Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Kanada

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Predpokladám, že zajtra bude takmer celé HF fandiť Švédom :D
Kika píše:Predpokladám, že zajtra bude takmer celé HF fandiť Švédom :D
Ja ne, me je to u prdele :-D A kdybych parafrazoval vyrok anglicanu na fotbal tak bych pouzil tato slova ( tak to beru ja s ohledem na prubeh OH tak me prosim neukrizujte :-D ) Bude to zidovske finale ktere rozhodne Crosby...
Tak ty nie si fanúšik Flyers...tí budú isto všetci fandiť Švédom :D Ja by som dopriala aj Švédom, ale predsa len Kanade trošku viac :oops:
Naprosto zaslouzene zlato, o tom nemuze nikdo pochybovat. Ty posledni dva zapasy proti spolufavoritum turnaje zvladli famozne, tam byl v hernim projevu rozdil tridy. 3 inkasovane goly v 6 zapasech mluvi za vse... :klobuk:
Redy píše:Naprosto zaslouzene zlato, o tom nemuze nikdo pochybovat. Ty posledni dva zapasy proti spolufavoritum turnaje zvladli famozne, tam byl v hernim projevu rozdil tridy. 3 inkasovane goly v 6 zapasech mluvi za vse... :klobuk:
Amikov obohrali vsetky kvalitnejsie timy, s Rusmi vyhrali len kvoli otrasnej realizacii Rusov a oshiemu a to napriek tomu, ze Biljaledtinov sa ukazal, ako zly trener, Fini im vobec nedali ziadnu sancu, s kanadou som nekukala, tak neviem.
Samozrejme zaslouzena vyhra :) ale Kanadani koukali jak kdyby " Co tak jsme to zase vyhrali ? No tak takova normalka jako vzdycky " :)
Mňa by hlavne zaújmalo, či tie pochybujúce ohlasy na to,že pískajú traja kanaďania a jeden amík,či to myslel vážne. Či skutočne mali pocit,že profesionálny rozhodca s kariérov v NHL bude zámerne tlačiť Kanadu a tým riskovať svoje meno na takomto vrcholnom podujatí :lol:. Myslím,že nikto nemôže nič povedať a bola odpískaná rovina. Aj keď "hateri" Kanady by určite niečo našli,nič to nemení na fakte,že kanaďania sú jednoducho inde. Dokonalá príprava na súpera,takmer bezchybný kolektívny výkon mužstva do predu, ale hlavne dozadu. Jednoducho takáto disciplinovaná a zodpovedná hra sa očakávala od tímu,vyskladaného z hviezd NHL,ktorý bol výborne namiešaný a naordinovaný súperom. Švédov nepustili takmer k ničomu a USA im takisto nestrelilo ani jeden gól. Škoda len,že sa nestretli so "Zbornou komandou" :wink2:
Linda Boyle ‏@writbits 1h
Canada's busiest highway during the Olympic hockey final!

Obrázek
podla odovzdavania medaili som mal pocit, ze Kanada prehrala - aspon tak sa tvarili :) Kazdopadne vysledok zasluzeny, Svedom nic nedovolili.
Jak jsem rikal zidovske finale akorat ten Sid cekal na golika :-D
Nejlepsi obrana vsech dob?? Vzhledem na to, jak celej turnaj i podporovala utok, tak bych nad tim minimalne uvazoval. Crosby s Kunitzem si tenhle krasnej zaver uz zaslouzili, predevsim v playoffs hrali velmi dobre a bylo videt ze jdou totalne naplno. Tady neni co zpochybnovat, hra Kanady mozna nebyla nejatraktivnejsi jakou jsem kdy videl, ale ja jsem si tam to kouzlo nasel a bylo to fascinujici. Do ucebnice hokeje a trenovat podle tehle sablony!

Na zaver dodam jen jemnou spekulaci.. Skoda, ze Finum nebyl k dispozici Rask na semi, verim ze kdyby tam byl on tak ten gol na 2:1 se nekona a ve finale jsou mozna Suomi. To by bylo pro Kanadu tezsi, ja jsem rikal ze ti Svedove se mi nezdaji (a rikal jsem ze posledni zapas na turnaji padnou!) :neviem: Tim ale nechci rict, ze by to Finove dali, to asi ne, ale bylo by to zajimavejsi.
Atlantik » Ned Feb 23, 2014 8:20 pm píše:Nejlepsi obrana vsech dob?? Vzhledem na to, jak celej turnaj i podporovala utok, tak bych nad tim minimalne uvazoval. Crosby s Kunitzem si tenhle krasnej zaver uz zaslouzili, predevsim v playoffs hrali velmi dobre a bylo videt ze jdou totalne naplno. Tady neni co zpochybnovat, hra Kanady mozna nebyla nejatraktivnejsi jakou jsem kdy videl, ale ja jsem si tam to kouzlo nasel a bylo to fascinujici. Do ucebnice hokeje a trenovat podle tehle sablony!

Na zaver dodam jen jemnou spekulaci.. Skoda, ze Finum nebyl k dispozici Rask na semi, verim ze kdyby tam byl on tak ten gol na 2:1 se nekona a ve finale jsou mozna Suomi. To by bylo pro Kanadu tezsi, ja jsem rikal ze ti Svedove se mi nezdaji (a rikal jsem ze posledni zapas na turnaji padnou!) :neviem: Tim ale nechci rict, ze by to Finove dali, to asi ne, ale bylo by to zajimavejsi.
škoda, že to semi rozhodli neúčasť raska a účasť fetky, ktorá sa podieľala na prvom góle švédov asistenciou. fíni by neodohrali finále tak ako švédi (čiže ako usa včerajší súboj o bronz), bez záujmu, bez iskry
Dan RosenVerified account
‏Babcock: "Does anybody know who won the scoring race? Does anybody care? Does anybody know who won the gold medal?See ya guys." Exit left.
Stephen Whyno
‏Babcock: "Sidney Crosby for me was so dominant these last two games."
Tenhle level co v poslednich dvou zapasech jsem od Crosbyho popravde uz dlouho nevidel. Letos v NHL sezone asi ani jednou (mam pocit, ze hraje tak na 80%, navic mu chybi jeden winger), v playoffs zas totalne pohorel proti Bruins, takze asi posledne nekdy v serii proti Ottawe/Isles.
Kanada naprosto zaslouženě, její výkony proti USA a ve fin byli fantastické, neuvěřitelný Price, skálopevná obrana a útok na obou koncích kluziště (back/for) bezchybný. Letos to vyhrál opravdu nejlepší tým, o to zarážející je jejich 1/8 tahanice s Lotyši :cosi:..
jednoznacna dominance od zacatku turnaje do jejího konce ale presne toto jsem ocekaval
Zostava kanady z posledného prípraváku proti SWI .

Burrows - Turris - MacKinnon
Hodgson - Kadri - Brouwer
Chimera - Scheifele - Ward
Huberdeau - Schenn - Read
Monahan - Reinhart

kanada má super centrov ale už by mohli začať vychovávať aj neaké poriadne krídla :hroza: , napchať 5 centrov do top9 a krídla v top9 sú len Burrows, Brouwer, Ward a Chimera :eek2: . V soči to riešili podobne a nakoniec im to prinieslo úspech :neviem: .
Huberdeau ve 4.? Sem zvědav.. :giggle:
4. lajna bude nejlepší. :ciga:
Rono píše:4. lajna bude nejlepší. :ciga:
No ani bych se nedivil...
najlepšia lajna preto, lebo sú tam Faileri? :lol2:
Joe S. píše:najlepšia lajna preto, lebo sú tam Faileri? :lol2:
:roll2: O to nejde. Jde hlavně o tom, že Huberdeauova rychlost a jeho kličky by se na šírším kluzišti měli uplatnit daleko víc, Read před příchodem k nám hrál ve Švédsku, kde hrál i během výluky a byl tam fakt dobrej. S hrou na širším kluzišti je prostě už dost seznámenej a směrem dopředu je tam i lepší než v NHL. U B. Schenna už je to otázka, ale předpokládám, že Huberdeau i Read budou mít za úkol co nejvíce hledat, aby se využila jeho dobrá střela zápěstím.

Fakt si myslím, že ten útok je namixovanej fakt dobře, narozdíl od ostatních, kde se mi líbí snad jen první lajna, takže proto věřím, že to bude nakonec nejlepší, resp. nejproduktivnější formace Kanady. :wink2:
Jagruv vseligovy prehled :poklona: Je to odbornik :!:

http://www.sport.cz/hokej/ms2014/clanek ... tml#hp-sez" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

No to mě pos*r :-D
484 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG