Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Kanada

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Oni si nahrajú aj sami :-D keďže majú takú prevahu. Ale už som si celkom zvykla. Niekedy to aj vtipné je, ale toto ma nejako nedostalo. Ale už to tu nebudem spamovať :oops:
Kikina láska ku Crosbymu ma napĺňa optimizmom, že ženské pohlavie dáva šancu skutočne každému. :dudo:
Getzo5 » Pon Feb 17, 2014 7:26 pm píše:Kikina láska ku Crosbymu ma napĺňa optimizmom, že ženské pohlavie dáva šancu skutočne každému. :dudo:
:rofl:

čo ku Crosbymu, ale aj k malkinovi
Joe S. píše:
Getzo5 » Pon Feb 17, 2014 7:26 pm píše:Kikina láska ku Crosbymu ma napĺňa optimizmom, že ženské pohlavie dáva šancu skutočne každému. :dudo:
:rofl:

čo ku Crosbymu, ale aj k malkinovi
tu by som skor o niekom druhom

Obrázek

:-D
je to sice odbočka ale ta genialita Bylsmy s nasazenim Oshieho na najezdy s Ruskem nemá obdoby a je to tah desetiletí.
No to je sakra velka odbocka, protoze tohle je tema Kanada. :hroza:
no skôr mam pocit ze sa z toho stava Crosby topic :hroza:
furt lepsi jak Chára topic

// hlavne slusnot a odbornost c.
jinak andy ta genialita bylsmy s tim Oshiem to nemá obdoby, celou sobotu a část nedele jsem to mel v hlavě. Je to nový Herb Brooks
martin83 píše:jinak andy ta genialita bylsmy s tim Oshiem to nemá obdoby, celou sobotu a část nedele jsem to mel v hlavě. Je to nový Herb Brooks
Ja to vubec nesledoval, slo to mimo me. Ani jsem to doted nevidel, prevazne proto, ze ty sv*ne olympijsky tak neskutecne hlidaj vsechny moznosti to videt.
jako jak to hlida? kdo proboha??? ja jinak usa dost verim, Kvik je podle me golman s největší formou na turnaji a kdo jiny se tam muze pochlubit z golmanu Conn Smyth?
martin83 píše:jako jak to hlida? kdo proboha???
Televize, co ma prava.
Na youtubu nenajdes zadny videa.
proc se nedivate na ct24? tam jsou prenosy a bez placeni
AndyF píše:Ja to vubec nesledoval, slo to mimo me. Ani jsem to doted nevidel, prevazne proto, ze ty sv*ne olympijsky tak neskutecne hlidaj vsechny moznosti to videt.
Obrázek
Bob nikdy neumel najezdy. Jako Bryz. Jako Leighton, Boucher...
Mohli poslat kohokoliv. :andy:
ale prave v tom je genialita Bylsmy
Že som sa vôbec unúval. :bee: Ale súhlasím, Varlamov by bol tvrdší oriešok, on v tomto patrí k najlepším.

Oshie vs. Varly, hádam sa toho ešte dočkáme (prosím nezabite ma, tradicionalisti). :slintac:
jedine zapasy do uplneho rozhodnuti mají cenu!! netahejme do zápasů o všechno soutěže zručnosti"!!!!
Sorry,cekal jsem nejakej ultratrik ala Datsyuk.. Tohle jsou normalni 3 strely. Trefeny :klobuk: , ale normalni.
Jinak ja bych si to dohledal na hockeystreams.com, ale byl jsem na to moc linej. Takze diky.
martin83 píše:ale prave v tom je genialita Bylsmy
Takze uz si mu vsechny hrichy odpustil a mas ho za genia kvuli tomuhle? A co rikas na tu stridacku, kde stoji Laviolette hned vedle Bylsmy? (mimochodem neni umeni tam Oshieho furt posilat, ale je fakt ze si ho do teamu vydupal a tohle byl jeden z duvodu. Nebyl snad jedinej nas zapas s Blues po kterem by na Oshieho Bylsma v rozhovorech neslintal..)
no neodpustil..ved jsme mohli myt ted tri SC od roku 2009 kdyby nas koucoval bud Tortorella nebo Lary Robinson. No Laviolette tam stejne IMO nemá zadne pravomoce
Jak vlastně probíhal zápas s Finy a jak chytal Carey? Byl jsem celou neděli a pondělí mimo net, tak jsem nic neviděl krom té srandy Nashe :? Dík
Kanada pokračuje v slabých, ba priam trápnych výkonoch. Dúfam, źe ich teší výhra po vymyslenej a darovanej presilovke. S takýmto výkonom im musí USA vystavi't takú stopku, že sa z nej budú spamätávať ďalšie štyri roky.
Crosby se zranil, nebo proč dneska nehrál?
Arthur Staple ‏@StapeNewsday 1m
Source says Tavares has a knee injury, done for Olympics. No word beyond that as of yet. #Isles

Obrázek
485 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG