Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Rusko

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

26:42 GK in RUS 72. BOBROVSKI Sergei
26:42 GK out RUS 1. VARLAMOV Semyon

po 3 goloch :hmm: . Som v praci. To bol Varlamov tak tragicky?
Skorpion píše:26:42 GK in RUS 72. BOBROVSKI Sergei
26:42 GK out RUS 1. VARLAMOV Semyon

po 3 goloch :hmm: . Som v praci. To bol Varlamov tak tragicky?
Bol, prve dva goly mohol vziat, treti som nevidela.
Co mne osobne je luto, v KHL je obrovske mnozstvo talentovanych hracov a mladych, len im treba ziskat medzinarodne skusenosti... a nie, beru sa alebo dreva to obrany, alebo zasluzeni veterani, alebo hraci vyskockovia, ktori zazrakom vyskocia v jednom sezone, preco na EHT nedavat sancu mladym hracom, pre nich su dolezite medzinarodne skusenosti, preco 2. reprezentaciu, kde hraju mladi hraci nedat na Nemecky pohar, alebo Svajciarsky pohar?
Odměnou za olympiádu dostanou ruští hokejisté Volhu. Každý. Ne auto, ale přeplavat. :giggle: :jupi: :wave:
Atlantik píše: Rusove hrajou ho*no.. Dnes to jeste asi stacit bude, ale v pohode evidentne nejsou. Proti v pohode hrajicim Finum ale prijde K.O.!!! GO OLLII!
A doslo na ma slova, YEESS!!! Rusaci katastrofa, dnes v podstate celej utok. Vcera byl nejhorsi Malkin, dnes byl opet slabej, ale jeste mizernejsi byl pro zmenu Ovechkin. Zinetula to tezce nezvladl, nechavat Malkina s Ovechkinem spolu i kdyz jim to evidentne neslo 4 zapasy v rade a nic s tim nedelat? :neviem: A davat k nim sterilniho Popova? Pobavili no.. K tomu lapsus Voynova u 2.golu a lapsus Nikitina u 1.golu, pricemz i Varlamov to mohl mit. Uplne spatne v podstate ve vsech smerech s vyjimkou Bobrovskeho.
Myslim, ze mel chytat Bryz..
Atlantik píše:
Atlantik píše: Rusove hrajou ho*no.. Dnes to jeste asi stacit bude, ale v pohode evidentne nejsou. Proti v pohode hrajicim Finum ale prijde K.O.!!! GO OLLII!
A doslo na ma slova, YEESS!!! Rusaci katastrofa, dnes v podstate celej utok. Vcera byl nejhorsi Malkin, dnes byl opet slabej, ale jeste mizernejsi byl pro zmenu Ovechkin. Zinetula to tezce nezvladl, nechavat Malkina s Ovechkinem spolu i kdyz jim to evidentne neslo 4 zapasy v rade a nic s tim nedelat? :neviem: A davat k nim sterilniho Popova? Pobavili no.. K tomu lapsus Voynova u 2.golu a lapsus Nikitina u 1.golu, pricemz i Varlamov to mohl mit. Uplne spatne v podstate ve vsech smerech s vyjimkou Bobrovskeho.
Nevidnila by som Popova, praveze mi v tom utoku pripadal najlepsi. Skor ma zaraza tupe uprednostnovanie Oveckina, ked mu to javne neslo, co podla mna skodilo aj Malkinovi. Co sa tyka hry... podla mna bola toto trenerska prehra.
Suhlas s Atlantikom...nechapem preco drzal stale Malkina s Oveckinom. A Nicuskin, ktory sa mi pacil v tom limitovanom case, co dostaval, viac nehral ako hral. Tarasenko v podstate detto.

Tarasenko-Malkin-Nicuskin
XXX-Anisimov-Oveckin

by som skusil. Horsie to byt nemohlo :giggle:
kajo píše:Suhlas s Atlantikom...nechapem preco drzal stale Malkina s Oveckinom. A Nicuskin, ktory sa mi pacil v tom limitovanom case, co dostaval, viac nehral ako hral. Tarasenko v podstate detto.

Tarasenko-Malkin-Nicuskin
XXX-Anisimov-Oveckin

by som skusil. Horsie to byt nemohlo :giggle:
S Malkinom mohol hrat aj Popov, problem bol v Oveckine, ale nikto sa neodvazil dat Ovcu do tretieho utoku, pripadne do stvrteho. Alebo hoci k Dacjukovi, ten by mu to nahraval. Bola to trenerska prehra, vina Billa. Tim nebol zly.

A teraz sa bude hladat vinnik. :box:
Inak, je zaujimave, ze sterilny Oveckin... vina trenera... hoci ten nebol schopny nic vymysliet a Popov, ktory hral velmi dobre a mal napady, dobre kombinoval, ten je zly a to, ze nedal gol a nebodoval je len a len jeho vina. :-D
Ovečkin na turnaji stejně gólů jako Erat :hmm: Každopádně dobře jim tak :hehe: , hráli bez systému, na individuality, což je cesta ven a znovu se to ukázalo.
mt-svk píše:Inak, je zaujimave, ze sterilny Oveckin... vina trenera... hoci ten nebol schopny nic vymysliet a Popov, ktory hral velmi dobre a mal napady, dobre kombinoval, ten je zly a to, ze nedal gol a nebodoval je len a len jeho vina. :-D
Velmi dobra hra a dobre kombinovani vypada jinak. Urcite to neni Popovuv pripad. Popov byl pouzitelnej tak na PK a do 3./4. formace, ne k Oveckinovi (i kdyz vim ze na MS 2012 lajna Popov-Malkin-Perezhogin zarila). Ale souhlas, ze problem byl hlavne v spojeni Malkin + Oveckin, pricemz s Oveckinem se 5 na 5 skoro vubec nedalo hrat..
Atlantik píše:
mt-svk píše:Inak, je zaujimave, ze sterilny Oveckin... vina trenera... hoci ten nebol schopny nic vymysliet a Popov, ktory hral velmi dobre a mal napady, dobre kombinoval, ten je zly a to, ze nedal gol a nebodoval je len a len jeho vina. :-D
Velmi dobra hra a dobre kombinovani vypada jinak. Urcite to neni Popovuv pripad. Popov byl pouzitelnej tak na PK a do 3./4. formace, ne k Oveckinovi (i kdyz vim ze na MS 2012 lajna Popov-Malkin-Perezhogin zarila). Ale souhlas, ze problem byl hlavne v spojeni Malkin + Oveckin, pricemz s Oveckinem se 5 na 5 skoro vubec nedalo hrat..
Nehovorim len o tomto zapase. :-D Proste Oveckin potrebuje niekoho, kto mu nabije, alebo hoci vydoluje puk spod brankara, mozno bolo mozne spravit utok Oveckin--Anisimov--Sjomin a k Popovovi a Malkinovi dat Tarasenka. No to sa trener neodvazil. Nikto Oveckina neda prec, lebo Oveckin. Plus ako mal Popov kombinovat casto, ked sa mu puk dostane len vo vzacnych pripadoch, pretoze alebo sa s nim vozi Malkin, alebo Oveckin obstreluje brankara.
mt-svk » Str Feb 19, 2014 5:28 pm píše:Co mne osobne je luto, v KHL je obrovske mnozstvo talentovanych hracov
súhlasím, prvý center fínov Jarkko Immonnen, ďalej Juhamatti Aaltonen, Antti Pihlstrom, Petri Kontiola, Leo Komarov, Sakari Salminen, Jori Lehtera a aj beci Sami Lepisto a Juuso Hietanen :good:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Je mi ich aj trochu luto...ale fakt len trochu. Prilis velky tlak na tych hracov bol vytvarany z kazdej strany a tak sa nemozno ani cudovat, ze to tak dopadlo.
Joe S. píše:
mt-svk » Str Feb 19, 2014 5:28 pm píše:Co mne osobne je luto, v KHL je obrovske mnozstvo talentovanych hracov
súhlasím, prvý center fínov Jarkko Immonnen, ďalej Juhamatti Aaltonen, Antti Pihlstrom, Petri Kontiola, Leo Komarov, Sakari Salminen, Jori Lehtera a aj beci Sami Lepisto a Juuso Hietanen :good:
Nehra v KHL. :-D

Suhlasim. :) Nie preto, ze by boli lepsi ako ruski, ale Rusi su casto lenivi, no naco makat, ked mam peniaze a robotu si vzdy najdem. Preto su mnohi miesto NHL v KHL. Dufam, ze s tym KHL nieco spravi a poriadne tym lenivcom stupne na otlak, Fedorov to povedal presne, VACSINA RUSKYCH HRACOV JE POLOPROFESIONALOV!!!

Preto som svojim sposobom za tot rada, mozno to prepleskne funkcionarov, hoci sa moze stat, ze demen*ny tretjak bude chciet znizenie poctu legionarov a vyssi pocet mladych, blby je na to dost. :bitka3:
Lebrun asi poriadne nepozeral. takze to rozoberieme:

1. kritizuje to, ze v utoku malkina hral Popov
- aha, a kvoli Popovovi malkin robil casto chyby, kvoli Popovovi Oveckin tupu strielal s kazdej pozicie, prave naopak, prichodom Popova mohol Malkin s Oveckinom hrat viac vpredu, Popov sa nich robil vsetku spinavu pracu, plus vedel rozohrat

2. kritizuje, ze v Medvedev hral viac ako Tjutin a Jemelin
-aha... a cim boli slovutni Jemeli s Tjutinom lepsi od Medvedeva pan povedal? ja si spominam, ako Jemelin skodil v obrane, nevedel normalne rozohrat, Tjutin hral o nic lepsie ani horsie od Medvedeva

3. kritizuje, ze Malkin s Kuleminym nehrali PP
-aha... a ved hrali spolu v zapasoch s Norskom a Finskom... a ako... ukazali jasne... otrasne

4. kritizuje, ze viac nehrali Tarasenko a Nicuskin
- Tarasenko a Nicuskin neodohrali idealne OH, ale oni su hraci NHL, treba ich preferovat :thumbsdown:

ide sa z hracov NHL posrat :thumbsdown:
mt-svk píše:ide sa z hracov NHL posrat :thumbsdown:
alebo ty sa ides p....t z KHL hracov :jn:
kajo píše:
mt-svk píše:ide sa z hracov NHL posrat :thumbsdown:
alebo ty sa ides p....t z KHL hracov :jn:
Nie ale takto prehadzovat vinu je smiesne. Plus ja viem, ze Terescenko, alebo Popov by hrali v NHL tak v tretom-stvrtom utoku, ale oni nie su ani najlepsi v KHL, boli brati kvoli obrane, prave tu funkciu mal Popov v lajne Malkina, aby sa Ovca s Malkinom mohli sustredit na utok... a ako sa sustredili videl kazdy.

Plus to, co si myslim o talentovanych hracoch KHL som povedala asne predtym :!: :!: :!:

Mimochodom, co som predpovedala sa stalo, demen*ny Tretjak chce limit maximum na 3 legionarov, vcitane tych, ktori maju dvojite statne obcianstvo a rataju sa ako Rusi, hoci reprezentuju ine krajiny. :slap: :slap: :slap:
mt-svk píše: Mimochodom, co som predpovedala sa stalo, demen*ny Tretjak chce limit maximum na 3 legionarov, vcitane tych, ktori maju dvojite statne obcianstvo a rataju sa ako Rusi, hoci reprezentuju ine krajiny. :slap: :slap: :slap:
:hmm: tak to by pre slovan mohol byt problem... :giggle:
petrik píše:
mt-svk píše: Mimochodom, co som predpovedala sa stalo, demen*ny Tretjak chce limit maximum na 3 legionarov, vcitane tych, ktori maju dvojite statne obcianstvo a rataju sa ako Rusi, hoci reprezentuju ine krajiny. :slap: :slap: :slap:
:hmm: tak to by pre slovan mohol byt problem... :giggle:
To plati len pre ruske timy v KHL.
mt-svk píše:
petrik píše:
mt-svk píše: Mimochodom, co som predpovedala sa stalo, demen*ny Tretjak chce limit maximum na 3 legionarov, vcitane tych, ktori maju dvojite statne obcianstvo a rataju sa ako Rusi, hoci reprezentuju ine krajiny. :slap: :slap: :slap:
:hmm: tak to by pre slovan mohol byt problem... :giggle:
To plati len pre ruske timy v KHL.
Ahaa, takze pre slovan je to vlastne dar z nebies… bude moct oslovit vsetkych legionarov ktori budu musiet z ruska odist… alebo aspon tych ktorych vyhodi Lev aby mohol pobrat tych co budu musiet z ruska odist :giggle:
len Cadu budu musiet prihlasit na intenzivny letny kurz anglictiny alebo mu najat tlmocnika :giggle:
petrik píše: Ahaa, takze pre slovan je to vlastne dar z nebies… bude moct oslovit vsetkych legionarov ktori budu musiet z ruska odist… alebo aspon tych ktorych vyhodi Lev aby mohol pobrat tych co budu musiet z ruska odist :giggle:
len Cadu budu musiet prihlasit na intenzivny letny kurz anglictiny alebo mu najat tlmocnika :giggle:
asi tak, pre zahranicne kluby to bude dar z nebies
Moje nádeje sa skončili :-( Nič som z tej katastrofy nevidela, ale asi som aj rada. Rusi mali tím na lepší výsledok, ale tak čo už, keď to nešlo. Ja som im veľmi priala zlato...škoda :cry:
188 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS