Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SZLH

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

ako by sa mala vyriesit situacia v SZLH, ktora vznikla vyrokmi Petra Stastneho.

skor verim Stastnemu. ale myslim ze zmena vo vedeni by prospela a malo by sa cele vedenie vymenit. a predsedom by sa mal stat Jan Filc :)

Ja tie? u? skutoĂ"«ne neverÄ,­m nikomu, lebo aj keĂ"¬ niekedy niektorÄ,Ë» hovoril pravdu, pravidelne sa to prekrucovalo a inak interpretovalo, tak?e si myslÄ,­m, ?e obaja chceli z toho vytĂ"ĹĽc? viac pre seba. V?etci by mali odÄ,­s? a da? tam zdravÄ,Ĺ , novÄ,Ĺ  vedenie.

podıŵa toho, akÄ,Ë»m spÄ,´sobom sa obhajovali, som zistil, ?e ?irokÄ,Ë» klamal (treba sa rozume? do psychologie, chapete ) :D . Ale ??astnÄ,Ĺ mu tie? neverÄ,­m. Treba vymeni? v?etkÄ,Ë»ch :)

Myslim ze vsetkych. Peter Stastny u mna po vstupe do politiky klesol na uplne dno aj ked pre SK hokej spravil vela a Siroky, toho neznasam odjakziva je to totalny xxx 8)

Dal som Peta Stastneho, urcite spravil pre SVK viac ako Siroky, ten frajerko nevie vybavit ani jedny posrate MS na Slovensku a stale sa pcha nejakej krajine... ale si neuvedomuje ze nemozeme do nekonecna prepustat kandidaturu druhym statom... Sirokeho odvolat !

Tazko sa jednoznacne vyjadrit,lebo na hadky a obvinovanie slovaci maju talent....takze,kde je pravda?Asi ako to byva, niekde uprostred.Stastny ma sklamal svojim politickym angazovanim.Viac by sekla nejaka funkcia v nejakom time NHL,mozno aj GM :D .Ale Stastneho podla mna potrebujeme,hlavne kvoli hracom z NHL.Siroky je to iste ako Laurinec SFZ...komunisticky posluhovaci,ktory velmi lahko prevracaju kabaty.Najlepsie na mna posobi Jan Filc(a nie len kvoli uspechom).Proste na mna od zaciatku posobil perfektnym dojmom.Vie sa vyjadrovat,spravne psychologicky posobi na muzstvo(Aj ked posledny WC to nepotvrdil :( )...atd....Takze som zvedavy,ci Siroky zostane...uvidime.

obidvaja von a je to vyrie?enÄ,Ĺ ...

Alex: napisal si to ako keby som to pisal ja :D

Len na mna ovela lepsie posobi Supler ako Filc a za posledny WC Jano nemoze pretoze assistentom mu robil Hossa a myslim ze viac k tomu nemame co dodat :lol:

Moj nazor na Filca: Filc je podla mna skvely taktik a hlavne psycholog preto sme mali s nim aj uspechy, ale treba hladat az uspechmi este jednu osobu a tou je Bokros ktoreho povazujem za najlepsieho trenera v Europe, staci uviest priklad Zlin z ktoreho spravil spickove muzstvo ktore kazdy rok bojuje o tie najvyzsie priecky to iste predvadzal aj vo Zvolene a teraz bez neho je Zvolen iba muzstvom dochodcov, este ze sa zbavuju Sechneho, len dufam ze nezamieri do Kosic :shock: :shock: SORRY ZA OFF TOPIC (moderator mi moze udelit trest :D )

prislo na to ze sa nezmestia dvaja kohutkovia na jednom smetisku....pravdu ma aj siroky, ze co je teda teraz stastny..poslanec a ci manazer? Na druhej strane, neviem preco to vytiahol az teraz a nie uz pred 2 rokmi ked sa tym poslancom stal...ale vidno ze stastny ma podporu hracov, lebo hufne odmietaju prist do rigy, cize pravda bude asi niekde blizsie k nemu
Ze kto bude moralnym vitazom ukazu terajsie majstrovstva. Ak nahodou sa podari vystrelit motyke, tak siroky sa vysmeje statsnemu a spol. Ak to bude trapas, tak bude na sirokeho velky tlak a neviem ci to ustoji... 8)

norvic ja si myslim ze aj keby sa nam podaril nejaky uspech tak nejde o to ten uspech ale o to ez hraci z NHL nas neposilnili zaco podla mna moze siroky, zdielam s tebou ten nazor ze hraci stoja za Stastnym a stal by som za nim aj ja.... Siroky odstup inak zanikne to co vie tato krajina hrat najlepsie 8)

Ja som dal poslednu moznost,mali by vymenit vsetkych,nech tam su novi normalni ludia 8) 8)

Juraj ©iroký sa stal dnes staronovým prezidentom SZLH!!!!Za ©irokým sú vidie» výsledky roboty.Má na svojej strane osobnosti náąho hokeja, ktorý ho podporujú(Filc,Vávra,Rusnák a mnohí daµąí).A nezníľil sa k podobným podpásovkám, aké pouľívali jeho protivníci.Za to si ho váľim.



©»astnĂ˝ sa dal na politiku a tak aj jednal.PlnĂş hubu kecov a podpásovĂ˝ch Ăşderov a keÄŹ mal kandidova» naraz si na to netrĂşfol.EÄ…te vÄŤera na tlaÄŤovke vyhlasoval, Äľe ked nebude nikto kandidova» proti ©irokĂ©mu, on bude.A vĂ˝sledok?Na tom je najlepÄ…ie vidie», Äľe pre slovenskĂ˝ hokej bude najlepÄ…ie, keÄŹ ostane v europarlamente a nebude sa mieÄ…a» do náąho hokeja. DĂşfam ,Äľe teraz zalezie do ... a nebude o Ĺ

Ja verim viac Stastnemu lebo ma viac pravdy!!Takze Stastny

no ja verim troska viac stastnemu... ale ajtak je tam podla mna riadny bordel...

medik911 píše:Ja verim viac Stastnemu lebo ma viac pravdy!!Takze Stastny

V čom?Ved toto bola voµba prezidenta SZLH.A on ani nenabral odvahu kandidova» ,napriek tomu ,ľe sa tým včera na tlačovke vyhráľal.Toto nebolo o tom kto má viac pravdy,ale kto má dôveru delegátov.A ©»astný asi toµko priaznivcov medzi nimi nemá.A ked nemáą dôveru tak ti je na ..., ľe máą moľno viac pravdy. :D

Ja neverim nikomu absolutne :x
Mozno Filc :pivo2:

prezidentom opat Siroky.... :x :x :evil: :evil: :cry:

Je mi z toho nasho zvazu totalne na :grc: :grc: :grc: :x :x :x :twisted: :twisted: :twisted:

ja sa ani vyjadrovat k tomu nebudem lebo asi len u nas drzime na takych miestach ludi podozrivych z trestnej cinnosti :evil: :evil: a este sa v tom sporte ani nevyzna ten :censored:

pravda bude dakde medzi, podla mna

janik píše:ja sa ani vyjadrovat k tomu nebudem lebo asi len u nas drzime na takych miestach ludi podozrivych z trestnej cinnosti :evil: :evil: a este sa v tom sporte ani nevyzna ten :censored:
a najhorise na tom je ze na to opat doplati Slovensky hokej :x

Presne tak:Quo vadis slovensky hokej?
Ale dalo sa to cakat.Podla mna tam kazdy na kazdeho nieco ma a nemozu stym vyjst na verejnost,lebo by to bolo pre nich katastroficke.A tak sa vsetci navzajom podporuju a ticho mlcia.Pocul som aj taky nazor,ze Siroky dal do slovenskeho hokeja vela penazi(hlavne do mladeze),ale nejak nevidim vysledky.Ako priklad tohtorocny draft,vysledky juniorskych repre......
A este k postu prezidenta SZLH.Ak pan Filc moze zastavat funkciu viceprezidenta,preco uz nemohol kandidovat na post prezidenta?Vsetko je to chore,cela spolocnost je chora....Fuj......
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES