Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTovi komentatori (a ich perly)

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

najlepsi boli aj tak komentatori na CT tesne pred zaciatkom tretej tretiny, tam dajaki dvaja mohamedani a na to:

tohleto jsou typicti fanoušci europskeho hokeje

ja som z toho nemohol :lol3: :lol3: :lol3:
"Chris Drury má medailu z Lake Placid." :roll:
Jedne z našich komentátorov tvrdil,že Crosby htal v roku 2006 na ZOH v Turíne,hneď sa mi to nezdalo :sad2: A zase bol nimi celý turnaj označený ako súboj Crosbyho s Ovechkinom...to je už trápne :thumbsdown:
NHL.com oficiálny zápis: SVK, Stumpel on Halak - Save
Lukas33 píše:"Chris Drury má medailu z Lake Placid." :roll:
to on je tak stary? tak je jasne ze ch*j hra v nyr :lol:
Pri zápase s českom povedal náš komentátor niečo v štýle:Naše obranné okienka ostávajú nadalej zatvorené :lol2: Ja s takých somarín nemôžem :lol:
ninaj zahviezdil aj vcera v zapase USA-NOR.
"A tu je Roy Johnson (džonsn), pardon Roy Johanssen".
:lol3:
Dnes Niňaj zadrel znovu dačo. Bolo to v 1.tretine, no fakt si to už nepamätám. No stálo to fakt za to. Len si neviem spomenúť...
sme sa s Widlom zabavali na tom, ako mal Ninaj problem vyslovit Afinogenov :lol:
Joe S. píše:najlepsi boli aj tak komentatori na CT tesne pred zaciatkom tretej tretiny, tam dajaki dvaja mohamedani a na to:

tohleto jsou typicti fanoušci europskeho hokeje

ja som z toho nemohol :lol3: :lol3: :lol3:
me se zda ze rikali ruskeho hokeje :) Ale byl jsem dost rozespaly tak je mozne ze se mylim. Me zas ti turbanisti pripominali fandy ManU, vzdy tam sedi takova skupinka pakistancu v rozku na Old Trafford :D
freddiiieee ak chces hymnu tak si pust ytb a napis slovenska hymna xD
aaa inač k tym fanušikom europskeho :-D povedal tam ruskeho ...:-D ale bol to za*eb jak..:-D
Kdyby všichni komentovali jako komentátoři hokeje v ČT na čele se Zárubou tak je to dokonalost sama, 100% profíci, takto má vypadat profesionální sportovní komentování. Ještě se mi moc líbí komentování Vichnara a toho maníka (odborníka) co komentují sjezdové lyžování, také jsou výborní :thumbsup: :thumbsup: !!!!
ENGLAND-PHILLY píše:Kdyby všichni komentovali jako komentátoři hokeje v ČT na čele se Zárubou tak je to dokonalost sama, 100% profíci, takto má vypadat profesionální sportovní komentování. Ještě se mi moc líbí komentování Vichnara a toho maníka (odborníka) co komentují sjezdové lyžování, také jsou výborní :thumbsup: :thumbsup: !!!!
To bolo ironicky? Alebo myslené normálne? Lebo ak normálne, tak súhlasím. Ja pozerávam hokej len na ČT a iných českých programoch, ako je Eurosport, no keď ste hrali proti nám, tak som to radšej nedal na vás. Pre istotu..
Bylo to myšleno zcela vážně, jsem rád že i na Slovensku si užíváte vynikající sportovní komentování ČT !!!!
ENGLAND-PHILLY píše:Bylo to myšleno zcela vážně, jsem rád že i na Slovensku si užíváte vynikající sportovní komentování ČT !!!!
Je to pravda. Aj mama mi káže prepnúť vždy na vás...
Neviem ako Vy, ale ja som len MS 2009 pozeral na ČT kvôli kvalite obrazu. Inak si Niňaja nikdy nenechám ujsť :). Ale treba uznať, ČT to má profesionálne spravené. Tak ako STV atletiku s Juckom.
ja praveze kvoli tomu ninajovi musim prepinat..
neviem ci niekto sledoval nas zapas na ceskom eurosporte ale to bola tiez hroza..
zapas s lotysmi si teda bud pozriem na ct, pripadne necham ninaja, hadam to bude pohodovy zapas
švolco píše:ja praveze kvoli tomu ninajovi musim prepinat..
neviem ci niekto sledoval nas zapas na ceskom eurosporte ale to bola tiez hroza..
zapas s lotysmi si teda bud pozriem na ct, pripadne necham ninaja, hadam to bude pohodovy zapas
Zápasy s Čechmi pozerám u nás. Preventívne. Nech nepočujem, ako sa tešia ich komentátori...
yzy19 píše:
švolco píše:ja praveze kvoli tomu ninajovi musim prepinat..
neviem ci niekto sledoval nas zapas na ceskom eurosporte ale to bola tiez hroza..
zapas s lotysmi si teda bud pozriem na ct, pripadne necham ninaja, hadam to bude pohodovy zapas
Zápasy s Čechmi pozerám u nás. Preventívne. Nech nepočujem, ako sa tešia ich komentátori...
sorry chcel som tam dopisat nas zapas s ruskom, to bola hroza, s ceskom som to prepinal hore dole
Včera zazářil Vichnar když přečetl Fleischmanna suveréně [Flejšmen] :D
Mne je jedno, kto komentuje :D. Ja som rád, že sa môžem pozrieť na hokej :good:.
ENGLAND-PHILLY píše:Kdyby všichni komentovali jako komentátoři hokeje v ČT na čele se Zárubou tak je to dokonalost sama, 100% profíci, takto má vypadat profesionální sportovní komentování. Ještě se mi moc líbí komentování Vichnara a toho maníka (odborníka) co komentují sjezdové lyžování, také jsou výborní :thumbsup: :thumbsup: !!!!
ja samozrejme tiez pozeram iba na ČT ale dnes v noci neboli nejak na 100%... najprv Miroslav Handzuš potom Peter Handzuš... :lol2: a na konci Zaruba ze Sekeráš nie Sekera :lol:
"Medzi Demitrom nastupia bratia Hossovci."

potom co Miro parkrat netrafil branu: "...Satan sa musi najskor zastrelit..."
ENGLAND-PHILLY píše: Ještě se mi moc líbí komentování Vichnara a toho maníka (odborníka) co komentují sjezdové lyžování, také jsou výborní :thumbsup: :thumbsup: !!!!
Jmenuje se Holický a včera mě dostal, když říkal, že si ráno vzal místo vitamínu prášek na spaní. Tak se divákům omlouval předem, kdyby během závodu usnul. :lol:
Skorpion píše:"Medzi Demitrom nastupia bratia Hossovci."

potom co Miro parkrat netrafil branu: "...Satan sa musi najskor zastrelit..."
jj to zastrelenie nemalo chybu :lol: :lol: :lol:
545 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS