Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SZLH

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Alex píše: A este k postu prezidenta SZLH.Ak pan Filc moze zastavat funkciu viceprezidenta,preco uz nemohol kandidovat na post prezidenta?Vsetko je to chore,cela spolocnost je chora....Fuj......

Alex: Filc nechcel by» prezidentom hokejového zväzu.©iroký mu to ponúkal, ale on odmietol.To je ako by si napísal, ľe prečo nemôľe by» Filc trénerom naąej reprezentácie.No preto, lebo nemá ani o post prezidenta ani trénera záujem.Tak preto.Nemôľeą ho núti» robi» niečo, čo nechce.

Milos76,jasne,ze nemozes nikoho nutit,ale ako som pisal,ked moze byt viceprezidentom,co mu brani byt prezidentom?

Alex píše:Milos76,jasne,ze nemozes nikoho nutit,ale ako som pisal,ked moze byt viceprezidentom,co mu brani byt prezidentom?
viac zodpovednosti, menej casu na ostatne veci atd....a mozno je mu uplne nechutne sa do tychto obvinovani a osocovani zapajat.....a aj mu verim, kto by chcel dovnutra osieho hniezda? 8)

aj tak to ma kazdy len ako velky biznis....ani jeden to nerobi z cistej lasky k hokeju.. :x

leonardoDAvinci píše:aj tak to ma kazdy len ako velky biznis....ani jeden to nerobi z cistej lasky k hokeju.. :x
Keby to robili z cistej lasky mali by sme na Orave aspon 2 stadiony :D
hokej sa u nas vobec nerozvija :(

VV SZĄH schválil programové vyhlásenie, baráľe nebudú

Okrem schválenia realizačného tímu reprezentačného muľstva seniorov sa členovia výkonného výboru Slovenského zväzu µadového hokeja (VV SZĄH) zaoberali v Starom Smokovci aj ďaląími dôleľitými bodmi pripraveného programu. Členovia exekutívy schválili Programové vyhlásenie VV SZĄH na funkčné obdobie do roku 2011, v ktorom sa kladie dôraz na mládeľ. Novým bodom v Programovom vyhlásení je pasáľ o príprave a organizácii svetového ąampionátu v roku 2011.

"Členovia výkonného výboru by mali kvartálne pripravova» odpočet úloh a kaľdoročne na Rade SZĄH bude prednesená správa o plnení tohto vyhlásenia," povedal generálny sekretár SZĄH a člen výkonného výboru Igor Nemeček.

Predseda predstavenstva spoločnosti Pro Hokej Juraj Bakoą oboznámil členov VV SZĄH s pripravenos»ou najvyąąej domácej sú»aľe T-Com Extraligy pred začiatkom 14. ročníka. Exekutíva zobrala na vedomie informáciu o dohode medzi Pro-Hokejom a ZOK-om I. ligy, ľe v novej sezóne sa neuskutoční baráľ medzi dvoma najvyąąími slovenskými sú»aľami a ví»az I. ligy automaticky postúpi do extraligy. V ročníku 2007/08 bude hra» v extralige jedenás» a od ďaląej sezóny dvanás» tímov.

©portový riaditeµ SZĄH Roman ©tamberský predniesol komplexnú informáciu o stave a pripravenosti národných sú»aľí vo vąetkých vekových kategóriách. "Prvýkrát od I. dorasteneckej ligy aľ po seniorov sa nehrá baráľ a ví»azi niľąích sú»aľí automaticky postupujú do vyąąích kategórii," uviedol Roman ©tamberský.

Predseda rozhodcovskej komisie SZĄH Anton Danko informoval o stave slovenských arbitrov. "Po siedmich rokoch sa vraciam k rozhodcom a som nemilo prekvapený, v akej situácii sa u nás arbitri nachádzajú. Situácia je zlá najmä v extralige, kde nepribúdajú noví rozhodcovia," povedal Danko a predloľil na rokovaní VV návrh na zlepąenie situácie v rozhodcovskom zbore.

Členovia VV SZĄH rokovali v Starom Smokovci v hoteli Bellevue. V Tatrách sa ziąli počas konania tradičného turnaja o Tatranský pohár. "Toto miesto sme zvolili zámerne, aby sme spojili pracovné povinnosti s moľnos»ou zhliadnu» dianie na druhom najstarąom hokejovom turnaji v Európe," povedal prezident SZĄH Juraj ©iroký.

Všetci sa len hadaju a nevsimaju si problemy hokeja... Vid. Siroky a Stastny... Stastny tiez nemusel ist do SDKU a Siroky, to je "udajny" podvodnik
Stastny opat vyzval Sirokeho aby odstupil. Drzim mu palce, ale neverim, ze niecoho dosiahne.
Stastny je K! :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: Mysli si, ze je sef atomovej ponorky a pritom je len male gowno! Ako hrac bol vynikajuci, ako clovek nestoji ani za to, aby si niekto o neho obtrel zablatene topanky! Rozvracac repre! Ze Siroky bol nejaky nehorazny killer? To sa preberalo inde! Bol to obycajny spravodaj! Nikoho nijak spinavo neudal a nepodroboval vysluchom! To sa len v Stastneho kotrbe mohla zrodit taka konspiracia, ten clovek nema stipku sebareflexie! Pan Siroky, som s vami!
chorche píše:Stastny je K! :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: Mysli si, ze je sef atomovej ponorky a pritom je len male gowno! Ako hrac bol vynikajuci, ako clovek nestoji ani za to, aby si niekto o neho obtrel zablatene topanky! Rozvracac repre! Ze Siroky bol nejaky nehorazny killer? To sa preberalo inde! Bol to obycajny spravodaj! Nikoho nijak spinavo neudal a nepodroboval vysluchom! To sa len v Stastneho kotrbe mohla zrodit taka konspiracia, ten clovek nema stipku sebareflexie! Pan Siroky, som s vami!
Máš pravdu chorche. :good: V podstate si povedal všetko,(snáď by som to doplnil iba o to ,že je v tom aj politika) takže mne ostáva iba pridať podpis, pod túto petíciu. :wink:
Skorpion píše:Stastny opat vyzval Sirokeho aby odstupil. Drzim mu palce, ale neverim, ze niecoho dosiahne.
To robíš dobre.Ak by to myslel vážne a išlo by mu o hokej, tak nemal zdupkať z boja, keď kandidoval proti Širokému vo voľbách predsedu SZLH a zbabelo s toho boja ušiel.Takže by mal radšej byť ticho a zaliezť niekam do r..i. Kým ho nevyhodili a platili ho, zaujímavé je, že mu to, že bol Široký v ŠTB, tak nevadilo.S bojom začal až po vyhadzove. :bitka3: :bitka3:
milos76 píše:
Skorpion píše:Stastny opat vyzval Sirokeho aby odstupil. Drzim mu palce, ale neverim, ze niecoho dosiahne.
To robíš dobre.Ak by to myslel vážne a išlo by mu o hokej, tak nemal zdupkať z boja, keď kandidoval proti Širokému vo voľbách predsedu SZLH a zbabelo s toho boja ušiel.Takže by mal radšej byť ticho a zaliezť niekam do r..i. Kým ho nevyhodili a platili ho, zaujímavé je, že mu to, že bol Široký v ŠTB, tak nevadilo.S bojom začal až po vyhadzove. :bitka3: :bitka3:
To si dosť mimo. Spisy o tom, že Široký bol v ŠtB vyšli tuším, že v októrbi 2006.
ThrashersFan píše:
milos76 píše:
Skorpion píše:Stastny opat vyzval Sirokeho aby odstupil. Drzim mu palce, ale neverim, ze niecoho dosiahne.
To robíš dobre.Ak by to myslel vážne a išlo by mu o hokej, tak nemal zdupkať z boja, keď kandidoval proti Širokému vo voľbách predsedu SZLH a zbabelo s toho boja ušiel.Takže by mal radšej byť ticho a zaliezť niekam do r..i. Kým ho nevyhodili a platili ho, zaujímavé je, že mu to, že bol Široký v ŠTB, tak nevadilo.S bojom začal až po vyhadzove. :bitka3: :bitka3:
To si dosť mimo. Spisy o tom, že Široký bol v ŠtB vyšli tuším, že v októrbi 2006.
Zrejme si nepochopil ,čo som myslel, alebo si nečítal, čo som napísal.Ja som nenapísal, že nebol v ŠTB, alebo, že to nevyšlo najavo už predtým.Ja som napísal, že do boja sa Štastný pustil až po vyhadzove. :x Okrem toho, mne je srdečne jedno, či bol alebo nebol niekto v ŠTB. :wink: Mňa zaujíma, akým človekom je teraz.A na Širokého ako prezidenta SZLH, nikto nemôže povedať mimo tej hlúposti s minulosťou, ani slovo.Je veľký pracant a urobil toho veľa pre náš hokej a trénerom sa nikdy do roboty nemiešal.A to je dôležité.A preto som na jeho strane. :good:
milos76 píše:Zrejme si nepochopil ,čo som myslel, alebo si nečítal, čo som napísal.Ja som nenapísal, že nebol v ŠTB, alebo, že to nevyšlo najavo už predtým.Ja som napísal, že do boja sa Štastný pustil až po vyhadzove. :x Okrem toho, mne je srdečne jedno, či bol alebo nebol niekto v ŠTB. :wink: Mňa zaujíma, akým človekom je teraz.A na Širokého ako prezidenta SZLH, nikto nemôže povedať mimo tej hlúposti s minulosťou, ani slovo.Je veľký pracant a urobil toho veľa pre náš hokej a trénerom sa nikdy do roboty nemiešal.A to je dôležité.A preto som na jeho strane. :good:
Co konkretne urobil pre slovensky hokej za co by som mu mohol podakovat?

Je smutne, ze ti je jedno ci bol v STB, alebo nie. Nie som nejaka stara generacia, komunizmus som zazil tak v skolke, ale to co sa robilo v tej ere boli svinstva a vsetci by sa za to mali zodpovedat. V komunizme by som zit nedokazal a dufam, ze ma to nikdy nestretne.
Čo spravil? Ak chceš povedať MS 2011, tak to bude jeden krásny tunel. Keby Širokému vážne záležalo na majstrovstvách, tak by ich financoval zo svojho vrecka. On by to v pohode uniesol.
A to, že bol v ŠtB ti môže byť jedno, ale keby ťa nejaká bolševická k**** ako bol Široký udala, tak by ti to jedno nebolo. Ľudia čo boli v ŠtB by nemali bežať na slobode, nie to ešte byť na čele nejakej organizácie!
ThrashersFan píše:Čo spravil? Ak chceš povedať MS 2011, tak to bude jeden krásny tunel. Keby Širokému vážne záležalo na majstrovstvách, tak by ich financoval zo svojho vrecka. On by to v pohode uniesol.
A to, že bol v ŠtB ti môže byť jedno, ale keby ťa nejaká bolševická k**** ako bol Široký udala, tak by ti to jedno nebolo. Ľudia čo boli v ŠtB by nemali bežať na slobode, nie to ešte byť na čele nejakej organizácie!
Vieš koľko udaní dávali aj ľudia na susedov a iných ľudí a pritom ani neboli v ŠTB .?Proste to nerieš a nenaleť na špek ľudom ako je Šťastný, čo sú žlčovytý,hnusný a ženú sa za prachami, aj cez mrtvoly. :frajer2:Bola to ťažká doba a môžme byť radi, že sme v nej nemuseli žiť.Ale toto je téma o hokeji a nikto proti Širokému pokiaľ viem, nepovedal mimo tých blbých kecov o jeho minulosti nič, prečo by sa mal hambiť za pôsobenie v hokeji a uvažovať o odstúpení ani slovo.Okrem toho ja si oveľa viac vážim ľudí ako Nedomanský,Golonka,Rusnák,Bondra ... a tý proti nemu nič nemajú a to je pre mňa dôležitejšie, ako to,čo vyplodí jeden zahorklý chlap, ktorý nemal ani odvahu, kandidovať proti nemu vo voľbách predsedu . :x :thumbsdown:
milos76 píše:
ThrashersFan píše:Čo spravil? Ak chceš povedať MS 2011, tak to bude jeden krásny tunel. Keby Širokému vážne záležalo na majstrovstvách, tak by ich financoval zo svojho vrecka. On by to v pohode uniesol.
A to, že bol v ŠtB ti môže byť jedno, ale keby ťa nejaká bolševická k**** ako bol Široký udala, tak by ti to jedno nebolo. Ľudia čo boli v ŠtB by nemali bežať na slobode, nie to ešte byť na čele nejakej organizácie!
Moc mluvíš a vieš o tom :ho*no: Vieš koľko udaní dávali aj ľudia na susedov a iných ľudí a pritom ani neboli v ŠTB .?Proste to nerieš a nenaleť na špek ľudom ako je Šťastný, čo sú žlčovytý,hnusný a ženú sa za prachami, aj cez mrtvoly. :frajer2:Bola to ťažká doba a môžme byť radi, že sme v nej nemuseli žiť.Ale toto je téma o hokeji a nikto proti Širokému pokiaľ viem, nepovedal mimo tých blbých kecov o jeho minulosti nič, prečo by sa mal hambiť za pôsobenie v hokeji a uvažovať o odstúpení ani slovo.Okrem toho ja si oveľa viac vážim ľudí ako Nedomanský,Golonka,Rusnák,Bondra ... a tý proti nemu nič nemajú a to je pre mňa dôležitejšie, ako to,čo vyplodí jeden zahorklý chlap, ktorý nemal ani odvahu, kandidovať proti nemu vo voľbách predsedu . :x :thumbsdown:

Vieme odkial vietor fuka ze ano. Peter Stastny vstupil do politiky a nie do tej spravnej strany pre vela ludi a zrazu tu mame X obdivovatelov zlodeja,stbaka s vysokou hodnostou, a neschopneho sefa hokejoveho zvazu, a Stastny je zrazu "žlčovytý,hnusný a ženú sa za prachami, aj cez mrtvoly". Fakt si tak neskutocne naivny, ze tu budes vymyslat podobne nezmysli na stastneho. Tvoj opis presne sedi na toho sudruha co ho tak obhajujes ako "vyborneho" sefa zvezu. Len nech tam siroky sedi este do MS, to este len bude srandy so stadionom, organizaciou MS a podobne. O trendovo klesajucej kvalite sk hokeja ani netvrdim.
debil:Aj by som odpovedal, ale keď sa pozriem na tvoj nick, tak ma chuť prešla. :lol2: Ten hovorí za vše a chápem ten tvôj výlev nesmyslov. :lol2: :lol: A s deťmi, sa zo zásady nehádam.Raz dospeješ, snáď dostaneš rozum a pochopíš, o čom je život. :good:
milos76 píše:debil:Aj by som odpovedal, ale ked sa pozriem na tvoj nick, tak viem s kým mám do činenia a chápem ten tvôj výlev nesmyslov. :lol: :lol2:
Ako obvykle plno argumentov. V podstate ine od fanuskov Sirokeho a celej tej bandy okolo ani necakam.
debil píše:
milos76 píše:debil:Aj by som odpovedal, ale ked sa pozriem na tvoj nick, tak viem s kým mám do činenia a chápem ten tvôj výlev nesmyslov. :lol: :lol2:
Ako obvykle plno argumentov. V podstate ine od fanuskov Sirokeho a celej tej bandy okolo ani necakam.
Ja som argumenty uviedol.To, že sú na jeho strane mimo jine, aj legendy ako Nedomanský,Rusnák,Golonka,Bondra hovorí jasnou rečou.Po soudruhovi Šťastnom, ani pes nevzdechne. :good: To skôr ty, uved argumenty, prečo by nemal byť prezidentom SZLH samozrejme mimo tých splaškov, o minulosti. :thumbsdown: Ked mal Šťastný možnosť niečo zmeniť, ak si myslel ,že to bude viesť lepšie, mal kandidovať a presvedčiť delegátov, aby ho zvolili, že ten hokej ,pohne pozitívnym smerom dopredu.Neurobil to ,tak nech drží h..u a krok a zalezie niekam do :butt:
Siroky je megazlodej co rozkradol prostrednictvom harwardskych fondov spolu s Kozenym obrovske prachy v privatizacii. Stastny si na seba zarobil sam svojimi schopnostami.

Siroky bol rozviedcikom stb, zlocineckej organizacie komunistickeho remimu. Pocas svojho posobenia udal vlastnu matku lebo si dopisovala so strykom z ameriky. Stastny emigroval z komunistickeho rezimu tvoreneho takymi hajzlami ako je Siroky.

Peter Stastny od zaciatku samostatnosti slovenska podporoval slovensky hokej v medzinarodnych hokejovych kruhoch. Bol to snad jedina osoba co mala kontakty v zahranici a mohol co to ovplyvnit. Okrem hokeja velmi aktivne a bez nejakej financnej odmeny bol hlavnymn propagatorom kandidatury Popradu na zimnu olympiadu.

Podobne uz od pociatkov napriektomu, ze sa na to mohol vykalsat,velmi aktivne pomahal slovenskej repre. Stastny si sam vybavil volno v NHL, aby prisiel hrat na MS nizsej kategorie, pocas toho ako jeho tim v NHL hral zapasy. Ale nato asi zabudame.
Ziadny iny hrac pre slovensko toto neurobil, dokonca ani v prvej faze olympijsheko turnaja v Salt Lake City, kde islo u vacsiny hracov o 1-2 klubove zapasy. ak toto nie je dokazom, ze stastnemu na slovensku skutocne zalezi tak potom uz neviem co.

Uspechy repre.Takisto zabudame, ze prave on bol tym motivatorom, ktory vybudoval timovu atmosferu z hracov NHL, ktori prisli a vybojovali pre slovensko titul majstra sveta. Pred tym ako sa stal gen manazerom sa hraci vyhovarali na zranenia aj ked zraneni neboli, potom ako tam stastny nie je sa to znova opakuje. Ano tvrdim ze titul majstrov sveta je do velkej miery zasluhou aj petra stastneho (so vsetkou uctou k ostatnym co sa pricinili).

Co dokazal Siroky okrem rozkradania, udavania vlastnej matky, politickeho dosadenia do pozicie sefa hokejoveho zvezu a uzivania si tohto postu? Okrem zopar uspechov nasho NHl vyberu na MS, ktore su velkou mierou zasluhou prave Stastneho, nas hokej dlhodobo smeruje dole vodou. Mladeznicky hokej je stale menej a menej uspesny, pocet draftovanych mladikov a ich umiestenie prudko klesa. Pravidelne dostavame s eurovybermi naklepy od svajciarov, nemcov. A toto je hlavna agenda sefa zvezu.

Ekonomicky dokazal Siroky pre tento hokej bohovsky uspech, ked nasej extralige generalny sponzor vypovedal pred zaciatkom sutaze zmluvu a cast sezony sa hralo bez sponzora a penazi pre kluby. Ako v bananovej republike, toto sa inde nedeje. Naopak jedine naco vyuziva svoj post sefa zvezu je na obohacovanie sa prostrednictvom zakazok pre svoje firmy.

MS 2011. Je tri roky pred MS a este sa nevie vobec kto bude ten stadion stavat. Doteraz nevedel zmanazovat lokalitu pre MS a nakoniec sa aj vybrala velmi nevhodna lokalita. Stadion do MS postaveny nebude o tom som pri schopnostiach Sirokeho presvedceny.

A hadajte kto asi tak bude stavat stadion. Firmu Arena 2011 mozete najst v obchodnom registry. majitel je pan Siroky a v dozornej rade je Jozko Golonka. takze mozete asi tak trikrat hadat kto dostane stavat halu, ake firmy. A tu mas odpoved preco sa ludia ako Rusnak, golonka pchaju doriti Sirokemu.

Ano vo vsetkom je v pozadi politika, Siroky si svojimi vytunelovanymi milionmi kupuje ludi a nove statne zakazky od "svojich" politikov. Konieckoncov nie je divu ze Siroky je spojeni prave s najneschopnesou (ale velmi popularnou) politickou stranou, ktorej hlavnou agendou je "ako rozdat svojim co najviac". Ano vsetko je so vsetkym spojene a viete co je v konecnom dosledku najvecsia podpora resp brzda urovne hoekja v danej krajine? Ano je to ekonomicka uroven danej krajiny. Prave cez ekonomiku celeho statu sa da najviac urobit aj pre hokej. Ked budu mat ludia lepsie mzdy, tak budu moct aj viacej dat svojim na hokejovu vybavu a podobne. a v tejto oblasti je Peter Stastny opet lepsi ako zlodej Siroky. Stastny podporuje stranu, ktora toho spravila pre rast ekonomiky jednoznacne najviac, naopak Siroky je v spojeni s politikmi, ktori su brzdou rozvoja a teda aj hokeja.

Na zaver ponamka. Velmi ma fascinuje ako velmi ludia nemaju absolutne ziaden zmysel pre vyvazenost. Nimanda co okrem toho ze je zlodej a udavac vlastnej matky nespravil nic poriadne opre nas hokej co tam sedi budu obhajovat. zatialco u cloveka co vzdy aktivne a aj nezistne konal v prospech slovenska, kazdy maly negativny detail je nafuknuty do obrovskych rozmerov. Ale ako sa vravi kto chce byt palicu si najde. Myslim si ze mam pravdu ked poviem, ze za tym nestoji nic ine ako stastneho vstuyp do politiky. Co mnohym ludom co su fanuskovia opacnej strany okamzite beru ako signal na stekanie, zhovadovanie a nadavanie.
milos76 píše:
chorche píše:Stastny je K! :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: Mysli si, ze je sef atomovej ponorky a pritom je len male gowno! Ako hrac bol vynikajuci, ako clovek nestoji ani za to, aby si niekto o neho obtrel zablatene topanky! Rozvracac repre! Ze Siroky bol nejaky nehorazny killer? To sa preberalo inde! Bol to obycajny spravodaj! Nikoho nijak spinavo neudal a nepodroboval vysluchom! To sa len v Stastneho kotrbe mohla zrodit taka konspiracia, ten clovek nema stipku sebareflexie! Pan Siroky, som s vami!
Máš pravdu chorche. :good: V podstate si povedal všetko,(snáď by som to doplnil iba o to ,že je v tom aj politika) takže mne ostáva iba pridať podpis, pod túto petíciu. :wink:
Dakujem!
debil
Chlapce, mam chut nadavat znova a znova, ty si inteligentny chalan, ale podliehas klamom, ktore ROZVRACAC REPRE Stastny kyda!
Podme bod za bodom, dobre?
1. ŠtB. Siroky formalne informoval o tom, co si povedal. Myslis si, ze jeho otec, ktory tiez posobil v strukturach StB a jeho nadriadeni o tom nevedeli?! Vedeli a velmi dobre! Siroky skratka formalne napisal fakty. Myslis si, ze jeho otec StBak by dovol donasat na vlastnu matku len tak? A dosledky si kde nechal? Jasne, nikto z toho ziadne dosledky nevyvodil!
2. Harvardske Fondy. Ano, Siroky sa s Kozenym poznal, ale uskocil od dalsej spoluprace hned v zaciatkoch, myslim, ze este v roku 1992, nikde nie je preukazane, ze sa nejako nabalil, ako to urobil Kozeny!
3. Stastny nechal vlastneho brata Mariana v srakorach! Vykaslal sa na neho! Jeho vztah k SVK je taky vrucny, ze jeho synovia nevedia poriadne po slovensky! Bije sa do hrude, aky je on uzasny katolik a ma nemanzelskeho syna....
4. Uz si len vybral uzasnu stranu, SDKU je banda zlodejov, nehovorim, ze Smer a zvysok mafie nie su, ale tak SDKU chcela rozkradnut co nerozkradol predtym Meciar, cast rozkradli a co je najhorsie: Sli do vrecak prosteho obcana a klucove, priam strategicke podniky SVK ekonomiky su sprivatizovane, to len totalny tlk pusti z ruk energetiku, do takejto strany Stastny patri, "uzasne"! Fakt!
5. Mna nezaujima, z ktorej prdele Siroky vypadol, chliev s menom SZLH vymietol statocne, je tam poriadok a organizacia. Kto predtym vedel o existencii Jana Filca? Toho tiez vytiahli niekde z nejakej zabudnutej osady na koloch a priviedol nas k titulu! Koho uz len zaujima, kto odkial je? Pokial robi svoju pracu dobre - a Siroky robi svoju pracu dobre - tak nech tam aj zostane!
6. Stastny sa zachoval ako ohrdnuta milenka! Preco nevystupil proti Sirokemu, ked mu zvaz daval cash ako zamestnancovi? Preco sa neozval vtedy? Do ruky, co krmi, sa nehryzie, co? Ale teraz ma plnu hubu dristov, bastardin!
7. Kto rozvratil repre a odhovoril vacsinu chalanov z NHL od reprezentovania? No kto? Stastny! Hanba mu!
8. Jedina vec, co mi na Sirokom vadi, je, ze sedi na dvoch stolickach! Preto aj zapasy Extraligy vyzeraju ako vyzeraju. Vsetci sa boja hracov BA dotknut, lebo hned ovplyvneni rozhodcovia piskaju fauly.
9. Stastny ma uz vytaca, neprejde tyzden, aby som nepocul alebo necital tu istu a obohratu pesnicku znova a znova, je trapny ako cela SDKU so Zelezniciarom na cele (cisty diktator, to sa robi, rozpustit BA? Hroza)!
10. debil, vypocitavat chyby vies, ale niekto Ti ich musel natlacit do hlavy, vidis, ze ked clovek trochu zapne mozog, tak sa Stastneho pseudoargumenty daju lahko vyvratit. Je to krivak!
1. Vôbec neviem čo si tým chcel povedať... Aké dôsledky? Aj keby žiadne neboli tak to nie je normálne, aby nejaký človek mohol udať svoju vlastnú matku. http://www.sme.sk/cdata/3367346/scan10.jpg

2. Právnym nástupcom Harvardského priemyselného holdingu je Druhá strategická, a.s. A v jej predstavenstve je aj Široký

3. Veriť zdrojom ako bleskovky je hovadina. Že jeho synovia nevedia po slovensky. Asi to je jasné, keď chodili do školy a vyrastali v Amerike

4. Pozri, vsetko co vlastni stat je v ruinach. Navyse z privatizacii isli peniaze do roznych reforiem.

5. Co spravil Siroky? Povedz, ja stale neviem.

6. Spisy o tom, ze bol Siroky v StB vysli v roku 2006, ked uz nebol v SZLH Stastny

7. Repre rozvratil Siroky. Prave kvoli nemu nechodia hraci do repre.
1. - Siroky pracoval pre StB a to staci. Pracoval v organizacii, ktora potlacala slobodu. Co viac k tomu dodat?
2. - Ked to nie je preukazane, znamena to, ze sa to nestalo? Siroky zbohatol sibnutim carovneho prutika?
3. - To, ze nechal svojho brata v srabe je pravda. O nemanzelskom synovi nic neviem. Jeho synovia vedia po slovensky dost dobre na to, ze cely zivot ziju v USA. Ich sancu hrat za SVK prekazil prave SZLH.
4. - Smer teraz rozdava z vrecak vlastnych, ze? :lol:
5. - Slova "charakter", alebo "chrbtova kost" ti asi v tomto pripade nic nehovoria. Ake zasluhy ma podla teba? Majstrovsky titul? :D Alebo MS11, ktore s coraz vacsou istotou nebudu, len sa na tom niekto pekne nabali (vsetci zrejme tusia kto). Siroky nedokazal v SZLH NIC!
6. - Stastny sa mal ozvat uz skor, to je pravda. Mozno o tom nevedel, mozno... skratka jeho postoj k StB bol jasny uz davno, tak neviem preco tak dlho mlcal. Tiez sa tomu cudujem
7. - chalani v NHL maju vlastny rozum, pochybujem, ze skacu podla toho ako kto piska
8. - /
9. - aspon sa niekto neboji ozvat, na rozdiel od ostatnych patolyzacol
Ja súhlasím s Chorchem,zvlášť dávam na povedomie túto vetu:
Jeho vztah k SVK je taky vrucny, ze jeho synovia nevedia poriadne po slovensky!
A to je podľa mňa dosť hanba,že su to hokejisti,slovaci hrajuci za Ameriku... :eek2: Mne to vždy pripadalo...ani neviem ako to povedať,neviem prísť na slovo... :thumbsdown: Divné...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES