Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Finsko

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

:o :o po I tretine pomer striel 36:5 a 0:1 :doh:

Masalskis chyta neskutocne, ta finska strelecka prevaha vychadza najmä vdaka pocetnejsim presilovkam, ale i tak 36 striel sa vidi na konci zapasu nie po uvodnej tretine :roll:
Tak jsem zvedavy jak se Teemu ukaze, snad jeste nejake ficky prida, ale pokud na finy narazime tak je doufam prejedem :good:
Anooo! :clap: Fínsko vyhraloooo! :yahoo:
Niežeby ma to neviem ako tešilo,kedže sa ma to netýka, :D ,ale vsadila som na nich :)
Takže huráááááááááá!!! :clap:
Len skoda,že som mohla zápas sledovať len zase na hokejportali. :( Ale stačí :) .
Backstrom je skvelý :wink: Zapôsobil na mňa. :)
Už len keby vyhralo Rusko a vyšli mi tipy :wink:
Nominace pro OH:

Brankáři: Nicklas Bäckström (Minnesota/NHL), Miikka Kiprusoff (Calgary/NHL), Antero Niittymäki (Tampa Bay/NHL).
Obránci: Lasse Kukkonen (Omsk/KHL), Sami Lepistö (Phoenix/NHL), Toni Lydman (Buffalo/NHL), Janne Niskala (Frölunda/Švéd.), Joni Pitkänen (Carolina/NHL), Sami Salo (Vancouver/NHL), Kimmo Timonen (Philadelphia/NHL).
Útočníci: Valtteri Filppula (Detroit/NHL), Niklas Hagman (Toronto/NHL), Jarkko Immonen (Kazaň/KHL), Olli Jokinen (Calgary/NHL), Niko Kapanen (Kazaň/KHL), Mikko Koivu (Minnesota/NHL), Saku Koivu (Anaheim/NHL), Jere Lehtinen (Dallas/NHL), Antti Miettinen (Minnesota/NHL), Ville Peltonen
(Dinamo Minsk/KHL), Jarkko Ruutu (Ottawa/NHL), Tuomo Ruutu (Carolina/NHL), Teemu Selänne (Anaheim/NHL).
Kde je do riti Jussi Jokinen?
No trener asi nevybera zostavu podľa schopnosti premeniť samostatné nájazdy, však Riško a Janko...
begbeee píše:No trener asi nevybera zostavu podľa schopnosti premeniť samostatné nájazdy, však Riško a Janko...
Jussi letos v Caroline celkem vali takze to neni jen o najezdech :wink:
ja ich mám rád, pretože som tam chvíľku žil a pre už spomenutú skutočnosť, že ich občas podceňujú, ale v podstate - čo si nikto nechce pripustiť - keď sa má proti nim hrať, tak je aj tak každý posratý, že čo z toho bude. Ale pripúšťam, že sa viac bojím keď sa má hrať proti ČR, alebo Švédsku..
FIN - USA 0:5
Tak im treba. A nebola to ziadna haluz, Fini hrali velke :ho*no:
A nielen to, spomínal som to v chate už viackrát. Fínom :ref: :ref: pomáhajú ako sa len dá. Chvalabohu žiadne zdramatizovanie Amíci nepripustili a zaslúžene vyhrali.
Nutno podotknout, USA hraje dost nevyrovnaně.. jednou hrají jak pání, bruslí, střílí, krativita na vysoké úrovni a další zábas si bruslí jak Zherdev.. Ale dnes se naštěstí konala ta první varianta. :yes:
No neviem. Proti Kazachom som zápas nevidel, ale v ostatných boli spravidla vždy lepším tímom (proti nám nie) a čím silnejší súper, tým lepšia hra.

Systém dodržiavajú do bodky, pokiaľ im nekiksuje Howard, vyzerajú v pohode na medailu tento rok. Uvidíme.
Getzo5 píše:No neviem. Proti Kazachom som zápas nevidel, ale v ostatných boli spravidla vždy lepším tímom (proti nám nie) a čím silnejší súper, tým lepšia hra.

Systém dodržiavajú do bodky, pokiaľ im nekiksuje Howard, vyzerajú v pohode na medailu tento rok. Uvidíme.
Co proti vám? Mě se tam zdáli vyčerpaní, bez zápalu.. bojovnost jsme viděl z vaší strany, z té jejich ne. Přišlo mi, že vás podcenili a hráli si lážo plážo. Polovičatý výkon.
Mikko Koivu podstúpil operáciu, na olympiádu samozrejme cestovať nebude.
Getzo5 píše:Mikko Koivu podstúpil operáciu, na olympiádu samozrejme cestovať nebude.
:nono: Pravdepodobne cestovat bude..
Filppula has fractured ankle, won’t play in Olympics :sok: Ty kokos, na poslednú chvíľu samé zranenia.
Mikko má mít dneska nebo zejtra tiskovku, kde oznámí rozhodnutí. :nervozny:

IMO klíčový moment pro celý Finsko.
#mnwild captain Mikko Koivu to miss Winter Olympics for Finland
Tak a je to v pixi. :-/
noo stratit takto zrejne prvych dvoch centrov... to musia byt Fini radi
Teemu Selänne will captain Team Finland. A: Kimmo Timonen, Leo Komarov.
:thumbsup:
Obrázek
Nas 19-lety finsky zazrak se uz usadil na cele bodovani ZOH.. Ne ze by me to prekvapilo, ale :good:
Abysiseneposral :bee:
AndyF píše:Abysiseneposral :bee:
Byt treba jen v prvni trojce, tak na to kaslu a netaham to sem.. Vzhledem na to, ze ho uz zitra Malkin predbehne, tak jsem ale musel :oops:
:ban:
Predbehne ho Voras, protoze dame Svycarum desitku :andy:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS