Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Heny píše:Offseason výměna mezi...
Silesia Ice Miners :arrow: Max Pacioretty + prospekt Mitchell Marner & 17. kolo

Concord Skaters :arrow: Steven Stamkos + Ryan Spooner & 23. kolo
No, chápu potřebu jedné strany získat LW, druhé získat C, ale podle mě Selly teda ztratil :-(
Ještě jednou můj trade block kdyby někdo chtěl před keeper deadlinem udělat nějaký trejd.

Stepan, Turris, Plekanec, Smith, Hartnell, Vlasic, Parayko

Nebojte se napsat.
Ten Spooner tam dela co? Doufam, ze ho nekeepujes :D
Jdu holt do rizika no. Marnera jsem se zbavil nerad, ale nepocitam ze budu hrat dalsich 15 let :-D A Spoonera si necham, Bostonu uz tam poradnych utocniku moc nezbylo tak by mohl dostat hodne casu na lede.
Já ještě přicházím taky jednou se svými potřebami.

Sháním RW výměnou za LW (Lucic nebo při dobrých nabídkách i Forsberg), Ovie + Drouin untouchable.
TRADE ALERT

Drew Doughty a 15. kolo :arrow: Springfield Duffmen

Brent Seabrook, Bobby Ryan a 23. kolo :arrow: Holland´s Red Army
TRADE ALERT

Filip Forsberg & 14th pick :arrow: Springfield Duffmen

Nikita Kucherov & 15th pick (from Holland's Red Army) :arrow: Hogsmeade Hedgehogs
TRADE ALERT: P.Laine :arrow: Holland Red Army
1.st pick :arrow: Bemidji Beavers

poprosím vás, aby ste tento trade nevetovali, ja som pred začiatkom ligy Laineho dropol v domnení, že ho mám za prospecta (pomýlil som si to s inou ligou, kde hrám aj s pár kolegami odtiaľto) a dnes som vdaka tomasinhovi zistil, akú chybu som nevedomky urobil :bitka3: Imp sa zachoval fér a "vrátil mi ho", samozrejme nie zadarmo, kedže to bola len a len moja hlúpa chyba, tak som mu zanho poslal svoje 1.kolo. Snád s tým nebude mať nikto problém, dakujem.
sorry, uz jsem to vetoval. za a) to je dost nevyhodne, za b) to neodvolam, protoze je to presne ten duvod proc jsem proti pravidlum s prospekty a za c) a to je to hlavni,jsem to vetoval driv nez jsem to tady cetl
Nevýhodný? Doplňovací draft se uskutečnil 2. 10, to znamená před cca 3 týdny. Laine na tomhle draftu šel v prvním kole, z druhý pozice celkově. To vážně Laine za ty 3 týdny ztratil hodnotu natolik, že za to první kolo nestojí?
megaton píše: b) to neodvolam, protoze je to presne ten duvod proc jsem proti pravidlum s prospekty
Jakej že to je důvod? :shock: :-D
imp píše:To vážně Laine za ty 3 týdny ztratil hodnotu natolik, že za to první kolo nestojí?
ja si skôr myslím, že to myslel tak, že tú hodnotu má vyššiu a pri "normálnom trejde" by bolo len 1.kolo málo...ale toto sa neráta ako normálny trejd.. :)
Jestli to myslel takhle, tak ok, moje chyba vyložil jsem si to jinak. Ale nevýhodný mi to nepřijde, protože, i když Laine může třeba mít větší hodnotu, tak mě v podstatě vůbec nic nestál. Díky obyčejný lidský chybě byl dropnutý do FA a já ho vyčůraně nabral. A teď za něj získám první kolo. To mi přijde, v rámci možností, jako celkem dobrý return.
hele, proste ne, jednou tu mame stupidni pravidlo o prospektech, myslim, ze fantomas vi, ktere myslim, a prvni kolo je malo. bud se proste vzdej Laineho zadarmo a vsichni si tu muzeme rict, ze delame chyby a drop omylem se stat muze (ale bacha, aby to nerikali pak vsichni) a/nebo slo o spatne pochopeni (stupidniho) pravidla, nebo ho vytrejduj "poctive"
Ježiš, tak už ten tým ku*va polož a nech hrát někoho, kdo nebude remcat. :hroza: Nevim, co přesně je na tom pravidlu "stupidního", ale už mě vážně přestáváš bavit...
ale, ale. netreba se rozcilovat. mam proste jinej nazor a prijde mi to pravidlo stupidni, uz kvuli omylum jako se stal i Laineho. Nevim pro by na tom mel nekdo rejzovat prvni kolo. a uz vubec to nevidim jako duvod, proc bych mel kvuli tomu poustet tym. Normalne hraju a minule, kdyz se to probiralo, jsem byl prehlasovanej a nechapu proc bych se mel chovat jak nejak ovce co se vsim souhlasi.
megaton píše: Nevim pro by na tom mel nekdo rejzovat prvni kolo.
niekto tu nič neryžoval, ja som mu ho dal sám od seba, kedže sa zachoval gentlemansky a v duchu fair-play, pričom si ho mohol nechať. A draft býva vo väčšine prípadov trestom, ked niekto viac krát zoberie prospecta niekoho iného a pod.
tak asi mame jine predstavy o tom co je gentlemansky a fairplay, ale me je to jedno, kdyz ti to nevadi...
Jenže vrácení Laineho zpátky, bez nějakýho "trestu" by taky nebylo zrovna fér. Na to, abych Laineho nabral jsem musel spálit celkem vysokou waiver prioritu, kterou bych si jinak držel. Dál nani Laineho dropnul už před 2 týdny a kdybych mu ho teď (po zásahu commishe) musel vrátit, tak by to mohlo taky vytvořit celkem nebezpečný precedens, kterýho by mohli ostatní GM zneužívat (např. budu mít v týmu Montoyu, dropnu ho a za týden se Montrealu zraní Price až do konce sezony, půjdu za commishem a řeknu, že jsem Montoyu dropl omylem a že ho chci zpátky.. a commishovi by třeba nezbylo nic jinýho, než Montoyu zase mi vrátit zpátky, protože už v minulosti v podobný situaci vyhověl nanimu).

Podle mě je dobře, že jsme si to bez fantomasova zásahu s nanim vyřešili sami a dohodli jsme se na "odškodným", se kterým oba souhlasíme (a ještě dodám, že to první kolo byl naniho nápad, ne můj). Že třeba nesouhlasí ostatní GM je v pořádku, je to jejich názor, který mají právo vyjádřit vetem a pokud ten trejd neprojde, tak hold budeme s nanim muset najít jiný řešení.
megaton píše:jsem byl prehlasovanej a nechapu proc bych se mel chovat jak nejak ovce co se vsim souhlasi.
Přesně tak, byl si přehlasovanej. O tom, že se ti (bůhvíco) na prospectech nelíbí, víme všichni, takže se nemusíš bát, že by tě snad někdo měl za ovci, ale zároveň se nám to myslim nemusí připomínat na každym kroku, jako to děláš ty. Chováš se tu normálně jak malý děcko.

Nehledě na to, že pokud na tom dropu bylo něco stupidního, tak vše souvisí s nanim, ne s nastavenim pravidel. Nani si taky chybu uvědomuje, a proto platí prvnim kolem. To je přece jen a pouze jeho věc.
tak hlavni je ze si to tu odsouhlasite a obhajite. me uz to nebavi to resit a ve vysledku, jak uz jsem rekl, je mi to jedno. to, ze diky tomu pravidlu je mimo 36 nadejnych hracu a keeper tak pozbyva trochu na svem "keeperstvi", vadi asi jen me. nadale to resit nebudu, aby tu nekomu nepraskla zilka v hlave.
Keeperstvi se tyka dospelych hracu a mimoto i prospectu. Keepuje se na dvou urovnich = buduje se ta prava dynastie. Ja spis furt nechapu, co na tom vadi tobe. To, ze ty si drzis busta Manthu a nijak z toho neprofitujes, to fakt neni nas problem.
ted jsi me odhalil. cely to torpeduju, protože Mantha. jestli porad nevis co mi na tom vadi, zkus se podivat o par prispevku vejs.
To mi moc nenapovedelo, protoze pokud ti to vadi kvuli jednomu incidentu za tri roky, tak...
slovy klasika, cituji sebe:
megaton píše:to, ze diky tomu pravidlu je mimo 36 nadejnych hracu a keeper tak pozbyva trochu na svem "keeperstvi", vadi asi jen me.
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES