Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

ja som tiež ochotný vymeniť takmer kohokoľvek, ale kedže mám samých tragédov tak žiadnu výmenu neočakávam :hehe:
TRADE ALERT
Bemidji's Benoit Pouliot, Jason Spezza & 17th round pick to Hogsmeade Hedgehogs for Plekanec, Jagr, Parayko and 23rd round pick.


EDIT: Stále se primárně snažím vytrejdovat jednoho z dvojice Pietrangelo, Ghost. Volejte, pište, zkoušejte.
Tak vzhledem k dvěma výše zmíněným trejdům, díky kterým jsem udal skoro všechny své rentaly, mi zbývají poslední "drobky", o kterých jsem ochotný jednat.

Zajímat by někoho mohli:

Tatar, Nugent-Hopkins, Bozak, Oduya, Reimer.
Tak protože Riemsdyk je oficiálně do konce sezony out, shánim nějakýho rentala - ideálně RW nebo LW/RW (podmínka je přítomnost RW). Sypejte to.
TRADE ALERT


Výprodej u "Ježků" pokračuje :frajer2:


Tomáš Tatar, Johnny Oduya, 21st round & 22nd round :arrow: Chugwater Chokers
15th round & 20th round :arrow: Hogsmeade Hedgehogs
:!: TRADE ALERT :!:

Obhájci titulu z Chugwater mají pro teď dotrejdováno. V reakci na vážnější zranění Carlsona udělali následující výměnu...

Torey Krug :arrow: Chugwater Chokers
14th round :arrow: Concord Skaters


Vítáme Toreyho zpátky a doufáme, že v našich barvách oslaví další titul!
Ja se dalsim vymenam naopak nebranim a at nemusite hledat tak vam tu ty hrace vypisu...

Urcite nebudud keepovat: J.Lehtera, E.Staal, D.Brown, M.Johansson, T.Brouwer, O.Maatta, A.Goligoski

jeste nejsem rozhodnut: P.Hornqvist, N.Yakupov, J.Hudler, N.Hanifin, nekdo z dvojice golmanu F.Andersen - E.Lack.

Muzete zkusit poslat nabidky i na jine hrace, ale tam uz vyjednavani bude urcite slozitejsi.
Obrázek
Zdravím, jak avizoval už fantomas, nová sezona začala a já jsem hned na úvod této off-season přispěchal s potřebami svého týmu Hogsmeade Hedgehogs, tedy Ježky z Prasinek.

Potřeba číslo 1

Potřebuji gólmana na keep. Někoho, na koho se můžu spolehnout, že udělá aspoň ty 2 starty týdně. Mám jen Jonese a spoléhat na Lehnera, který odchytá čtvrtinu sezony, fakt nemůžu.

K dispozici mám MacKinnona, Lučiče či Nugenta-Hopkinse. Osobně bych kvůli postům (mám tedka díky blbcům v Yahoo, co odebírají posty, moc LW) bral Lučiče nebo RNH, i díky tomu, že mám vlastně 3 hráče Oilers. Ale nebráním se jednáním o MacKinnonovi taky.

Potřeba číslo 2

Jak už jsem psal, mám na keep 4 LW a potřeboval bych jedno z nich (Lučiče nejspíš) vyměnit za RW. Klidně jen kus za kus za podobného hráče. Sice si od Lučiče vedle McDavida dost slibuju, ale jsem ochotný ho měnit.

Takže klidně pište, jsem otevřen jednáním :frajer:
no dpc, to co ma byt s tym odoberanim postov? :panika: :scare:

su nejake presne poziadavky resp. obmedzenia co sa tyka keepovania jednotlivych postov? :hmm:
petrik píše:no dpc, to co ma byt s tym odoberanim postov? :panika: :scare:

su nejake presne poziadavky resp. obmedzenia co sa tyka keepovania jednotlivych postov? :hmm:
Žádné omezení nejsou, nemusíš mít strach :-D
tomasinho píše:Zdravím, jak avizoval už fantomas, nová sezona začala a já jsem hned na úvod této off-season přispěchal s potřebami svého týmu Hogsmeade Hedgehogs, tedy Ježky z Prasinek.

Potřeba číslo 1

Potřebuji gólmana na keep. Někoho, na koho se můžu spolehnout, že udělá aspoň ty 2 starty týdně. Mám jen Jonese a spoléhat na Lehnera, který odchytá čtvrtinu sezony, fakt nemůžu.

K dispozici mám MacKinnona, Lučiče či Nugenta-Hopkinse. Osobně bych kvůli postům (mám tedka díky blbcům v Yahoo, co odebírají posty, moc LW) bral Lučiče nebo RNH, i díky tomu, že mám vlastně 3 hráče Oilers. Ale nebráním se jednáním o MacKinnonovi taky.

Potřeba číslo 2

Jak už jsem psal, mám na keep 4 LW a potřeboval bych jedno z nich (Lučiče nejspíš) vyměnit za RW. Klidně jen kus za kus za podobného hráče. Sice si od Lučiče vedle McDavida dost slibuju, ale jsem ochotný ho měnit.

Takže klidně pište, jsem otevřen jednáním :frajer:
z mojich brankarov by som bol ochotny pustit Halaka.
samozrejme koniec minulej sezony premarodil, greiss ho slusne zastupil a halak teraz post jednotky nebude mat isty... takze je otazne nakolko mu veris ze si ho vybojuje naspat :neviem:
samozrejme mackinnona a hracov podobneho rangu by som zanho nechcel :giggle: stacil by aj ten lucic :jn:
Ja by som možno mohol vymeniť Andersona
Ok, promyslím, co se dá udělat. Anty, ty máš PM. Můžeme tam případně pořešit i další hráče.
Ak by niekto mal zaujem, nasledujuci hraci su k dispozicii za draft picky:
Hertl, Little, Silfverberg, Halak, Hamonic
Okay, takže můj trade block (jen ty nejzajímavější jména):
Turris, Plekanec, Jagr, Reilly Smith, Vlasic, Pietrangelo, Parayko

Beru přednostně picky, ale i hráče (priorita je RW).
ponukam niekolkych hracov:

Thornton - C
Dubinsky - C
Boychuk - D
Hossa - RW
Atkinson - RW
Marleau - C,LW
Foligno - LW


za picky/inych hracov (uprednostnim skor mladsich) posty nehraju rolu

popripade brankar Anderson (moze byt aj multitrejd v kombinacii s predoslymi hracmi ale s podmienkou ze dostanem brankara)
Hraci ktere jsem ochotny vymenit:

Cam Fowler - D
Olli Maatta - D
Eric Staal - C
Alex Goligoski - D
Jiri Hudler - C,RW
Jori Lehtera - C
Neil Yakupov - RW
Troy Brouwer - RW
Marcuss Johansson RW,LW
Joel Ward - RW
Eddie Lack - G
Muj trade block (primárně jen za picky), maso navíc nepotřebuju:
Seřazeno sestupně dle hodnotnosti od nejvyšší po nejnižší
Derick Brassard
Torey Krug
James Van Riemsdyk
Nazem Kadri
Jeff Skinner
Tomáš Tatár
TRADE BLOCK SPRINGFIELD DUFFMEN

G - Sergei Bobrovski
D - Duncan Keith/Brent Seabrook/Jake Muzzin
LW/RW - Anthony Duclair
RW - David Pastrňák
C - Paul Stastny

To jsou asi ta top jména o které by moohl být zájem. Případné nabídky na FB nebo do zpráv, ale předem upozorňuji že v neděli 4.9. odjíždím na týden do Chorvatska a netuším jak rychlá bude moje odezva, může se stát že se ozvu až po návratu, tak prosím o trpělivost, dík. :klobuk:
TRADE ALERT

We have a trade to announce!

Nathan MacKinnon :arrow: Bemidji Beavers
Matthew Murray & Patrik Honrqvist :arrow: Hogsmeade Hedgehogs
Tímto trejdem odpadá má první potřeba a zůstává druhá, viz citace mého předešlého postu.
tomasinho píše:Potřeba číslo 2

Jak už jsem psal, mám na keep 4 LW a potřeboval bych jedno z nich (Lučiče nejspíš) vyměnit za RW. Klidně jen kus za kus za podobného hráče. Sice si od Lučiče vedle McDavida dost slibuju, ale jsem ochotný ho měnit.
tomasinho píše:TRADE ALERT...
Potvrzuju. Z mý strany je to celkem jasný trejd. Posílám pryč 2 hráče, který jsem neměl v úmyslu keepovat, získávám hráče, kterýho určitě keepovat budu. Možná se někdo bude divit proč jsem nechtěl keepovat Murrayho, který je top prospect mezi gólmany. Odpověď je jednoduchá - mám ještě Vasila, kterýho můžu do další sezony ještě "propašovat" jako prospecta, Murrayho by jsem musel počítat mezi těch 12 keeperů. A právě to jedno ušetřený místo mezi keepery hrálo v rozhodování velkou roli.
Fakt nikdo nepotřebuje beka na keep v Toreym Krugovi?
Offseason výměna mezi...
Silesia Ice Miners :arrow: Max Pacioretty + prospekt Mitchell Marner & 17. kolo

Concord Skaters :arrow: Steven Stamkos + Ryan Spooner & 23. kolo
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO