Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

USA

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Ale dali tým Norom po boku,čo? :lol2:
Ten gol na 8:1 bol krásny :thumbsup:
Ale prekvapila ma nízka návštevnosť...ved usa sú hned vedľa,prečo nechodia fandovia? :shock:
pretoze to, ze su nejake majstrovstva sveta v ladovom hokeji a hraju na nich USA vedia asi iba znami hracov, ktori za nich hraju, aj to hadam nie vsetci :roll: a mas 4 americke timy v bojoch o SC :frajer2: a uz sa hra playoff NBA a sezona MLB...

:D
jednym slovom pre amikov budu MS zakazdym jednym velkym a nepodstatnym :ho*no:

:D :angel:
cepi píše:jednym slovom pre amikov budu MS zakazdym jednym velkym a nepodstatnym :ho*no:

:D :angel:
presne tak oni na ms seru totalne a to je skoda
Mozna nominacia na OH 2010 podla nhl.com:

Brankari: Tim Thomas, Ryan Miller, Rick DiPietro
Obrancovia: Brian Rafalski, Mike Komisarek, Ryan Suter, Erik Johnson, Keith Ballard, Brooks Orpik, Jack Johnson
Utocnici: Zach Parise, Scott Gomez, Patrick Kane, Dustin Brown, Paul Stastny, Phil Kessel, Jason Pominville, Joe Pavelski, Bobby Ryan, Keith Tkachuk, Mike Modano, Chris Drury, David Booth
no zatial ta nominacia nie je taka zla :D
Nominace do kempu pred OH:

Goaltenders: Ryan Miller, Jonathan Quick, Tim Thomas

Defensemen: Tom Gilbert, Tim Gleason, Ron Hainsey, Erik Johnson, Jack Johnson, Mike Komisarek, Paul Martin, Brooks Orpik, Brian Rafalski, Rob Scuderi, Ryan Suter, Ryan Whitney

Forwards: David Backes, David Booth, Dustin Brown, Dustin Byflugien, Ryan Callahan, Chris Drury, Scott Gomez, Patrick Kane, Ryan Kesler, Phil Kessel, Jamie Langenbrunner, Ryan Malone, Mike Modano, Kyle Okposo, T.J. Oshie, Zach Parise, Joe Pavelski, Bobby Ryan, Paul Stastny
takhle by vypadala moje soucasna nominace na OH:

Brankari:Thomas,Miller,DiPietro
Obranci:Rafalski,Corvo,Suter,Gilbert,Martin,Komisarek,Hainsey,Whitney
Utocnici:Parise,Gomez,Gionta,Blake,Drury,Kane,Booth,Kesler,Backes,Brown,Stastny,Kessel,Pavelski

jak vase?
Nejsem zadnej odbornik na USA ale takhle nejak bych to postavil ja :-)

Parise - Stastny(A) - Kane
Ryan - Kesler - Kessel
Malone - Connolly - Pominville
Brown - Gomez - Langenbrunner(A)
Backes

Rafalski(C) - Whitney
Suter - Greene
Goligoski - Orpik
E.Johnson

Miller
Thomas
Anderson
Nominacia:

Backes
Brown
Callahan
Drury
Kane
Kesler
Kessel
Langenbrunner
Malone
Parise
Pavelski
Ryan
Stastny

E. Johnson
J. Johnson
Komisarek
Martin
Orpik
Rafalski
Suter

Miller
Quick
Thomas
Chýba mi tam Craig Anderson, ktorý by si nomináciu zaslúžil. Taktiež tam nefiguruje Andy Greene :| , najproduktívnejší americký obranca aktuálnej sezóny, Ryan Whitney a ďalší.
USA může být černým koňem turnaje! Nemůže se sice srovnávat s Kanadou, Ruskou nebo Švédskem, ale pokud si hráči sednou jako tým, můžou to někam dotáhnout!
Taktiež mi chýba R.J. Umberger.
Jirka-IV píše:USA může být černým koňem turnaje! Nemůže se sice srovnávat s Kanadou, Ruskou nebo Švédskem, ale pokud si hráči sednou jako tým, můžou to někam dotáhnout!
Kvalitní sestava, dle mého názoru jsou výrazně vepředu jen Kanada a Rusko - my, Švédsko, Finsko a také USA jsme na stejné úrovni. Osobně se domnívám že třeba Švédi letos nepředvedou nic, ale jak říkám, je to jen můj názor !!!!
No nevím z jakého důvodu nevzali Okposa tomu nerozumim
Paul Martin je celkem velká loterie jelikož je dlouho mimo hru takže jeho nominaci jsem moc nečekal
ale Komisarek :D :D to je výsměch . Svoje jsem o něm si trochu napsal do topicu Devils
jinak to není špatné a na zápasy USA se těším a budu jim držet po Češích nejvíc
Toto je tým přibližně na úrovni našeho. Záleží jak bude vypadat týmová hra, stejně jako u nás nebo Finů. Jak píše ENGLAND - akorát že já dávám Švédy na úroveň Kanady a Ruska. O level níž my, Fini a USA. Slováci těžko říct, ti můžou zahrát jako my, ale taky jako Švýcaři nebo Bělorusové.
Okposo, to se taky divím, že ho nevzali :eek2: Ale překvapili mě tam jména jako Callahan nebo Drury. Místo Quicka bych vzal Andersona, ten tam měl určitě být :yes: Pak místo Druryho vzít Giontu, místo Komisarka Whitneyho a místo Callahana Okposa, Conollyho nebo Umbergera.
mountain píše:Toto je tým přibližně na úrovni našeho. Záleží jak bude vypadat týmová hra, stejně jako u nás nebo Finů. Jak píše ENGLAND - akorát že já dávám Švédy na úroveň Kanady a Ruska. O level níž my, Fini a USA. Slováci těžko říct, ti můžou zahrát jako my, ale taky jako Švýcaři nebo Bělorusové.
Přesně, taky Švédy řadím vedle Kanady a Ruska! O stupínek níž jsou Fini, Češi a reprezentanti USA! A o další stupínek níž jsou Slováci spolu se Švýcary a Bělorusy! Další týmy už nestojí za řeč!
Len aby tí Slováci o stupeň nižšie nezotreli Čechov aj s Ružičkom z ľadu. :beee:
yzy19 píše:Len aby tí Slováci o stupeň nižšie nezotreli Čechov aj s Ružičkom z ľadu. :beee:
Když už chceš vyprávět pohádku, tak raději tu o zakleté princezně, jo? :D
Jirka-IV píše:
yzy19 píše:Len aby tí Slováci o stupeň nižšie nezotreli Čechov aj s Ružičkom z ľadu. :beee:
Když už chceš vyprávět pohádku, tak raději tu zakleté princezně, jo? :D
Pohádky nerozprávam, ani si už moc nepamätám, no podľa mňa s takouto zostavou sme na tom rovnako ako vy. Potom, až keď odíde Hossa, Gáborík, Demitra a spol. by som nás radil k Bielorusom, alebo Švajčiarom. Myslím si, že elitných strelcov máme v tíme teraz viac než vy. Bránka takisto, tam je istota Halák a v obrane to moc porovnať neviem, v nej nám robí meno akurát Chára, no ani taký Jurčina, Višňovský, či Meszároš nie sú na zahodenie.
Boze boze :ee: Drury? :lol2: Kde je Whitney a Greene?
Yzy, ty žartuješ. :D
mt-svk píše:Yzy, ty žartuješ. :D
Ja, či Yzerman?
Ja súhlasím s yzym,podľa mňa máme slušný tím :)
177 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS