Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

:Dosť ma desí situácia v bráne.
Inak vyrovaný zápas nakoniec rozhodli moji brankári. :-O :clap:

Na finále som proti :andy: vytiahol tajnú zbraň. :petrik:

Obrázek
Hlavne si drze vzal nahradu za Mikeho.. Smi se to vubec?? :evil: Doufam ze se uz vrati a ty splaces nad vejdelkem :bee:
Koho? Čo? Nejako nechápem. :|
Lukas33 píše:Koho? Čo? Nejako nechápem. :|
Klid, Mike Fisher DTD.. :moj: Sissons hraje ne jeho miste, a bude jeste minimalne 2 zapasy.. Dobrej tah..
Lukas33 píše:
:Dosť ma desí situácia v bráne.
Inak vyrovaný zápas nakoniec rozhodli moji brankári. :-O :clap:

Na finále som proti :andy: vytiahol tajnú zbraň. :petrik:

Obrázek
FUCK
Raz darmo, je to borec.
Ale tady se chleba lamat, nebude, zejo :wink2:

Obrázek
:pc:
ObrázekObrázek



gratz :klobuk:
Táto liga išla fakt dolu, hocijaký neodborník si to tu vyhrá. :vrabec: Aj tak neviem, ako som sa vlastne do toho finále dostal, s materiálom čo mi postával (doslova) v bráne. :-D
Dekuji vsem za projevene gratulace..

Je to radost souperit se samymi odborniky.

Ale sezona byla ucinena katastrofa.
Draftova pozice byla celkem solidni. Strategie byla zalozena na ziskani co nejlepsiho golmana, ale nez jsem se dostal k lizu, vsechno v planu bylo pryc. No proste hruza. (No a to pritom nejlepsi golman sel nakonec az v 8. kole a treti az v 10. zejo :neviem:, ale kdo to mel vedet )
Vsadil jsem tedy vsechno na Crawforda a to muzu bejt rad, ze jsem si ho uz pri draftu nespletl s Howardem.. Doufal jsem, ze ziskam spoustu vitezstvi i kdyz cisla budou asi prumernejsi :uff: no vicemene splnil ocekavani, ale jak rikam, zadnej zazrak za ty prachy. Z prvniho kola.. :verysad:
V druhem kole na me tak nejak zbyl Giroux, drive muj skoro nejoblibenejsi hrac.. No jaka tragedie ta jeho sezona byla to snad ani nebudu vypravet. Kdysi stabilne nejlepe bodujici hrac v NHL, skoncil hluboko v poli porazenych. A i tak to byl nakonec muj bodove nejlepsi hrac! No propadak.
A tak to pokracovalo.
Giordano, byvaly kandidat na Norrise. Letos jednou 9 zapasu a dokonce 10 zapasu za sebou bez bodu! Na vyhazov!
Weber, dtto, nechteny odpad z Nashvillu, 10 zapasu v rade bez bodu.
T.J.Oshie. Kazdou chvili zraneny a aby clovek za nej hledal nahradu..
Steena jsem vymenil za Williamse, ktery absolvoval waiver!
Henrique sel zapas od zapasu s minutama dolu az skoncil nekde na jednocifernym cisle.. No pakoval se, tak rychle, jak jen to slo. (bohuzel se pozdeji ukazalo, ze se jednalo o chybu ve statistice a zrejme nektery jeho minuty omylem pripsali Zachovi. A ja udelal tu chybu, ze jsem se na neho zeptal fandu Devils, jenze odpovedel mi jen nekdo, kdo zapasy Devils sleduje snad jeste min nez ja :hroza: )
Zuccarello sice prispival, ale povazte sami, muzete mit ve skupine nekoho z klubu nejvetsiho nepritele? Kazdy jeho zapas doufat ze bude bodovat, ale ze jeho tym prohraje? Pokusil jsem se ziskat za nej nahradu, ale tahal jsem za kratsi konec a Dzingel nakonec nebyl ani zdaleka dostatecna nahrada. Provar.
Hamilton. Tahle nocni mura me bude provazet jeste pekne dlouho. Naletel jsem na spatne zvesti a po par nepodarenych zapasech jsem ho odlozil. No kdo by chtel nakonec 8. beka bodovani. :neviem: Ukazalo se ze skoro kazdy :oops:
Dal uz to nebudu moc rozebirat, vetsina hracu ani nestoji za rec.
Historka s pul roku nebodujicim (nebo zranenym) Edlerem, ktery udelal vetsinu svych bodu v tydnu proti mne, je notoricky znama
Vypichnul bych jen nenapadneho Spurgeona, ktery je stejny pripad jako Hamilton.
No proste venkoncem prusvih.
Jako castecny uspech mohu zhodnotit nakonec jednoho z mych nejoblibenejsich Fishera, ale i toho jsem, coby novackovskou dan, zapomnel hned asi druhy den na lavicce a prisel tak o par bodu, cimz byla sezona vicemene hned na startu ztracena :-/
Celou sezonu jsem nakonec zasvetil hledani nejlepsi sestavy..
No v zasade z meho draftu zbylo v tymu 10 hracu, tedy 2/5 a to jeste 3 mezitim zmenili nekolikrat dres, az se jako dobri holubi vratili.
Ale celkove se mi idealni sestavu najit nepodarilo :cry:

Objevily se i nektere zablesky, ktere ale vysly, i diky moji liknavosti, do ztracena
V prubehu sezony jsem napriklad, na radu odbornika, angazoval Guentzela, ktery hned v prvnim zapase zabodoval. Jenze u Penguins asi takovy odbornici nejsou a po par zapasech se vratil zase do AHL. A pri druhem navratu jsem ho propasl. Zklamani.

Pak jsou veci, ktere vysly naprosto skvele!
Napriklad jsem nabidl k vymene Palata za Bobbyho Ryana true Flyera, z cehoz bohuzel seslo, ale nakonec se mi tohoto borce podarilo ziskat z waiveru! Tech jeho 20 strel a 21 hitu urcite rozhodlo sezonu! Co na tom, ze za celou dobu u me neudelal ani bod :nono:

Nyni je na rade podekovani nekolika lidem..
- Tak predevsim Guddymu na jehoz popud jsem angazoval Marchessaulta, o kterem jsem do te doby v zivote neslysel a stal se mym skoro nejlepsim hracem. Nekolikrat jsem mel nutkani se ho zbavit (treba kdyz se propadl do 3. rady), ale vzdycky, kdyz uz sem byl rozhodnuty ho vymenit za nejakeho poradneho grindera, skoroval, nebo jinak prispel a v tymu zustal.
- dejfovi jehoz duvera v moje schopnosti, zhmotnena do provolani
dejf píše:Uf, poslední teda nebudu.
, kdyz se dozvedel o me ucasti v soutezi, me motivovala cely rok..
- cathy, ktere se nepodarilo me v poradi preskocit, protoze si napriklad pri vareni nevsimla, ze vymenuje hrace za golmana, ktery se ovsem behem nekolika dnu stane dvojkou.
- henymu, ze si v semifinale vybral slabsi tyden a nechal do finale proklouznout Lukase.



Doufam tedy, ze mi moji slabsi ucast v sezone odpustite a treba me zase (i kdyby byla soutez v jine podobe) vezmete mezi sebe..

:serus:
:winner3:
I vzhledem k Mrázkotrablím, jsem s tím ok. Loni, při více lidech, by to byl určitě větší problém. Tento rok byl prostor pro manipulace znatelně jiný.

Andy (ještě dodatečně) gratuluji. Stejně tak jako Lukášovi k finále.
Neuvěřitelné. Vyházet třetinu týmu, a dojít k titulu...
4. miesto, na začiatku sezóny by som to bral asi ako úspech po tom drafte, ako som to napickoval :lol2: ale v konečnom dôsledku sklamanie, keď viem, že finále (a výhra v lige) bolo vzdialené jednu pojebanú strelu.

Ale 4. miesto je asi najhoršie, končíš sezónu prehrou a zároveň ani nie si na bedni :? No proti Henymu som nemal v súboji o bronz šancu, sa mu zbláznili hráči, mojich nadpriemerných 53 bodov za jeden týždeň nestačilo, keďže jeho fetky mali 62 (to sú pomaly čísla na dvojtýždňové kolo)
Takže, nejaké podnety, návrhy alebo nápady do novej sezóny? Najviac sa hovorilo o výpredajoch tímov, kt. nemajú šancu na PO, tradične sme k ničomu nedospeli. Uvažoval som nad nejakou light formou keepera. Neviem, či by to naozaj pomohlo, ak by sa keepovalo povedzme 6 hráčov, stále by sa tam dalo z niekoho pohľadu neférovo nabaliť a sme tam, kde sme boli. Zase urobiť z toho full keeper ligu, keď už tu jedna je...

Môžete sa keď tak aj hlásiť, kto má záujem pokračovať, nech nerozposielam pozvánky zbytočne. A nech vieme, ako na tom sme, po emotívnom závere minulej sezóny.
Ak som si tym neslavne znamym vypredajom v minulej sezone nezabuchol dvere tak sa rad zucastnim opat :)

Co sa tyka pravidiel, nebranil by som sa mensiemu poctu hracov v time… tie 2 util spoty kludne vyhodit a za mna sa mozu vyhodit aj tie dva F spoty... namiesto tychto 4 miest v zostave pridat 2 BN spoty.

Timy by potom boli o 2 hracov mensie (vacsi vyber v FA poole, rychlejsi draft) a vysledky by boli viac ovplyvnovane manazerskymi rozhodnutiami (koho nasadit do zostavy a koho nechat sediet na lavicke lebo sa uz do zostavy nezmesti).
I´m in :power:

a ten nápad s keepovaním pár hráčov, by tiež nemusel byť zlý (v prípade, ak by sa odoberali util a pod posty), tak možno by stačilo keepovať 3, 4 hráčov (nie až 6)
Urcite pokracujem :)
Ze závěru soutěže jsem usoudil, že jsem vám to kompletně znechutil.. :eek2:
Ale tak klidně dám obhajobu :neviem:
Takže za mě:
1) vyhodit všechny UTIL/F posty, nechat jen klasicky 3C, 3RW, 3LW, 6D a 2G, BN 5 nebo 6, IR bych dal 2 a klidně i IR+ 2 (tuším, že se to týká day-to-day IR)
2) Mnohem méně hráčů, klidně jen třeba 12. Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Dvě divize po 6, každý s každým v divizi třikrát a jen jednou mimo divizi. Do semifinále by šel přímo vítěz divize a 2. se 3. by bojoval o semifinále.
3) První draft by byl aukce. Další drafty by už třeba mohly mít fixní pořadí a to také, že první nepostupující do playoff by měl 1st overall pro další draft, který už by byl klasický had. Tím by se snad eliminovaly výprodeje.
4) Nekeepovat žádné hráče (kvůli předchozímu bodu).
5) Žádné omezení na brankáře, ať jich má kdokoliv kolik chce, ale jednoznačně je třeba upravit ty "skórující kategorie". Ideálně asi tak, jak je máme teď v tom keeperu, protože nic lepšího se tam vymyslet nedá :neviem: . Pak už to nebude taková výhoda, když někdo uchvátí třeba čtyři startery u sebe v týmu.
6) Byl v minulé sezóně TDL? :hmm:

:tada:

Tož?
Ja by som sa rád pridal,snažím sa vytvoriť ligu,len nie dosť ľudí
Tiež zakladám ligu,má niekto záujem?
Ja by som po ročnej prestávke ešte jednu sezonu skúsil :jn: , ale ked chcete znížiť stavy alebo nebude volné tak neni problém...
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES