Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

F.Andersson
J.Quick

H.Lindholm
C.Fowler
K.Shattenkirk

J.Eberle
M.Pacioretty
G.Landeskog
J.Hudler
D.Krejčí
P.Hornqvist
A.Steen
Super, díky všem za spolupráci.

Teď hodně důležitá věc: takle přesně se pude na draft...
http://hockey.fantasysports.yahoo.com/h ... aftresults" onclick="window.open(this.href);return false;

Zkontrolujte si každej vlastní keepery i picky, zdali odpovídá pořadí, v jakym jdete. Pokud vše souhlasí, lajkněte tenhle příspěvek, napište mi srdíčko do zprávy nebo mi prostě nějak dejte vědět.

Zároveň už když si dáte "Players" -> "Player List", tak uvidíte všechny borce, co pudou na draft. Klubový příslušnosti si všímat nemusíte; keepeři tam nejsou.
dobrý, posílám velke cervene trenky.

Nesedí mi, ze nejsem prvni pick overall, ale to si pak vyrid s mym stryckem Vitem Corleonem.

Je nekde seznam nedraftovatelnych novacku?
Daju sa niekde pozriet trejdy z minule sezony? Nejako to neviem najst, chyba tam (neviem to najst?) moznost prepnut na minulu sezonu.
megaton píše:Je nekde seznam nedraftovatelnych novacku?
Co tim myslíš? Pokud zabraný prospecty, tak ty vždycky najdeš tady: http://www.hokejforum.com/hfl-demitra-c ... ml#p401661" onclick="window.open(this.href);return false;. Zbytek mínus keepeři je draftovatelnej.
Lukas33 píše:Daju sa niekde pozriet trejdy z minule sezony?
V Yahoo to vypadá, že ne, ale proto tu máme povinnost hlásit každej trejd i sem do topiku - takže když projedeš všechny stránky tady, žádnej trejd by ti uniknout neměl. Dost sem na to dbal, aby se to hlásilo i sem.
Jinak tady když si nahážete všechny ty zabraný prospecty (nebo kohokoliv jinýho) doleva, tak se vám v nabídce na draftu vůbec nezobrazí a nemůže se vám tak stát, že si vyberete někoho, koho vám pak budu muset ihned vzápětí dropnout.

http://hockey.fantasysports.yahoo.com/h ... ditprerank" onclick="window.open(this.href);return false;

Takhle to pak třeba vypadá u mě:
Obrázek

:wink:
fantomas píše:V Yahoo to vypadá, že ne, ale proto tu máme povinnost hlásit každej trejd i sem do topiku - takže když projedeš všechny stránky tady, žádnej trejd by ti uniknout neměl. Dost sem na to dbal, aby se to hlásilo i sem.
Zaujímavé, v klasickej lige tá možnosť je. :hmm:
To je divný, stejná cesta tady možná neni? Kde se to láme? A na co to vůbec potřebuješ? :-D
Áaale, klasika, skontrolovať, či petrik zase niečo nesfalšoval. :-D V klasickej lige je na hlavnej stránke ligy (league – overview alebo tak nejako, tam kde vidíš zápasy na ten týždeň, prestupy a podobne) v pravom rohu možnosť prepnúť na minulé ročníky, tu to okienko z nejakého dôvodu chýba.
Fuha, to je divný. Ale ve druhý keeper lize, co hraju, tu možnost taky nevidim, tak to je třeba holt jen feature pro klasický ligy (což je teda celkem bizarní, když u keeperů by to dávalo mnohem větší smysl).
Vypada to ze se pravdepodobne nebudu moci zucastnit nedelniho draftu :-( Tim se dopredu omlouvam za to ze se na moje picky bude cekat a doufam ze autopilot mi vybere aspon trochu schopny material.
Jen pro info, ty hrace co mam v tymu vyhazovat a nemam je oznacene K-ackem vyhazovat nemusim, ti odejdou automaticky ze? Pak je skoda ze ti keepovani hraci jsou porad v tom predraft listu a ani nejsou oznaceni pac nez bych se proklikal na hrace ktere nikdo nekeepuje a ja bych je bral to by bylo tak na cely den, tak to necham konovi :-D

PS: alespon jsem nastavil nalevo ty prospecty at je nebere
Nebylo by lepsi udelat seznam tvych prioritnich hracu a dat to nejakymu znamymu na starost? At uz z HF, nebo odnekud jinud... pak si zmenit heslo. :))
fantomas píše:Jinak tady když si nahážete všechny ty zabraný prospecty (nebo kohokoliv jinýho) doleva, tak se vám v nabídce na draftu vůbec nezobrazí a nemůže se vám tak stát, že si vyberete někoho, koho vám pak budu muset ihned vzápětí dropnout.

http://hockey.fantasysports.yahoo.com/h ... ditprerank" onclick="window.open(this.href);return false;

Takhle to pak třeba vypadá u mě:
Obrázek

:wink:

chyba ti tam Virtanen :-D
Chybí mi tam toho víc - s hráčema, u kterých by mě ani ty prsty svrbět nezačaly, sem se nenamáhal. :-P
I když všichni hada znáte, doporučuju si dát mock, protože Yahoo docela výrazně překopalo celej layout draftu. Tak ať potom nečumíte jak puci...
Selly8 píše:Vypada to ze se pravdepodobne nebudu moci zucastnit nedelniho draftu :-( Tim se dopredu omlouvam za to ze se na moje picky bude cekat a doufam ze autopilot mi vybere aspon trochu schopny material.
Jen pro info, ty hrace co mam v tymu vyhazovat a nemam je oznacene K-ackem vyhazovat nemusim, ti odejdou automaticky ze? Pak je skoda ze ti keepovani hraci jsou porad v tom predraft listu a ani nejsou oznaceni pac nez bych se proklikal na hrace ktere nikdo nekeepuje a ja bych je bral to by bylo tak na cely den, tak to necham konovi :-D

PS: alespon jsem nastavil nalevo ty prospecty at je nebere
takze to stihnu :thumbsup:
uz nech to zacne :-D
Suprovka selly8 :)
Your draft is loading now. :scare: :nervozny: :povzbudzovanie:
Ja si nejsem jisty, ale myslim ze tam mam chybu, ve druhem kole bych mel brat misto Preshowa a muj vlastni pick jsem poslal na Aljasku. Jsem z toho volaky zmeteny...

beru zpet uz to chapu :-D
PRE-SEASON TRADE ALERT:
J.Williams :arrow: Holland Red Army
D. Girardi :arrow: Chugwater Chokers
hmmm - este niekto nema v ponuke pre zranenych hracov IR sloty?
petrik píše:hmmm - este niekto nema v ponuke pre zranenych hracov IR sloty?
A už tam u něho svítí Injured Reserve jo? Mně se třeba u Brassarda normálně IR+ nabízí, a když koukám do commish tools, tak je taky všechno zaškrtlý tak, jak má bejt.
fantomas píše:
petrik píše:hmmm - este niekto nema v ponuke pre zranenych hracov IR sloty?
A už tam u něho svítí Injured Reserve jo? Mně se třeba u Brassarda normálně IR+ nabízí, a když koukám do commish tools, tak je taky všechno zaškrtlý tak, jak má bejt.
mam pri hracoch ze "Out" som myslel ze je to nove oznacenie IR :giggle: ale asi nie...
pri tych ktory maju day-to-day v ponuke IR+ mam, takze to asi bude OK a musim si len pockat na ten IR status pri hracoch...
ok, dik a sorry :D
Jojo, řešim podobnej problém v druhý fantě. Out je asi něco jako mezistupeň, jehož užitečnost sem ale zatim neodhalil. Sranda je, že když na to najedeš kurzorem, objeví se otazník a nic víc - možná teda ani vývojáři netuší, co tim chtěli vylepšit.
:-D
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO