Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Kanada

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Rono píše:McLellan za tu chvíli z něj udělal komplexního centra. Na buly byl snad nejlepší v týmu, a že na ně chodil fakt často, prý, navíc NEBYL U JEDINÉHO INKASOVANÉHO GÓLU na ledě!
to byl Couturier :)
Ninety91one píše:
Rono píše:McLellan za tu chvíli z něj udělal komplexního centra. Na buly byl snad nejlepší v týmu, a že na ně chodil fakt často, prý, navíc NEBYL U JEDINÉHO INKASOVANÉHO GÓLU na ledě!
to byl Couturier :)
Mozna i Couts, ale G taktez. Ma +10, pricemz vskutku ma 10x plus a 0x minus. Ale pravda, ze mohl byt u golu pri oslabeni, coz uz sem nedohledaval.
Rono píše:
Ninety91one píše:
Rono píše:McLellan za tu chvíli z něj udělal komplexního centra. Na buly byl snad nejlepší v týmu, a že na ně chodil fakt často, prý, navíc NEBYL U JEDINÉHO INKASOVANÉHO GÓLU na ledě!
to byl Couturier :)
Mozna i Couts, ale G taktez. Ma +10, pricemz vskutku ma 10x plus a 0x minus. Ale pravda, ze mohl byt u golu pri oslabeni, coz uz sem nedohledaval.
v zapase proti nam nabral minus jeden

http://www.iihfworlds2015.com/cz/z%C3%A ... istics-tab" onclick="window.open(this.href);return false;
Ninety91one píše:v zapase proti nam nabral minus jeden

http://www.iihfworlds2015.com/cz/z%C3%A ... istics-tab" onclick="window.open(this.href);return false;
:hmm: Pak teda (asi) uznávám svoji chybu, já to totiž bral dle hokej.cz a tam má napsáno, že má +10 (přičemž +10 a -0). Jako Couts má +11 a -0. No... :)
to prave rikali pri zapase, ze se to podarilo Couturierovi jako jedinemu ze vsech na sampionatu :)
Canada pojdme zitra rozbit Sbornou =easy money :klobuk:
TAKWALK píše:Canada pojdme zitra rozbit Sbornou =easy money :klobuk:
TAKWALK píše:doufam,ze SID neziska zlato to by byl hrich :hroza:
:matika:
Taky to preju Kanade, letos hraje vyborne :thumbsup: No a k tomu iyzmany :lol:
D&M píše:MS 2014:,
semifinále CZE 0:3 FIN
Bronz CZE 0:3 SWE

MS 2015:,
semifinále CZE 0:2 CAN
Bronz CZE 0:3 USA

:scare:
ZOH 2014:
semifinále CAN 1:0 USA
finále CAN 3:0 SWE

MS 2015:
štvrťfinále CAN 9:0 BLR
semifinále CAN 2:0 CAN
finále CAN X:0 RUS; [x ∈ N] :ciga:
https://mtc.cdn.vine.co/r/videos_h264hi ... AG57YPDPCt" onclick="window.open(this.href);return false;

:scare: :slintac: Unbelievable! Incredible! :klobuk:
Neskutečná dominance v celém turnaji a hlavně pak ve finále - klobouk dolů :klobuk: ! Čekal jsem mnohem vyrovnanější souboj o zlato, ale tohle kanadské představení mně skoro vyrazilo dech... Gratulace za skvělý hokej!
Obrázek
Nezbývá než jen smeknout před Kanadou. :klobuk: :klobuk: Neskutečné.


Obrázek
:giggle: :giggle: Po tomhle už jsem asi viděla všechno.
Leslie píše::giggle: :giggle: Po tomhle už jsem asi viděla všechno.
jeste ho chytnul i za zadek :sarcasm:
Obrázek
Atlantik píše: jeste ho chytnul i za zadek
Obrázek
no však týmto je už G známy
Kanada vyhrala absolutne zasluzene, hoci uroven Ruska na taky debakel nebola. Kanadania lepsie drzali puk, lepsie podporovali utok, boli agresivnejsi s ruskymi hracmi. Mna skor zaujima, preco ruski hraci nerobili to, co robia v KHL, napriklad niektori obrancovia, ktori vyborne podporuju utok tu sedeli na modrej a nepohli sa z nej, preco dokonca Malkin s Oveckinom a Kovalcukom stracali puky ako deti v lahkych situaciach, ale to do tejto temy nepatri, svoju mienku napisem v teme Ruska, Kanada ukazala, ako sa ma hrat hokej a zaskuzene vyhrala!!!!!!

A este jedna vec, mozem byt fanusikom Ruska kolko chcem, ale tak ako sa Rusi spravali po zapase, to je vrchol blbosti. Hoci Oveckin prosil partnerov, aby neodchadzali. Za toto im ten debakel prajem!!!
Tie gify G s Crosbym :grc:

Ja len dufam, ze sa to neprenesie do pensylvanskeho derby, lebo to by bol pre mna hned o dovod menej to sledovat.

(Ako ale uznavam, ze na PP ta chemia medzi nimi bola neskutocna. Byt tak G v time pens na kridle, co by prenho problem nebol, lebo este par rokov dozadu hraval RW, bola by to totalna dominancia. Ziadny Dupuis, Kunitz, Spaling, Winnik a podobne cuda :lol2: )
Nejdominantnejsi tym mimo nhl co jsem kdy videl. Neskutecny valec a to diky crosbymu a girouxovi, rusko totální sra*ka při uteku pred hymnou, jen oveckin zustaval tim u me ziskal velky respekt. Sidney welcome in triple gold clubu. za dva roky v world cupu chcem toto slozeni a babcocka jako hed coacha
jinak bych radil vymenit malkina do phi za girouxa a dak bych jim mimo crosbyho cokoliv k tomu
martin83 píše:jinak bych radil vymenit malkina do phi za girouxa a dak bych jim mimo crosbyho cokoliv k tomu
Díky, nechceme ...
martin83 píše:jinak bych radil vymenit malkina do phi za girouxa a dak bych jim mimo crosbyho cokoliv k tomu
Odborník se pozná.

Hmm. Malkin + Letang + Määtta + Pouliot + M. Murray for G + Lecavalier + RJ + MacDonald. To bych bral. :jn:
toto bych bral i já získat kanonýra typu lecavaliera
martin83 píše:toto bych bral i já získat kanonýra typu lecavaliera
:yes:

Toto je pravý odborník!
19 let v této lize tě naučí kdo umí hrát dobře
jinak jsem si na ms overil vec ktera me par dni uz vrtala hlavou - malkin je dost dobrý výmaz..bylo by na case dostat ho pryc z penguins..jinak a oveckin ma muj respekt a je to velky profesional. o malkina by se mohl zajimat edm,dal,buf
484 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS