Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Selly8 píše:Ja uz na to nemam nervy, ty tvoutydenni matchupy me pekne serou. 13 dni vedu, v nedelu je to 7-7 a nakonec dostanu jeste kotel. Pak se snaz...
Ja som zase s Henym do soboty prehrával a potom sa to otočilo a nakoniec som vyhral 10:5. :-D Ale väčšina štatistík bola veľmi tesná. Veľmi pomohlo SO od Lehnera a potom to, že takmer všetci spoľahlivo bodovali a sem tam sa zbláznili. Marchand 6+4, Tavares 1+6, Crosby, Monahan a Nylander po 5 bodov.
Seru na to. #SorryJako
zasa raz to vyzerá na vyrovnaný zápas s tesnou prehrou :hroza: môžem to ošíkať
Taky to vidim na tesnou prohru. Asi o 8..
Edler da jeste hattrick.
Jen taková myšlenka. Když jsem nabízel Beagla za Larkina, tak se tu všichni plácali do stehen, ale když na to tak koukám, tak proč bych vůbec takový trejd měl dělat? Beagle je jasně lepší hráč pro fantasy účely než nějaký Larkin. A vzhledem k postavení obou týmů v tabulce už se to do konce sezony nezmění (pakliže do toho nepromluví zranění). To jsou mé dva centy k tomu..
#sorryjako
Nechcete mi vetovat ten trejd s petrikom? :D sakra som to zbytočne uponahlal... Mám mať triezvu hlavu keď posielam trejdy :eek2:
Celkovo hľadám ešte jedno ľavé krídlo za čokoľvek.. Ideálne za Nugenta alebo Dubinskeho
Anty píše:Nechcete mi vetovat ten trejd s petrikom? :D sakra som to zbytočne uponahlal... Mám mať triezvu hlavu keď posielam trejdy :eek2:
Mne jste toho Mase taky nevetovali, tak si na*er.. :bee:
AndyF píše:
Anty píše:Nechcete mi vetovat ten trejd s petrikom? :D sakra som to zbytočne uponahlal... Mám mať triezvu hlavu keď posielam trejdy :eek2:
Mne jste toho Mase taky nevetovali, tak si na*er.. :bee:
:(
dejf
Další na řadě je Borovička Flyers
to bol kuva tyzden kolotocovy s koncom, dovi dopo :paperbag:
Anty s jednym G ma dostal skoro vo vsetkych G stats, neslychane ligol som aj v mojich hits a bks :bee:
ale grats superovi
PO je v suchu to potesi, ale musim zamakat, zaspekulovat
inak FF :hroza: ak bude nabuduce, manageri s podobnym pristupom by si v tejto hre uz nemali skrtnut
4 zápas 4 výhra :clap: a to proti veľmi silnému súperovi
Z beznádejne posledného miesta s veľkou stratou na predposledneho sa postupne posúvam už na 12. miesto

Teraz však prichádza ďalší silný super a to Joe
Uz jsem par tejdnu prohral, ale takhle znechucenej jsem jeste nebyl..
AndyF píše:Uz jsem par tejdnu prohral, ale takhle znechucenej jsem jeste nebyl..
Ne proto, ze jsem prohral..
Ale vsechny ty okolnosti.

A to me ceka tejden, ve kterem moji klicovi hraci maji 2 zapasy.

Uz napriklad, ze jsem specialne smeroval sber jednicek na minuly tyden, abych se vyrovnal ty lindenove nalozi. Nakonec se mi zrani Pavelec a z Masona udela zm*d dvojku.
Takze budu mit vubec tak akorat problem uhrat 3 starty.
komentár k poslednému týždňu: JBMNT :paperbag:
Joe S. píše:komentár k poslednému týždňu: JBMNT :paperbag:
asi tak :bitka3: vysledok 4:12 moc neodraza realitu, lukas velku cast stats vyhral len tesne. Mohlo to skoncit aj ovela lepsie :hroza:
arek píše:
Joe S. píše:komentár k poslednému týždňu: JBMNT :paperbag:
asi tak :bitka3: vysledok 4:12 moc neodraza realitu, lukas velku cast stats vyhral len tesne. Mohlo to skoncit aj ovela lepsie :hroza:
Holt sis stesti vybral minuly tyden...Me to zatim porad ceka, ale tusim ze se nedockam :thumbsdown:
15 frajeru a jediny co zvladnou, je nahodnej EN Giordana..
#OfenzivniSmrst
Sorry, ztracim razantne chut do hry...
zo 7:8 pred posledným dňom nakoniec presvedčivá výhra 11:3 :ciga: ešte jeden taký výsledok a PO by som mal mať definitívne isté

Konečne mali brankári dobrý týždeň, kiež by tak bolo stále a ani na produktivitu sa nemôžem sťažovať, i keď zo 47 bodov bolo len 5 v PP :bitka3:
Joe S. píše:zo 7:8 pred posledným dňom nakoniec presvedčivá výhra 11:3 :ciga: ešte jeden taký výsledok a PO by som mal mať definitívne isté

Konečne mali brankári dobrý týždeň, kiež by tak bolo stále a ani na produktivitu sa nemôžem sťažovať, i keď zo 47 bodov bolo len 5 v PP :bitka3:
Držal som sa statočne :D 8:7 z toho 0:5 Gk stats to bolo neudrzatelne pričom mi hralo dnes v noci veľmi málo hráčov
Tahnete s celou touhle zku*venou hrou do horouci prdele..
Vážně nikdo nechce toho Mrázka? Už za něj nepotřebuji nutně zpátky jiného gólmana. Vyměním ho za cokoli, co mi bude dávat smysl, co mi bude přínosem.
Posledni kapka. Letos uz to doklepu at je to fair a koncim.
tak Neratovice som nakoniec porazil, ale bol to kurwa veľký boj :panika: teraz si vybudovať čo najlepšiu pozíciu pred play off :power:
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS