Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Norbert Poor je náš Yzy a Jirka Kůs je kisin
Poradie po 4 sezonach:
Hrubo vyznaceni su prihlaseni do dalsej sezony

:winner1: Lukas33 (68 bodov)
:winner2: Selly (64)
:winner3: popradcan (54)
4. kajo (52)
5. Redy (51)
6. arek (47)
7. cepi (45)
8. Skorpion (44)
9. Anty (32)
10. ThrasherFan (30)
11. petrik (29)
12. Joe S. (24)
13. Senator Palpatine (22)
14. heny (19)
15. dejf; dunim (18)
17. Rono; Norfolk Admirals (17)
19. Nabby24 (15)
20. Steven (13)
21. Wanic; WildCelt; kanter (12)
24. Nabby (11)
25. Bluesman; Kristian* (10)
27. DIDI (9)
28. Cathy; megaton; San Jose Jackals (8)
31. mitch, PainKiller (5)
33. Linden16; BruinsFan (4)
35. Yzy (3)
36. Ohlund (2)
37. The Rev, Kisin (1)

Prve miesto v sezone = 20 bodov, posledne = 1 bod
*nie je user HF
Este 2-3 tyzdne do draftu. Zatial by sme sa mohli nejak dohodnut na otvorenych veciach:
1 - odobrat z bodovanych statistik pocet startov brankarov?
2 - obmedzit pocet brankarov na tim?
3 - kolko timov zostupi do 2. ligy / postupi do 1. ligy
4 - datum draftu

--------------------------------------------
Moj nazor:

1 - ano
2 - ano - 4 brankari na tim
3 - 3
4 - 22.9., alebo 29.9. (nedela)
Skorpion » Sob Sep 07, 2013 6:55 pm píše:Este 2-3 tyzdne do draftu. Zatial by sme sa mohli nejak dohodnut na otvorenych veciach:
1 - odobrat z bodovanych statistik pocet startov brankarov?
2 - obmedzit pocet brankarov na tim?
3 - kolko timov zostupi do 2. ligy / postupi do 1. ligy
4 - datum draftu

--------------------------------------------
Moj nazor:

1 - ano
2 - ano - 4 brankari na tim
3 - 3
4 - 22.9., alebo 29.9. (nedela)
dátum, ja by som bol za sobotu, nedeľu večer cestujem do BA
dejf píše:Norbert Poor je náš Yzy a Jirka Kůs je kisin
Kůs je Pain!
AndyF píše:
dejf píše:Norbert Poor je náš Yzy a Jirka Kůs je kisin
Kůs je Pain!
Aha, tak já si to spletl s tím druhým tampákem. Tak kisin je Kirschbaum nebo nějak tak.
verim, ze minimalne dvaja sa este prihlasia, tak ta druha liga zacina naberat realne kontury :cool:

hlavne to je dobre z toho dovodu, ze useri to nezabalia pocas sezony resp. budu mat o co hrat do konca (teda teoreticky, v druhej lige sa na to mozu vybodnut uz ked nebudu mat sancu na postup)

ocakavam ale este prihlasenie niektorych ludi z vherne :dup:
Skorpion: ako myslis pocet brankarov na tim? pri drafte alebo celkovo? co ked pocas sezony vyskoci nejaky brankar, ktoreho nik nedraftoval (trebars v Calgary by sa mohlo nieco podobne prihodit) a pokial ho budes chciet stiahnut, musis dropnut brankara co mas v time? ja by som to obmedzil na pocet draftovanych brankarov-2 :neviem:
je mi jedno, ci to bude v sobotu alebo nedelu, takze sa priklonim na stranu vacsiny.
pocet zostupujucich/postupujucich by som dal 4. nech je vacsia motivacia hrat az do konca.
Kisina som prerobil na Paina.

Myslim pocet brankarov na supiske v jednom momente. S hracmi to je jednoduchsie. Tam na FA je vzdy niekto, aj ked "cisty loser", kto sa da stiahnut - aspon hodi nejaky ten hit, alebo blok. Ale minulu sezonu brankari proste neboli. Dlhe tyzdne boli na FA iba neaktivni golmani, takze nebolo mozne stiahnut ani takeho so statistikami, dajme tomu, 8gaa/75%svs, aby aspon zbieral nejake body za aktivitu (kvantitativne statistiky)

Pocet postupujucich 3 som dal hlavne kvoli tomu, aby aj zapas o 3 miesto v 2. lige mal nejaky naboj. Ak postupia 4, tak ten zapas bude len "dohravaci". Ale v podstate mi to je jedno. Kludne 4.
ja by som brankarske starty kludne nechal, ale pocet brankarov na tim obmedzil na 3 (IR sa nepocita)
zostup/postup - 3 alebo 4
na termine draftu mi specialne nezalezi, len sobota 21.9. mi moc nevyhovuje. inak mi je to jedno
Skorpion píše:Poradie po 4 sezonach:
Hrubo vyznaceni su prihlaseni do dalsej sezony

:winner1: Lukas33 (68 bodov)
:winner2: Selly (64)
:winner3: popradcan (54)
4. kajo (52)
5. Redy (51)
6. arek (47)
7. cepi (45)
8. Skorpion (44)
9. Anty (32)
10. ThrasherFan (30)
11. petrik (29)
12. Joe S. (24)
13. Senator Palpatine (22)
14. heny (19)
15. dejf; dunim (18)
17. Rono; Norfolk Admirals (17)
19. Nabby24 (15)
20. Chicago Villans (13)
21. Wanic; WildCelt; Boston Gladiators (12)
24. Nabby (11)
25. Bluesman; Trencin De Luxe (10)
27. DIDI (9)
28. Cathy; megaton; San Jose Jackals (8)
31. mitch, PainKiller (5)
33. Linden16; BruinsFan (4)
35. Yzy (3)
36. Ohlund (2)
37. The Rev, Poisonous Snakes (1)

Prve miesto v sezone = 20 bodov, posledne = 1 bod
Ja som az na tretom mieste? .. to snad nemyslite vazne,ved som hral iba 3 sezony,mal by som byt na prvom :!: :noway: :popi:
Nedá se nějak nastavit.. ať jsou na draftu u hráčů vidět taky jejich secundary stats z minulé sezóny :?:
petrik » Sob Sep 07, 2013 8:55 pm píše: na termine draftu mi specialne nezalezi, len sobota 21.9. mi moc nevyhovuje. inak mi je to jedno
tak sobota 28.09.2013 alebo cez týždeň dakedy večer po 9ej
Moj minuly team po megatonovi je Chicoutimi Bandits :D
napad s 1 a 2 ligou :thumbsup: aj ti manageri, ktorym by usiel postup do PO by stale mali o co hrat, bolo by to atraktivne pre obe ligy (no aktivitu GM´s v tej 2.lige by si museli alebo musel niekto ustrazit...)
no urcite nie som za to, aby sa niektori GM´s presunuli z 1 do 2.ligy len preto, aby bola 2.liga hratelna
1.liga musi mat 20 GM´s
dockali sme sa konecne toho, co bolo mojou prioritou uz v samotnych zaciatkoch, aby hru hrali len aktivni manageri, co sa nam zda sa podarilo a posledny rocnik splnal v tomto smere solidne kriteria.....oddelili sme zrna od pliev :P
hore by som si vedel predtavit aj novych clenov, Finch, Sloter, danchez, mozno aj novacik na fore anton spelec ostrotrelec atd. maju s touto ligou nejake skusenosti (ak nie musi ich dostat:) urcite by priniesli ozivenie, ale minulorocni GM´s odvadzali svoju robotu seriozne, takze netusim, ako by sa to malo preosiat

sloterovi a popimu som poslal pm, ci niekoho nepozhanaju, kedze obaja riesia ligy aj inde (a nech napisu ako riesia G stats inde)

prihodim este moje stats z poslednych 3 sezon odkedy riesim HF ligu

Obrázek
Skorpion píše:Este 2-3 tyzdne do draftu. Zatial by sme sa mohli nejak dohodnut na otvorenych veciach:
1 - odobrat z bodovanych statistik pocet startov brankarov?
2 - obmedzit pocet brankarov na tim?
3 - kolko timov zostupi do 2. ligy / postupi do 1. ligy
4 - datum draftu

--------------------------------------------
Moj nazor:

1 - ano
2 - ano - 4 brankari na tim
3 - 3
4 - 22.9., alebo 29.9. (nedela)
- ano (ak by to ale zostalo po starom no problem)
- ? ak sa obmedzi, resp. odoberie stats za start brankarov je asi toto zbytocne riesit (mat v kleci 4G je u mna extrem, ale budiz)
- co sa tyka vypadnutia, uz 3ja sa mi zdali dost:) 4 az prilis - nie kazdemu sa podari byt online na drafte, musi sa spoliehat na autopick a to môze dopadnut akokolvek....môze sa z toho vyskriabat, no môze byt hned odpisany a sotva sa dostane o 4, ci 3 priecky hore, takze ja by som bral kludne "len" 2 (aj z dôvodu kvality GM´s ktora bola minulu sezonu solidna, takze menej je niekedy viac)
- nedele asi preto, lebo doposial sa draft zakazdym riesil v nedelu, takze u mna 29.9. (ak by to bolo aj 22.9, no problem, ak nahodou sobota - 28.9. urcite nie, 21 mozno, to zas petrik off, preto skôr za tie nedele, takze u mna 29.9)
Skorpion píše:Este 2-3 tyzdne do draftu. Zatial by sme sa mohli nejak dohodnut na otvorenych veciach:
1 - odobrat z bodovanych statistik pocet startov brankarov?
2 - obmedzit pocet brankarov na tim?
3 - kolko timov zostupi do 2. ligy / postupi do 1. ligy
4 - datum draftu

--------------------------------------------
Moj nazor:

1 - ano
2 - ano - 4 brankari na tim
3 - 3
4 - 22.9., alebo 29.9. (nedela)
1- nie
2- ano- 3 na tím je podla mna dostacujuce(20 hracov, 60 brankarov,vsetci budu mat 3 aktivnych a zalezat bude len na kvalite draftu, tak ako pri hracoch do pola.vsetci by mali rovnake podmienky, preto by nebolo treba odoberat zo statistík pocet startov brankarov)
3- 2 je akurat, maximalne 3.. 4 je uz vela.. z druhej ligy boj o 3 miesto postupove by bolo zaujimave.
4-29.9. by bolo pre mna najidealnejsie, inak mi vyhovuje akakolvek nedela. ta neskorsia ma vyhodu v tom ze budu davno rozbehnute kempy, supisky takmer hotove, tak budeme mat lepsi prehlad ako 21-22.9. vikend..
cepi » Ned Sep 08, 2013 7:54 am píše:
Skorpion píše:Este 2-3 tyzdne do draftu. Zatial by sme sa mohli nejak dohodnut na otvorenych veciach:
1 - odobrat z bodovanych statistik pocet startov brankarov?
2 - obmedzit pocet brankarov na tim?
3 - kolko timov zostupi do 2. ligy / postupi do 1. ligy
4 - datum draftu

--------------------------------------------
Moj nazor:

1 - ano
2 - ano - 4 brankari na tim
3 - 3
4 - 22.9., alebo 29.9. (nedela)
- ano (ak by to ale zostalo po starom no problem)
- ? ak sa obmedzi, resp. odoberie stats za start brankarov je asi toto zbytocne riesit (mat v kleci 4G je u mna extrem, ale budiz)
- co sa tyka vypadnutia, uz 3ja sa mi zdali dost:) 4 az prilis - nie kazdemu sa podari byt online na drafte, musi sa spoliehat na autopick a to môze dopadnut akokolvek....môze sa z toho vyskriabat, no môze byt hned odpisany a sotva sa dostane o 4, ci 3 priecky hore, takze ja by som bral kludne "len" 2 (aj z dôvodu kvality GM´s ktora bola minulu sezonu solidna, takze menej je niekedy viac)
- nedele asi preto, lebo doposial sa draft zakazdym riesil v nedelu, takze u mna 29.9. (ak by to bolo aj 22.9, no problem, ak nahodou sobota - 28.9. urcite nie, 21 mozno, to zas petrik off, preto skôr za tie nedele, takze u mna 29.9)
zakazdým v nedeľu? prečo sa mi zdá, že posledný bol niekedy vo štvrtok či kedy
Draft v neděli? Hmmm. Tak to nevím, nevím. :-( Já prostě neděle nemůžu ani jednu. Jedině, že by to bylo v dopoledních hodinách. :-D Jinak se k ostatním věcem moc vyjádřit nemůžu, protože jsem nováček a nějak nevím o co go. :)
No s tím draftem musíme počkat nebo teď už rozdělit ty dvě ligy. Protože termín draftů bude jiný pro obě soutěže a musí se právě zohlednit, jak to vyhovuje lidem v té určité lize.
1. jsem pro odebrání počtu startů
2. jsem pro omezení brankářů na 3 nebo 4
3. sestupující a postupující - 3, jak už někdo tady psal, aby měl souboj o třetí místo ve druhé lize grády
Dawe4 » Ned Sep 08, 2013 10:38 am píše:Draft v neděli? Hmmm. Tak to nevím, nevím. :-( Já prostě neděle nemůžu ani jednu. Jedině, že by to bylo v dopoledních hodinách. :-D Jinak se k ostatním věcem moc vyjádřit nemůžu, protože jsem nováček a nějak nevím o co go. :)
super, nie som v tom sám, komu je nedeľa nepriechodná :giggle:
San Jose Jackals (Miro) - Nabby
Trencin De Luxe (Kristian) - ten nebol z HF
Boston Gladiators (skryty) - Marc, kanter :-D
Chicago Villans (Rasto Strauch) - Steven
Norfolk Admirals (Hedmonster) - to bol asi kisin :hmm:
zdravim! prosim vas, mohol by sem hodit niekto navod alebo nieco co ma zasveti do tejto hry, lebo zatial stale neviem ako to funguje :) k tomu draftu by som sa priklanal skor k tej nedeli pokial nebudem mat nocnu, ak to bude trvat ale do 21:30 tak v pohode. co sa tyka ostatnych bodov tak do tych sa vam montovat nebudem, pretoze ako som uz pisal neviem ako to tu este funguje
návody - dokonce jsem našel dva:

:link:

Lukas33 (přiznám se, že jsem to celé nečetl - snad je to aktuální)
+ jeden kratší od cepiho
Wanic píše:Nedá se nějak nastavit.. ať jsou na draftu u hráčů vidět taky jejich secundary stats z minulé sezóny :?:
:?: :!:
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS