Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

mne sa ten trejd tiez uplne nepozdava ale ak mi date obaja nejaky kratky pokecik (hlavne fantomas) k tomu tak nebudem robit problemy
fantomas hledal křídlo výměnou za obránce. Ozval jsem se (sic trošku s něčím jiným), ale rovnou jsem zmínil, že Kruga nechci. Nash bylo úplně to první jméno, které zaznělo z jeho strany. Stejně jako OEL. Dohodli jsme se.
Nejsem sice Logan, ale taky mi to přijde jako totální o*eb prostě, přepálené. 2 útočníci + ještě poměrně vysoký draft za sice super obránce, ale pořád je to šílený nepoměr. Za mě je to prostě hrozně nevyvážené a bez mučení se přiznám, že jsem tam to veto hodil, zlobte se jak chcete, ale od toho tam to veto je.
Heny píše:
Logan píše:wtf?! veto
Co kdyby jsi místo stupidní zkratky, konstruktivně sepsal, co Ti na tom vadí? Kdo dle Tvého soudu tratí, kdo vyhrává? Nevíme nic. Vůbec nic. Celé je to v Tvém podání naprosto irelevantní, impulsivní. Jako výkřik do ranní tmy, po špatném spánku.

Oba jsme přeci rozumní, a oba máme důvod proč provádíme ten trejd. Normálně (bez nátlaků z jakékoli strany) jsme se dohodli přes zprávy. Oba jsme souhlasili, potvrdilo se to přímo v yahoo. Tak kde je problém?
Já jsem to psal ráno z práce a neměl jsem čas to v tu chvíli nějak rozepisovat, jen jsem chtěl dát najevo svůj názor na ten trade ...
upřímně, nejdřív jsem na to kouknul a říkal jsem si že v pohodě, až pak mi došlo že ty drafty jsou obráceně než jsem čekal, a s tím že dáš 2 útočníky a ještě takovej draft za jednoho beka, prostě mi to přijde totálně přepalený, chápu proč to Fantomas přijal
Proč ode mě Anty? Já chtěl křídlo, ideálně LW i RW (Nash), a zároveň už dlouhodobě udávám top beka, protože jich mám plnou prdel a vytváří mi to nerovnost na soupisce. Tohle byla ideální příležitost tohleto napravit, s tim, že OEL je Evropan (kterých chci mít na keeper listu co nejmín viz moje karta hráče) a navíc velký lákadlo. Upřímně mě Heny ještě překvapil, že namísto 23rd picku nechtěl něco vyššího... Gallagher je tam jakoby navíc, ale taky ještě na necelý dva měsíce IR, no.
Chtěl bych jen letmo otestovat vody, byl by někdo ochotný pustit nějakýho elitního gólmana? S tou skvadrou co mám prostě letos nemůžu pomýšlet na PO a rád bych s tím něco udělal.. dokud mám ještě čas. Mám dva 1st roundery a dva 3rd roundery, takže jsem ochotný si za vylepšení na týhle pozici připlatit (ale samozřejmě by se muselo jednat o adekvátní zlepšení).

Podmínkou toho trejdu taky je to, že jednoho z těch mých gólmanů vám pošlu zpátky - nechci se do offseason tahat se 4 gólmanama, tj. k dispozici Mason, Allen nebo (v případě, že ke mně bude putovat "mladší" gólman) práva na Vasila. Jak říkám ale, je to jen testování vod zatím.. chci vidět co trh nabízí a pokud se mi to nebude líbit, tak do trejdu prostě nepůjdu, letos se vykašlu na PO a budu se soustředit na příští rok.
imp píše:Chtěl bych jen letmo otestovat vody, byl by někdo ochotný pustit nějakýho elitního gólmana? S tou skvadrou co mám prostě letos nemůžu pomýšlet na PO a rád bych s tím něco udělal.. dokud mám ještě čas. Mám dva 1st roundery a dva 3rd roundery, takže jsem ochotný si za vylepšení na týhle pozici připlatit (ale samozřejmě by se muselo jednat o adekvátní zlepšení).

Podmínkou toho trejdu taky je to, že jednoho z těch mých gólmanů vám pošlu zpátky - nechci se do offseason tahat se 4 gólmanama, tj. k dispozici Mason, Allen nebo (v případě, že ke mně bude putovat "mladší" gólman) práva na Vasila. Jak říkám ale, je to jen testování vod zatím.. chci vidět co trh nabízí a pokud se mi to nebude líbit, tak do trejdu prostě nepůjdu, letos se vykašlu na PO a budu se soustředit na příští rok.
Když si představím, jak mi chytají Jones a Murray, které mám od tebe, tak je to docela vtipná situace. Vybral jsem si dobré kusy :giggle:
Trade alert

D.Stepan + C.Hellebuyck :arrow: Concord Skaters
P.Byron + J.Quick :arrow: Halifax Royals

Túto sezónu panuje v mojom tíme veľká nespokojnosť s výkonmi brankárov, takže som sa poobzeral po nejakej posile. Asi nikoho neprekvapí koho som si vybral. Do budúcna plánujem ísť s dvojkou Bishop – Quick, sú rovnako starí, majú svoju kvalitu, takže dúfam, že nejakú tú sezónu to potiahnu. Protistrana dostala možnosť vybrať si ktoréhokoľvek brankára, zvolili si Hellebuycka, ktorý mal podľa pôvodných plánov v našej organizácii nahradiť Luonga. Spolu s Hellebuyckom odchádza Stepan, potreboval som trochu znížiť rivalitu medzi centrami v tíme. Dochádzalo u nás k nepekným incidentom kvôli boju o miesto v zostave. Naposledy práve Stepan pridal Wennbergovi do nápoja preháňadlo, dva zápasy predtým Toews schoval Carterovi hokejky… :hroza:
Lukas33 píše:...
Promiň Lukáši, ale já jsem na to hodil to tlačítkové veto.

Helle má sice (asi) před sebou bright future, ale momentálně tam chytá jak Pavelec za starých časů. A Stepan to nevyváží. :ee:

Nicméně, posuzování hodnoty gólmanů je dost subjektivní.
Hoši, za týden 2.3. máme deadline, takže pokud někdo máte něco v záloze, co byste byli ochotni obětovat, tak se klidně ozvěte. U mě platá sháňka po bodujícím bekovi, co má taky v zásobě nějaké ti hity a bloky. Nebojím se ani ničeho většího na úrovni keeperů, hráči jako Lucic, Spezza, Rielly, Vatanen, Muzzin by mohli být k dispozici. Nebráním se ani angažování nějakého rentala za pičky, pokud mě dotyčný hráč bude zajímat.
ponukam Krisa Letanga za kvalitneho overeneho 100% keepovatelnho centra do 30 rokov

v pripade ze by ste to nevedeli nakombinovat tak trejd mozte vyvazit touto skupinou hracou (alebo draftovymi poziciami):

Thornton
Brassard
Bennett
Vrbata
Teravainen
Boychuk
Green
Gardiner
Schenn
Miller
kedže PO je u mňa v nedohľadne, tak som aj ja ochotný vymeniť nejakých hráčov za picky a pod., najväčším lákadlom pri momentálnej forme asi Kadri, ale sú tam aj iní zaujímaví borci..;)
Ach jo, Selly, to sis nemohl pohlídat ty gólmany, když vidíš, že Helebak má bye week? :cry: No co se dá dělat, budu muset zabrat, abych udělal to druhé místo.
Nemam posledni dobou cas a jsem rad ze nastavim sestavu. Vratil se plesoun a Condom uz holt tolika nechyta...
Selly8 píše:Nemam posledni dobou cas a jsem rad ze nastavim sestavu. Vratil se plesoun a Condom uz holt tolika nechyta...
No kdybys aspoň nastavil, tak ti v úterý chytá Helebak a máš 4. Já chápu, že ne každý a ne vždy má čas, ale 5 minut v pondělí třeba by mohlo stačit, kdybys mrknul na rozpis. Ale co už, musím ti brát, jak to je. A o druhé místo zabojovat. Poslední kolo mám s megatonem přímý souboj.
Tak to pozor, ja nastaveno mel, akorat ze ve hre byli mozni vsichni 3 brankari a ja nevedel ktery bude chytat. Jediny den kdy jsem za posledni dobu nenastavil byla sobota, ale tam to stejne nic neresilo.
Kdyby někdo chtěl nějakýho rentala na PO za picky, ale i jinýho hráče, tak jsem k dispozici.

Nejzajímavější jména, který nabízím: Okposo, Radulov, Skinner, kterýkoliv bek mimo Subbana.

Nebojte se a piště.
Hm, pôvodne som plánoval trochu to prehádzať po tom, ako vyzerala prvá polovica sezóny, ale nakoniec z toho možno bude aj PO.
Taky nabizim rentaly, zaujmout by mohl hlavne Saad (za vyssi pick), pripadne Henrique (za nizsi), kdyby nekdo potreboval buly.
Holland's Red Army :arrow: Radulov, 19th round pick
Bemidji Beavers :arrow: 15th round pick

Hráči jako Skinner, Okposo stále k dispozici. Rovněž jakýkoliv bek vyjma Subbana.
BREAKING! TRADE ALERT!


Jason Spezza & 19th round :arrow: Alaska Wolves
Viktor Arvidsson & 23rd round :arrow: Hogsmeade Hedgehogs
BREAKING! TRADE ALERT!


Kyle Okposo & 21st round :arrow: Springfield Duffmen
15th round :arrow: Bemidji Beavers

Henrik Zetterberg & 20th round :arrow: Springfield Duffmen
Lee Stempniak & 16th round :arrow: Alaska Wolves

Springfield letos cítí konečně šanci na to uspět v PO a proto využil TD k posílení v bodech, FW a střelách, snad to přinese kýžený výsledek jaký si slibujeme.
Tak nakonec s megatonem přímý boj o druhý flek v posledním kole záladní části. Pěkné rozuzlení, snad to klapne :box:
tomasinho píše:Tak nakonec s megatonem přímý boj o druhý flek v posledním kole záladní části. Pěkné rozuzlení, snad to klapne :box:
No, tak boj, těžko se bojuje, když někdo 4. den v řadě (včetně minulého matchupu) nemá nastavenou sestavu a místo, aby mu to uškodilo, tak mu to pomůže, protože posadil šestigólového gólmana a 2 Lka. Fakt nemůžete tu hru hrát nějak poctivě aspoň? Snažit se to aspoň nastavit? Pak to ovlivňuje výsledky :neviem:
Čert to vem, vybojoval jsem si to nakonec sám. Tohle je opravdu přesně jako můj team slogan "Magic turnaround in Hogsmeade". Z loni posledního týmu během sezony udělat contendera a druhý tým základní části. Musím se pochválit, když to neudělají jiní :giggle:

Gratuluju všem, co udělali PO, zábava začíná :box:
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS