Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

USA

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

niekde som citala ze USA maju dobre vyhliadky do dalsich rokov, a myslim ze maju pravdu, tieto MS nehrali vobec zle az na ten zapas so Slovenskom :hroza: , inak tiez trochu taky vlazny pristup (vid zapas s Kazachstanom :hroza: ) ale inak celkom fajn, 8 sekund pred koncom dostali od Finov, s infarktom napokraji som ale usudila, ze to bol aj tak dobry vykon a tesim sa na dalsie roky, pochvala pre Faulka :good: , Ryana, Johnsona (gol v predlzeni s Kanadou :good: ) a celkovo musim povedat ze lepsi dojem ako z Kanady mam prave z Americanov, uvidime no...
Škoda, škoda, USA hralo jeden z najkrajších hokejov na MS, mohli na úkor Fínska postúpiť.
Je to tak, každej jeden zápas USA byl strašně zajímavý, jejich hokej se mi strašně líbil. Finové vzhledem na celej turnaj jednoduše neměli nárok přes USA postupovat a přece se to stalo. Bohužel.

Ale dlouhodobá koncepce v USA je hodně slušná a myslím, že jejich čas přijde ideálně v Soči (pokud tedy bude plná účast NHL), kde budou sakra silní. Skupinu mají sice těžkou (domácí RUS a záludní Slováci), ale USA tam každopádně pojedou v pozici jednoho z favoritů a já jim věřím. Faulk je velkým příslibem to souhlas. Snad bude správně pokračovat.
Atlantik píše:Je to tak, každej jeden zápas USA byl strašně zajímavý, jejich hokej se mi strašně líbil. Finové vzhledem na celej turnaj jednoduše neměli nárok přes USA postupovat a přece se to stalo. Bohužel.

Ale dlouhodobá koncepce v USA je hodně slušná a myslím, že jejich čas přijde ideálně v Soči (pokud tedy bude plná účast NHL), kde budou sakra silní. Skupinu mají sice těžkou (domácí RUS a záludní Slováci), ale USA tam každopádně pojedou v pozici jednoho z favoritů a já jim věřím. Faulk je velkým příslibem to souhlas. Snad bude správně pokračovat.
súhlas tento team s Fínmi prehrať nemal, domáci v tom závere mali viac šťastia ako rozumu (podobne ako naši s CAN)
chvalabohu sa zdravy rozum vsetkym ludom v momentalnej euforii zo Slovenska vo finale este nevytratil :yes: a niektori dokazu byt objektivni :thumbsup:
Team USA ma na tohtorocnych MS juniorov velmi potesil :good: :vitaz:
projekt zamerany na vychovu mladeze, ktory uz dlhsie funguje, priniesol svoje ovocie, hraju timovo, ofenzivne, no defenziva superom nedovoli len tak lahko nieco vymysliet, a Gibson v brane, to je sen :wub: , je to stena, cez ktoru len tazko prejde puk, patricne a zasluzene oceneny,okrem neho vyzdvihnem Troubu, najproduktivnejsi obranca :cool: , Gaudreaua, sikovny tajtrlik, pred ktorym sa super musi mat na pozore v kazdej situacii a tiez McCabe, ako dobry kapitan...
zasluhu na vitazstve ma bezpochyb cely tim a to je je najcennejsie :thumbsup:
good job,len tak dalej, Team USA sa ma na co tesit :taptap:
Burnside mel pristup k tomu jak se 4 mesice budovala nominace USA do Sochi, kdo vsechno byl pri tom (btw i Holmgren), kdo z hracu byl ve hre, kdo z ni postupne vypadl, kdo byl lock, komu to tesne uslo atd.. absolutne skvely report: http://espn.go.com/nhl/story/_/id/10195 ... -was-named" onclick="window.open(this.href);return false;
Yandle ma neprekvapuje ale k nenominácii Ryana mám sto chutí sa radšej NEvyjadriť. USA snáď vo Vancouvri mali tretiu checking line? Koho tam Poile vidí na centri dnes? "Selke" Keslera, Šťastného alebo Stepana? Prečo by v krátkom turnaji nerozložil silu do troch útokov a čas rovnomernejšie na všetky štyri útoky? Lebo debo. :hroza:

a argument "sleepy legs" :slap: Videl nemenovaný člen komisie niekedy v živote (môjho obľúbenca) Oshieho? Alebo ešte lepšie, oboch (s Ryanom) na MS (veľký ľad)? To mi pripadá ako keď Knap povedal, že Couture je na európsky ľad slabý korčuliar, príliš pomalý...
Tak toto mi přijde jako velmi, velmi nepovedená nominace. :thumbsdown:
Dawe4 píše:Tak toto mi přijde jako velmi, velmi nepovedená nominace. :thumbsdown:
Ryan tam mal určite byť, Bishop rovnako ale u neho je to jedno keďže do brány by sa nedostal. Ale inak sa mi to zdá okey
ak toto ma byt americky vyber snov

Ryan mimo, iny joke
americanov mame v skupine, takze nam to len a len vyhovuje :petrik:
to je vyloženě výsměch tohle :hehe: , ale all right.. američani nikdy nebyli známí jako národ intelektuálů.. všechny ty hamburgery a sendviče se dřív či později musí někde projevit :neviem:
Wanic píše:američani nikdy nebyli známí jako národ intelektuálů.. všechny ty hamburgery a sendviče se dřív či později musí někde projevit
Sorry, tyhle kecy me nebetycne vytacej... :neviem:
During deliberations, Team USA brass asked for Maloney's insight and inquired about Yandle's ability to play on the penalty kill and shift to the right side since the left side was already cluttered with options.
:hehe: důkaz místo slibů
Vše podstatné řekl Getzo. I mě ten Ryan a Yandle překvapili.. A to dost. Navíc.. Bishopa bych tam na pozici dvojky taky viděl rád. Kdo ho letos viděl chytat tak ví, že v Tampě patří ke klíčovým hráčům a chytá parádně.
Tak fakt neviem podľa čoho sa rozhodovala nominácia brankárov. Zrejme zavážili aj posledné MS kde Bishop chytal houby :neviem:
je to škoda, že tam Bishop nie je, jeho cednícke schopnosti by sa nám vo vzájomnom zápase v skupine zišli :jn:
D§M píše:Tak fakt neviem podľa čoho sa rozhodovala nominácia brankárov. Zrejme zavážili aj posledné MS kde Bishop chytal houby :neviem:
Si precti ten clanek, tam se o tom pise.. Po lonske sezone a po MS (kde ztratil job pro Gibsona) byl Bishop uplne mimo hru a v uvahu pripadali JEN Quick, Howard, Miller, Anderson, Schneider (v tomhle poradi). Asi az po 20+ zapasech sezony se Bishopovo jmeno dostalo do konverzace, ale nakonec to nestacilo (coz je asi chyba, ale furt je to jeste to nejmensi zlo z tech omylu v nominaci).
Takže pred Schneidsom je - stále zranený, z formy, ten čo môže byť iba jednotka a otrasný plešoun. Bravó Poile (a Waddell, ten bude veci :censored: hádam aj zo záhrobia :hufi:).

A to si nefandím, že by bol starter, ale aj tak je to debilita. Nechápem ako je možné, že ťuťko Burnside dostal také požehnanie, aby mohol načúvať každému ich rozhovoru, ale chvalabohu zaň. Čo dodať? Hádam len - Boh ochraňuj Burkieho...
Plesoun (pred sezonou branej pred Schneidsem, coz se da pochopit) z diskuzi velmi rychle vyfucel.. Schneids v nich byl az do konce (Shero o nem mluvil jako o 3B moznosti pro Soci). Howard tam nema co delat, nakonec rozhodl nakej zahadni Poileho "gut feeling" :hroza:

Zajimave je jak Orpik byl furt branej jako "lock". Diskutuje se mezi Fowlerem/Johnsonama/Yandlem a pak to vyhraje Fowler a nekdo z nich prizna, ze ho ma v depth chartu pred Orpikem.. Ale s Orpikovou pozici uz se nedalo nic delat..

Stejne tak dalsi lock Stepan.. Uz si ho jednou zafixovali, pak ho zacli zpochybnovat (pres Ryana a Saada) ale uz nebyli schopni ho vynechat
Sranda, že pri niektorých brankároch použili ako negatívny argument zranenia (Anderson, Schneider) a pri iných to nevadilo (Howard, Quick) :doh:

a ak som správne rozumel, tak Ryana tam nechcel Poille :doh:
Vynechání Ryana, Yandla, Pominvilla, Bishopa a například i Jacka Johnsona je velký error. :slap:
Hlavně, že mají v týmu Stepana, Orpika nebo Martina. :slap:

Škoda, že je nemáme ve skupině. :) Oni daleko nedojdou.
Dawe4 píše:Vynechání Ryana, Yandla, Pominvilla, Bishopa a například i Jacka Johnsona je velký error. :slap:
Hlavně, že mají v týmu Stepana, Orpika nebo Martina. :slap:

Škoda, že je nemáme ve skupině. :) Oni daleko nedojdou.

Vzhledem na to, ze vim ze Penguins posledni 2 roky nesledujes, budiz ti odpusteno..

Martin byl vzdycky podcenovan a vznasi se nad nim (u nekterych neznalych fans) furt ten mytus jedne spatne sezony co za nas mel.. Jinak je to ale nas nejlepsi bek. Martina Amici planuji v 1.paru vedle Sutera. Kdyz premysleli o scenarech, ze kdyby se nekdo zranil, tak se vyjadrili ze zraneni Martina by byla pro team katastrofa. To ze jsou jmena nekterych mladsich beku vice "sexy" jeste neznamena ze tam Martin nema byt.
mňa najmä prekvapilo, že tam dosť zvažovali zobrať Jonesa
177 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS