnyho.
Playoff Tie-Breaker: Best regular season record vs opponent wins
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS