Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

arek píše:San Jose Jackals (Miro) - Nabby
Trencin De Luxe (Kristian) - ten nebol z HF
Boston Gladiators (skryty) - Marc, kanter :-D
Chicago Villans (Rasto Strauch) - Steven
Norfolk Admirals (Hedmonster) - to bol asi kisin :hmm:
Nabby24 = Long Island Sharks a San Jose Jackals??? Podla yahoo profilu su to ale dvaja rozni usery: skryty a Miro
kisin = Poisonous snakes a Norfolk Admirals ??? Takisto davaj rozni usery: Hedmonster a Martin Kirschbaum
Este 2-3 tyzdne do draftu. Zatial by sme sa mohli nejak dohodnut na otvorenych veciach:
1 - odobrat z bodovanych statistik pocet startov brankarov?
2 - obmedzit pocet brankarov na tim?
3 - kolko timov zostupi do 2. ligy / postupi do 1. ligy
4 - datum draf

1, staic ak date podmienku jeden nastupeny brankar.....
2, pocet brankarov nech je 3 na team
3, to mi ej srdecne jedno
4, datum...hm 27 piatok nemozem, 28 sobota by som teoreticky aj mohla, takisto 29teho..ale po 9 vecer :) ak by to slo :jn:
Cathy píše:takisto 29teho..ale po 9 vecer :)
uplne idealne :) ale nech rozhodne väcsina
no ale asi by bolo dobre, ak by sa väcsina vyjadrila aj k ostatnym bodom
prihlasili sa v podstate vsetci, no ich vyjadrenia k bodom :neviem:
1 - odobrat z bodovanych statistik pocet startov brankarov? // ano, a nechat min 2 starty
2 - obmedzit pocet brankarov na tim? // ano, 3
3 - kolko timov zostupi do 2. ligy / postupi do 1. ligy // 3
4 - datum draftu // zatial mi vyhovuje hociktory datum
Taky bych klidně hrál i v 2. lize. Také sháním někoho do mé "The Czech- Slovakia League" na http://y.ahoo.it/V9Ept7L0" onclick="window.open(this.href);return false; budu rád, když se přihlásíte, díky!
1. ano, zrusit
2. ano, 3 kousky
3. 3
4. prizpusobim se, ale pokud by to bylo v nedeli tak to prosim dejte na aspon na 8, ono cucet do pulnoci na draft a vstavat o pul pate do prace neni zadny med
1. zrusit
2. max 3
3. 3, klidne i 4
4. nedeli vecer bych mel mit vzdy cas
1. zrusit
2. 3
3. 4
4. nedela vecer..cim skor tym lepsie
1. ako chcete; 2 štarty nechať
2. 3 je asi najlepšie. 2 je málo a viac ako 4 nemáva nikto.
3. Ako tu už niekto spomenul, nech má aj ten súboj o tretie miesto nejaký náboj - takže 3.
4. 28. alebo 29. večer
Skorpion píše:Este 2-3 tyzdne do draftu. Zatial by sme sa mohli nejak dohodnut na otvorenych veciach:
1 - odobrat z bodovanych statistik pocet startov brankarov?
2 - obmedzit pocet brankarov na tim?
3 - kolko timov zostupi do 2. ligy / postupi do 1. ligy
4 - datum draftu
1. Odobrať štarty brankárov beriem. Ale nedá sa to nahradiť nejakou inou G stat? Niečo, čo by zdramatizovalo napr. nájazdy či predĺženia tam nie je? Myslím, že ESPN má nejaké rozšírenejšie stats v tomto (napr. SV% na nájazdy). Pretože keď ide predĺženie, jediné na čo čakám je, či bude mať môj G W.

2. Obmedziť počet brankárov si neviem predstaviť, čo to znamená v praxi. V druhej lige čo hráme aj s Popradčanom často nie je nič na FA, doslova sa tam bijeme niekedy o "čučky". Teraz zvyšujeme počet hráčov z 25 na 30 a to ma privádza k myšlienke, že ak na FA nebudú len tak dostupný G tak s tým nemám problém. Len by som bol nerád, keby vyhrávam napr. 4 G stats a oponent pickne z FA G a otočí zápas. Samozrejme nehovorím o takom picku, kedy "z nenazdajky" dostane v bráne Dallasu príležitosť Campbell. Ešte úvaha, minulú sezónu mala kopa GM problém so zraneniami. Ono keď sa zraní niekomu jeho 1. brankár tak logicky musí picknúť všetko čo má potenciál, že sa dostane do brány. Niekto v lige tak mal 6 brankárov, ale boli to samé dvojky. Nejako s tým problém nemám. Na druhej strane je pravda, že by ho to nútilo spraviť trade top F za top G, alebo výmena viacerých hráčov. Jo... som za. Ale neviem si predstaviť 2. ligu o 10 manažéroch. Už ten mock draft na yahoo je strašne vtipný, keď ťahá 14 "GM", draft končí a stále sú tam kvalitné mená...

3. 3 hore, 3 dole.

4. Viac-menej hoc kedy okrem 29. septembra večer. S Popradčanom máme draft v druhej lige, neviem si predstaviť akoby sme to stíhali ak by sa draftovalo vtedy. :scare: Prípadne okolo obeda v ten deň by som nemal problém. Inak sa považujem za dosť veľkého magora na Fantasy aby som si to voľno na draft spravil aj cez mŕtvoly.

Môžem sa spýtať, koľko je zatiaľ GM pre obe ligy? Resp. koľko nás je pre druhú? Jeden hokejista by určite rád hral, a poznám ešte minimálne jedného užívateľa z HP, ktorý tam dlhé roky prispieva. Ak nemáte problém, môžem im napísať. Minimálne ten hokejista je zárukou dlhodobej aktivity, keďže sa v US mimo zápasov celkom nudí. Pravda, ak nečíta deťom v škôlke s jeho skvelou angličtinou. :lol:
arek píše:Trencin De Luxe (Kristian) - ten nebol z HF
Kiko hral s vami? :-D

A ešte ma napadla jedna vec, máte obmedzené moves na týždeň?
Ano máme, max je 5 za týden.
Určitě můžou přijít další lidi. Jen prostě aby byli seriózní a nezabalili to pár týdnech.
Zatím to teda vychází na:
1. liga ... 20 lidí
2. liga ... 9 lidí
S tym obmedzenim brankarov na pocet 3 to ale snad myslime tak, ze GM moze mat max. 3 aktivnych brankarov. Co v pripade, ze sa ti jeden ci dvaja zrania? Nemozes niekoho picknut z FA alebo urobit trade? Proste ci aj brankar na IR sa rata...

Ked som pri tom IR, kolko miest nastavime? Ja by som bol kludne aj za 6-7, nech ma sancu aj dejf s tym jeho lazaretom :nurses:

Doviest novych ludi je fajn, len im nesmie vadit ze pojdu automaticky do druhej ligy a ako pise dejf, snad to hned nezabalia.
beriem to tak, ze hrac na IR sa nerata a to ani v pripade brankarov.

IR by som dal kludne viac ako minulu sezonu.
6 nebo 7 :hroza: šílíš, já bych potřeboval tak 12.
Ne vážně, klidně víc, ale 6 se mi zdá už moc.
tak ja som myslel hlavne na teba, preto tych 6-7 :moj: tak potom 5 :!:
V tom prípade nie je o čom. Traja aktívni brankári. :good:

Za aktivitu toho hokejistu by som sa zaručil. Druhá liga mu samozrejme nevadí, tak ako aj ja so sebou rátam ako "nováčik", že budem hrať druhú. Ale len rok, potom vás budem mastiť v prvej. :box: :-D

EDIT: A ešte ma napadlo: Ak bude druhá liga len o 10 GM, nebude to potom nefér voči posledným trom v prvej lige, že zostupujú? Pretože možno je ľahšie skončiť na prvých troch miestach v 10 člennej lige, ako vyhnúť sa tomu zostupovému miestu v 20 člennej...
Sloter píše:4. Viac-menej hoc kedy okrem 29. septembra večer. S Popradčanom máme draft v druhej lige, neviem si predstaviť akoby sme to stíhali ak by sa draftovalo vtedy.
tohle by hádam nemělo bejt bráno v potaz :eek2: když dá někdo přednost draftu v jiný lize, čistě jeho problém :grc:
Tahle liga má svojí historii a měla by mít i svojí hrdost... čiže draft by měl bejt určitě v prime time a nepodřizovat se jiným soutěžím :hroza:

btw.
Wanic píše:
Wanic píše:Nedá se nějak nastavit.. ať jsou na draftu u hráčů vidět taky jejich secundary stats z minulé sezóny :?:
:?: :!:
to sem jedinej komu to při minulých draftech chybělo? Myslim že všem manažerům by to ulehčilo picky
Wanic píše:tohle by hádam nemělo bejt bráno v potaz když dá někdo přednost draftu v jiný lize, čistě jeho problém
No jo, pre mňa osobne je prednejší draft o 20 GM. Jednak je náročnejší, pretože sa bude ťahať až 600 hráčov, a pripravoval som sa na ten draft dosť dlho (resp. počas kempov stále pokračujem...). Na druhej strane je to len poznámka k tomu, že v nedeľu večer sa mi nedá, podobne ako niektorým... Ak sa samozrejme väčšina zhodne, že im vyhovuje nedeľa večer tak nič sa nedá robiť, budem sa musieť prispôsobiť. Tieto patriotické reči o prednosti ligy so zvracajúcim smajlom si strč za klobúk.
Wanic píše:
Wanic píše:
Wanic píše:Nedá se nějak nastavit.. ať jsou na draftu u hráčů vidět taky jejich secundary stats z minulé sezóny :?:
:?: :!:
to sem jedinej komu to při minulých draftech chybělo? Myslim že všem manažerům by to ulehčilo picky
Mně je to jedno. Já ty hráče tahám jak kouzelník králiky z klobouku. :-D
Sloter píše:Kiko hral s vami? :-D

A ešte ma napadla jedna vec, máte obmedzené moves na týždeň?
Hej, a hneď po prvom týždni sa kvôli nemu menili pravidlá. :-D Čím sa dostávame k druhej otázke, pretože od jeho účinkovania v lige máme, že z FA môžeš zobrať max 5 hráčov za týždeň. :-D
Wanic píše:Tahle liga má svojí historii a měla by mít i svojí hrdost... čiže draft by měl bejt určitě v prime time a nepodřizovat se jiným soutěžím :hroza:
:twisted:
K štatistikám pri drafte, môžem sa na to pozrieť, ale nikdy som si nevšimol, že by som mal možnosť nastaviť čo tam bude vidieť. Ktoré presne myslíš, lebo hity a bloky tam tuším zobrazovalo, či nie?

6-7 na IR? Nebláznite, to je strašne veľa. Maximálne 3 by som keď tak dal.
Lukas33 píše:lebo hity a bloky tam tuším zobrazovalo, či nie?
nn nezobrazovalo.. a přesně tyhle dvě statistiky jsem měl na mysli + FO Win
Wanic klidek, jasne ze mu bude prednejsia liga, kde uz hrava pravidelne ako tato, kde bude len novacik a "len" v druhej lige. ja ho chapem a aj tak sa mi zda, ze viacerym ludom tu vyhovuje viac ta sobota, tak by som to dal vtedy.len nechapem tomu, ako sa da pripravovat na draft uz teraz pocas kempov :D to som taky analfabet a robite to viaceri, alebo to je len uchylka par jedincov (s popvodnikom na cele)?

Wanic a este k tvojej otazke: mne sa zda, ze tie secundary stats tam su, len sa tam musis po tej liste prekliknut...ale ruku do ohna za to nedam :neviem:
Lukas33 píše:6-7 na IR? Nebláznite, to je strašne veľa. Maximálne 3 by som keď tak dal.
neblazni...3 je zalostne malo. ja hlasujem za 5. (bude kompromis a dame to na 4? :psst: )
kajo píše:Wanic klidek, jasne ze mu bude prednejsia liga, kde uz hrava pravidelne ako tato, kde bude len novacik a "len" v druhej lige. ja ho chapem
však chápat ho můžem :yes: ale snad sám nemůže čekat, že se kvůli tomu budou měnit klícová data ligy :slap: .. takovejhle důvod by prostě neměl bejt relevantní... :neviem:

(btw. tenhle příspěvek je jenom názor jednoho z manažerů.. nic proti Sloter.. good luck v lize :klobuk: )
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO