Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTovi komentatori (a ich perly)

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Bacha zaruba se omluvil :) takze ma plus :) ale nhl by trosku sledovat mohl :)
Anger píše:Bacha zaruba se omluvil :) takze ma plus :) ale nhl by trosku sledovat mohl :)
To ano, ale v prvním případě řekl, že Meszároš je hráčem Tampy a pak Ottawy :giggle:
Finále CAN - SWE
komentátor : "štatistiky su jak bikiny, odhaľujú veľa, ale to najpodstatnejšie neukážu" :cool:
bože Lintner :rofl: on dokáže prebudiť spiaceho diváka aj pri zápase Nórsko-Taliansko

"Na talianskeho obrancu pôsobila odstredivá sila, to má asi na svedomí Edison"
Spolukomentátor: "asi ani nie"
RL:"Asi by ma .... Mojžíš nepochválil, ale možno by mi dal za pravdu"

pri ďalšom prerušení, RL:"chcel som povedať Newton, haha"

na streame STV pre zmenu čaruje Ivan N. a tam hrajú jeho KAZACHOVIA
teraz zas Rišo mal historické okienko a vikingských prilbách :lol2: ja nemôžem
Joe S. píše:na streame STV pre zmenu čaruje Ivan N. a tam hrajú jeho KAZACHOVIA
http://slovniky.korpus.sk/?w=Kazach&s=e ... 8&oe=utf-8" onclick="window.open(this.href);return false;
cepi píše:Mazec :doh: to ako keby som pocuval hlas z nejakej studne, ci jaskyne...idealny na zaspavanie :tired: :sleep2:
mozem potvrdit, vcera som si zapol zapas RUS - SUI pred tym, nez som siel na nocnu, reku, ze Mazec na dvojke, prepol som ihned na ctyrku, ale hokej nijako moc napinavy, tak som si povedal, ze bude lepsie si trosku schrupnut a potom ma napadlo to prepnut spat na dvojku a veru som si fajnu polhodku pospal, esteze si vzdy davam budik, malokedy ho sice vyuzivam, ale vcera by som spal hadam aj do rana, tak tvrdo som zaspal, ze ked mi ten budik zazvonil som ani nevedel, ze kto som, kde som...

cisty uspavac hadov :samovrazda:

a Jarkovsky je kde, sa este nespamatal po soci

ale ten novy pobavil, nieco v zmysle, pri puku Zamorsky, ktory ale nehrava v zamori, ale hrava za Zlin :lol2:
tam je nejaký nový? :matika:

inak Rišo perlil aj počas prestávky Švédska s Dánskom keď si nevedel spomenúť na priezvisko jedného z bývalých spoluhráčov, ktorého mali Švédi v zostave. :lol2: :andy:
Lintner: "Som sa trochu odmlčal, som rozmýšľal, čo mohol taliansky útočník myslieť tou prihrávkou......na nič som neprišiel" :-D
Po Šatanovi ďalší koniec, rozlúčil sa aj legendárny Ivan Niňaj
:hroza:
legendy odchadzaju...najskôr Gasparovic, teraz Ninaj...bude smutno bez tych ujov

:ninja:
Konecne! :D Este nech sa pakuje Mazec a nahradit to niekym normalnym a hned to bude lepsie :D
Finch182 píše:Konecne! :D Este nech sa pakuje Mazec a nahradit to niekym normalnym a hned to bude lepsie :D
ale kým? v hokeji máme schopného jedine Gašpara, lebo Jarkovský už tuším skončil po Soči, ale on bol aj tak "len" v rádiu, no a ešte možno citrón srandista :-D ešte neviem ako sa volá ten čo komentoval ZOH v Turíne v 2006 on to tiež dobre prežíval :lol2: a vo futbale máme zasa len Merčiaka zvyšok nemá ani páru hlavne spolukomentátori jak Zeman, či v hokeji Pukalovič - neskutočne mi idú tí dvaja na nervy............vo futbale sa mi ešte celkom páči Jurko tuším čo pár krát na dajto komentoval a jak sme dali gól tak to ako keby sme boli majstri sveta tak to má byť :good: ja po väčšine keď naši už začnú trepať neskutočné somariny hneď prepínam na ČT lebo tam sa mi ich spôsob komentovania a vypĺňania prestávky v štúdiu so Zárubom, Pospíšilom, Dusíkom, či Hostákom veľmi páči :wink2: a navyše čo si všímam tak SVK fandia stále :) veľmi rád by som si pozrel niekedy nejaký futbal alebo hokej kde by komentovali spolu Merčiak+Bosák resp. Záruba+Gašpar :klobuk:
"Robo..Robo..." :lol: :lol:

Krutopřísně on! :nono:
Musi sa konecne najst niekto novy a dobry, velmi mam rad Hajka. Spolukomentatorov mame strasnych, snad tam casom budu davat Satana.

Vo futbale je ale Zeman ako spolukomentator super....to som zas skorej nervny ked tam daju nejakych inych vidlakov co im ide slama z usi.
Davvy píše:prepínam na ČT lebo tam sa mi ich spôsob komentovania a vypĺňania prestávky v štúdiu so Zárubom, Pospíšilom, Dusíkom, či Hostákom veľmi páči a navyše čo si všímam tak SVK fandia stále
Az na Dusika ok. Ten mi pije krv, furt ma s nami nejaky problem a vecne uraza a vymysla si kraviny.
Finch182 píše: Vo futbale je ale Zeman ako spolukomentator super
Tuto sa nezhodneme. Toho *** neznášam, veď ten furt prezlieka kabáty ako sa mu to hodí. Na začiatku zápasu tvrdí niečo a o 10 minút po zmene okolnosti už si serie do huby. To jak vo finále LM, kde sme (MU) prehrali s barcou, ale prvých 15 minút sme na nich vybehli s pressingom tak mali problémy a začal tvrdiť, že United je dokonale pripravený na FCB, ktorá si nevie dať rady s touto hrou no a potom keď nám došiel dych a nasúkali nám góly tak už tvrdil, že barca je najlepší klub na svete momentálne a nedá sa proti nim bojovať a podobné dristy, trapko jeden prosto ho nemám rád...............to už oveľa radšej mám keď je v štúdiu alebo pri spolukomentovaní I. Galád. To je podľa mňa fakt jeden z mála ľudí čo sa futbalu na SVK vážne rozumie. Teraz to aj potvrdzuje s našou 20kou a dúfam, že ak Kozák ako hlavný kouč pri Ačku skončí tak práve on ho nahradí, kedže Vrbu si "ukradli" bratia :wink: Plus na mňa pôsobí veľmi inteligentým dojmom aspoň spozna TV obrazovky a vyjadruje sa veľmi vzdelane!! :wink2:

edit: do dnes nechápem čo robí v STV Barát! to je snáď vtip ten chlap nemá ani potuchy.... :thumbsdown:
http://www.takurcitee.sk/sk/042013/stri ... ruzkou.htm

:rofl:

btw sanka mi padla ked dali pocas zapasu o bronz zaber do hladiska na n. lidstroma ktory tam sedel asi so synom a vedla neho nasa komentatorska legenda stanislav stefanik... :-O prve co ma napadlo bolo ci vie vedla koho sedi :giggle:
petrik píše:http://www.takurcitee.sk/sk/042013/stri ... ruzkou.htm

:rofl:

btw sanka mi padla ked dali pocas zapasu o bronz zaber do hladiska na n. lidstroma ktory tam sedel asi so synom a vedla neho nasa komentatorska legenda stanislav stefanik... :-O prve co ma napadlo bolo ci vie vedla koho sedi :giggle:
hlavne ze Nick vedel aka legenda pri nom sedi
To som jediný, komu to nepríde vtipné? Vlastne tak ako všetko z toho webu?
V deniku NHL ( kazdodenni sestrih vsech zapasu na CT sport ) jeden z komentatoru zaperlil... Ryan Kesler dava doprava na nemeckeho obrance Silfverberga :slap: :lol:
http://www.hokejforum.com/nba-a-basketb ... ml#p390699" onclick="window.open(this.href);return false;
a je to vonku :oslava:

http://sport.pravda.sk/loptove-hry/clan ... m-alkohol/" onclick="window.open(this.href);return false;



jeho by bola inak skoda, prijemny hlas, basketbalovy prehlad, rozhlad, co uz
spominam si inak raz na TA3 Gabani, v case Vianoc, ten tiez nebol 2x cisty pri sporte plus:D
:good:
z Kruteho, co by Narkoza, som mal ine zimomriavkove obavy, ale zije s tym docela solidne :thumbsup:
Gaspar nie je co riesit :klobuk: takze koonecne na STV pozeratelno_pocuvatelne :good:
Súhlas. Krutý už na ZOH bol veľmi príjemné prekvapenie a súčasné zloženie komentátorov RTVS je viac než len solídne. Navyše Matúš Mažec na facebooku písal, že nejde na MS :jupi:, aj keď v tlačovej správe bol uvedený :hmm:.

Naproti tomu v tlačovej správe nebol uvedený, že pocestuje Robo Barát, takže je dosť možné, že flash rozhovory budú konečne zmysluplné :lol2:.
zaklinacov hadov nejde? :yahoo: a suhlas Kubo, momentalne komentatorske zlozenie na vybornu
545 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO